Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Cześć! No widzę, że lista jest długa i faktycznie przeważają panny, ale już niedługo. Mój mąż znalazł wczoraj dla nas super mieszkanie w Mielcu i w sobotę do niego jadę. Już bym pojechała, ale mam w piątek egzamin na prawo jazdy (kolejny). Jestem dziś uziemiona w domu, czekam na kuriera. Jest tu może ktoś z Lublina albo okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina miala niedawno druga rocznice. 3-go lipca??? wiem, ze dzwoni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zakładamy klub sklerotyczek to ja na prezesa zgłaszam samozwańczo moją własna kandydaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy Ty bedziesz wiedzieć kiedy Zabulinka brała ślub???? Kieliszki doszły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie, 3 lipca 2004 - juz znalazlam: strona 391 naszego forum :) cos dzis kafe bardzo wolno chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka, ja mam to samo. jak ktos chce żebym mu coś przyniosła z domu to po prostu każe mu przypomnieć się. i dzwonią albo piszą do mnie wieczorem że mam spakować to i tamto i przynieść jutro :) więc ja od razu idę i chowam żeby nie zapomnieć hehe. i mam mnóstwo żółtych karteczek ponaklejanych wokół biurka i kmputera :) chyba powiennyśmy założyć klub sklerotyczek hehe. a pomyślcie co będzie kiedyś jak będziemy starsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziemy starsze i nasz stan sie faktycznie poglebi to i tak zapewne nie bedizemy miec tego swiadomosci - po prostu nie bedziemy o tym pamietac hihi ;) klub sklerotyczek bylby na miejscu, marcy popieram twoja kandydature, ale chce byc wiceprezesem, ok? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia to mi nawet pisanie nie pomaga :) bo jak widzę, że coś mam zrobić to odkładam to na później a potem to już kaplica. I tylko telefon mnie wybawia :) i pisanie w kalendarzu co mam zrobić. Gdyby nie to, że piszę sobie na kiedy i na którą jestem poumawiana do kosmetyczki i fryzjera już bym zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka masz identyczny diadem co ja :D czy ja wiem wyżej hmmmm nie wiem jak Ci się podoba chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaku ja wlasnie zapomnialam na ktora sie umowilam do fryzjerki, ale na szczescie zapisywalam mnie i siostre i zaraz po umowieniu sie napisalam jej smsa z godzina wizyty - sms zostal w pamieci telefonu i dzieki temu moglam to sprawdzic (bo niedawno zdalam sobie sprawe ze wlasnie nie pamietam na ktora godzine...) - teraz juz zapisalam sobie w kalendarzu. dobrze, ze ten sms mialam w pamieci i ze go nie skasowalam, bo po paru tygodniach dopiero \"zajarzylam\", ze nie wiem na ktora sie umowilam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kasiaku musze ci powiedziec, ze masz sliczny diademik, bardzo mi sie podoba hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. coraz rzadziej tu zaglądam no ale wiadomo... coraz blizej ... mam pytanie do dziewczat ktore same sie maluja... czy jak kladziecie baze pod cienie na powieki kladziecie na wierzch jeszcze podklad przed polozeniem cieni czy tylko sama bazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc etaath, nie maluje sie sama wiec ci nie pomoge, ale mam pytanie o Twoja date slubu :) 12 sierpnia, tak? zastanawialysmy sie czy 12 czy 13 bo tworzymy tabele mezatki - panny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 sierpnia, 16.30...kochaneczki. oj;( a kieca niegotowa i nawet nie wiem jak wyglada... sluchajcie... umowilam sie na 11 do fryzjera i nie wiem czy to czasem nie za pozno.. potem musze wrocic do domu, moze jakos z tymi wlosami da si eprysznic wziac, pomalowac sie ubrac i do domu do mamy. bez blogosławienstwa . w kosciele mamy byc na 16.10. zdązę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethaath, ja miałam ślub na 16, fryzjerkę na 11, kosmetyczkę na 13. i zdążyłam. ledwo ale zdążyłam :) tylko lepiej wykąp się przed fryzjerem. ja tak zrobiłam i nie żałuję, bo potem była już taka bieganina. prosto od kosmetyczki musiałam jechać do domu rodziców. a najlepsze było to, że kamerzysta już młodego nagrywał jak się szykuje, a ja dopiero jade hehe. tylko że ja byłam ze świadkową u fryzjera i malowania - czyli podwójny czas. Ty powinnaś zdążyć, tylko nie ryzykuj kąpieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba sie wykąpie przed ale wiecie jak to jest jak jest upał sie czlowiek spieszy to z samego stresu sie spoci... yyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kąp się po fryzjerze, bo nawet jak będziesz uważać żeby nie pomoczyć włosów, to przecież jest tam wilgotne powietrze i mozesz coś uszkodzić. ja bym nie ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gorzej będzie jak coś uszkodzisz we fryzurze. niewiem jaką będziesz miała, ale ja mimo że miałam koka to trochę kosmyków - loczków było wyposzczonych, a z nimi nic nie zrobisz bo Ci się rozprostują albo wygną w inną stronę (są mocno sztywne). i bez sensu będziesz sie tylko denerwować żeby nic nie uszkodzić, a wiesz że im bardziej się uważa tym jest gorzej. no chyba że nie będziesz się chlapać powyżej ramion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... zobcze co bedzie. mam krotkie kudly i lokow nie planuje wiec wiecie...mozna dac rade ale po co sie narazac na straty;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!!! wpadam na chwile. błagam niech mi ktoś zrobi streszczonko bo oczopląsu dostane:) co do listy to zapomniałyście o mnie brzydule:) oczekujące aguu 05 sierpnia 2006 Ethaath 12 sierpnia 2006r kiedyś 13 sierpnia 2006 nobi 19 sierpnia 2006 Wi 26 sierpnia 2006r Tijka 26 sierpnia 2006r No to co 2 września 2006r Demiselle 2 września 2006r Agatka 9 września 2006r Kathi 9 września 2006r Holly 16 września 2006r Kasiak 16 września 2006r Kinimod 30 września 2006r mx 07 października 2006 narzeczona 07 października 2006 Ewa-Marchewa 14 października 2006 Ami 2 czerwca 2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a tak mi kogos brakowalo tego 19 sierpnia! :) chyba nam wybaczysz nobi :) musisz sie czesciej odzywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a streszczac to ja nie wiem co, bo czytam, ale sie we wszystkim gubie. teraz czekamy na slub a_guu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam sobie Natalia ja jeszcze nie mam twoich zdjęć knobi3@interia.pl a tak wogóle to wszystkim już PO duuuuużo szczęścia i przedewszystkim duuuuuuużo miłości!!!! któraś pisała o torcie jakby z materiałem-wiem o co chodzi i też taki chce zamówić. A i jeszcze HELP! ja się nie znam na winie zabardzeńko i zastanawiam się jakie mam kupić,chodzi mi o nazwe bo raczej półwytrawne ale jakie? kurka długo mnie nie było i sama nie wiem co wam chciałam powiedzieć.Napewno to że jestem już po przymiarce i skromnie powiem że super:),fryzura i makijaż też już był i mam zdjęcia tylko musze zrzucić to będe chętnym rozsyłała z prośbą o opinie (co kilkanaście głów to nie jedna:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga i\'m back i mam zdjecia zabieram sie za rozsyłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobi, ja Ci w winach nie pomogę raczej, u mnie winka nie było. a ja osobiście lubię białe i słodkie, albo półsłodkie :) przepraszami że zapomniałyśmy o Tobie na naszej wielkiej liście :) i czekamy na fotki. marcy - czekamy z niecierpliwością :) lista teraz wygląda tak: zaślubione :) senioritka 03 czerwca 2006 maniusia 03 czerwca 2006 diabełek-mały 17 czerwca 2006 tiki-tak 17 czerwca 2006 marcela 08 lipca 06 keyti 08 lipca 06 katka 22 lipca 2006 marcy 22 lipca 2006 natalia 22 lipca 2006 oczekujące :) aguu 05 sierpnia 2006 Ethaath 12 sierpnia 2006r kiedyś 13 sierpnia 2006 nobi 19 sierpnia 2006 Wi 26 sierpnia 2006r Tijka 26 sierpnia 2006r No to co 2 września 2006r Demiselle 2 września 2006r Agatka 9 września 2006r Kathi 9 września 2006r Holly 16 września 2006r Kasiak 16 września 2006r Kinimod 30 września 2006r mx 07 października 2006 narzeczona 07 października 2006 Ewa-Marchewa 14 października 2006 Ami 2 czerwca 2007r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie wina: ja kupiłam do obiadu czerwone połwytrawne kalifornijskie \" blossom hill, na pozniej biale ale nazw nie pamietam, jakies salsa espana cos tam, muscat chataux menada, i jeszcze jakies. zerkne w domu to ci napisze dokladnie.. ale stawiam na polsklodkie dobrze schlodzone.. mam nadzieje ze nie bedzie zimno... hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×