Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Narzeczona - jak to to ty nie dostałas moich zdjęć?? posłałam napewno:) Nowa pralka - działa super, taka cichutka i malutka jest i dźwięki wydaje;) - jak zakonczy pranie:) i wyświatla czas i wgóle fajna nasza pierwsza nowa pralka:) ach zeby tak jeszcze mieszkanko NASZE zdobyć......... a potem dzidziusia i nic juz od losu nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko - czy jest mozliwość administracji zakładki fafetki na twojej stronce?? czy Twój już prawie mąż zechce jeszcze porobic tam zmiany?? no bo część z nas już mężata, są nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona28
Tik-tak---Jaką pogodę miałaś na swoim weselu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - gdzie Ty sie podziewasz?? doczekamy sie Twojego długaśnego posta?? no to co - a co z Tobą kochana? senioritka - a Ty czemu sie juz nie odzywasz?? mx - jak tam plany wyjazdowe zagramanice? katka i marcy - jak tam u was z nerwami i organizacją - to juz tylko 2 tygodnie:):):) i marcy - MARSZ DO NAUKI zebys przed ślubem miała juz wszystko do przodu!!! maniusia - jak robaczki w brzuchu? śpią czy rozrabiają?? a wogóle to gdzie wyscie byli w podróży poślubnej?? bo jakos nie wiem... zabus - nie wiem co jest na tych all playerach.....ja tez nie moge ich otworzyc, poprostu przesłałam dalej - bo ty mówisz o tym mailu z arbuzami tak?? bo przy zdjeciach slubnych nie ma allów. aguu - to bardzo dobrze ze taka jestes, nie wolno se dawac w kasze dmuchac!! no a wiecie, nadal czekam na @...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona 28 - do 12.00 było pochmurno a rano to nawet tak lekko padało, ale po 12 sie rozchnurzyło i tak od 13 to juz było super słońce, a potem to az było za gorąco............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Plany na dzień dzisiejszy są w takim miejscu jak były, kiedy pisałam. Na razie jesteśmy na tak... i pewnie wyjedziemy po ślubie, 1 \"wąż\", 2 - 2 mies. później \"mżonka\" :D Dzisiaj z nudów próbowałam coś zrobić w Corelu i coś wymodziłam, choć z jakością to cienko.... bo jako żółtodziób w tym programie działałam na wyczucie... bez przećwiczonych tutoriali. Wkleję wam, gdzie to się znalazło, co wymodziłam. Swój ryjek do sukni ślubnej, bukiet do sukni, i perełki do koka. http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=105704&t=105704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi mx - wkleiłaś swoja twarz na to zdjęcie śmiesznie to wyglada:) ale wiesz śliczną sukienke, bukiet i fruzure sobie wybrałaś, naprawde bardzo mi sie podobają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bukiet tez teraz widze a teen garnitur to twojego lubego wybrany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, taki chcę z nim kupić :) a suknia będzie w kolorze prawie tego musznika i kamizelki ... więc wybierzemy dla niego ciut jaśniejsze i luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, wysłałam Tobie maila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, tych zdjęć robionych przez kuzyna... nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, już lookam, co to za śliczne fotki, o których tyle tu opowiadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bardzo mi się podobają te zdjęcia... bardziej niż ze studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agatko nie wiem czy to Cię pocieszy, ale Nam też odmówiło sporo ludzi za względu na inne plany. Tak około 12 osób nie będzie tzn 6 par ;) bardzo mi było przykro, ale cóż jedno mają wesele w rodzinie (nasi znajomi), drudzy pracują za granicą i dostali jedynie urlop na tą komunię, na której byłam w czerwcu. A pozostali też mają już plany. Tak więc mam nhadzieję, że reszta dopisze. Bardzo bym chciała, aby życzliwi nam ludzie byli na Naszym weselu :) Zastanawiamy się nawet nad tym, czy nie doprosić jeszcze kogoś.W końcu, że tak to brzydko powiem \"miejsce się zwolniło\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx zdjęcie bardzo fajne :) fajnie, że