Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Aguu jestem jestem ale też chwilowo wpadliśmy do domu coś wszamać i zaraz uciekamy na dwór pluskać się w basenie :D Prezent dla męża hmmmmm?????? Podoba mi się to z tą kokardą, aby przewiązać się i położyć w łóżeczku ;) albo zrobić sobie i mężowi prezent kupując seksowną bieliznę i w niej wystąpić w erotycznym tańcu tylko dla ukochanego ;) coś jak na filmie 9 i pół miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście 9 i pół tygodnia :) coś mi po głowie chodzi 9 miesięcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - mozna brac dziekanke w polowie roku akademickiego - przynajmniej na naszej uczelni tak jest z tego co slyszalam :D Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z kursu tanca :):) dzisiaj uczylismy sie kolejnych, nowych figur do walca angielskiego, powtarzalismy dwa na jeden z przejsciami i disco fox z obrotami :D:D A w czwartek kolejna lekcja i bedziemy nadal wszystko powtarzac :D:D jest wspaniale, taniec (chyba) stal sie moim hobby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etom
wrzesień 23 - i nic nie gotowe, jedynie zaproszenia wysłałam. Fotograf jest, kapela jest, a gdzie reszta? ktoś jeszcze jest w tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etom Spoko masz jeszcze ponad dwa miesiące zdążysz na pewno ze wszystkim tylko trochę się spręż i będzie ok!!!! :) A sali też nie macie zaklepanej??? A kościół? Oj sprężaj się kobitko!!!! Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kamera, stroje (są?), urząd stanu cywilnego, fryzjer, kosmetyczka, paznokcie, bukiet wybrać, samochód, wolne w pracy :o (bo u nas to normalnie graniczy z códem)... No tak można wymieniać mnustwo szczególików :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Agatko moje kondolencje z powodu śmierci babci od twego przyszłego. A co do prezentu to proponuje zapakować kluczyk do auta jakiejs ulubionej jego marki samochodu a samochodzik tej marki rozmiaru mniejszego postawic na dworze i wreczyc mu takie opakowanie jak otworzy to sie zdziwi jak zobaczy kluczyki do auta jego wymarzonego Aguu ja z moimi mam takie przejscia ze szkoda słów staneło na tym ze się do siebie nie odzywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhhhhhhhhhhhh dlaczego tu tak pusto???????/ Zaczynam nienawidzić popołudniówek bo nie mam z kim pogadać wszyscy tylko na chwilę i uciekaja dalej. :( A jak są to ja muszę lecieć do izby przyjmować pacjentów. Wiecie co zaczyna mnie nudzić to, że już wszystko poustalane, uzgodnione i mam tylko czekać za tym wyśnionym dniem. Fakt nie mam jeszcze sukienki na poprawiny ale to już nie to i jakoś tej adrenaliny nie ma. No zobaczymy jeszcze czy nie będę pajacować jak wróce od fryzjera tego 20 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 15 min i do domciu!!! Jestem tak rozleniwiona przez ten upał, że nawet do domu nie chce mi się iść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu to zbieraj sie i marsz do domciu Nie ma to jak domek i wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko problem w tym, że dupy nie chce mi się ruszyć ;) Czuję się jakbym była przybita do tego krzesła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie tak czułam nogi mnie strasznie bolały ale juz mi przeszło własnie nogi wyciagnełam z lodowatej wody z sola I czuje sie chwilowo jak nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to mój czas Papatki i do jutra (mam nadzieję). Ty się tam odnawiaj a ja uciekam bo mój luby za mną czeka 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Kolejny upalny dzien........ :)) Agatko, bardzo mi przykro z powodu Babci. Mam nadzieję, ze dzielnie to znosicie....... Kasiu jeszcze 66 dni :P Wczoraj byliśmy w Aparcie odebrac obrączki - ale nam sie udalo. Za obie zaplacilismy niecale 1000 zł, bo zamowiliśmy je przed podwyżką - teraz kosztują prawie 1500 zł - Misiek zaoszczedzil i to nieźle. Czasami oplaca sie cos wczesniej zalatwic. A same obraczki są sliczne. Rozmiarowo byly OK. Ja wzięlam w sumie 14 - czyli o rozmiar wiekszą (normalnie nosze 13) , ale nawet sie ciesze, bo jest dośc szeroka - 5mm i lepiej wyglada na palcu - poza tym nie ma problemu z jej wlozeniem :)) Choc misiek i tak do konca mi jej nie wlozy, bo ja mam jakies dziwne stawy w palcach , ze sama musze sobie wkladać - tak jak bylyby szersze niz reszta palca - choc palce mam cienkie. A jesli nie wlozy mi jej do konca - tzn ze bede rzadzic w malżeństwie hehehehe!!!!! Kasiaku - Ty bedziesz sie orientowac: czy renowacja obrączek w Aparcie jest gratis??? Bo zapomnielismy o to spytać...:( Zrobiliśmy od razu grawer - nasze imiona i data ślubu :)) :)) fajnie, ze mamy juz to za soba :)) W sierpniu musze ruszyc z tematem sukni slubnej - no zobaczymy jak to bedzie :P pozdrówka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki -tak - wiesz ja mam nadzieje, ze z dzidziusiem, to juz Wam sie udalo :)) Ale to ze nie masz @ moze tez byc spowodowane stresem związanym ze slubem. Ja jak cos mocno przezywalam (smierc dziadka, sesja, obrona, kryzys jaki mial miejsce miedzy mna a moim misiem) to zawsze mi sie przesuwał - nawet i o 3 tyg ;)) Ale badź dobrej mysli !!!! 