Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

do wezcie przestancie nie spodziewałam się, że ktoś nas tak cichcem śledzi:) fajnie, że się ujawniłaś Ja mam zamiar cały czas tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona sama widzisz skoro zdązylas przeczytac to teraz sobie wyobraz co by sie dzialo jakbym sobie kasowanie odpuscila - ale niektóre z Was uwazają ze moderatorzy się tu w ogóle nie angazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie przestancie
jestem pewna ze takich czytajacych jest duzo wiecej.Nie zwracajcie na te zaczepki uwagi ,bo jak zwracacie to one jeszcze bardziej sie napedzaja.OLEJCIE TO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie uważam, że sie nie angażujecie. Ja i tak mam to gdzieś. No ale jak dziewczyny zdecydują, żeby stąd spadać, to pójde za Nimi, chociaż lubie to forum. I i tak będe tu zaglądać. Z Agatką będziemy sie wymieniać poglądami.:)I szkoda by było, żeby taki fajny topik zostawić, i zaczynać wszystko od początku, tylko dlatego, że ktoś napisał, że jak używam słowa "misiaczek", to jestem infantylna. Ten ktoś pewnie nawet nie zna znaczenia tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modraszek, serdecznie dziękujemy, ale powiedzmy sobie szczerze - wystarczyło wykasować nieregulaminowy topik!!! toż to masochizm - zamierzacie tu siedzieć i klikać, a co z reszta Forum?? A wystarczy zamknąć jadaczki na jednym topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie Wydawało mi się, że w regulaminie jest zapis, że za takie wypowiedzi jak do narzeczonej lecą można zablokować czyjś IP czy coś takiego Dlaczego tego nie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, bo jak skasujemy topik to to nic nie da bo załozą drugi trzeci i nastepny albo będą się wpisywac tutaj a wszystko dlatego, ze Wy reagujecie zamiast olac IP mozna zablokowac ale to musi zrobic admin, ja nie dam rady ale kasuje juz hurtem po IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Zabulinką!!!!! KasiaG84 to KasiaK84 :P a co zmiana forum to będzie przynajmniej po nowemu :D Wysłaam do Ciebie prośbę o zaproszenie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie przestancie
To skasuj ten topik i bedzie po sprawie ,jeeeeeeeeeesu ale problem,w koncu jestes moderatorem!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nad moderatorami stoi admin a on kazał zostawic wiec jedyne co ja moge to na bieżąco kasowac wulgarne wpisy i to wlasnie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modraszek, głupia nie jestem, dobre studia mam. Usiłujesz mi wmówić, że trudniej jest usuwać nowe topiki niż nowe wypowiedzi?? Że równie szybko strzela sie takie komentarze, jak zakłada nowy wątek?? To wy będziecie nad tym siedzieć, mnie już tu nie będzie. Ale wasza polityka szybko się na was zemści. Agatka, Kasiak - jesteście już przyłączone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie przestancie
to powiedz temu adminowi ze takim sposobem stracil stalych bywalcow forum.temu panu juz podziekujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj jeszcze raz, powtarzać nie będę ale jak wolicie zebym przestala kasowac takie wypowiedzi z tego tematu to wystarczy powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie, ze straci dałysmy mu znac a do osoby wyzej - znasz tresc jednego maila wiec moze się nie wymądrzaj, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś coś chyba źle robisz bo ja nie mogę wysłać postu na gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to przepraszam. Wymądrzać się nie chciałam, dałyście nam do zrozumienia, że to wszystko, co admin powiedział... dokładnie tyle było cytowane... nie sądziłam, że były także wytyczne tajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina o wymądrzaniu nie bylo do Ciebie tylko do mirabelki, którą juz skasowalam poszedl do pana Branskiego drugi mail z info ze forumowiczki grozą wyprowadzką z forum ale nie wzruszyło go to, rowniez uwaza ze powinnyscie sie nauczyc takie osoby ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a leciały jakieś fajne teksty pod moim adresem?szkoda, że to przegapiłam...kto mi streści? Bo strasznie jestem ciekawa, co bezmózgi mogły wymyślić... próbowałam sie zalogować na tamtym forum, ale jakos mi nie idzie...cos tam faktycznie nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie przestancie
tamten topik umarl juz smiercia naturalna takze prosimy o skasowanie i nie zasmiecanie .dziekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia. Agatka, ja was zaznaczyłam i dałam \"przyłącz\" i jesteście wymienione wśród uczestniczek. Może zrób takie forum sama, lepiej sie na tym znasz - proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem wam szczerze, że ja się z panem Barańskim zgadzam Ale solidarnie wyprowadzę się z Kafe za innymi dziewczynami, bo się bardzo zżyłyśmy i bardzo mi Fafetki pomogły. Bez nich nie poradziłabym sobie z przygotowaniem mojego wymarzoniutkiego ślubiku z gołąbeczkami, torcikiem, świeczuszkami itd.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakies wariactwo czyste z tym regulaminem......... To forum ma czemuś służyć, a czym jest ten stek bzdur wypisany na tamtym topiku??? Przynosi komuś potencjalną korzysc?? One tam misiuja, patysiują , torcikują jak ostatnie kretynki a nikt nie potrafi nic z tym zrobic. od razu przypomina mi sie polskie prawo - nie siega tam gdzie siegac powinnno......... Zabulina zalożylam konto - ale sorry tamto forum jest dla mnie jakos malo przejrzyste......... Chyba za bardzo oswoilam sie z tym tutaj W gruncie rzeczy mam gdzies tamten topik, niech sobie siedzą, walą bezmyślnie w tę klawiature, kopiują i komentują bez sensu - widac ze mają mozgi w ksztalcie małych fasolek....Niech maja........jak papugi....jedna za drugą.......jak przekupki....... Albo na targ z nimi, albo do zoo!!!!!! A moderatorom gratuluje wspanialego wyczucia .....naprawde pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko-ja sie tam zalogowałam-czytam ciebie a odpisac nie moge!!!!:( teraz zmykam na kolacyjke z G.:)później wpadne i mam nadziej ze bedziesz miała dlamnie dobre wiadomosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ja też uważam, że tamto jest mało przejrzyste - może znasz lepsze? Ja tam się pomęczyć na nim mogę, ale mimo , że zrobiłam już wszystko, jak należy, nadal nie możecie pisać - dziwne coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly ten topik istnieje nadal tylko dlatego ze Wy się rzucacie mowilam, ignorowac NIE KARMIĆ TROLLA nie umiecie sie zastosowac to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego coś co piszę ( i nie ma w tym wulgaryzmow) jest automatycznie usuwane ??? hęęęęęęę??????? Moze weźcie sie qrcze do roboty za tych co trzeba !!!!!!!! Zaczyna mnie to juz wkurzać !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×