Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

kasiu z tą kamizelką był ubaw bo na niej są jakieś ślaczki dziwne, wogóle mi niepasujące do garnituru w delikatne prążki, ale to było w komplecie, więc kupiliśmy, jak się przypatrzeć to wygląda to całkiem nieźle zabulina hehe :D 🌼 nizłe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, ciężko powiedzieć ile ważył. kilograma raczej nie przekroczył ;) a co bym zmieniła?? pewnie trzymanie, bo było strasznie niewygodne. a poza tym nic :) a za kamerę płaciliśmy 850 zł, zdjęcia 300 zł - i płacone było przy odbiorze, tylko fotografowi płaciliśmy zaliczkę. za sale i jedzenie płaciliśmy przed. z tym że po weselu było spotkanie z panią od sali żeby się rozliczyć. za orkiestre też po weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ale naprodukowalyscie przez te kilka dni! a_guu wszysstkiego najlepszego z okazji urodzin :), zabulinko jeszcze 100 takich wspolnych lat :) kasiak gratuluje udanej sesji :) zabulinko nie keyti ma slub w twoje urodziny (keyti juz wyszla za maz w sobote) tylko ja i Wi :) sklerotyczka z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka dzięki 🌻 mam jeszcze jeden egzamin w niedzielę z psychologii rozwojowej :) o 13.30, ale wierzę, że to były słowa prorocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina dobte to było :D :D :D maniusia001 a my chyba nie miałyśmy przyjemności się chyba poznać jak mogłabym prosić o zdjęcia?! Ja przesyłam swoje jak narazie takie codzienne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wam powiedzieć, że wczoraj byłam u fryzjerki i umówiłam się na próbną ale mało brakowało że by mnie nie wzięła bo ma jeszcze jedną panne młodą do czesania ale stwierdziła, że choćby miała zacząć od godz 6 rano to da radę. Cieszę się z jednej strony bo ma dużo klientek a to przecież coś znaczy ale z drógiej zaś strony to na próbną kazała uszykować ok 200 zł :o no ale ma być jeszcze farbowanie i podcinanie i to tyle kosztuje. Ale wiem jaki będę miała kolor i przy okazji czas wybrać fryz z pośród wielu jakich przygotuje mi na ten dzień. Do niej idę dopiero 20 tak więc jeszcze trochę czasu ale na pewno dam wam znać co z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu - niestety nie miałyśmy okazji, bo Ty chyba dołączyłaś do nas, jak ja brałam ślub :) zdjęcia oczywiście zaraz wysyłam i z niecierpliwościa czekam na Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam:) zabulina - szczęśliwa mężatka senioritka1111 - milcząca mężatka maniusia001 - świeża mężatka emilka555 - świeża mężatka tiki-tak - świeża mężatka diabełek mały - świeża mężatka marcy - 22 lipca 2006 katka_u - 22 lipca 2006 a_guu - 5 sierpnia 2006 nobi - 19 sierpinia 2006 arona80 - 26 sierpnia 2006 wi82 - 26 sierpnia 2006 tijka - 26 sierpnia 2006 no to co - 2 września 2006 perełka - 2 września 2006 Kathi7 - 9 września 2006 agatka1984 - 9 wrzesnia 2006 holly - 16 września 2006 kasiak84 - 16 września 2006 kinimod - 30 września 2006 mx3 - 7 października 2006 ami27 - 2 czerwca 2007 jeśli o kimś zapomniałam to prosze sie dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje keyti 02/07 a emilka555 cos mi sie kojarzy 30 wrzesnia, ale nie jestem pewna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze tez ewy-marchewy, a ona zdaje sie w pazdzierniku. dlugo by trzeba liczyc i sprawdzac hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy w jakim kolorze masz salę przybraną a jak w żadnym to na chybil trafił bo obie są ładne ale ja chyba wybrałabym....... tą niebieską. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś same jedyneczki na moim suwaczku - zaczynam siać panikę pomału :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu sala bedzie w kolorach krem i bordo. Ale problem w tym, że R podobaja się tylko te dwie i nie mam pojecia które wziąść. Znalazłam w kolorze bordo, ale zaś jest takie surowe takie :P no i w zasadzie chcemy wybrać pomiedzy tymi dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie babeczki, Pracy mam dzisiaj pełno, wczoraj również było sporo. Składam szczere choć spóźnione zyczenia a_guu z okazji jej święta 🌻-ki dla Ciebie. Również Tobie Zabulinko i Michałowi - życzenia kolejnych wspaniałych lat ❤️ i 🌻-ki dla Was :D Kasiu, szczerze... to mi się nie podobają ani niebieski ani różowy. Jestem mocno za tym, by miejsce za młodymi zdobiła girlanda z kwiatów i bluszczu, może zwisające serce z piór i puchu.... Twojego gustu nie znam i nie wiem, na ile Tobie się podobają takie rzeczy. :D dzisiaj jadę nad jezioro wieczorkiem.... ostatnio ciągle myśli kręca się i wirują o ślubie, wyjeździe, zmianie planów o 180 stopni.... potrzebuję totalnego relaksu... Pozdrawiam Was i znikam. