Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

We wtorek idę juz ostatecznie wybrać suknie i wpłacic zaliczkę, w piątek robie zaproszenia a od czwartku(15) je rozwozimy, w środe idziemy wpłacic zaliczkę za sale. A w sobote mam 3egzaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to weź aparat i porób zdjęcia w sukience Dobranoc fafetki kamil a jakie durnoty ja piszę? Chętnie wysłucham/poczytam/ kostruktywnej krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ślicznoty, Mam ostatnio bardzo mało czasu na \"kafe\", walczę ze skarbówką (już po kontroli) i z teściową... Oj... działo się, działo... Odebrałam obrączki od grawera, a po drodze pewna kobieta przebierała manekiny na wystawę. Zakładała na jednego białą suknię, prześliczną, z szalem na ramiona (sklep z sukniami wizytowymi). Wskoczyłam na chwilę do tego sklepu z siostrą (która swoją obrączkę odbierała po zmniejszeniu). Mała znalazła sobie sukienkę do ubrania na mój ślub za 120 zł.... szok, oczom nie wierzyłyśmy :D Zapytałam o tą biała z wystawy, czy jest szansa na zamówienie sukni z tego wzoru, ale w kolorze ecru/krem/szampan.. o niebiosa... kolejny szok, TAK, bez problemu. Umówiłam się z nią, że przyjdę pod koniec lipca i zmaówię... Nie uwierzycie, ale cena tej sukni nie przekroczy 350 zł..... Szal mogę oddać do krawcowej i zrobi mi z niego bolerko, czyli dodatkowe 50 zł za robotę. Nasze nowe mężatki się nie odzywają, a ciekawość wielka - jak im przebiegał ten ważny dzień. Ewa, może rozdziel królicę od samca, niech odpocznie od rodzenia ... może dlatego te malce są takie słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wracam jak... corka marnotrwana nie bylo mnie wczoraj bo mialam urlop - ktory mial byc dnim na zalatwaianie spraw a popsyl mi humor tak ze hej z bardzo prostego powodu - bylam wczoraj na zakupach a jakis matol jak cofal we mnie wjechal na parkingu i porysowal mi cale nadkole - myslalam ze udusze golymi rekami - wioec musze teraz cos z tym zrobic - a nie mam kiedy moje piekne autko nie dlugo bylo piekne :-( zabulina - historia z wesela jak z filmu - moze napiszesz scenariusz i opchniesz tym z hollywood? przeczytalam mniej wiecej co pisalyscie ale nie robilam sobie notatek wiec odpowiadam baaaaaaaardzo wybiorczo: marcela - swietnie ze suknie sie udalo zalatwic i nie przejmuj sie egzaminem - duzo zalezy od szczescia holly - zaproszenia piekne mx - super ze wpadlyscie na ten sklep aha wczoraj mialam przymiarke sukni - zdjecia wysle dzis lub jutro poprosze o bizuterie tiki i moze napiszmy petycje do naszych panien mlodtych zeby zdaly relacje bo ja tu pekne z cikawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - prosze sie udzielac bo za malo piszecie buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochane, Marcy -fajnie, ze jestes! Ja jakos ostatnio rzadko sie udzielam, bo mam troche pracy - i nie mogę tych rzeczy zaniedbać :)) W ogole zmeczona jestem - musze sobie wziać ze 3 dni urlopu przy weekendzie i trochę sobie \"dychnąc\" :)) Zabulinka - bizuteria tiki - taka śliczna! Gdybym miala miec jakąkolwiek bizuterie do ślubu - tez zdecydowalabym sie na zrobienie jej u Ciebie, ale suknie mam juz tak strojną , ze rezygnuje z wszelkich ozdób. Mam nadzieję, ze moje zaproszenia bedą do odbioru przed długim weekendem - bo podczas niego, chcielibyśmy je rozwieźć :)) :)) Moze sie uda.... Ciekawa jestem mojej sukni - a przymiarka dopiero w sierpniu ...No zobaczymy Marcy, Ty koniecznie prześlij zdjęcia z przymiarki :)) Ewa - szkoda króliczka....Biedaczek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rozmyslam dzisiaj czym ustroic auto do slubu. Juz chyba mamy czym jechac, najgrosze jest to, że właścicielowi samochodu może coś w najmniej oczekiwanym momencie wyskoczyc i będzie musiał jechac służbowo na drugi koniec Europu na przykład. Ale nie dopuszczam takiej opcji do swoich myśli. No więc, na masce będzie stroik pożyczony od koleżanki (miała ślub w zeszłym roku), jakieś obrączki w kwiatach, czy coś takiego, jeszce go nie widziałam. A z tyłu wymyśliłam, żeby tam gdzie bagażnik/klapa od bagażnika przyczepić mnóstwo dużych czerwony6ch balonów w kształcie serca. Jeszce coś