Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

witajcie:) maniusia i jak balon, jestem ciekawa relacji, bo sama zamierzam zamówić, instrukcja jest łatwa?? i jak go przymocujecie?? senioritka w sukience wyglądasz pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie denerwuje jeszcze - tylko przeraz mnie tylko jak czas szybko leci dzis mam ostatnia poradnie zalatwialam spotkanie z dekoratorami tort mi mama zalatwia no i oczywiscie zaponialam sie pochwalic - mam juz w koncu moj cusny samochodzik od piatku uwielbiam go!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciesze sie że masz już samochodzik bo nie ma to jak własny środek transportu. Ja mam Tico bardzo fajny malutki samochodzik zwaszcza na jazde po mieście bo wszędzie idzie nim zaparkowac i mało pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że wszyscy już sobie poszli i nic nie powiedzieli no cóż ja do pracy ide na 13,30 wiec jeszcze jestem w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinmod ja jestem z doskoku moj samochodzik tez maly i malo pali - toyota yaris teraz sie jeszcze musze pouzerac z urzedami zeby to cudo zarejstrowac wzielam soebi urlop na piatek zeby to wszystko pozalatwaic - jakos bedzie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie:) ja mam dzis roboty mase , pisac nie ma jak:( maniusia to juz tak bliziutko, ja juz sie strasznie denerwuje a jak sie udał wieczor panienski kupilam wczoraj cudne kosmetyki - sama robie makijaz slubny, kosmetyki sa boskie jestem zachwycona nimi, pani pomogła mi dobrac i doradziła:) mialam ze soba zdjecie sukienki. jeszcze została mi ta nieszczesna bizuteria i bielizna i jeszcze buty dla Jacka i koniec! aa i kupilam butki na poprawiny:) klapki - mam nadzieje za dam rade w nich tancowac;) i zarezerwowalismy noclegi na wyjazdzik poslubny:) maniusua naprawde taniutko te kwiaty, ja tez tak chce!! no to co - czekamy na zaproszenie na parapetówe! fajnie ze juz masz swoje mieszkanko.... marcy - napisz cos o tym pojeżdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak zazdroszcze wam że to już tak blisko. A gdzie jedziecie na ten wyjazd po slubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz sie ciesze ze to tak blisko:) z braku środków i czasu jedziemy w Pieniny - od wtorku do niedzieli:) spływ Dunajcem, Pieninski Park Narodowy, jezioro Czorsztyn i zamek Czorsztyn i Niedzica, po Słowackiej stronie tez zamierzamy połazić:) a noclegi to zarezerwowane mamy w gospodarstwie agroturystycznym:P ciesze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a raczej do soboty, bo kurcze jeszcze trzeba bedzie psa odebrac (bo zostawimy pod opieka u mamy) no i przetransportowac PRTEZENTY:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjazd??? o to pytasz?? 20 zł od osoby noclegi czyli 20x2x4=160 zł + około 200 zł na paliwo no i plus to co wydamy na atrakcje, zarełko i piwko:) aaa i jeszcze chcemy zachaczyc Zakopane - tzn ja chce jacek nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki nie bardzo umiem pisac o samochodach - ciemnozielony metalic, 4 laetni, disel, full wypas wyposazenie i bardzo dobrze sie jezdzi jak tam panika przedslubna - ja ma dzisaij rowne 2 miesiace a tu jeszcze tyle rzeczy niezalatwione.... ale jakos spokojna jestem najwieksza histerie mialam przy szukaniu sali psulo mi ta cala radosc zycia zobaczcie gdzie bede spac w noc posubne he he he http://www.papuga.pl/ mam zamiar sobie poużywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudny hotel marcy:)naprawde exluzive:P a czemu nie chcecie spac w mieszkanku waszym? czy wesele daleko od waszego mieszkanka jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak może masz namiery na tamto miejsce to moze i ja skorzystam musze sie tylko dowiedziec ile moje kochanie bedzie miało wolnego bo ja mam wolne od 25,09 do 10 chyba ze okarze sie ze kolerznka z pracy jest w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam, pojade przetestuje i dam ci znac czy warto, a napewno warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki napewno warto My czesto jezdzimy pod namiot ale taki wyjazd duzo sił kosztuje te pompowanie materaca który i tak rano prawie nie ma powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki - bo u nas w mieszkaniu beda rodzice marka spac i powiedzieli ze to tak nie moze byc ze to trylko raz w zyciu itp itp mi tam nie przeszkadza zer oni byu byli w tym samym mieszkaniu ale mama m sie uparla jak osiol i powiedziala ze jak my nie chcemy do hotelu no to oni siue na ta 1 noc wyprowadza a wiem ze4 nie zartowala wiec powmyslalam ze jak szalec to na calego - przynajmniej odmocze obolalle nozki w jacuzzi mam nadzieje ze skorzystam z tych wszystkich atrakcji no i nie musimy za to placic.... jak widzisz moi omc tesciowie mnie rozpieszczaja bez pamieci na poczatku si buntowalam ale teraz mi sie to zaczyna podobac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt, dlatego ja juz od