Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

My swoim rodzicom dajemy olbrzymie misie które w łapkach trzymają album ślubny który uzupełnimy zaraz po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hje dziewczyni! Ja znów z doskoku i chyba coraz bardziej będę \"skakać\", bo terminy gonią z tą mgr... :( Marcelku, jeśli on jest taki mądry, to może pomyśl o jakimś, ja wiem, księgozbiorze?? Może np. trylogie Davisa mu kup (jeśli jesczze jej nie ma)? A-gu, cieszę się, że wszystko u Ciebie gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ ale upał dzisiaj, uff.. my na prezenty rodzicom dajemy kwiaty, mój B. uważa, że to najlepszy prezent na podziękowania za całe życie, mamy wspaniałych rodziców i mamy za co dziękować kini my zapraszaliśmy wszystkich sami i rodzice od B. żartowali sobie, że oni nie zostali zaproszeni wiec nie przyjdą i musieliśmy im dać, moi nie chieli, bo dobrze wiedzieli, że mają być i zaproszenie do tego nie było im potrzebne, rodziców chrzestnych normalnie tak jak pozostałych gości aguu a ta sukienka to na poprawiny?? wozik niezły ja niestety do końca nie wiem czym pojade, bo możemy sobie wybrać B. ubzdurał sobie że pojedziemy kabrioletem:P i ja nie mam nic do gadania, najwyżej welon sobie odfrunie:P:P:P tiki dołączam się do stwierdzenia marcy łooooomatkooooo, ale to leci :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko, to chyba będziesz musiała powalczyć:) Kabriolet - fajna rzecz, ale zniszczysz sobie fryzurkę, no i jeśli będzie lać, to efekt i tak na nic, bo złoży dach. papa kochane, jeszcze wpadnę póxniej!! 🌼 na dobry dzionek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu dlatego cieszę się że mamy do wyboru samochód więc jak bedzie lało to luz, bo sobie weźniemy inny, ale jak będzie słońce to qrcze sama obawiam się o mój fryz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item114269518_szok_1_kg_pu_erh_tylko_za_29_99_zl_schudnij_.html narzeczona dokładnie to brałam, nie śmierdzi tak bardzo bo jest z dodatkiem hibiskusa co do dopraszania- Paweł powiedział, że jeśli nam dużo osób odpadnie, to chciałby zaprosić swoich dwóch kolegów, ale takich, którzy na pewno się nie obrażą. Kasiak ja bym się nie obraziła na znajomych, gdyby mnie \"doprosili\". Szczególnie nie teraz, po moich własnych przygotowaniach, kiedy wiem, że każdemu coś tam nie pasuje i każda para młoda stara się zadowolić wszystkich dookoła, a rzadko kiedy to się udaje. zabuś tylko że nam niestety odpadają osoby, które do tej pory uważaliśmy za jedne z najbliższych... I to jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Witam 🌻🌻🌻 Z samego rana popsuł mi się humor, pożarłam się z mamcią :O nie odzywamy się do siebie :P Poszło o pogodę ;) mamcia tłumaczyła mi abym dziś sięnie opalała, bo słońce jest niemiłosierne. Ja grzecznie słuchając, patrząc na nią wnerwiłam ją bo nie przytakiwałam!!!!! Grrrrrrr i tak wyszła kłótnia. Na wieczór pewnie się pogodzimy, ale cóż jak dwie baby mieszkaja razem razem tak się zdarza ;) Aguu wóz świetny, my mamy mersia też, ale w kolorze srebra :) Katka moja znajoma wychodziła za mąż w kwietniu i miała kabriolet, wyglądało to rewelka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kasiaczku a Tobie juz zlazły tamte poparzenia?? juz jest okej?? i cvzy ty nadal masz zamiar sie opalac na tym faktycznie niemiłosiernym słoncu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki ja nawt nie mialam zamiaru wychodzic z domu, ale wiesz matczyna nadopiekuńczość :) A poparzenia zeszły na szczęscie razem ze skórą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja tylko na momnet żeby się przywitać, i od razu pożegnać, bo od poniedziałku mam urlop i niewiem czy będę mieć okazję do Was zaglądać :( aguu, samochód śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - alez Ci bosko z tym urlopem! Wypocznij dobrze! ja biore wolne na poniedziałek - żeby pozałatwiac sprawy urzedowe - wymiana dokumentów bo zmieniłam przecież nazwisko i musze odebrać akt małżeństwa - chyba mi juz dadzą nie? słyszałam że do wyrobienia nowego dowodu potrzebuje skruconego odpisu aktu malżeństwa - czy ktos wie czy to prawda, czy to znaczy ze zeby zrobic dowod nowy nie wystarczy