Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Słuchajcie, odebraliśmy dziś zaproszenie na ślub znajomych ( z którego nie skorzystamy, bo robimy wtedy zdjęcia na innym ślubie :o), ale zaproszenie jest bardzo orginalne - ma kształt przewiązanego rafią zwoju pergaminu, takiego, z jakiego na filmach kostiumowych herold obwieszczał.. obwieszczenia;) Napiszę Wam tekst, bo jest fajny, może się komuś jeszcze przyda, choć większość z Was ma ten etap szczęśliwie już za sobą: X i Y wraz z Rodzicami mają zaszczyt Jaśnie Wielmożnych Państwa Z i W powiadomić, iż zaloty wprzódy uczyniwszy do zaślubin przystąpić pragną, a Jaśnie Wielmożnych Państwa w grono ślubne zaszczyt prosić mają. Mniemamy przeto, że zaproszenia naszego w pogardzie mieć nie będziecie jeno blasku uroczystości całej ochoczym swym przybyciem dodacie i radować się wraz z nami będziecie. Owe zaślubiny zatwierdzone zostaną (ja bym akurat dała \"przypieczętowane, ale mniejsza z tym;) ) dnia..... w Kościele.... Spodobało mi isę, całość jest taka \"klimatyczna\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina fajny ten tekst taki z jajem. A odnośnie do tej kwiaciarni Paola ma rację, sama na własnej skórze to przeszłam kiedy to w szale emocji początkó przygotowań poleciałam do kwiaciarni zapytać czy zrobią mi taki bukiet (pewnie, że zrobią ale tłumacz to babie, która ubzdura sobie że nie) i ile będzie kosztował. Babka powiedziała mi za tą kulkę bordoych róż około 300zł :O poszłam do swojej kumpeli co prowadzi kwiaciarnię to powiedziała, że około 150zł!!!!! Fajna rozbieżność cenowa. Tak więc wiem, że zamówię u niej ale nie dopytałam się kiedy przyjść to dowiem się w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku, wyczytałam \"u konkurencji\", że w kościele planujecie same kokardy na ławkach. Robicie je z jakiegoś materiału, czy takie wstążki jak do kwiatów? Tylko w białym kolorze, czy z jakimiś dodatkami?Bo ja tez chce same kokardy, ale jakos tak ...sama nie wiem:)będe miała rózowy bukiet, i biżuterie, Misiek rózowy krawat juz ma:), i moze do tych białych kokardek dołożyć coś rózowego?Nie wiem juz sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona tak do dekoracji kościoła chcemy tylko białe kokardy i duży bukiet koło ołtarza :) Kokardy jeszcze nie wiem, myślałam, abykupić na metry wstążki te najszersze i porobić piękne kokardki lub te ściągane, szczerze to nie myslałam o tych wstązkach do kwiatów ale też ładnie będą wyglądać. Jeśli masz różowe dodatki możesz połączyć białe z różowym, a jak nie będą Ci się podobać to zostawisz same białe. Ja generalnie mam te bordowe róże przy sukni, ale nie biorę ich pod uwagę dobierając dekorację do kościoła ani nie braliśmy tego gdy R kupował musznik. Jedynie co współgrać będzie to dekoracja na sali biało bordowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Co do kwiaciarni to u mnie też była rozbiezność cen W kilku mi powiedziano ze trzeba liczyc minimum 150 złotych za bukiet a jedna kwiaciarnia mi powiedziała ze 80 złotych. I u nas trzeba zamówić 3 tygodnie wcześniej ale jeszcze musze jedna kwiaciarnie sprawdzić bo tam zawsze było najtaniej wiec później zdecyduje. Zabciu maratony niedługo mi się skoncza jak ta nowa sie nauczy narazie jestesmy we dwie i ona pracuje a ja sie opalam przed sklepem :) Z tego wszystkiego ze robiłam cały miesiac bez dnia wolnego wczoraj juz padlam iprzespałam całe popołudnie i noc az zaspałam do pracy na 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff...dziewczyny, jesteśmy