Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kasiak plecy są wycięte tak pod łopadki ale moje cycuszki to nic wielkiego:).A tak wogóle to na weselu koleżanki miałam sukienkę bez ramiączek i myslałam że zeświruje bo ciągle się zsuwała,normalnie koszmar dla tego postawiłam na taką sukieneczkę:) a co do filmu to nie oglądałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona też mam gorset bez ramiączek, bardzo mi się takie podobają i już od niepamiętnych lat myslałam, że jak będę kiedyś za mąż wychodzić to tylko taka suknia mnie interesuje. Gorset jest idealnie dopasowany, jak ją przymierzałam to skakałam aby zobaczyć czy jakiejś niespodzianki nie będzie, ale jest i było ok. Wszystko trzyma się na swoim miejscu, noc się nie rusza. A zarazem nie jestem bardzo ściśnieta abym oddechać nie mogła. Jest idealnie ;) JA to raczej na filmach takiego pokroju nie wytrzymuje długo. Płaczek jestem niesamowity :( najgorzej jest w kinie kiedy nie mam chusteczek a łzy ciekną mi po policzkach. Wtedy wychodzę z podbijanymi oczami bo cały tusz mam pod oczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko ślicznie wyglądasz i jeszcze jedno ci powiem moja kuzynka jest toim sobowturem( albo sobowtórem-dysl.:)) normalnie szkoda że nie mam jej zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, to fajnie z tą sukienką,ze tak sie udało.Ja jak weszłam do jednego salonu, to jakaś stara krowa mi powiedziała:ooo! Z pani DUŻYMI PIERSIAMI to MUSI być z ramiączkami! Normalnie sie wściekłam! Ale tam gdzie zamówiłam swoją, nic takiego mi nie powiedziano, a ja szczerze powiedziawszy, nie zwróciłam uwagi. Pójde tam na poczatku lipca, przymierze jeszcze raz, i zobacze.Ale mam nadzieje, ze bedzie OK. A jaki masz biustonosz? Z jakiej firmy?Na silikonowych ramiączkach, czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka twojego zdjęcia jeszcze nie mam:( kasiak podeślij swoją kiecuszkę b.proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi proszę o fotkę sukienki kasiak z jakiej firmy masz bieliznę, bo z tego co słyszę, to masz dokładnie taką, jak ja bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach któraś pisała o Murzynach Moja kumpela mi opwiadała, że kiedyś stoi sobie w Paryżu pod wieżą Eiffla, podchodzi do niej superprzystojny Murzyn i mówi \"Can I kiss you?\" Ją wcięło, to on ją pocałował (przecież nie powiedziała nie:P ) i sobie poszedł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko firmy nie znam bo nie jest firmowa kupiłam ją w sklepie pt. \"Bielizna dla każdego\" :) mogłam staniczek przymieżyć ocenic czy go chcę itp. jestem bardzo zadowolona. Zapłaciłam za staniczek 35 zł za majtusie 10 zł i jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi ja tez jeszcze nie mam twoich zdjec! :( sprobuje wyslac jeszcze raz. adres sie zgadza?: knobi3@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka śliczna,najbardziej podobają mi się te drapowania-bo chyba tak się mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nobi, ciesze sie ze ci sie podoba. wlasnie wyslalam drugi raz, wiec pewnie zaraz dojdzie znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka adres dobry twoje zdjęcia mam a swoje wysyłam jeszcze raz,acha ta laska w tej sukience to modelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaczku juz chyba ci slalam pare dni temu ale pewna nie jestem wiec poslalam wlasnie raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nobi przesliczna ta twoja sukienka... zazdroszcze ze mozesz sobie na taka pozwolic... ja ze swoja figura - odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kasiak ja też miałam nadzieję, że do 50 zł uda mi się bieliznę kupić, więc jeszcze poszuakm, może znajdę, chociaż coraz bardziej w to wątpię. nobi zdjęcie sukni dostałam, fajna, taka fikuśna:D ale nie przesadzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijko kochana kiedyś nie miałam dobrej że tak powiem figury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, musze uciekać:( Dzięki za fajną pogawędkę:)jutro pewnie żadnej nie będzie, więc juz dzis-życze miłego weekendu. I słonecznego! Bo ciała przed weselami opalić trzeba:) Dla Was🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 PS nie wiecie, czy z suwaczka da sie opis na GG zrobić?a jesli tak, to jak? Pozdrawiam gorrrąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam fafeterekina ostry dyżur trzymajcie się cieplutko A dla tiki i diabełka: Niech jutrzejszy dzień i całe wasze życie pełne będą szczęścia, miłości i uśmiechu. Niech wasza miłość będzie zawsze świeża i wielka. Niech wasze serca zawsze będą cyste i ukierunkowane na jedną tylko osobę- tą ukochaną. Bawcie się dobrze jutro i pamiętajcie każdy szczegól , bo będę miała masę pytań:D Wszystkiego naj ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona ja jutro pracuje więc będe:) papapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona kopijesz link (prawym przyciskiem myszy klikasz na link i klikasz kopiuj) włączasz gg wchodzisz w status wchodzisz w opis klikasz PPM i klikasz wklej TADAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa dziewczyny ktore juz uciekacie, nilego weekendu :) ja jeszcze pol godzinki bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak nadal nie mam twoich bimbołków na skrzyneczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziefczynki ja też znikam,czas do domciu:) do napisanka. buziaki! a no i wszystkiiego naj naj jutrzejszym:) panienką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×