Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość upppppppppppppupupuupuppuupupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Wpadłam tylko na chwilę prosić Was o wsparcie - te, które wierzą w Wyższą Instancję, niech Ją jutro trochę poatakują. Moja znajoma, matka dwójki małych dzieci, przechodzi jutro bardzo ciężką opercję raka i będą walczyć o jej życie. Westchnijcie jakąś Zdrowaśkę, jeżeli praktykujecie tego typu alerty modlitewne! Dziękuję Wam z góry 🌼 No to co - bardzo dziękuję za maila, już odpisałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu dopiero dziś to przeczytałam 🌻 możesz na mnie liczyć :) oby operacja się udała!!!!!! Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dołączam się do zaciskania kciuków :) jej, ale sie dziś zimno zrobilo ..brrr Ubralam sie jak na ruską zimę :D No to co - jak samopoczucie ?? Pora juz zaczac wielkie odliczanie :) Kasiu, Ty to chyba spania nie masz, widze to po godzinach Twoich postów :) Ja gdybym miala dzisiaj wolne, to chyba bym sie teraz jeszcze przewracala na drugi bok :) Ale jak to mówią moi dzieciaci koledzy z pracy \'\"spij poki mozesz\"\' - wiec śpie :D :D :D pozdróweczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zabu- mysle, ze modlitwa w takich chwilach jest chyba najbardziej potrzebna, takze masz moje wsparcie jestem dobrej mysli Kasiu- dorodny Wasz Kubus :) niech tak dalej rosnie i sie swietnie rozwija 🌻 :) Holly- dzisiaj to nawet dla mnie jest troche za zimno :P ;) samopoczucie OK, odliczanie rozpoczete ;) :D wczoraj bylam ostatni raz na wizycie u mojej ginekolog- wszystko w porzadku :) Ale nie chciala mi dac zwolnienia juz, no i nie dala- niektorzy lekarze tak sie asekuruja na koniec ciazy, bo boja sie kontroli z zusu. Niby mozna wziac macierzynski na 2 tyg przed porodem albo moglabym w tej chwili wykorzystac swoj urlop, ale dla mnie to chore brac macierzynski jeszcze przed narodzeniem sie dziecka. Pozniej przeciez kazdy dzien z takim maluszkiem sie liczy. No ale nic, poszlam wczoraj do mojej przychodni do lekarki pierwszego kontaktu i dostalam zwolnienie bez problemu :) jeszcze powiedziala, ze jakbym przenosila to zaprasza po kolejne ;) milego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co oj dorodny :D bardzo się cieszę, że tak mu dobrze u mamy 🌻 Co do pogody teraz odpoczywam po tych upałach, ale nie powiem abym była nią zachwycona mogłby być trochę cieplej :P tak źle i tak nie dobrze. Chyba nikt nigdy Nam nie dogodzi, aby było \"akurat\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widzę, ze z tą pogoda to nikomu nie spasuje na tip-top :) Zawsze bedzie za zimno, albo za cieplo :P Mam dzisiaj mała wariację, teraz dopiero pałaszuje śniadanie i tak do Was pisze ;) No to co - super, ze z Gabi wszystko OK :) od którego mca jestes na zwolnieniu lekarskim?? Ja postanowilam, ze jeśli kiedykolwiek bede w ciązy to o ile stan zdrowia mi pozwoli, to bede pracowala do końca :) Jakoś nie moglabym wysiedziec w domu..... ;) Najlepszą historie opowiadala mi moja siostra. Jej koleżanka zaszla w ciąze i jak tylko ją ginekolog potwierdzil (byla wtedy w góra 2 mcu) poszla na zwolnienie lekarskie motywując \" Zadna moja siostra nie pracowala w ciązy, to ja tez nie bede\". Zaznaczam, ze nic jej nie dolegalo, z dzieckiem też bylo i jest nadal OK :) I w ten sposob bedac w ciązy nie przepracowala ani 1 dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, brzuch mamy to dla dziecka najbezpieczniejsze miejsce na swiecie :) nic dziwnego, ze jest mu tam tak dobrze :) Holly- od 7 