Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kasiak - wiesz akurat ta poradnia do ktorej chodziliśmy czynna byla tylko w pn od 16-18h - musieliśmy sie urywac z pracy :)) Mieliśmy taką babkę , ktora lubila sobie pogadac :)) i jak np byly przed nami 4 pary to przekladalo sie to na 2h czekania - jak byliśmy pierwszy raz to przyjęla nas ok 19h - myslalam, ze szalu tam dostane. Drugie spotkanie w poradni jest indywidualne i czas oczekiwania sie wydluza. Najsmieszniejsze jest to, ze w ogole ani slowem nie wspomnialam o NMPR - mowila o milości, szacunku - troche jak ksiądz :)) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewuś bedziesz miala do poczytania.... Zdecydowanie :P Ja w ostatnim czasie rzadko tu zagladalam - a dzisiaj weszlam no i proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly a jak tam suknia??? Kiedy ją odbierasz, przepraszam jak pisałaś, ale po dzisiejszym dniu wybacz ;) wiesz o co chodzi ;) SEnioritka chyba też jakoś teraz ma odebrać tą sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderatorzy, ale sprawni jesteście :)) OBY TAK DALEJ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiaczku - szyje sie :)) Pierwszą przymiarkę mam w sierpniu - pewnie trzeba ją bedzie dopasowac tu i tam - tzn pas i biodra Bo ja taka troche niewymiarowa jestem Tzn na długość sukienka moglaby byc w rozmiarze 42 (175 cm wzrostu) w pasie i biodrach - tak 36 w biuście - 38 Niby proporcjonalna a jednak :P Sama jestem jej ciekawa :)) Mam nadzieję, ze bedzie sie w niej dobrze tanczylo :)) Bede miala prawdziwą suknie balową - przynajmniej raz w zyciu!!! :)) A Ty kochana ile razy juz swoją przymierzylas?? hmmm - no przyznaj sie kasiaczku:??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoją chyba ze sto razy :P Ale tak poważnie to ze cztery razy. Raz u tej babeczki, drugi raz w domu pokazać się mamie. A potem to juz sama ją zakładałam, ale gorsetu nie umiałam założyć bo jest sznurowany na plecach ;) i wiesz trochę trudno by było. Ale za to obrączki oglądam sto razy na dzień. Kiedy odbieracie obrączki???? Jaki grawer robicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kofane ja uciekam do domciu :) Siedze u Miśka i nudzi mi się, on teraz śpi a ja siedzę przed kompem :P Do jutra pa fafetki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, ja bym bardzo chciała zobaczyc Twoją suknie. Masz jakieś zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknie obrączki itp. itd. my to mamy problemy, a może to same przyjemności;) ? my odbieramy obrączki 2 czerca od złotkika a póxniej do grawera, będą imiona w runach wikingów, ciekawe co z tego wyjdzie, czy coś wyjdzie dobrej nocy papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasicazku nawet ich nie zamowililysmy - dopiero mamy zamiar to zrobic :)) Marcela - zaraz wyśle Ci na maila foty mojej sukienki pozdrawiam Was wszystkie oj ciezki to byl dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasicazku nawet ich nie zamowililysmy - dopiero mamy zamiar to zrobic :)) Marcela - zaraz wyśle Ci na maila foty mojej sukienki pozdrawiam Was wszystkie oj ciezki to byl dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnoscią....
