Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dziewczyny wiecie jak się dzisiaj wkurzyłam. Przeszłam ostatnio cały Szczecin, dzisiaj całe Police i nie znalazłam normalnej białej gładkiej bardotki 80c A jak nie mam bielizny to nie moge szyc bolerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak juz ktoś wpadnie to nie można powiedzieć \"moment musze dziewczyną odpisać\" a szkoda!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoilyscie, dzieki! :) bo nawet ksiadz na naukach powiedzial ze 3 miesiace i sie zdziwilam, ale on wlasnie nie sprecyzowal tego i juz zglupialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko nie wiem niestety gdzie w szczecinie można kupić. P.S co ze zdjeciami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko z tego co slysze to nigdzie nie mozna znalesc bardotek :) wczoraj mi kolezanka mowila, ze juz pol dublina obeszla i nic... ale widzialam na allegro... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi poszło dzięki dziewczyny za komplementy:) Ale zastanawiam się czy nie dokupic kola do sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja zawsze musze przymierzyc stanik bo na mnie kazdy inaczej lezy i w kazdym mam inny rozmiar:D Ja znalazłam dzisiaj dokładnie taki, jak chciaałam, ale same małe rozmiary były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jutro mnie nie będzie :( będę dopiero wieczorem :O Tak więc już dziś chciałam złożyć Naszym dziewczynom życzenie :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Niech weselne dzwony bija donośnie i radosnym echem brzmią w Waszych sercach na zawsze. Wszystkiego Najlepszego Życzą Kasia i Robert 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko to poproś żeby ci sprowadzili twój rozmiar albo dali namiary na inny sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi moge mailem zdjecie przyslac, ale na modelce, bo ja nie mam zadnych zjec w niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi taaaaaaaaa na ryneczku:D Na pewno mi dadzą namiary, jak oni się pewnie na stadionie zaopatrują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka przyślij.podaj maila to też ci prześle,tylko też na modelce,nie robiłam zdjęć...knobi3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze agatko trudna sprawa.Przyznam się że ja nie szukałam bo...sukienkę ubieram na gołe cycuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście bieliznę mam już zakupioną. Klasyczny staniczek bardotka + srongi. Śnieżnobiałe piękny :) Staniczek bez żadnych fiśdzipołów :P aby z gosresu nic nie wystawało jakby co :) brakuje mi tylko samonosiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi to cycuszki :) musisz mieć idealne jeśli odważyłaś się iść bez stanika ;) jaki masz rozmiar??? Bo jak ja bym miała iść bez hmmm to by było ciekawe ja mam rozmiar 75 D :) bimboły mam i to ogromne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak spoko spoko ja poprostu mam taki fason sukienki,podaj maila to ci prześle i będziesz wiedziała o co chodzi hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przeczytałam, co napisałyście, i wreszcie moge sie odezwać:) Agatko, sukienka naprawde bardzo ładna, ale ja bym dokupiła koło. Byłaby bardziej \"balowa\", chociaz nie wiem, czy takie Ci sie podobają. Kasiak, Ty masz takie bimboły???:D:D nie zauważyłam na zdjęciach:DJa mam 75 C, ale wydają mi sie większe niż Twoje, z tego, co pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi juz wyslalam kurde cos mi sie tu za duzo ludzi dzis kreci przy tej recepji... nie moge z wami spokojnie gadac ;) aha i dzisiaj dwoch murzynow wyrazilo ogromna chec ozenienia sie ze mna... ;) jeden nawet powiedzial ze moglby dla mnie urzec... oni sa rabnieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umrzec pisalam. cale szczescie kolega mnie zmieni za poltora godziny i bede mogla stad uciec i wiecej z nimi nie gadac (to sa nasi goscie hotelowi) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona na zdjęciu tego nie widać :P miałam też 75 C ale jakoś urosły mi do rozmiaru miseczki D :O R śmieje się, że jak będę w ciąży to będę nosiła dwa spadochrony z wielkością miseczki ZZ+ ;) są bardzo duże i bardzo mnie ostatnio bolą nie mam pojęcia czemu tak mam ale tylko podczas owulacji przez około do 6 dni a teraz utrzymuje się ponad dwa tygodnie. Może w ciąży jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc narzeczona. tez mysle ze kolo moznaby miec przy tej sukience, ale chyba najlepiej ocenic jak sie widzialo obie wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z innej beczki oglądałyście może wczoraj na wieczór film na TVN \"Słodki listopad\"???? Upłakałam się na nim że HEJ 😭 Przepiękny film. Nobi suknia SUPERANCKA!!!!! Czy ona ma plecy gołe??? Bo jakby co to mogłabyś kupić sobie biustonosz z ramiączkiem przez szyje lub le miseczki sylikonowe. Ale jeśli masz biust w sam raz to bez niczego napewno będzie Ci wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi do mnie wyslalas? bo ja jeszcze nic nie mam... :( ja masz jakas swoja fotke to tez poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka wysłałam,zdjeć niestety nie mam ale po 19 sierpnia będę wam je słała aż do znudzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, nie doczytałam, wiec pytam :)jaką masz do swoich bimbałów sukienke?bo ja mam bez ramiączek, a ostatnio doszłam do wniosku, że chyba bedzie trzeba je doszyć, bo moze sie na moich balooonach nie utrzymać:D:D Co do miesiączek, to mnie niekiedy tez bolą, nie moge wtedy wykonywać szybkich ruchów:)Zawsze jęczę, że za wielkie, ciuchów nie mozna dopasować, staników...a moj Misiek powiedział, że gdybym kiedyś zrobiła sobie operację pomniejszenia, toby mnie zostawił...hmmm....:D PS oglądałam Słodki listopad, coprawda nie poryczałam sie, bo jestem dzielna:)ale baaaaardzo mi sie podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×