Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość diabełek.mały
czesc dziewczyny, ledwo co zyje, w pokoju 35 stopni.... mam dosc, poza tym wiode sobie spokojne zycie malzenskie, ciekawe jak u tiki,bo jak wspominalam juz wczeniej nie wiem, czy nam maluszek tez sie czasem nieprzytrafil,ale o tym dowiem sie za tydzien, na razie dziwnie sie czuje, a dzis strasznie mnie boli brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten upal, pomylilam nick.... brakuje mi tych przygotowan do slubu... zobaczycie pozniej,ze jets to dziwne uczucie, marcy, tobie bedzie na pewno tego brakowalo, wiec teraz kochana bierz sie do roboty i nie marudz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diabełku! Proszę wszystkich, żeby wypróbowali naszą nową stornę (adres stary) bo isę zmieniła i badamy, czy u wszystkich działa:) Sprawdź proszę u siebie! Na poprzedniej stronie adres (albo pod moim nickiem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka u mnie jest to samo co u Marcy, linki nachodzą na tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku - to bardzo Cię proszę, zrób to, co napisałam Marcy i powiedz mi, jaką masz rozdzielczość monitora. Żeby zobaczyć ją prawidłowo, wystarczy zmienić rozdzielczość na 1024/768. Napisz mi koniecznie, jaką masz ustawioną - jeśli tak dalej pójdzie, będzie zupełnie przerobiona...ale musz wiedzieć, na jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku, a u Ciebie wszystko jest super - super? Kasiak, Marcy - napiszcie, czy w każdej podstronie tak sie dzieje, czy np. Galeria i Dla Maturzystów jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka zmieniłam rozdzielczość i jest ok. Tak jak pisałaś wszytsko od tego zależy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, dzi.ękuję bardzo za \"doniesienia\" :) 🌼 napisz mi jeszcze tylko jedno - jaką miałaś ustawioną rozdzielczosc wcześniej? M mysli, że zrobimy 2 wersje które będą sie automatycznie \"wybierać\" dla danej rodzielczosci - tylko musimy wiedzieć, jaką zrobić tą drugą wersję, jaka rozdzielczość jest najbardziej popularna - wiec bardzo proszę o info... Marcelku, Ciebie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!!! holli to z tobą tak jak ze mną już moje tofanie zapytało się czy nie jestem w ciąży, że mnie tak mdli ostatnimi dniami ;) zabulina sprawdzałam stronkę u mnie wszystko gra. Tak jeszcze 7 godzin do końca zmiany jak ja tu wytrzymam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, okropnie jest - mi się wczoraj \"klapnęło\" w kościele, bo głupia zapomniałam, że w taki upał i kiedy w dodatku ma sie @ nie można absolutnie wychodzić z domu na czczo i nie napita :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za doniesienia:) M robi juz wersję na mniejszą rozdzielczosć, jakby co - tylko próbujemy ustalić, jaka ta awaryjna ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ty tak mogłaś!!! Dziś przyszłam do pracy a jeden z lekarzy do mnie, że tak się opaliłam, że tylko oczy mi widać a najlepsze jest to, że ja nigdy się tak nie opolę jak. No ale fakt jak przyszłam tu do pray trzy miesiące temu to byłam biała jak córka młynarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś ja tylko odnośnie rozdzielczości- ja mam chyba 800 na 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulinka
Agatka - dzięks! To na pewno nie otwiera Ci sie tak, jak ma być:( Oki, M pracuje nad 800, ale to bedzie awaryjna - będzie też napis, żeby najlepiej zmienić na 1024. a-gu, mówię - czyta głupota, tak mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jak goraco! Czesc aguu, kasiaczku i marcy :)) Zabulina, faktycznie linki wchodzą na tekst - rozdzielczosci w pracy na kompie nie zmienie gdyz pracujemy na paru programach do ktorej ta wlasnie rozdzielczosc jest dostosowana :)) Sprobuje jeszcze w domciu i dam znać :)) Weekend byl cudowny - 2 dni spedzone nad wodą. plywalam prawie caly czas na materacu - uwielbiam taką forme wypoczynku :)) Musimy sie w koncu wybrac do 1 spowiedzi przedslubnej, ale poki co to nawet do kosciola nie mam sily sie wybrac - i tak chodze srednio 1 x na miesiac............. Nie wiem, czy pisalam juz o tym, ale po jak dostalismy juz kartki do spowiedzi, to dowiedzielismy sie , ze jak sie powie, ze sie wspolnie mieszka, to idzie sie tylko do jednej spowiedzi. W naszym przypadku bardziej by sie to sprawdzilo, bo i tak znowu nagrzeszymy - najlepiej, ze dokladnie w ten sam sposób :)) Ale od wrzesnia - te rzeczy nie bedą juz grzeszne - i na tym polega cały paradoks :)) Wypadaloby sie trzymac za reke przez prawie 2 mce :D Ale nic z tego ;P :P pozdróweczka dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki:) Dzięki, dziewczynki, teraz już powinno działać u wszystkich, choc najlepiej nadal na 1024, bo trzeba