🌻 Trzymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zzarlo mi post nich to szlag w skrocie w takim razie: podroz posluba kupiona + sto rzeczy na podroz spowiedzx pierwsza odbyta wieczor panieniski w ta sobote - juz sie boje humor sie porawia wproist proporcjonalnie do ilosci spanie dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jak ktoś zaczyna posta od \"niech to szlag\" to wiadomo, że kochana marcy się pojawiła :D dziewczyny, skończyłam dzis część teoretyczną, jeszcze została mi dyskusja wyników i finito:) Teraz oczywiście muszę tą teorie posprawdzać pod względem stylu... nie chce mi się jak nie wiem, ale idę za ciosem. Pa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ztego wszystkiego zapomniałam powiedzieć, że Paweł kupił sobie buty na wesele. Na ślub ubierze te co ma, a na wesele kupiliśmy wygodne, bo on nie umie chodzić w butach typowo do garnituru, a tańczyć to już w ogóle. I go strasznie nogi bolą od takich. A w tamtych mu będzie wygodnie. Nie są to typowe garniturowe buty, ale też nie żadne adidasy. Coś takiego pomiędzy. Nie umiem wytłumaczyć, ale wyglądają nieźle- nie rzucają się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Holly tylko 66 dni ;) A co do obrączek to jest gratis ;) tak więc jak co to mamy darmo ;) ja też zwiększam swoją na 14 bo lepiej będzie leżeć. Normalnie też noszę 13. Marcy tylko pozazdrościć :) Aguuu Ty nie musisz tak długo aż czekać tylko trzy tygodnie i już, nie to co 2 miesiące niby tak mało a dłuży się niesamowicie. Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki za mnie. Idę na rozmowę w sprawie pracy. Jest to praca biurowa w dziale kadr. Co prawda nic specjalnego, ale weekendy wolne!!!!! Zabulinka gratulacje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fafetki:) co tu tak cichutko?? wakacje??? nieeeee przeciez prawie wszystkie pracujecie, co jest? czekam juz z niecierpliwoscia na zdjecia katki i marcy zeby cos było znów na tapecie:P nadal nie mam @ i dzis zrobie drugi test upały sa potworne, miało byc dzis chlodniej i burzowo i w moich okolicach nici z tego:( mx - jak twoje badania?? natalia - fajnie ze trafiliscie na dobry kurs - nie wszystkie takie są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, super, tak właśnie trzeba zrobić, bo buty mogą spiepzyć najfajniejsze wesele, jeśli obcieraja i są niewygodne:) Kasiak, będę trzymać kciuki z całej siły!! Tiki, i za Ciebie też.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki i od razu tutaj zdać relację ciotkom fasolki, czy już są ciotkami czy nie! Dziewczyny następny problem Szukam pomysłu na prezent dla Pawła chrześniaka na pierwsze urodziny. Chcieliśmy kupić rowerek-jeździk, ale Pawła mama kupuje. Co myślicie o tych zabawkach? http://allegro.pl/item113701637_fisher_price_pileczkowa_zjezdzalnia_nowa_odss.html http://allegro.pl/item114249243_nowe_muzyczne_centrum_baby_dance_fisher_price.html mi się bardzo ta druga podoba. Następny pomysł to konik na biegunach. Może macie jeszcze jakieś propozycje? Albo chociaż wypowiedzcie się na temat moich pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki czas pokaze we wtorek, ale mam mieszane uczucia, mam dziwne objawy, niektore na tak, niektore na nie... najlepsze jest to,ze teraz na moim horyzoncie pojawila sie super praca o ktorej marzylam, ale wiedzialam, ze musze poczekac jeszcze jakies poltora roku zanim sprobuje sie tam dostac, pomyslalam,ze wtym zcasie sprawimy sobie maluszka, a praca bedzie pozniej... jak sie jednak okazalo moj maz ma dojscie do osoby, ktora pracuje w tej firmie i moze mnie przyjac od juz... dylemat, co wybrac: malenstwo czy praca... nie barzdo wyobrazam sobie pojscie do nowej pracy i ciaze np za pol roku, a nie wyobrazam sobie tez za 3 lata, jesli w przyszlym tygodniu okaze sie,ze malenstwo juz rosnie dylemat bede miala z glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i znów mam problem. Jak tak dalej będzie to nasze matki w dniu wesela nie będą się odzywać do siebie. Moja mama tydzień temu zamówiła sukienkę na wesele a teściowa wczoraj kupiła prawie taką samą (sp€dnica identyczna tylko gorset inny). Jak moja mama się wczoraj o tym dowiedziała to zaraz dzwoniła do teściowej żeby ją wymieniła bo przecież będą wygląday przynajmniej dziwacznie. Tak więc teściowa dziś pokornie poszła oddać tą sukienkę ale niestety nic nie może na siebie dobrać innego bo wszystko jej za duże. W między czasie moja mama dzwoni do mnie i mówi, że mam iść do jej krawcowej po nr telefonu (bo zgubiła) i mimo to, że ma tą sukienkę to sobie uszyje jeszcze jedną w razie czego. Problem jest w tym, że jak teściowa zobaczy, że mama nie założyła tej kupionej tylko inną to się wścieknie i na 100% się nie odezwie do mojej mamy. Mama chce szyć bo stwierdziła, że w tej kupionej pujdzie do kościoła i jak tam ktoś będzie miał taką samą spódnicę to zaraz na sal się przebierze w tą uszytą. Ja już mam dosyć tego wszystkiego. Zaczyna się robić nie miła atmosfera i się jeszcze okaże, że się pokłucą o te kiecki i na weselu będzie po prostu przesrane. Jeszcze jak bym mogła pogadać z mamą ale nie mam kiedy jak ja chodzę na popołudniu. Moje tofanie obiecało pogadać z nią ale nie wiem czy coś wskóra. Ona jest ciężka do takich rozmów już nie wspomnę o tym, że się lubi obrażać o byle g...no :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×