Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość nobi
Cześć kochane! Czy nasze już mężatki się odzywały,chodzi mi o maniusie i sinioritkę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
Witaj kelopase! i jak ci się u nas podoba?.co do welonu to się nie martw:) wyjdzie w praniu co z nim robić w kościele i wogóle.ja też mam dłuuuuugi welon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
Ja to mam szczęście kiedy mam chwilkę w pracy żeby z wami pogadać to was niema.Kiedy nadrabiałam zaległości w czytaniu to wkurzyła mnie wypowiedż jakiejś ggggg albo podejrzewam jakiegoś,straszny idiota,ja też mam dyslekcję i wesoło mi nie jest z tego powodu a nawet często głupio że robie te błędy.Wszystkie dyslektyczne przyszłe panny młode głowa do gury-hehehe żartowałam-góry!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
No to nie zaśmieca topicu,wpadne póżniej.BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Senioritka i Maniusia już są dwudniowymi mężatkami :D jeszcze raz wszystkiego NAJ NAJ NAJ 😍😘🌻 Agaciu tamte zdjęcia, z krótkimi włosami są nieaktualne włosy mam za ramiona do łopatek i tak więc jestem HAPPY bo wyjdzie mi taka fryzura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
cześć marcy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
witaj kasiak! już myślałam że zapomniałyście o tym topicu a tu prosze jesteście.Były jakieś wieści od maniusi i sinioritki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi wieści od dziewczyn nie mam, ale na pewno są bardzo szczęsliwe :D Załatwiliśmy już nauki, idziemy na pierwsze spotkanie w tą niedzielę na 15.00 :) i są cztery spotkania :) super. W połowie czerwca idziemy spisać protokuł tak nam kazał ksiądź przyjść, ale szybko :O no a potem na zapowiedzi i wrzesień tuż tuż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
oj a my sierpień ale zaplanowaliśmy nauki przyspieszone to znaczy dwa dni w weekend ( w tym obiadki dwa są:)) ale jeszcze sie nie zapisywaliśmy podobno nie ma z tym problemu.Jutro idziemy do urzędu stanu cywilnego po papierek że jesteśmy wolni i z nim do księdza i...3 stówy z kieszonki:).Szkoda że ślub naprawde nie jest free:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
kasiak a tak wogóle to zapowiedzi "puszczają" ile przed ślubem? bo kurcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi nie wiem jak to jest trzeba się zapytać Naszych mężatek ;) ale ksiądź nam mówił, że w czerwcu spiszemy protokuł a w lipcu trzeba dać na zapowiedzi to chyba na dwa miesiące przed, ale jak dla mnie to za wcześnie nie wiem w zasadzie jak to jest muszę poszukać w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
Trzeba trzeba kasiak tylko gdzie te nasze meżatki są?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mężatka ale spieszę z pomocą:) U nas jest tak, że jak byliśmy spisać protokół (2 tyg temu) to ksiądz od razu wywiesił zapowiedzi, ale już nie wiszą:( bo je jakies inne przykryły:) tak na marginesie zapowiedzi były bezpłatne, a za ślub płacimy naprawdę \"co łaska\" uciekam do Misia:) Dajcie mi znać na maila jak zajrzą maniusia albo senioritka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka wielkie dzięki w takim razie tak jak mówił nam ksiądź nasze zapowiedzi będą w lipcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mężatka. Zapowiedzi są czytane przez 3 kolejne niedziele. Później odbierasz je od księdza już podbite i niesiesz do skiędza, który udzili wam ślubu. Więc musisz to zrobic moim zdaniem najpóźniej 5 tygodni przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela a Twoje zapowiedzi już były????? :) czytał ksiądz na mszy??? Bo u nas jest tak że ksiądź normalnie na sumie czyta kto z kim i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moje zapowiedzi byly juz 2 tygodnie temu, a slub w sierpniu. Zapowiedzi byly wyglaszane od razu po spisaniu protokolu. U nas ksiadz czyta je na sumie przez dwie niedziele.Musimy tylko dostarczyc zaswiadczenie z USC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze już poszły własnie wczoraj a ostatnie będą 18 czerwca. Ksiądz czyta na mszy, czyli chyba tak jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My idziemy spisywać protokuł 18 czerwca to w takim razie NAsze zapowiedzi już w następną niedzielę po 18 czerwca będą czytane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
u nas też zapowiedzi czytane są na mszy. kasiak ja też chce zobaczyć:) knobi3@interia.pl jeśli mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak jestem walnięta ale myślałam że jestem pomarańczowa bo to ja pisze.Ale zemnie ciemniak netowy! wstyd:) dzięki za zdjątko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia jeszcze nie mam ale pewnie zaraz dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem głupia jestem ale naprawde myślałam że to ja się widze na pomarańczowo:( a inni na czarno:( yyyyyyyy nie wiem co powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×