na klamki, ale coś małego, skromnego, jeszcze nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja prychła...i trzeci nie żyje:-( Mx ona jest oddzielona od samca...ale do ciąży doszło troche z mojego nie doświadczenia...ona strasznie się do niego dobijała, gryzła wszystko i ogólnie była bardzo nie spokojna...kiedy wypuściłam samaca z klatki dowiedziałam się dlaczego tak się działo...krótko mówiąc miała straszną ochotę na niego..eh Jeśli chodzi o małe...one nie były słabe...poprostu ona nie była w stanie ich wykarmic (przynajmniej tak sobie to tłumaczę) i zostało dwoje...ale te są naprawdę duże Agatko ten pomarańczowy kamil swoją aluzje skierował do mojej osoby A zdjęcie napewno zrobie...bo kobietka powiedziała, że jak juz wpłacę zaliczkę to juz wtedy będę mogła zrobić zdjęcie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! co do dekoracji samochodu, to jeszcze nie zdecydowalismy, ale mysle, ze my poprzestaniemy na skromnej, prostej dekoracji: jakis stroik z kwiatow na masce, moze serce na tylnej szybie i ewentualnie cos malego na klamki (?) Nie chce przedobrzyc, a nie bede miala kiedy kombinowac przed slubem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku jeśli chodzi o samochód, to my bedziemy mieli na masce duży bukiet ze słoneczników w klimacie mojego bukietu i na reszcie samochodu bedziemy mieli porozrzucane maleńkie samoprzylepne margaretki - tak jak gdyby ktos nimi obrzucil auto :)) Zadnych gołabkow, obrączek itp elementow na samochód nie daje - ostatnio ogladalam plyte z wesela - mieli klamki w samochodzie udekorowane tiulowymi wstazkami - nie podobały mi sie ani troche...... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! No, i jestem po OSTATNIM MOIM UCZELNIANYM EGAZMINIE... :( Poszło chyba dobrze, nie w tym rzecz... ech... Narzeczona - ja też bardzo lubie etykę - choć ten egzamin był raczej z \"praktycznej\" niż \"filozoficznej\" strony - co psycholog może, a czego nie. To są trudne pytania i nie ma na nie prostej odpowiedzi. Czy np. psycholog ma prawo powiedzieć umierającemu choremu, jaki jest jego stan faktyczny, jeżeli rodzina nie jest w stanie tego zrobić? I takie tam... Marcy - cholera, mam nadzijeę, że zapamiętałaś gębę drania, jak będę w BB w next weekend to się ubierzemy w jakieś kominiary i nastukamy draniowi a nowe nadkole z gardła mu wyciągniemy!! Tiki - i jak biżuteria???? Dotarła??? Podoba się???? Na mojej aukcji z wisiorami zostały już tylko 4 :D:D Ewa - bardzo mi przykro... nie masz Ty szczęścia do tych króliczków.... Najlepiej jak najmniej tam zaglądaj... marcela, my mieliśmy na aucie taki bukiet niesymetryczny, w stylu tego, który ja sama miałam (oczywiście nie dokładnie) i wstęgę ukośnie.. bardzo ładnie to wyglądało.. mnie też odpychają te gołąbki i obrączki etc... gołąbki to jadą tym samochodem, nie muszą siedzieć na masce;) mx - to sie nazwya Palec Boży, zapamiętaj;) My w ten sposób kupiliśmy buty M do ślubu. nic mu sie nie podobało a do garnituru piaskowego mało co pasowało.. Aż tu nagle - patrzymy - superpiękne buty, w których M od razu sie zakochał (co nigdy mu się nie przytrafia, bo on do ciuchów i przyległości podchodzi iście po męsku) - Gino Rosii, tylko jeden numer (właśnie jego!) w wyprzedaży - skóra za 120zł.... Myślałam, że padnę... Dobra, jeszcze się odezwę:) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Zabulinko. fotki super szczegolnie ta z rozmazanym tlem. Mloda wyglada tam ja jakas businesswoman co najmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Tijko - a to wcale nie było pozowane:) Z kompletnie innej beczki - Nie wiem, jak u was, ale u mnie wreszcie drgnęły ceny truskawek! Dziś są po 8z ł... jeszcze zejdą jakieś 4zł i będę kupować kilogramami:) No i czereśnie..cudowne i bez wkładek mięsnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie tak mam malo czasu zeby tu wpasc bo duzo pracy a wczoraj bylam na onkologii z mala i nie musi miec nastepnej operacji ale czekaja nas 1 raz na m-c wizyty kontrolne a ja od 28.06 mam wolne i pojawie sie dopiero 24.07 wtedy opowiem jak bylo bo czekaja mnie dmuchawce latawce wiatr...........Wymyslilam piosenke na pierwszy taniec Krzysiu Kilianski