miesiaca jestem na zwolnieniu Tez chcialam jak najdluzej pracowac, ale jednak w ciazy jak ma sie prace siedzaca nob stop przy komputerze wylacznie to juz od jakiegos czasu nie jest to takie proste ;) u nas babka na szkole rodzenia mawiala: \"z kobieta w ciazy to jest tak: jak stoi to powinna sie polozyc, jak lezy to powinna usiasc, jak siedzi to powinna wstac\" ;) cos w tym jest :D Zupelnie rozumiem Twoje zalozenie i psychiczna potrzebe pracy, ale w pewnym momecie mozesz spasowac- w zaleznosci od samopoczucia no i na pewno charakteru pracy. Co do kobiet, ktore jak tylko zobacza dwie kreski na tescie to leca po l4 to nie jest ich malo- ich sprawa. Niektorym po prostu nie chce sie pracowac, nawet jesli wszystko jest OK. Nie majac powodu ja chyba bym z nudow umarla siedzac w domu tyle miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Alle mi głowa pęka - miałam dziś 2 godziny zastępstwa (a zawsze dowalają mi te klasy, których nikt nie chce :P ) i ambitnie postanowiłam zrobic z nimi podstawy treningu twórczości :) Fajnie było, zawsze żałuję, że na moje zajęcia nie przychodzą ci nauczyciele, którzy twierdzą, że w danej klasie NIE MOŻE być cicho, albo że danego ucznia NIC NIE JEST W STANIE zmusic do pracy :P ale efekt - łeb mi odpada :o No to co - wyślę Ci mój program za jakąś godzinkę:) Spisałam go na razie \"z głowy\". Miałam na UJ 2 lata psychologii rozwojowej, i to z kobietą, która nie przepuszczała połowy roku; jedyną osobą, do której nie tęsknię :P ale dzięki niej do dziś, wyrwana w środku nocy, mogę wyrecytować, że zawiązek oka u dziecka tworzy się w 19tym dniu od poczęcia :P Co do szkodliwych zabawek - to dużo mozna opowiadać:) Przyłączam się do narzekania na pogodę - ;) I ona ma swój udział w moim odpadającym łebku, front zdaje się za frontem idzie :P Nic, idę coś zjeść. Dziękuję Wam za wsparcie w wiadomej sprawie - dziś się okazało, że ta dziewczyna ma jakąś infekcję i mogą ją zoperować dopiero we wtorek :o masakra, jak można komuś tak nerwy doprowadzać do ostateczności! W każdym razie - dziewczyny, pamiętajcie o badaniu piersi, nawet jeśli jesteśmy wszystkie młode - to atakuje nie wiadomo kiedy, a przerzuty są zabójcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka Ty holly
jestes beznadziejna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, wiem droga koleżanko :P Ide w takim układzie pogrążac sie dalej w swojej beznadziejności :classic_cool: ;) Dobranoc fafetki, spadam do spania pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. kpina będzie gonic kpinę - tak będzie juz zawsze PS1. ....i wcale mi to nie przeszkadza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, olej ta pomaranczowa gnide :) nareszcie weekend- czyli czas wiekszej rozrywki dla mnie, jak juz wspominalam kiedys ;) dzis bylismy z mezem u dentysty, brrrr Ja tylko na przeglad- na fotelu lezac na wznak zrobilo mi sie tak slabo, ze myslalam, ze zemdleje :( Kobietom w zaawansowanej ciazy nie wolno lezec na wznak, bo wlasnie robi sie slabo (na brzuchu przebiegaja glowne tetnice i latwo o niedotlenienie), ale tak slabo to mi juz dawno nie bylo. Na szczescie po przywroceniu sie do pionu sytuacja po chwili wrocila do normy ;) W zwiazku z ta dzisiejsza wizyta u dentysty mam do Was pytanie- bo ceny delikatnie mnie przestraszyly (co prawda na ostatniej kontroli bylam ok 10 miesiecy temu, przed ciaza, ale chyba az tak ceny sie nie wywindowaly!?). Otoz pan doktor zyczy sobie 250 zl za plombe. Powiedzcie mi z wlasnego doswiadczenia- czy to duzo? Moj maz ma zab do kanalowego