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx ;) wiem, że to kiczowate ale nie mamy w ogóle pomysłu na to jak chcemy aby to Nasze miejsce wyglądało :( teraz sie doweidziałam, że koleżanka zrobi nam dwa serca łączone na salę. Trochę sie ucieszyłam i teraz nie wiem czy jeszcze cos do tego dokładać jak te serca będa wisieć. Może jakiś tiul aby było ładne tło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o załamke przed slubem to ja to miałam kiedy mój przyszły teściu wyparował z tekstem do mojej mamy, że nasze pożycie po ślubie bedzie trwało 3 dni :O wtedy to miałam ochotę wszystko odwołać, ale cóś rodziców i teściów się nie wybiera. A dlatego tak powiedział bo sypiamy ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kasiu, żadna strona nie chce mi sie otworzyć, pewnie z racji transferu niziutkiego :( Dziękuję za kolejne życzenia:) tijko, faktycznie pomyliłaś mi sie z keyti - ale to dlatego, że jestem synestetykiem:) mam taką dziwną właściwość mózgu, że widzę dźwięki i słowa jako kształty i kolory - tijka i keyti wyglądają praiwe tak samo:) Wiem, że to dziwnie brzmi, ale jest całkiem fajne - dzięki temu np. potrafię zagrać prawie każdą melodie ze słuchu - bo nie tylko ją śłyszę, ale i widzę:) niestety, mylą mi się niekiedy imiona, zwłaszcza \"wyglądające\" podobnie - a tijka i keyti obydwa są zielono - brązowo - szare z domieszką stalowego, i mają zawijas w środku;) Myślę, że ma to też związek z moimi kłopotami z ortografią - rz i ż wyglądają dokładnie tak samo (czerwone i chropowate) i \"pasują mi\" do tego samego wyrazu dokładnie w tym samym stopniu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko jakieś to takie zagmatwane albo ja jakoś się pogubiłam. Jak się tyczą te kolory do wyrazów??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu - śliczna z Ciebie dziewczynka :) moje zdjęcia poleciały ;) kasiak - a może postawisz na stole przed Wami jakieś kwiaty, a z tyłu tylko te serca o których mówisz. ja miałam właśnie taki bukiet zrobiony, z dodatkiem bluszczy, który rozkładał się po stole. jak chcesz to poszukam zdjęcia i Ci wyślę ;) link podobnie jak zabulinie nie otwiera mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - dzieki za szczegolowa relacje jak przyjade do katowic to moze sie razem wybierzemy uuuuuuuuuuuuuuwielbiam orientalne zarcie staram sie uczyc ale mi nie idzie - nie moge sie skupic 3 dzien nie pale - juz jest troszke lepiej ale wczoraj po scianach chodzilam przynajmniej teraz naprwade tego chce zalatwiam powoli wszystkie szcegoli i jakos idzie tylko boje sie zeby oi czyms nie zapomniec i zeby ten caly transport ktory zorganizaowalm z lotnist przebiegal bez zaklocen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj maniusia czy ja wiem czy taka śliczna???? Jakaś tam jestem ale nie koniecznie śliczna ;) :p Ładna z was para, zdjęcia super nic dodać nic ująć. Faktycznie piękny ten bukiet. Ja jakoś ubzdurałam sobie żeby nie był z róż, nie wiem dlaczego jakoś tak wymyślam dziwnie ale znam życie i wiem, że czasem może być zupełnie inaczej niż ja chcę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu - nie bądź taka skromna ;) a bukiet to ja sobie też wymażyłam z róż. a zobacz na czym stanęło ;) jedyne co się zgadza to to, że jest taki zwisający, jak chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, źle przeczytałam - napisałaś żeby NIE BYŁ z róż. te w moim bukiecie to nie róże, one się jakoś na ch.. nazywają chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A guu, tego się nie da wyjaśnić... to taka tajemnica nawet dla naukowców, polega na wytworzeniu się nietypowych połączneń neuronalnych, tak, że impuls zamiast 1 ścieżką idzie dwiema... nieważne:) dziwoląg jestem i tyle;) Marcy, no pewnie - mamy teraz plan poobskakiwać troche tych lokalików, żeby wybrać najlepszy - a trochę ich w okolicy, ku mojemu zdziwieniu, jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×