dokleiłaś też bukiet teraz można sobie wyobrazić jak będziesz wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopraszalam ale znajomych - ludzie w moim wieku sie nie obrazaja o takie rzeczy wiec luz bo u nas mialo byc 130 osob a po dopraszani bedzie 100 i ciesze sie bo moglam w ten sposob wszystkich zaprosic ktorych chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, aby zaprosić właśnie znajomych. Rodziny już nie, a poza tym brzydko bym sie zachowała zapraszając rodzinę bo mam miejsce. Szkoda, że zaproszeń już nie mamy i trzeba dokupić. A chciałam aby wszystkie były takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, ja Ci też napisałam, jak Marcy, że zaprosić tak,ale koleżanki i kolegów w Waszym wieku, którzy zrozumieją i się nie urażą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka ;) sama bym się źle czuła zaproszona na doczepkę. Ale jak pójdziemy zaprosić to nawet nie pisnę, że nie byli w planach do zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja na skunde choć dzis może dam rade troche dłużej Pozdrawiam serdecznie dziękuje za rady co do obrączek Zabciu niestety nie wiem czy sie nam podobaja bo ich jeszcze nie widzieliśmy Pozdrawiam jeszcze raz Szef zatrudnił nową laske jest pojętna wiec może w przyszłym tygodniu będe miała luźniej JUPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jak wypełnialiście zaproszenai to pisaliście dla rodziców i ich imiona i nazwisko czy tylko imona lub inaczej A jak zapraszaliście chrzestnych to jak pomórzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini, u nas teściowa bardzo chciała, żeby zrobić zaproszenia w przedwojennym stylu - miała taki stary wzór. Oni są świrnięci na punkcie tradycji i takich tam, więc się zgodziliśmy:) Nasz tekst zaproszeń szedł jakos tak: Maria X z domu Y oraz Pan X _________ Anna Z z domu S i Pan Z _______________mają zaszczyt zaprosić na zaślubiny ____Syna M____________________________Córki M i dalej nazwa koscioła, data, godzina etc, i dla zaproszonych na przyjęcie - adres sali bankietowej. Fajniej byłoby, gdybyśmy sami zapraszali ( a nie rodzice), ale po pierwsze tak to wyglądało na tym wzorze przedwojennym, a po drugie poniekąd było to zgodne z prawdą, bo wesele sponsorowali rodzice właśnie. Moi i tak woleli, żebyśmy pisali od siebie, ale w końcu sprawiliśmy tą radość teściowej;) Nie wiem, czy czytelnie to napisałam, I hope so:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek 🖐️ witam urocze mężatki i urocze przyszłe mężatki:) jak tam Wam mija dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci tiki, za szybko... jeszcze tylko 2 tyg łooooo matkooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki :D Tiki jak mija?? Kiepsko nawet nie mam czasu tu wejść i pogadać :o wczoraj była ostateczna przymiarka i nareszcie wszystko pasuje jeszcze będą kombinować z gorsetem bo coś tam nie pasuje ale tak poza tym to nareszcie jest taka jaką chciałam :) Teraz jeszcze większe wyzwanie znaleźć na poprawiny bo z tym to już moją mamę cholera bierze. No pech chciał, że znalazłam piękną jakieś 2 miesiące temu w Kielcach ale była za mała, za droga i za piękna ;) Od tamtej poty szukam czegoś podobnego i nic :( Dziewczynki a może poszukacie mi jakiejś pięknej sukienki do kolan (klasyczna nic wydumanego ;) ) obowiązkowo kolor biały. Jak macie jakieś na oku to proszę was bardzo o pomoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki wreszcie obejżałam zdjęcia. Oglądałam na raty bo muj internet jest za wolny i nie mialam czasu aby czekać aż wszystkie się wczytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale byk znów mi wstyd ale rozmawiałam przez telefon jak pisałam i nie myślałam o tym co piszę ;) Albo ja jestem taki matoł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu nie przejmuj sie nie mam pomyslu na prezent dla ojczyma marka help!!!! wymyslilismy ze na podziekowanai kazdy z rodzicow dostanie osobny prezent - cos co by sprawilo przyjemnosc i utknelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×