Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Nobi zdjęcia poszły sprawdz pocztę. Dość dużo zdjęć posłałam więc mogę trochę sobie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, wiem, ale nieprecyzyjnie sie wyraziłam:) chodziło mi o takie wklejenie linka, żeby dało sie kliknąć na niego , i wejsc...ale chyba w ogóle w GG tak sie nie da zrobić...albo ja jestem lewa:) jak Ktos wie, to prosze o instrukcje:)a teraz naprawde znikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona na gg się nie da, tzn. jeśli ktoś cie odbiera na gg. Bo ja mam np. AQQ i jak ktoś ma linka w opisie to ja mogę sobie w niego tylko kliknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona na razie żadnych nowych nie mam ale zaraz po 16 września będą aktualne to powysyłam ;) Nobi i jak zdjęcia doszły???? Znikam dziewczyny :) jedziemy z Misiem kupić mu klapki na lato ;) I raz jeszcze WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!!!! Udanej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam dziewczynki! pozdrawiam i zycze samych radosci naszym od-jutra-mezatkom!!! 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjedz za stanikiem do gliwic U nas tego jest mase ja szukam czegoś wyzszego i nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziś byłam u siebie na balcerku to staniki piekne były od 12 złotych więc nie drogie. Zapraszam do nas Agatko juz sprawdzam pczte Dziewczyny ja chetnie tez pooglądam fotki wiec prosze ja też chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszyscy znikli licze ze nie przezemnie. Jeszcze raz życze tiki tak i diabełkowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Do usłyszenia. Z niecierpliwoscia bede czekac na relacje z waszego slubu no i oczywiscie na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! No to pięknmie, za tydzień wyprowadzam się z Bielska. Mojego Ł. przenoszą na drugi koniec Polski i zanim znajdzie dla nas jakies mieszkanko będę musiała pomieszkać z teściami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzis przez moje omyłki wszyscy znikaja Bardzo przepraszam za te przejezyczenia. Życze udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini właśnie się zastanawiałam nad tym, co mi napisałaś. Już wcześniej o tym myślałam, ale jeszcze zobaczę, bo ogólnie przeciwna jestem tym sztywnym halkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ja tez nie chce mieć na kole ale chyba będę musiała mieć ale poproszę babkę właśnie o ten cieniutki pręcik w halce zawsze będę go mogła w razie co wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak i diabelku!!! wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia! zycze Wam udanej pogody, mnostwa usmiechow i radosci! BADZCIE ZAWSZE SZCZESLIWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! udanej soboty życze! ja niestety w pracy i zapowiada się na to że trochę tu pobęde mam nadzieję że któraś wpadnie napić się zemną kafki:). Kasiak twoja sukienka jest naprawde śliczna a te złote wykończenia gorsetu cudne!!! Kurcze nadal nie wiem jakiego koka uczesać więc pomóżcie kochane!!! Chciała bym coś takiego nieudziwnionego \"lekkiego\" że tak powiem:) no ale z drugiej strony musi być trwały do welon mam dłuuuuugaśny:).Dajcie cynka jeśli macie jakieś stronki z koczkami:).proooosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( nobi samiusia musi kafe pić:( zajrze za chwilkę może któraś się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi ja jestem ale z doskoku bo sprzątam fryzurek poszukaj na gimbli www.gimbla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć agatko! Dzięki za stronkę zaraz obejrze...a co do sprzątania to ja po pracy chyba skończe o 12 w nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziefffczynki! do poniedziałku i udanych weselisk!!!!!:):):):) papapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wie może ktoś o której mają śluby Tiki i Diabełek???? U mnie przed chwilą rozpogodził się po burzy :O i znów jest upalnie!!!! Nobi dziękuję Ci bardzo :) welon też mam z tymi obszyciami złotymi. Prześlę Ci zdjęcie. Jeśli chodzi o fryzurę to mam trochę na kompie zdjęć więc podeślę Ci zdjęcia fryzur może któraś Ci się spodoba :) Marcela a gdzie jest to na drugim końcu Polski??? Do jakiego miasta przenoszą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×