Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

a co do truskaweczek to uwielbiam i kożystam kożystam puki jeszcze są!!! polecam z posłodzonym twarożkiem ale takim nie grudkowatym posypane rodzynkami i płatkami migdałków.niami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi - dzieki za komplement Ty z pewnoscia bedziesz pięknie wygladala w swojej sukni :)) Jesli chodzi o cene - to mnie tez az trzepie, ze tyle przyjdzie mi zaplacic za moje ślubne odzienie - ale coz: raz sie zyje! :P Dziewczyny, pisałyście, ze protokoł przedślubny (tzn jedną z częsci wypelnia sie osobno - mloda i mlody), a my wszystko spisywaliśmy razem :)) Ksiadz za nas w sumie wypelnial i odpowiadal na pytania - śmiesznie bylo :)) :)) :)) Wczoraj juz byla pierwsza niedziela, kiedy byliśmy wyglaszani na zapowiedziach - w mojej parafii i miśka, wiec jeszcze tylko 2 niedziele i bedziemy to mieli z glowy :)) mam pytanie do dziewczyn już po weselichu: jaki mieliście stosunek gości zaproszonych, do gości, ktorzy przyszli ???? Tak pytam, bo ja mam zaproszona ok 100 osob i tak sie zastanawiam na ile faktycznie mogę liczyć??? Kurcze musze wymienic prawo jazdy bo za 1,5 tyg juz do auta nie wsiądę :)) :)) Ale to tak juz z innej beczki :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly też się właśnie zastanawiam ile gości dopisze,tak jak wy mamy ok 100 gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Holly, zdecydowanie musisz! My musieliśmy też specjalnie po to tarabanić sie do BB :o Co do gości - to chyba nie ma reguły w postaci wzoru, hehe, który pozwoli obliczyć, ilu nie przyjdzie. Moich nie przyszło na 120 osób 8 - 6 osobowa rodzina z Francji (ale wiadomo było ciut wcześniej, że nie dojadą), 1 koleżanka się struła, a 1 przeżywała gwałtowne załamanie uczuciowe :D Takie rzeczy się przytrafiają i myślę, że np w kwestii chorób są sezony, w których grypa atakuje mocniej i trzeba takie ogólne prawidłowości wziąć pod uwagę. Ale to takie tam. Generalnie - nie wiem, czy jest jakaś zasada:) Dużo zależy od tego, ilu masz gości i jak blisko z twoją rodziną są w stosunkach. Wiadomo, że kuzyn cioci babci ze strony męża jest bardziej \"niepewny\" niż najlepsze przyjaciółki - o, pardon, w twoim przypadku przyjaciele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze! właśnie doszło do mnie że to już za 2 mc!!!!ciekawe co będzie za miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A protokół też spisywaliśmy razem, dokładnie na tej zasadzie, co wy:) Nie wiedizałam, że spisuje się go osobno;) Teraz jakby co mogę mówić, że spisany w obecności narzeczonego mógł być np. pod presją i jest nieważny ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A które chcesz, Nobi? Ślubne, zwykłe? Ja też nie mam zdjęć ciebie jako ciebie:) i też chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie chce:)! narazie nie mam zdjęć ale już po 19 zablokuje wam wszystkim skrzyneczki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzyneczka gotowa! a ty dzisiaj wolne czy w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko ale fajnie wiedzieć jak wyglądasz a mianowicie smakowicie hihihi:).Super miałaś pomysł z tym wianuszkiem z kwiatków musze o tym pomyśleć...do koka też by się nadał zamniast diademu...tak dziewczęco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gwiazdy zabulinka to ja będę z tobą wirtualnie konsumowała truskawki, bo też mam kilo:D U nas już za 2,50:) Następna wyprawa po stanik zakończona fiaskiem:( Jeszcze jutro zajrzę do Galerii Centrum, bo mi się już dziś nie chciało. Dziś idziemy oglądać mieszkanie:D Wieczorem zda, relację. A teraz uciekam na szklaneczkę pu-erha i kilogram truskawek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć agatko, właśnie popijam cudowną herbatkę więc się przyłączam chociaż nie mam truskaweczek:) smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko a ty gdzie jesteś? mam nadzieję że nie udławiłaś się truskaweczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Agatko, to dieta jak marzenie :D czemu ja mam zawsze truskawy drożej niż wy, co, potwory moje kochane?? W tych zakichanych Katowicach wszystko jest droższe... ech. Nobi - dziękuję, kanibalu kafeteryjny:D Wianekk to ja planowałam od dawna na ten mój ślubik, miałam ochotę się pochwalić, że mogę, hehe ;) Poza tym bardzo chciałam mieć wszystko, jak piszesz, dziewczęce i proste, stąd suknia \"z całości\", i kwiatki polne w bukiecie i wianku:) i niefarbowane włosy, i brak jakichś dziwnych rzeczy na paznokciach etc :) Ja wam jednak zazdroszczę. Tak bym chciała jeszcze raz sobie \"zaślubować\"... ubrać się w śliczną suknię i poczuć to napięcie, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko nic straconego,ślub można odnowić no ale to już bez wianuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze zapytam bo mnie skręca: poważnie z tym wiankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czas się zbierać do domciu! do jutra!!!papapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi, poważnie - inaczej raczej nie wypada;) poskręca cię, widzę, do jutra, bo chyba już cię nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich . A ja dzis kupiłam sobie trzy staniki za 25 złotych bo kobietka stwierdziła ze jestem miła. Kupiłam na targu w Gliwicach. Bardzo ładne a mam duży biust i nigdy mi się nie zerwały ramiączka a zawsze kupywałam nie firmowe. Nobi czy ja też moge prosić o Twoje fotki. Kasiak dziekuje za zdjecia sukienka jest sliczna ale z tego co mi się wydaje to chyba nie ty na tych zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wam powiedziec kilka stron wczesniej ktos pytał o spineczki z kwiatuszkami Proponuje kupić szpilki do włosów i w pasmanteri różyczki to sie owiele opłaca jak ja to przeliczyłam to jest 1,50 na jednej szpilce zysk dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak je potem łączyłas
te wsuwki z rózyczkami?klejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam jednak halkę. Przymierzę, zastanowię się i podejmę decyzję, bo mnie to męczyło:) Nie podołałam całemu kilogramowi:P nobi tą bazę naprawdę polecam. Dokładnie to jest baza wygładzająca Cashmere secret firmy dax cosmetics. Kosztuje ok 50 zł, ja kupiłam za 30 parę- jakaś promocja była. Teraz używam zamiast kremu matującego. keyti- nie wiem co ty masz za muzyka, ale sprowadź go do porządku, bo wam na głowę wlezie. Pierwsza piosenka ma być taka, jaką sobie wymyślicie, ajk się mu nie chce jej uczyć to niech puści z płyty i nie gada od rzeczy. A twoja córka też zasługuje na swoją piosenkeę. Uprzyj się i już!! Przecież za coś mu płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Holly Zabulinka jak dobrze Was czytac ;) 🌻 Fajnie, że spisaliści ten protokuł Holly. My natomiast załatwiliśmy już wszystko, tzn. nauki odbębnione została tylko poradnia dwa spotkania :) mamy już zaświadczenia z USC, metryki chrztów, świadectwa religii i akty bierzmowania. W lipcu idziemy spisywać protokuł. Dopiero w lipcu bo jesteśmy wydojeni z kasy. USC kosztował 85 zł do tego metryki chrztów po 20 zł i fundusze odłożone na ten cel się skończyły :P a na zapowiedzi trzeba dać po 50 zł :O. Ale ten kościół kosztuje :P Truskawki są u nas po ...... 2,50 :D dziś zpałaszowałam całe kilo :D ale jestem z siebie dumna :D Jeden egzamin mam za sobą :D jestem szczęśliwa bo bardzo dobrze mi poszło drugi mam jutro itd.... Tiki Tak i Diabełku czekam na relacje :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kasiak:) Fajnie, że już macie tyle załatwione. My całe szczęście już też prawie wszystkie formalności mamy za sobą- jeszcze tylko USC w tym tygodniu a potem zajmiemy się weselem. Mi też sesja fajnie idzie- na razie mam wszystko do przodu i jest szansa, że nawet termodynamikę zaliczę:D a już myślałam, że termo będzie na wrzesień:( Może się jednak uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×