leczenia- dzis mu borowal i zalozyl to lekarstwo, za co skasowal nas na 300 zl, a na kolejnej wizycie wezmie 250 zl za zalozenie tam plomby, w efekcie zab lacznie bedzie kosztowal 550 zl. Nie wiem, byc moze to teraz normalne ceny, ale mnie lekko szokuja ;) Powiedzcie ile Wy placicie standardowo za plombe jesli leczycie sie prywatnie rzecz jasna. Milego weekendu wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co podejrzewam, że to wszystko zależy od miasta. U mnie np. za leczenie zęba prywatnie lekarz bierze od 60 do 100 zł kanałowo jeszcze nie leczyłam (i mam nadzieję że nigdy nie będę musiała) i nie wiem jakie są stawki. Ja zawsze za plombe u swojego dentysty płace 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Kasiu, zdaje sobie sprawe, ze to zalezy od miasta, ale bez przesady Ja w Warszawie prywatnie placilam zawsze ok 100 zl za plombe- troche wiecej jesli cos bylo wiekszego do zrobienia, ale 250 zl to chyba przegiecie. Tym bardziej, ze ten lekarz przyjmuje pod Warszawa ;) Musze sie dokladnie zorientowac, bo placic po 550 zl za leczenie jednego zeba to zgroza- taniej by sztuczny kosztowal ;) milego dnia! my zmykamy na grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale podła pogodę dzisiaj mamy :O Mam nadzieję, ze u Was jest lepiej.... No to co - co do pomarańczowych.... to wiesz ani mnie to grzeje, ani ziębi :D Niech sobie piszą. Jest mi to w gruncie rzeczy obojętne :classic_cool: Co do dentysty, to tak jak pisze Kasia, to jest to chyba uzależnione od miejsca, w którym dentysta przyjmuje - w KR srednia stawka za plombę to 150-200 zł. To dużo, ale czasami trzeba tą kasę wydac :O No to co - Dlaczego kobiety w ciązy nie mogą lezec na wznak? A jak ze spaniem? Zyczę Wam udanego grilla :) ja dopiero obiad gotuje :D Ale u mnie w sb wszystko płynie zupelnie innym rytmem - wolniej niz w tyg. tak mi przyszło do glowy, ze dzisiaj mamy 2 czerwca, czyli jutro niektóre z nas bedą obchodzic I rocznicę ślubu! To niesamowite, jak czas szybko leci :P W🌻S🌻Z🌻Y🌻S🌻T🌻K🌻I🌻E🌻G🌻O N🌻A🌻J🌻L🌻E🌻P🌻S🌻Z🌻E🌻G🌻O 👄 D Z I E W C Z Y NY dla Was i Waszych Męzów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly jak leże na wznak źle mi się oddycha i po jakimś czasie słabo mi się robi. Najlepiej mi się leży na boku, nie ma znaczenia na którym choć słyszałam że najlepiej jest leżeć na lewym boku. Co do spania mam problem z głowy bo zasypaim na lewym boku, inaczej nie mogę usnąć :D a co sie w nocy dzieje (?) na to nie mam wpływu. No własnie dziewczeta :D wszystkiego najlepszego z okacji pierwszej rocznicy ślubu!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno u nas lekarze strajkują ale nie wiem tak do końca bo nie byłam na zwiadach bo niestety nie miałam czasu bo po ostatniej wizycie u lekarzamiałam straszne tyły weszłam z godzinnym opóźnieniem i o mało nie spóźniłabym się do pracy :o. No nic pierwszy raz poszłam na kasę chorych ale powiem wam, że wreszcie czuję, że jestem w ciąży pod względem medycznym ;). Pierwsze co to rejestratorka wypisała skierowanie na badania. Minus jest taki, że nie dostałam fotki maleństwa :( Ale za to widziała wreszcie jedną nóżkę bo wiecznie miał pochowane - jej jakie one cieniutkie ;) Termin znów przesunął mi się tym razem o 4 dni i wychodzi na to, że jak tak dalej pójdzie to urodzę w grudniu ;)Tak czy inaczej lekarz mówi, że jest wszystko na jak najlepszej drodze - co kolwiek to ma znaczy ;) Teraz uciekam (kiedyś na piwko) ze znajomymi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu to wspaniale, że wszystko dobrze :) choć o Naszej