Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kombinujcie zatem rozwiązanie:) Mi sie tu już nie podoba, ale w końcu jestem tylko Zabulina i beze mnie tu byłyście i sobie poradzicie:) a na maile zawsze odpowiem:) Jest cały weekend na znalezienie odpowiedniego rozwiązania - ja będę w Krakowie i chętnie wyczytam, co uradziłyście. Agatko, spróbuję przekazać Tobie tamto forum:) Bo do poniedziałku ze mnie pożytku nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, holly, o to mi właśnie chodzi.... żeby rządził regulamin, a nie widzimisię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nikt nie zblokuje IP tym, które tak jadą?? mirabelka for example zabus ja ci zaraz wyślę namiary na baaaaaaarrrrddddddddddzzzzzzzoooooo fajne forum, na którym nawet zdjęcia można wklejać. Wyslemy dziewczynom namiary na maila i będzie po krzyku:) Tamto forum jest nowe, więc nawet się ucieszą, że im pomożemy je rozkręcić:) Napisałam prywatną wiadomość do Moderatorki na tatmtym forum, czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam:):):):)!!!!!!!!!!!\"gdzie ty kajus tam i ja kaja\" :):):):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka czekam na meila :) z tym nowym forum. kasiak84@o2.pl na ten prześlji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Niezły burdel widze się przez te dziewczątka zrobil.U nas na topiku(2007) cisza i nikt już nie chce nic pisać.Trzymajcie się dziewczyny,zajrze potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak myślę o tym, na którym się ostatnio spotkałyśmy:) Ale nie podawaj linka bo od razu hieny się rzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, No to super:)!!!!! Może to nawet pomoże naszym fafetkom - bo tu sie taka stagnacja ostatnio zrobiła:) modraszek, nie musisz sie obrażać - nikt cię nie gani, że kasujesz, tylko że pojedyncze wypowiedzi, a nie blokujesz IP komu trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, powtarzam moderator NIE MOŻE zablokować IP, moze to zrobic admin forum a adminem jest pan Brański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly-spokojnie. bo to złe kobiety są / zdrowia szkoda na TO cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny uciekam Ale już ucichło widzicie? Wieczorem się odezwę, bo mi moderatorka napisała, że musi się z adminem skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USUNELI tamten topik !!!! hip hip hurra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly wracaj do Nas :) topic usunięty i mam nadzieję, że się nie odrodzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Kasiaczku :)) Wojna wygrana Zdziwisz sie , ale pisalam im wlasnie ze pojdą z dymem i poszly :)) Bardzo sie ciesze :)) Na następny raz nie mozemy sie dac sprowokować, bo szkoda energii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGNOROWAĆ
nie dociera to do niektórych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za myślą moderatorek mam wasze posty w d.... czterech literach. OLEWKA!!!!!!! No to dziewczyny po kolei Jutro idziemy załatwić nauki przedmłałżeńskie. Dziś miałam iść, ale Robert był u fryzjera, a ja tu miałam małe zamieszanie :P którego już nie pamiętam :P Jejku udało mi się załatwić wszystko w szkole. Będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak - a ja już mam wszystkie nauki i poradnie zaliczone - nawet nie wiesz moja Droga jak sie cieszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami i zadna z innych fafetek - NIE DAJEMY SIE SPROWOKOWAC!!!! Kompletna olewka!!! Zrozumiano! :P No i wracamy jak za starych dobrych czasów!!! Trzeba to jakos uczcic! 🌻 dla Was kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Holly zazdroszczę Ci serio. Dziś jak pytałam znajomej co zapisała się na nauki okazało się, że u mnie jednak są cztery spotkania, a nie jak kiedyś mówiono 10 :O cztery spotkania i załatwi się to w ciągu 9 dni. Uwaga sprawdzam suwaczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly-jak to jest z tymi naukami??ile wczesniej trzeba sie za nie zabrac?i czy tylko w mojej parafiii??? uciekam kobietki!!!!!! do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - JAKA ŻABUSIU??? ;) Nie łącz tych dwóch nicków razem;) Gratulacje, ja napisałam z godzinę temu maila do admina, może się jednak przejął:) Jedziemy teraz na zakupy - i - uwaga, wpisuję wszystko, co zamierzamy kupić, niech inne czytają i zazdroszczą;) Hehe, żartuję, i tak ich pousuwwają, a mi to wisi, skoro topik obalony. Więc do was, dziewczyny - jedziemy:) Odezwę sie albo późno, albo jeszcze później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - mi nauki zajęly 4 tyg (kazdy tydzien 1 spotkanie) + 3 wizyty w poradni - 3 tygodnie - tydzien po tygodniu - bez zadnych wykresow - tyle ze do poradni niestety trzeba stać w kolejkach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem Ami to nauki można zrobić obojętnie w jakiej parafi Twojej czy Twojego Miśka. Ja muszę zrobić w mojej bo w Robka parafi nie ma nauk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robilismy w parafii, ktora nie byla ani moją parafią, ani mego lubego. W Krakowie kazde spotkanie (nauka czy poradnia) mozna zalatwiac w innym miejscu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly jak to w kolejkach??? To czeka się na termin???? Długo czekaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×