paru lat nie jezdze pod namioty, albo kwatery albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie! a pewno marcy nie bron sie przed tym, ja tez bym sie nie broniła teraz jak juz bedziecie małzenstwem, na poczatku znajomosci to by mnie4 napewno krepowało ale przed slubem juz napewno nie! wiec orzystaj kochana:) moi tesciowie terz by mi nieba uchylili, naprawde czuje ze mnie lubią, ale oni niestety niezbyt zamozni, zwykłe szaraczki tak jak i moi rodzice, ale co tam najwazniejsze, ze mamy siebie i swoje rodziny, ktore jak najbardziej sa z nami i za nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaju jeju jeju, jak mozna napisac też przez \"rz\" ale sie robi ze mnie paskuda błedowa no i zjadłam też \"k\" chyba widac gdzie?? i ta 4 też nie potrzebna jest!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki i to sie liczy naprawde ja mam gdzies ile oni maja kasy bo czuje sie tak jak ty na angielskie waruki sa tak zwana middle class ale u nas te pieniadze sa wiecej warte wiec sobie moga na wiecej pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane pędze do pracy Udanego dzionka wam życze i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy!!!! Dowiedz sie czy w piątek urzędy nie będą pozamykane w związku z przyjazdem papieża, jedni mówią, że tak inni, że nie. A jak weźmiesz wolny dzien specjalnie na załatwianie zarejestrowania autka, to możesz i tak nic nie załatwić, jak się okaże,że jednak zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ni tu ni tam
kobitki możecie mnie poinf. ile mniej wiecej kosztuje pełny makijaż na ślub u kosmetyczki i fryzjer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ni tu ni tam - nie wiem! slyszalam ze makijaz 100 zl, probny 50 zl, a fryzjer to zalezy jaka fryzure chcesz, wymyslny kok moze nawet kosztowac ponad 50 zł, zalezy tez od tego jakie miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ni tu ni tam
dzieki za odp. przynajmniej wiem czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka - ja płace 60 zł za makijaż, 30 zł za próbny. kok też 60 zł, próbny 30 zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) Senioritka nie ma za co się czerwienić, jesteś śliczna i już :);) a suknia jest po prostu piękna!!!!! Jakby mnie było stać na taką też chętnie bym w takiej wystąpiła, a że nie stać mnie to pozostaję w swojej :( Maniusia :) tylko 1 tydzień i 5 dni!!!! Zaczyna się wielkie odwiczanie. Super!!!! Marcy to już bum bum bum bujesz się samochodzikiem ;) fajowo!!! My wczoraj byliśmy zaprosić najlepszego kolegę Robka, i co się smutnego okazało to że ma możliwość wyjazdu do Anglii w tym roku, w to lato. I chyba go nie będzie na weselu. Szkoda Robek się zasmucił, ale cóż taką okazję zaprzepaścić trochę szkoda :( ale cóż. Wczoraj zostaliśmy zaproszeni na komunię Bartłomieja siostrzeńca Robka. Komunia jak pisałam 11 czerwca o 10.30 jak mi się strasznie nie chce iść to koszmar!!!! Nie wypada nie iść tym bardziej, że we wrześniu wesele :O trochę niesmaczne by to było :O:O:O Kupiłam dziś materiał na spódniczkę. Zdecydowałam że pójdę w białej bluzce kopertowej tą co kupiłam na allegro i uszyję sobie do tego taką złoto- brązową spódniczkę trochę za kolano. Będzie dobrze. Egzaminy zaczynają mi się już 17 czerwca z patologii :O trzeba się uczyć!!! (i ściągi robić :P) No kończę bo Robek się pieni, chce wejść na internet :O pa pa dziewuszki 🌻 ps u mnie dziś jest chyba ze 30 stopni w słońcu. UPAŁ!!!! Maniusia życzę Ci takiej pogody jak jest dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) Senioritka nie ma za co się czerwienić, jesteś śliczna i już :);) a suknia jest po prostu piękna!!!!! Jakby mnie było stać na taką też chętnie bym w takiej wystąpiła, a że nie stać mnie to pozostaję w swojej :( Maniusia :) tylko 1 tydzień i 5 dni!!!! Zaczyna się wielkie odwiczanie. Super!!!! Marcy to już bum bum bum bujesz się samochodzikiem ;) fajowo!!! My wczoraj byliśmy zaprosić najlepszego kolegę Robka, i co się smutnego okazało to że ma możliwość wyjazdu do Anglii w tym roku, w to lato. I chyba go nie będzie na weselu. Szkoda Robek się zasmucił, ale cóż taką okazję zaprzepaścić trochę szkoda :( ale cóż. Wczoraj zostaliśmy zaproszeni na komunię Bartłomieja siostrzeńca Robka. Komunia jak pisałam 11 czerwca o 10.30 jak mi się strasznie nie chce iść to koszmar!!!! Nie wypada nie iść tym bardziej, że we wrześniu wesele :O trochę niesmaczne by to było :O:O:O Kupiłam dziś materiał na spódniczkę. Zdecydowałam że pójdę w białej bluzce kopertowej tą co kupiłam na allegro i uszyję sobie do tego taką złoto- brązową spódniczkę trochę za kolano. Będzie dobrze. Egzaminy zaczynają mi się już 17 czerwca z patologii :O trzeba się uczyć!!! (i ściągi robić :P) No kończę bo Robek się pieni, chce wejść na internet :O pa pa dziewuszki 🌻 ps u mnie dziś jest chyba ze 30 stopni w słońcu. UPAŁ!!!! Maniusia życzę Ci takiej pogody jak jest dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×