PO naukach!!!HURRRRRAAA!!!!Najgorsze za nami:) a Właściwie to nie było tak źle:)jak ktoś chce godne polecenia, nauki weekendowe w Krakowie, to prosze pisać:) Ksiądz-FANTASTYCZNY!:D Małżeństwo tez niczego sobie...Jeszcze tylko poradnia. POdobno nie trzeba sie tam umawiać?Jak to było u Was??? Pozdrawiam gorąco w ten upalny dzień:)Zazdroszcze wszystkim, którzy są nad wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kwiatów, to nie moge doradzić, bo nam znajoma bedzie układać:)My to mamy szczęście:fryzjerka z riodziny, znajoma florystka[kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po ostatnim egzaminie :) MAM WAKACJE!!!!!! 🌻🌻 Kini to dobrze, że troche odpoczniesz ;) a jak kiedy bierzesz urlop???? Czy zostawiasz go na ślub??? Byliśmy dziś w Aparcie, dałam moją obrączkę do powiększenia o jeden rozmiar. Obsługa fantastyczna, wiedzą jak załatwiać klienta :) aż miło tam wracać a poza tym powiększenie nie będzie nas nic kosztować :) tylko jeden feler musimy na to czekać cały miesiąc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Właśnie wróciliśmy z nad jeziora i jestem padnięta :( Nie bardzo chciałam jechać bo nie mogę się kąpać no ale dałam się namówić i 6 godzin spędziłam na tym skwarze :o i patrzyłam jak wszyscy się świetnie bawili w wodzie. No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło mmogłam sobie wreszcie pogadać na spokojnie z moim miśkiem i nikt nas nie słuchał i nie przeszkadzano nam :) Dowiedziałam się bardzo ciekawych rzeczy od niego ;) Narazie pozostawie je jako słodką tajemnicę ale nie bawem dowiecie się co to moje kochanie planuje jak do czegoś konkretnego dojdziemy. Po prostu nie chcę zapeszać ;) bo jak będzie tak dalej to ziści się moje największe marzenie (nie licząc o spełniającym się czyli własnej rodzinie ;) ) Tak więc szczęśliwa i wykończona całuję was dziewczynki i do napisania 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Nie odzywlam sie, bo mialam duzo pracy ! Tiki-tak - trzymam kciuki za twojego dzidziusia!!!! mam nadzieje, ze JUZ Wam sie udalo :)) Zabulina - praca nie powinna byc długa, tylko treściwa! Moja mgr miala 40 stron, badania i symulacje prowadzilam caly V rok - nie mialam jednej ksiązki, publikacji z ktorej moglabym skorzystac...i dobrze!! O to w magisterkach chodzi! Krotko i na temat!!!! Ja osobiscie nie znosze lania wody. i genaralnie nie uznaje długich prac - magisterki, to nie elaborat naukowy..niestety....... my sister broni mgr we wtorek - Sylwuś kocham Cie , obron sie dla naszych Rodzicow i dla mnie!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie fafetki !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kibicowałam Włochom;) narzeczona, fajnie, że nauki były OK :) Mówiłam Ci , że te weekendowe są z reguły fajne;) W poradni...hhihi, nie powiem Ci, co u nas było, bo za dużo pisać... hihi:) Kasiak, miłego wakacjowania!!!! kini, jak miło czytać, że wreszcie coś idze z tą robotę ku dobremu:) Holly - miło, że jesteś:) Z tą pracą to niestety chciałabym mieć komfort lania wody, bo to i lekkie, i przyjemne, ale nie przy mojej promotor. To jest tytanica i między innymi dlatego do niej poszłam. Po prostu zwykle taka praca składa sie z badań porównawczych przeprowadzanych za pomocą dóch testów badających jakieś zmienne. A ja, wiedząc, że do mojej promotor uderzać będę o doktorat, zrobiłam własne narzędzie badawcze.. samo jego przygotowanie pochłonęło dziesiatki godzin pracy i blisko 100 osób badanych - a