mi sam akt małżenstwa - musze miec skrócony odpis tegoż właśnie aktu????? jesli tak to przeciez to choree potwornie i wyciaganie tylko kasy!!!!! p.s. nadal nie mam @........... ps. 2 - pusto tu dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Właśnie dziś się spiekłam jak raczek jestem cała czerwona a opalałam tylko dekolt i nogi bo w pracy byłam ale chyba przesadziłam bo nawet stanik mi przeszkadza. Od wczoraj mam nowa dziewczynę w pracy i sobie radzi wiec ja mam luzy siedzę i patrze jak jej idzie, tzn. ja jestem na dworze w topie a ona jak cos nie wie to puka w szybę i do niej ide. Więc niedługo więcej czasu będe miała wolnego i bede mogła spędzic go z wami na kafe JUPI!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje wszyscy wyjechali na wakacje a moze na urlopy? No cóż nic mi nie pozostaje jak zyczyć wszystkim wszystkiego dobrego w ten piątkowy wieczór udanego weekendu papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Pewnie już nikogo nie ma, ale ja dopiero teraz doszłam do siebie po kosmicznych przejściach, więc piszę do Was:) Kini, to super, że nie musisz już tak potwornie zapierniczać!! To był normalny wyzysk. Kasiaku, rozumiem - tak zdarza się zwłaszcza, gdy przytrafi się ZNP w tym samym momencie.. ;) a tak jest, że kobiety mieszkające razem czasami \"współregulują\" sobie te biorytmy - i jest masakra.. ;) maniusia, zazdroszczę:) Zdjęcia kolczyków będą na Ciebie czekać:) agatko, to przykre.. ale nam też odpadli tacy jedni \"pewniacy\", a jedna bliska koleżanka nawaliła mimo, iz potwierdziła zaproszenie.. bywa i tak... takie sytuacje naprawdę dają do myślenia... tiki, a może powtórzysz ten test ? :) kto wie, może szykuje się mała tiki-taczka?:D kakta, bądź dobrej myśli;) a dochodziłam do siebie, ponieważ dzis spędziliśmy z M całe popołunie i większośc wieczoru na.. zakupach. Zaciekawiona Waszymi doniesieniami o wyprzedażach namówiłam M na wyjazd do tego molocha, Silesia Center - gigant jak nie wiem. No i wsiąknęliśmy... dobrze, że chociaż restauracje mają na miejscu, bo padlibyśmy z głodu.. w sumie nie kupiłam tak wiele - coś tam w Zarze i butki skórzane, ale wrócimy tam za 3 tygodnie, jak te ceny pospadają jeszcze bardziej:) NIe znoszę takich miejsc, ale kurczę ceny były już zachęcające, a będzie jeszcze lepiej... więc później leczyłam traumę dużą ilością arbuza i niniejszym jestem;) Miłego weekendu, kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka Ostatnim razem jak byliśmy w Silesia pojechaliśmy ze znajomymi. Rozdzieliliśmy się i punkt w którym mieliśmy się spotkać był koło tej ogromnej fontanny koło salonu Apartu. Jak się okazało to czekaliśmy na siebie i znaleść się nie mogliśmy. My staliśmy po jednej stronie, a oni po drugiej od strony tego mostka :) w końcu poszłam na obchód i ich znalazłam :P A my dziś w planach mamy wypoczynek na łonie natury, jedziemy pod namiot nad jeziorko. Zobaczymy jak nam ten zamiar wyjdzie w praktyce. Jak będzie burza to nici z tego :) jak na razie to R robi koło okna musi parapet osadzić i zagipsować to z godzinkę mam wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, to może spotkamy sie na końcówce lipcowej wyprzedaży? :) Nie dziwię Ci sie, że nie mogliście sie znaleźć - tak fatalnego systemu informacji jeszcze nie widziałam. Żeby na tych mapkach nie umieścili napisu "tu jesteś"... głupota. Albo te nazwy "ulic":) miałyby więcej sensu, gdyby nie były jedynie na mapach, a także napisane "fizycznie" na każdej alejce... szkoda gadać. W każdym razie nie cierpię takich molochów i potem zamierzam juz tam nie wrócić do następnej wyprzedaży ;) :P Śliczne autko:) Jedna z \"naszych\" par takim jechała, bardzo ładnie to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka zgadzam się z Tobą. Powinno być to lepiej zorganizowane. A co lepsze to byliśmy tam w lutym kiedy była ta afera z halą w Chorzowie (czy Katowicach są różne opinie) co się zawaliła, to właśnie w Silesi dach przeciekał i co chwila stały wiadra, a co jeszcze lepsze to kasetony odpadały :) tak się dzieje jak nastawia się na natychmiastowe zyski nie patrząc na bezpieczeństwo ludzi. Co do wyprzedaży to bradzo chętnie, ale nie tam bo zrazilo mnie do tego miejsca