służbie zdrowia tego powiedziec nie mozna :/ A co do terminu :O z ugs wynika, że to już 28 tydzień. Na tyle duży jest maluszek :) tak więc rozwiązanie może być dwa tygodnie wczesniej :) tzn. 24 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, to super , ze Kubuś urodzi sie ciut wczesniej :) Bo od 28.VIII -12.IX bede odcieta od netu, a chciałbym wiedziec co sie dzieje na bieżaco u Ciebie :) Aguu - nic sie terminem nie przejmuj :P Ja mam teraz okres dostac i tez sie nie doliczylam kiedy :P Nie jestem systemtyczna w tych swoich zapiskach :) :classic_cool: Wszystko jakos płynie swoim rytmem... :) Czas płynie dla mnie zdecydowanie za szybko :) Spadam do kąpieli a potem do spania spokojnej nocy Fafetki !!!! ps. nie wiecie co dzieje sie z Agatką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a to taki pomysl na koniec ..bez urazy MOJE DROGIE :) To wyłacznie środek zapobiegawczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly idz Ty juz lepiej
spac,płytka osóbko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Zapraszam na poranną kawkę :) Ewa - witaj! Ja równiez bardzo cieplo Cię pozdrawiam :) Kasiu, to nawet nie chodzi o to, aby je powstrzymywac :) Widac przeciez jak pilnie czytają nasz topik (mam na mysli wpis zaraz po moim poście). Jedna nawet pomarańczowa biedaczka nie wie co, to IP komputera - bo 2 ostatnie pomarańczowe posty (o ile to można nazwac :D) - ten wczorajszo/dzisiejszy i ten ze środy bodajże, są spod dokladnie tego samego adresu. Idź pomarańczowa dziewczyno leczyc kompleksy gdzie indziej i nie próbuj stawiac nikogo w pejoratywnym świetle, bo tu na pewno nikt nie zniży sie do Twojego poziomu :classic_cool: W Krakowie dzis pogoda lepsza :) Mam nadzieję, ze uda sie dzisiaj wyskoczy choc na krótki spacerek :P Nawet sie specjalnie nie martwie, ze jutro jest pon, bo ten tydzien (przynajmniej dla mnie) trwa do srody :) Milej niedzieli dziewczyny!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a_guu- super, ze z Malenstwem wszytko OK 🌻 Holly- kobiety w ciazy nie powinny spac na wznak ani w ogole lezec za dlugo, bo na brzuchu na gorze przebiegaja glowne zyly- z tego powodu robi sie ucisk i bardzo latwo o niedotlenienie- siebie i dziecka. Rzeczywiscie najbardziej zalecane jest lezenie na lewym boku, bo z prawej strony tez tych zyl troche jest :) Ale najwazniejsze byleby na boku ;) Ja tego do 7-ego miesiaca w ogole nie odczuwalam, bo ledwo bylo ciaze widac :) Ale jak brzuch mi urosl w 8-ym miesiacu to blyskawicznie przezucilam sie na boczek ;) Wroce na chwilke jeszcze do cen dentysty- wczoraj zadalam sobie chwile trudu i posprawdzalam ceny w warszawskich i krakowskich (wydaje mi sie, ze to raczej dwa najdrozsze miasta) prywatnych klinikach stomatologicznych. Srednia cen za plombe to od 100 do 160 zl (skrajnie tansze i drozsze odrzucam jako anomalie ;) ). Nigdzie (!) nie znalazlam ceny powyzej 200 zl. A ten, u ktorego bylismy bierze 250- i to pod Warszawa, gdzie powinno byc juz troche taniej niz w samej Wwie. No nic, musze poszukac po prostu innego dobrego stomatologa, ktory ma ceny w normalnym przedziale. Holly- fajna nowa stopka :) :) Ewa- pozdrowienia! :) Wszystkim tym, ktore dzis obchodza pierwsza rocznice slubu skladam najserdeczniejsze zyczenia- aby kolejne lata byly rownie piekne i szczesliwe :) 🌻 🌻 🌻 milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Czy fakt, że temat spadł do 4tej strony, świadczy o tym, że jego główna ożywiaczka i założycielka już została Mamą, hmm ... ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×