to był tylko pilotaż!! Kiedy było już gotowe, przeprowadzałm w pare dni badania właściwe - setka osób, po trzy testy. Sama analiza wyników pochłonie około 40 stron. Przy maksymalnym streszczaniu się, bo moja promotor nie toleruje zdań innych niż skondensowane. O to chodzi niestety, że końca nie widać... To był projekt na doktorat, nie na magisterkę... ona też mi to mówiła, a ja się uparłam, to mam.. w sumie nie powinnam narzekać. Ale o 40 stronicowej pracce to jeszcze nie słyszałam:) Miałaś pewnie jakieś proste hipotezy i gotowe narzedzia. Albo rozprawkę teoretyczną. U mnie jedna słynna koleżanka oddała pracę mgr w dwóch tomach.. :) To bło 400 stron, ale absolutny hit - opracowała własną metodę analizy psychobiograficznej i chyba nawet będzie miała z tego publikacje... jej na pewno nie przebiję:) Idę spać, dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Holly, to, czy magisterka będzie \"elaboratem naukowym\" to juz zależy od piszącego:) Ja po cichu też liczę, że będzie z tego publikacja... nikt nie opracował jeszcze podobnego narzędzia badawczego w tej działce, o której piszę:) Promotor nawet coś tam przebąknęła, ale nie chcę zapeszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello to ja w takim razie trzymam kciuki zeby ci sie ta publikacja udała żabulina jeste po egazminach, martwa choc nadal w 1 kawalku - czekam na wyniki do piatku. emocjonmalnie jestem wrakiem, przypuszczalnie z przemeczenia, mam hustawki nastrojuw i wyzywam sie na marku snia mi sie koszmary i caly czas mam wrazenie ze o czyms waznym na ten slub zapomniala chyba zaczynam wariowac... a tak poza tym to jest piekny dzien oby do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Holly fajnie, że jesteś :) powodzenia życzę Twojej siostrze 🌻 na pewno będzie dobrze ;) Zabulinka kiedy będziesz się brobić wiesz już? A o pracę się nie bój jestem pewna, że napiszesz. Zapowiada się kolejny upalny dzień!!!!! Ufff jak gorąco wczoraj u nas się trochę ochłodził (25 stopini :D) było super!!!!! Troszkę deszczyk popadał, ale to jest kropla w morzu potrzeb. Tak więc życzę udanego dnia :) Lecę zaraz oglądać "czarodziejki" na polsacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy kochana! Jak Ci tak źle, to umówimy sie na Skype`a! Może być jakoś około 14tej?? Teraz zaraz muszę wyjść :( Bidulo, nie bądź smutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiazku! No napiszę, tylko nie wiem, na kiedy się wyrobie... a bronię sie we wrześniu:) co pozwala mi zaoszczędzić ostatnia ratę stypendium naukowego. 400 zł piechotą nie chodzi. Dziewczyny - BIG PROŚBA. M spędził ostatni tydzień nad naszą stronką - i zupełnie ją zmienił (poza główną) :) Wczoraj ją zaimplementował, czy jak to sie mówi.Wlepił tam duż onowych zdjeć i zmienił wystrój. Bardzo proszę - kto ma czas - wejdźcie na nią i posprawdzajcie, czy u Was wszystko działa. Powchodźcie na wszystkie działy i poklikajcie we wszystkie możliwe okienka - czy wszystko sie otwiera? Czy obraz nie rozbija się na monitorze? Jeśli tak - w jakiej rozdzielczosci macie ustawiony monitor?? Trzeba ją teraz dokładnie \"przetrzepać\", żeby powykrywać błęy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy głowa do góry to na pewno przez przemęczenie. Tu egzaminy a tu musiałaś ślub przygotowywać. Nałożyło się to wszystko na siebie i w końcu wybuchło w postaci nerwów. Ja również jak jestem w dołku psychicznym i cała w nerwach to zamiast szukać ukojenia przy rodzinie, przy R to ja wrzeszczę na nich. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻------> ten bukiet dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka a adres się nie zmienił bo nie mogę otworzyć strony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jej ale gorąco!!!! Nie ma czym oddychać! Z tego ciepla boli mnie glowa i mdli :( Nie wiem jak ja wysiedze 8 godzin !!!!!!!!!!!!!!! Wracając do prac mgr - jesli chodzi o przedmioty ścisle, to nie ma czegos takiego jak praca teoretyczna, bo to z lekka bez sensu. To dziedziny w dalszym ciągu niezbadane do konca. Chodzi o to, aby otrzymac nowe wyniki, cos zasymulować, zbadać - otrzymać nowe wnioski. Ja nie mialam w swojej pracy zadnej teorii. To, co robilam to symulacje wykonywane pod Linuxem (polegajace w głównej mierze na pisaniu programów wykonujących poszczególne zadania) - wyniki ktore otrzymalam mialy byc wstawione do ogromnego akceleratora budowanego wtedy w CERNIE - celem sprawdzenia poprawnosci jego dzialania. Nie bede zanudzać szczegółami, bo nie o ti chodzi - w kazdym razie otrzymany przeze mnie wynik wykorzystywany byl w dalszym duzym przedsiewzieciu (na bagatela pare milinow euro). Jeśli chodzi o objętosc pracy, to na fizyce, matmie i informatyce - bardzo niedobrze są odbierane prace powyżej 50 str Pracuje także z dziewczyną po ASP - jej praca miala 20 str Swoją drogą pisalam prace seminaryjną z pedagogiki (przy okazji robienia spec nauczycielskiej) - i ta byla dłuższa (prawie 70 str) i mam porównanie - tę druga pisało mi sie znacznie lżej :) pozdrówka dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, no jasne, że prace z przedmiotów ścisłyk są krótsze - mój wujek obronił 25cio stronicowy doktorat zmatematyki :D - ale przedmioty humanistyczne to inna para kaloszy i nie ma co zarzucać komuś, że leje wodę, nie mając pojęcia o temacie pracy;) Z ASP to też zrozumiałe - przecież tam głównie chodzi o \"dzieło\":) Patrząc na swoje seminarium i na zesżłoroczne seminarium M stwierdzam, że prace teoretyczno- badawcze to przeciętnie około 100 stron. A moja praca specjalizacyjna miała stron 12 ;) Czy Wam sie też nie otwiera??? No to podaję jeszcze raz (tylko cicho) - www.foto-art.strefa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsparcie tego mi trzeba jak narazie i spokoju swietego zabulina ja po 14 powinnam byc nadal na skype no chyba ze mi cos nagle w pracy wypadnie wlasnie od 2 godz sie mecze z usadzeniem gosci ale udalo mi sie cos stworzyc zaraz poogladam stronke i dam znac czy dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - nawet mi nie przypominaj wiecie co mnie wkurza - tyle mpracy wlozylam w te przygotowania a teraz mnie ten slub w ogole nie cieszy ani to dopinanie na oststni guzik najchetniej bym zasnela i obudzila sie za 2 tyg jak juz bedzie po wszystkim zabulina - dopiero zaczynak ogladac ale na str glownej linki po lewej stronie zaslaniaja tekst troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - Marcy, to powinien na stronie głównej wyskoczyć Ci tekst, że masz za małą rozdzielczość. Sprawdź proszę, jaką masz ustawioną rozdzielczosć ekranu - najeżdżasz na pulpit w jakimś pustym miejscu myszką, naciskasz prawy przycik - dajesz \"właściwości\" - zakładka z prawej strony \"ustawienia\", i tam masz napisaną rozdzielczość. M twierdzi, że teraz najczęściej stosuje sie rozdizelczosć 1000 cos tam na cośtam, i taką zrobił stronę - teraz zbadam w praktyce, czy to naprawdę najczęściej stosowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×