uwazajcie kobiety ,,hydra podnosi łeb....na dyskusjii ogólnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czytania było a było marcela czy moge jeszcze raz poprosić o wysłanie fotki sukni holly ja też nigdzie indziej nie potrafie sie wbić lece Na Wspólna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela dzieki! Mi Twoja tez bardzo sie podoba!!!!! Ewacia nie ma co tracic energii na takie sytuacje jakie mialy tu dzisiaj miejsce :)) Szkoda slow jednym slowem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusiu, wyslalam. Wiesz, ja też nigdzie indziej nie potrafie sie jakos \"wstrzelic\" :)) Jestem dumna po dzisiejszym dniu z naszych dziewczynek - fafetek! Brawo i oby tak dalej! buziaki! dobranoc kochane! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi udało się wysłać moje kofane króliczki...ciekawe czy dojdą tam gdzie trzeba :-O Również jestem z was dumna...choć mi pewno by nerwy puściły i bym troche nabluzgała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly----hym...tak jakbym juz widziała na kimś taką suknie...ale za cholere nie pamiętam na kim...a jestem leniwa i nie che mi się sprawdzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i bym zapomniała......................................... ZDAłAM MATMę, zaliczyłam...nie mogę w to uwierzyć!!! Dziękuję wam za pozytywną energię 🌼ki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia - Senioritka ma jeszcze taką suknie :)) Wysylam mnostwo pozytwnej energii i ciesze sie razem z Toba z zaliczonej matmy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zarazem mówie kolorowych snów. Bo na dziś mam serdecznie dość. Nieszczęścia chodzą grupowo. Aby było mało rosnących problemów to upusciłm sobie radio samochodowe takie starego typu ciężkie i metalowe na małego palca u nogi i chyba go złamałam. Jest opuchniety i boli a na dodatek cały siny. Jedyne co to moja świadkowa dziś na mnie trenowała makijaz i mi sie podoba. A teraz znikam Postaram się jutro nadrobić czytanie bo mam chate wolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpijcie dobrze DZIELNE DZIEWCZYNKI dla was..... jak by mnie nie było a pojawiłabysie zabulla:)-powiedzicie ze KOFANA jest. p.s holly mam nadzieje ze nerwy uspokojone???? kasiak,agatka,ewa, i cała reszta ekipy kolorowych życze....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - nerwy to ja z reguly trzymam na wodzy, ale dzisiaj az sie pienilam ze zlosci :)) Juz OK, wyszlo na nasze :)) Zresztą jak mogloby byc inaczej :)) Całuje Was fafetki, co ja bym bez Was zrobila???? Wielka buźka! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem:D Kupiliśmy wszystko prócz pościeli, po którą pojechaliśmy;) Nie macie pojęcia, ilu miłych ludzi można spotkać przy jednym wyjściu do sklepu - w Ikei jedna sprzedawczyni tak na nas patrzała, patrzała, w końcu nie wytrzymała i podeszła i powiedziała, że nas kojarzy, bo kupowaliśmy przy niej kołdry (2 lata temu:D ) i pościel (rok temu) i że jej zawsze było miło na nas patrzeć:) NIe rozumiem - jak można mieć taką pamięć wzrokową? Ja jej w ogóle nie kojarzyłam - a ona klientów widuje setki dziennie - i faktycznie nas zapamiętała... Później jakaś pani w windzie nam nagle zaczęła gratulować, że sie tak kochamy.. a myśmy sobie tylko dokuczali, nawet nie trzymaliśmy się za ręce, a ona nawet nie zauważyła obrączek naszych, bo powiedizała o nas "chłopak i dziewczyna"! I zrobiła wielki oczy, że my już 2 lata po ślubie:) Ludzie bywają naprawdę różni, ale nie ma skreślać całego gatunku z racji kilku głupoli:) Ami - wiem, że jestem kofana- przez M. mianowicie:) Na miłość ze strony innych raczej sobie dziś nie zasłużyłam:D Holly, aleśmy poszalały.... :D To się nazywa \"zjeść razem beczkę soli\", wiesz? Teraz możemy iść się tłuc na miasto;) :D ściski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... napisalam dlugiego posta i cos mi go skasowalo. WITAM serdecznie:) i bardzo dziekuje za cieple powitanie \"zmartwychwstalej\". O niczym tak nie marze jak o slodkim oddaniu sie szczególowym planom slubnym:). Zabulinko, mam nadzieje, ze nie pomyslalas, ze zlekcewazylam Twoja propozycje. Byc moze jest to lekkomyslne, ale z powodu nawalu pracy, nie wybralam w ogole jeszcze fotografa. Mysle, ze wybiore juz niedlugo, bo wiem, ze to decyzja, ktora powinnam podjac na wczoraj. Pisze to, abys nie pomyslala, ze zignorowalam Twoja oferte. Kochane kobietki:) chetnie poczytam, co pisza panie tuz przed, zeby wiedziec co i mnie czeka:) Jak na razie jeszcze musze popracowac, pozdrawiam wszystkie zapracowane:) Buziaki:) Zycze wszystkim paniom, zeby mogly znalezc troche czasu dla siebie, a nie tylko tonac w obowiazkach. Dobranoc i do napisania niedlugo. P.S. nie piszcie kochane tyle, bo nie nadazam:) Pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×