jego wielkość i ilość ludzi przebywająca tam. Niecierpię miejsc, które skupiają AŻ tyle ludzi, źle się czuję. A poza tym ceny mnie zabiły. Chciałam kupić sobie kozaczki wtedy i jak zobaczyłam cenę 400, 500zł to dech mi zaparło. Z namiotu nici, zaczęło grzmieć i powoli zbliża się burza. Poza tym pada :( Przełożyliśmy to na za tydzień. Teraz pora na popołudniową kawkę z dodatkiem czegoś na wzmocnienie :) ciasteczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zapomniałam się spytać kiedy najlepiej zamówić kwiaty????? Chodzi mi o bukiet ślubny i na samochód. Mężatki pomóżcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu idz i sie zapytaj
po prostu idz i sie zapytaj kwiaciarki!!to logiczne,za rozne miasta,rozne kwiaciarnie itp.jesli wiesz o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"po prostu....\" dzięki za odpowiedź :P tak rzeczywiście lo logiczne. Ale jak pisałam chcę znać opinię mężatek tzn. Maniusi, Tiki Taka, Diabełka, Zabulinki. Tak więc dalej czekam :) A no właśnie pisała do mnie ostatnio Ewa Marchewa i kazała mi pozdrowić Was wszytskie :) Tak więc pozdrawiam Was dziewczyny w imieniu Ewy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiaczku! Przeraizłaś mnie z Silesią - nie wybiorę się tam zimą:) W każdym razie kiedy pojedzie się tam w tygodniu, ruch nie jest duży. Wczoraj było OK. Choć i tak za dużo dla mnie, no ale to już zboczenie osobnicze;) Co do butów, to kupiłam wczoraj skórzane balerinki za... 39.90;) Nie mogłam uwierzyć, ale stoją sobie w przedpokoju, wiec chyba to jednak prawde;) Tam jest multum sklepów \"buciarskich\", od tych tańszych CCC czy Daichmanna po te droższe, i dużo nieznanych mi malutkich marek. Trzeba niestety zarezerwować sobie parę godzin.. doskonały sposób na zmarnowania mnóstwa czasu:) Co do kwiatów, to w sumie \"po prostu\" ma rację:) tzn trzeba iśc do kwiaciarni i powiedzieć, jaki bukiet się wybiera i kiedy jest ślub, a oni juz sami będą wiedzieć, kiedy sie za niego zabrać. Najlepiej zrobić to szybko, bo jeśli np okaże się, że wybrany przez Ciebie bukiet jest w danym miesiącu nieosiągalny (ja głupia zamarzyłam sobie o konwaliach... w lipcu! :P ) albo kilkakrotnie droższy, to będziesz mieć czas, żeby wybrać sobie inny:) U nas też burza, więc zmykam i chyba wyłączę kompa:) pap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w poniedziałek zrobię sobie wycieczkę do kwiaciarni, aby się zorientować ci i jak. Jak co to wezmę ze sobą zdjęcie bukietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ja już byłam się pytać i w dwóch kwiaciarniach mi powiedzieli, że ok 2-3 tyg. przed ślubem. A z tego co pamiętam ty chcesz bukiet bordowych róż (ja też będę miała tylko róże) to nie powinno być żadnego problemu z dostępnością czy ceną. Mi pani powiedziała, że za średniej wielkości bukiet róż trzeba policzyć tak 120-150 zł z butonierką, więc nie jest tak źle. Myślałam, że więcej. A my dzisiaj byliśmy na grillu (oczywiście pogoda się zepsuła i było zimno- norma), a teraz idziemy na imprezę:D A co! Trzeba uczcić w końcu te wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Agatko życzę udanej zabawy!!!! ;) Rzeczywiście nie drogo za bukiet z butonierką 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaolla26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla26
Dziewczyny jezeli chodzi o bukiet to nie idzcie do pierwszej lepszej kwiaciarni,popytajcie sie o ceny w w wielu kwiaciarniach.Mnie osobiscie w jednej Pani powiedziała 180zł z butonierka ,przeszłam sie 100m dalej i za taki sam 80zł.(ten sam katalog,ta sama strona i ten sam bukiet aha i oczywiscie ta sama liczba róż)Agatka ma racje mnie tez Pani powiedziała abum przyszła 3 tyg wczesniej, na pewno bedzie wystarczajaco wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Agatka, nie \"malkontentuj\" - ciesz się tymi wakacjami!! :D:D Ja siedzę nad tą moją mgr i mam na razie coś 75 stron a końca nie widać... trza było mniej ambitne badania robić... :o Cześć Paola:) Masz rację, ja o tym nawet nie pomyslałam, bo moimi kwiatami w całości zajęła sie moja osobista ciocia - florystka:) To prawda, że ceny są bardzo różne i warto się popytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×