i Kayah w duecie chyba ze mojemu marynarzowi sie nie spodoba.Pozdrowienia da wszystkich poza kamilem pomarańczowym.Wracam do pracy moze jeszcze wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keyti, trzymałam kciuki! To bardzo, bardzo dobra wiadomość:) Marcy - a tak na pocieszenie - my parkujemy pod naszym blokiem, gdzie teoretycznie mamy cieciów - ochroniarzy, a tymczasem ukradziono nam już 2x lusterko 1x zaślepkę w zderzakach (od halogenów) 1x uszkodzono nam wlew paliwa (w czasach, gdy kosztowało ok 5 zł) 1x włamano się do samochodu celem ukradzenia, ale mamy Bear Locka, hehe Ludzie są głupie, jak mawia pewien starszy pan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszce nie wiem jak wygląda ten stroik w kształcie obrączek. jak będzie fuj, to sie wymyśli coś innego. Zresztą, pewnie się jeszcze ze 100 razy rozmyslę i zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Marcelko, ja widziałam tylko taki, gdzie te obrączki były z jakiegoś steropianu kiepsko pomalowanego (miał być złoty, wyszedł żółty;) ). Może ten, o którym myślisz jest bardziej gustowny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keyti, bardzo ładny ten stroik, inne tez i nawet cena w miarę przystepna. Na moim suwaczku stuknął 1 MIESIĄC!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki stroik na samochód można samemu też zrobić (jak ktoś ma zdolności i czas). Chyba się dzisiaj przejdę do hurtowni kwiatowe, tam podobno maja oprócz kwiatów takie różne akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! widze że nasze mężatki jeszcze się nie odzywały ale w sumie nie dziwie sie im po tylu wrażeniach muszą ochłonąć:),mam nadzieje że nie długo się jednak odezwą.A tak wogóle to chwilkę mnie nie było i już nikt o nobi nie pamięta buuuuuuu:(!.Zabukina ja też chce zobaczyć zdjęcia z tego niezwykłego wesela knobi3@interia.pl pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelko za taki stroik w sklepie zapłaciłam 80zł bo bałam się kupić z netu ale mam różowy taki jak moja sukienka i tez zdobiony jest złotymi wstążeczkami bo i samochód złoty metalic.Pa bo kończę prace jutro będe miala wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Wpadłam się przywitać No to co to straszne co mi napisałaś i dziękuję za opinię ;) Holly pozostało nam tylko 100 dni!!!! Zaczyna się wielkie odliczanie ;) Zaproszenie jest śliczne!!!!! Mx fajnie że obrączki już macie, ja je mam już chyba od okoła miesiąca ;) Marcy dobrze, że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, my je mamy od końca września 2004 :D teraz tylko zanosiłam do grawera :) Mykam, praca czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Marcy.... współczuję, pewnie się czujesz jak w nie swoim samochodzie... naprawiaj im szybciej, tym lepiej... głównie ze względu na zabezpieczenie przed korozją (choć pewnie masz ocynk, to i tak przy takich sytuacjach warstwa jest naruszona...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza...? gdzie Was wszystkie wywialo? ja sie pochwale, ze znalazlam i juz kupilam sukienke na poprawiny :) Dlugo sie zastanawialam co ubrac na drugi dzien, ale jak zobaczylam ta kiecke w sklepie to juz wiedzialam, ze chce ja miec :D jest cala czerwona a fason podobny do tej slynnej bialej Marylin Monroe. Szczerze mowiac to jeszcze nie wiem czy na 100% ja zaloze na poprawiny, ale raczej tak :D Myslalam ze bede miec straszny problem z kupieniem sukienki bo mam zbyt szerokie biodra do talii a tu prosze, jedyna ktora mierzylam i od razu strzal w dziesiatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka to w takim razie na poprawinach będziemy tak samo wyglądać ;) ja również mam taką jak miała MM w filmie \"słomiany wdowiec\" ale w kolorze złotym :) miałam mieć inną, ale jednak na taką się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, stała się rzecz straszna. marcy odcięli od netu w pracy. NIe wiem, czy jeszcze tu zajrzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina zartujesz???!! jak odcieli od netu??? Jak mozna pracowac w obecnych czasach bez dostępu do sieci?? Co sie w ogole stalo??? Normalnie sie zdenerowowalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×