przesuwać:) Gdybyście odkryły jeszcze jakieś błędy, dajcie znać:) Holly, jak ja Ci zazdroszczę!!! Nie myślę nawet, ile mnie jeszcze dzieli od jakiejkolwiek formy pływania... :( Ech, fajnie Wam - nad morze, poływać.. :) No ale tak to już jest:) Ja będę szaleć we wrześniu albo październiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zaraz do was dołącze bo nadrabiam zaległości. Kasiak co do mego urlopu to miałam miec w czerwcu nie dostałam teraz mam zaplanowany w sierpniu tydzien no i we wrzesniu 2 tygodnie i 2 dni- okolicznosciowego na który ide w 100% Ale ja mam do wykorzystania 40 dni urlopu wiec i tak wszystkiego nie wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znowu nadrobiłam zaległości Zabciu mi wszystko działa idealnie Pozdrawiam wszystkich. Moje kochanie wczoraj napomkneło ze po ślubie jak tak dalej mamy robić to zabieramy się i jedziemy do Angli do roboty mnie to cieszy bo ja nienawidze Polski!!! A co do pierwszej spowiedzi to my możemy juz isc nawet teraz bo sami ustaliliśmy sobie że do ślubu koniec manewrów i tego się trzymamy ale za to po slubie chyba przez tydzien z łózka nie wyjdziemy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kini:) Ja na chwilkę jeszcze:) Cieszę sie bardzo, że jeszcze ktoś miał nastawioną tą niby najczęściej stosowaną rozdzielczość, która jak widać chyba nie jest tak potwornie dominująca;) Wiesz, niektórzy specjalnie tak robią przed ślubem - nic przez co najmniej miesiąc, żeby ta noc pośłubna była taka trochę jednak.. wyczekana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj masz racje ale my chcemy by wypróbowac siebie przeciez w naszym zwiazku nie ma górowac sex teraz sa rozmowy spacery tak jak na poczatku i to mi sie podoba najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja wpadam tylko zeby poinformować, że panieńskie mam już z głowy uff... ale zabawa była:) szkoda tylko, że musiała się tak szybko skończyć :( marcy a ty jak?? kiedy imprezujesz??? śpijcie dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini gratuluję wyrozumiałego mężczyzny. Wiem, że tak naprawdę większość facetów chyba nie poszłaby na totalną abstynencję przed ślubem. Mój facet też się zalicza do tych wyrozumiałych, jeśli o to chodzi. A teraz dziewczyny burza mózgów, bo mam problem. Dowiedziałam się (nie pytajcie jak;) ), że moje kochanie szykuje mi jakąś niespodziankę na nasz ślub. Nie wiem, czy to jest prezent materialny, czy nie. Nie wiem nic, ale chcę mu się jakoś zrewanżowac. Pytanie brzmi: jak??????????????? kiedy nie mam pojęcia co on szykuje:P Acha, nie wiem, czy to się tyczy ślubu, wesela, nocy po czy naszego wspólnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo? To nic, zostawiam was z tym problemem:) Bardzo proszę o opinie (wszystkie). Ja na razie wymyśliłam tyle: na weselu będzie piosenka od Kasiaka (z tym w łeb:D ), jak będzie miał siłę to będzie noc poślubna (umówiliśmy się, że przekładamy na rano po obudzeniu), jako prezent dam tabliczkę na drzwi z naszym wspólnym nazwiskiem (to był mój prezent dla niego- zmieniam nazwisko, chociaż wcześniej mówiłam, że zostanę przy swoim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kurde mam 1 z przodu suwaczka:D:D Kurde, coraz bliżej TEGO DNIA. I dobrze, bo mi się znudziło czekanie, szczególnie, że już praktycznie wszystko mamy (oprócz menu;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) zabulinko - ja miałam taki tesks na swoich zaproszeniach - jaki podałas pare stronek wczesniej;) stronka - chodzi slicznie:) @ - nadal nie nadszedł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mezatka ...
Czesc dziewczyny :):) katka - opisuj, jak bylo na panienskim? zdaj nam relacje :D:D ja mam w sobote i kompletnie nie mam pojecia co, gdzie, jak, o ktorej - nic nie wiem, ale mam nadzieje ze bedzie super :) jak tam fafetki slubujace w przyszlym tyg? stres juz duzy? bo do mnie powoli zaczyna to docierac - ostatnio, w sobote jak do slubu bylo 2 tygodnie i popatrzylam najpierw w kalendarz, pozniej na zegarek (byla 15.15) to wzruszylam sie i poplakalam z tego wszystkiego :):) Marcy nie martw sie - nie tylko ty masz dosc tych slubnych przygotowan, z tego co wiem duzo przyszlych mezatek tak ma :( Damy rade :) to juz tak bliziutko tego dnia :D:D Agatka nio nio - gratuluje, juz niedlugo i bedziesz mezatka - kurcze, jak to fajnie brzmi :):) tiki-tak - powtarzalas test? moze nosisz w sobie kruszynke i nawet o tym nie wiesz :) trzymam kciuki :D - swoja droga ja tez juz nie mam okresu 45 dzien juz dzisiaj. Nie wiem czy to przez ten stresik, czy jest jakis inny powod ... Tak czy tak boje sie zebym przypadkiem nie dostala @ w dniu slubu albo w przeddzien :(:( Ok zmykam na kolejna lekcje tanca :) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×