Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kini jesli idzie o te obraczki to jesli one wam sie podobają to bierzcie, chcieliscie inne ale jesli te tez sa ładne to ja bym brała, kurcze jesli ich nie bedziecie chcieli to im bedzie przykro-trudna sprawa.. mx - dobry plan:P ....... wsumie to okresu nadal nie dostałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - a ty jaki masz pomysł na 1 piosenke? bo mysmy wybrali tego bajora co Ty kiedys nam tu podsunełaś na topiku, Ja jastem bogaty\", strasznie mi sie spodobał ten kawałek, choc za trzesącym głosem Pana Bajora nie przepadam, fajny ten kawałek bo taki radosny, pieknie o miłości mówi, nie tak jak wiekszosc piocenek w ckilwej tonacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka - mi zostala spowiedz, zakupy na ciasta, caly cyrk zwiazany z wlosami paznokciami itd musze tez wymyslic w co sie ubiore w 2 dzien na obiad - nie mamy poprawin wiec mysle ze nie bede kupowac niczego specjalnie na ta okazje - po prostu ubiore spodnice i bluzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I-sza piosenka.... hmmmm... dla mnie ten kawałek Bajora był super, ale F. go nie chce.... :( Tiki, trzymam kciuki za nowe życie, takie maleńkie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam jeszcze wszystkiego sporo, mam nadzieję, że uda mi się wszystko załatwić w czasie urlopu wszystkie sprawy dotyczące prób fryzury, paznokci, makijażu też mam jeszcze przed soba, ja muszę też salę udekorować ze znajomymi, no i wódke jeszcze okleić rany widze, że czekają mnie dwa ciężkie tygodnie 😭 pierwszą piosenkę też jeszcze z orkiestra omówimy, bo walca nie nauczyliśmy się niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy prztulanca na 1 tanec anie ja anie mark nie umiemy tanczyc a m jeszcze dodatkowo nie ma wyczucia rytmu za duzo bylo na glowie zeby jeszcze zaleglosci w tej dziedzinie nadrabiac ale za to mamy nasza ukochana piosenke \'iris\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy o ile pamiętam to było \"go go dools\" ??? bardzo mi się podoba, słucham jej często odkąd nam posłałaś na meila🌼 znam ją chyba z jakiegoś filmu, ale nie umiem skojazyc z jakiego no właśnie teraz doczytałam i ciacho muszę też jeszcze zamówić, u nas zwyczajem jest dawać tym bliskim którzy nie będą na weselu i do pracy musimy przynieść - ale o zwyczajach na śląsku nie raz już wspominałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackowi tez sie poczatkowo Bajor nie podobał - ale go przekonałam:P katko - na pocieszenie!, ja tez te wszystkie wymienione przez ciebie sprawy miałam do załatwenia na tydzien przed, a konkterniej od poniedziałku i dałam rade!!!!!, u nas nie było jak inaczej tego załatic bo slub i wesele było w innym miescie niz na codzien mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki👄🌼🌼🌼🌼🌼🌼 to naprawde mnie pocieszyło:) w końcu masz to już za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki jeszcze pytanko:) jaki miałaś kolor rajstop (pończoch)?? biały??? bo mnie jakoś biały nie bardzo przekonuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez!!!!:-o miałam pończochy samonośne takie beżowe, kolor opalonego ciała rzec można:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 no to rozwiałaś moje wątpliwości, przeglądałam nawet jeszcze wasze zdjęcia i natknęłam się na twoje jedno w studio jak miałaś nogę na nogę i widać kolor, w sumie widać tak jak by nic na nogach nie było, ale bardzo ładnie, więc białe odpadają:P też będę mieć pończochy, bo rajstop nie lubię nosić:) miałaś może niezbędnik jakiś ze sobą (agrafka, zapasowe pończochy itp, itd)??? było ci coś z niego potrzebne?? a może czegoś ci zabrakło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fafetki - róbcie miejsce na skrzynkach bo slubna tiki do was jeszcze leci............fruuuuuuuuu.........!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maminej torebki wrzuciłysmy nitke,igłe i agrafki, ponczochy zapasowe i tabletki przeciw bólowe miałam w torebce ktora była w aucie a potem ze mna na sali, a pozniej juz ja zaniosłam do pokoju ktory mielismy na górze z takim wielkim łózkiem, ha ha wycieczki chodziły to nasze łózko oglądac:P ale nic z tych rzeczy katko na szczescie mi sie nie przydało a czego mi brakło?? - gum mietowych albo tik-taków!! o o tym bym teraz pomysała!! i wiatraczka - :P - było GORĄCO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kataka - tak to jest goo goo dolla a pisoenka znasz z miasta aniolow ja kupilam biale ponczochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy tak myślałam:) tiki - piekną panną młoda byłaś:D, potwierdzają to kolejne zdjęcia jejku a te arbuzy świetne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu przeglądałam pocztę i nie mam twoich zdjęć:P jak znajdę to zaraz poślę ci swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Wreszcie mam chwilkę, żeby tu zajżeć. Już nic mi się nie chce poniedziałki i środy nie dobijaja jak jestem na rano w pracy. Kotka zaraz dostaniesz moje fotki. Wczoraj zaszalałam na zakupach i kupiłam sobie spudniczkę i spodnie lniane :) Czy u was też są takie tanie lniane ciuszki???? Bo o dziwo materiały są potwornie drogie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz wszedzie sa wyprzedaze, ja wczoraj wydałam kupe kasy:):P:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu a ja nie mogę wydawać pieniędzy😢 musimu odlożyć na koszty notarialne jak będziemy mieszkanie kupować no i na wesele resztę:( Ale co ta, są sprawy ważne i ważnejsze, wolę wyjść za mąż i kupić mieszkanie niż kupić kolejną bluzkę:P Szczególnie że na brak ciuchów nie narzekam, bo od lat uzależniona od zakupów jestem. A lniane ciuchy ubóstwiam, szczególnie spodnie tiki maniusia czeka na zdjęcia, bo mi napisala, że nie dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko - a ty adwokat maniusi??:P ona sama nie moze napisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo ona mnie się pytala na gadu o sprawy informatyczne i przy okazji napisalam jej że dostalam od ciebie zdjęcia a ona sprawdzila i nie miala:P Napisala, że jest w parcy i nie ma czasu teraz odpisywać ale czyta w miarę na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na moment :) tiki dziękuje za zdjęcia, o które prosil zresztą mój adwokat hehe. zdjęcia śliczne, naprawdę byłaś piękną panną młodą :) wiecie co, najadłam się własmie czereśni, i chyba były robaczywe i teraz czuje jak mi robaki pełzają po żołądku :/ czy to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem i zaczynam siać poanikę wczoraj tak siadłam na moje tofanie, że nie odzywał się do mnie :( Ale on wie, że ja zaczynam panikować i odczekuje tylko aż mi minie. Gdyby nie ten cholerny kościół to nie panikowała bym tak ale to oni największe robią problemy. No ale już wszystko mamy za sobą i tylko w piątek poradnia przedmałżeńska i możemy się zgłosić po licencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia niemożliwe:D Nawet jakby byly robaki, to najpierw byś je zabila zębami, a potem kwasem żolądkowym. Ale fajna jesteś🌻:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, jakoś nie jest mi lepiej po Twojej wypowiedzi :/ te robaczki były bardzo małe, mogły przeżyć. że ja wcześniej nie zaglądnęłam do środka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - ONE PRZEZYŁY na 100 %. hi hi żaqrtuje oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×