Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Witam wszystkich wrócilam niedawno ze spisywania protokułu. Mialam dość siedzieliśmy tam ponad godzine to znaczy czekaliśmy az inni wyjda a później my Ja z racji ze dziś dostałam glupawki to musiałam komicznie wygladać bo sie cały czas smiałam od ucha do ucha. I powiem wiecej nie płaciłam ani grosza za zapowiedzi. Czyli są jeszcze ludzcy księża. A mój takowym jest wiedziałam o tym. Gorzej bedzie z ksiedzem od mojego ale to sie dowiem w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka nie mam jak ci wysłac tej piosenki bo niemam twego adresu pocztowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie jak ja wchodze na forum to was nie ma Choć rozumie zaczoł się weekend. Pozdrawiam wszystkich życze udanego weekendu i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nikogo nie ma No mówi się trudno!!!! Chciałam się przywitać i powiedzieć, że kiepsko trzymacie kciuki ;) bo pogoda coraz gorsza!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu ja trzymam trzymam!!! kurka ale jaja to już za chwile!!! buziak na szczęście:) co do pogody to zachwilkę się rozjeśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że jeszcze tego nie czuję???? Może dlatego, ż od wczoraj jesteśmy małżeństwem bo wczoraj podpisywaliśmy dokumenty bo ta parafia ma dwa kościoły i ten kościół nie ma księgi bo go dopiero otwarli bo przez 10 lat był konserwowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu ty świrze! idż się przygotowywać,o której ślub bo niepamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu, ja jestem i trzymam kciuki za pogode :) a z tym ze nic nie czujesz - ja tez tak mialam, dopiero mnie olsnilo jak przyjechał po mnie M. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam po co ja będę się przygotowywać pójdę w sztruksach i t-cherce ;) Już wszystko gotowe w dóżym pokoju siedzi multum gości a ja siedzę w mniejszym ze swoją świadkową i jej siostrami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ale ci zazdroszcze...ja siedze sama, misiek w pracy, a Wy juz sie pobieracie...:(:(:(kiedy nam przyslesz zdjecia z tego wielkiego dnia??? swoją drogą, trzymam kciuki za pogode, bo cos nie teges...ale napewno bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu niech ci o 16 zaswieci slonko:D u nas padapadapada od wczoraj non stop z rozną intesywnoscia.... teraz to wlasciwie leje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy prześlę zdjęcia może w poniedziałek albo we wtorek ale nie obiecuję bo nie wiiem jak to z czasem ;) Jak nie dam rady to dopiero po powrocie z nad morza czyli w środę za tydzień Dobra uciekam bo w domu młyn a raczej mama mnie wygania z przed kompa. Dobra będę siedzieć przed telewizorem narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla aguu..nie znam ale i tak WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! ja jestem z przygotowan w toku 2007 i mam wielka prosbe..u mnie na topicku cisza..wiec moze tu sie czegos dowiem. Chielibysmybysmy udac sie z J. na weekendowy kurs przedmalzenski, najlepiej w okolice Wroclawia (J. zawsze chial tam pojechac-sliczne miasto-ja juz bylam) w zwiazku z tym moze ktos wie cos o takich naukach? Termin to pomiedzy 11-23 pazdziernika 2006.Bylabym ogromnie wdzieczna za namiary. Z gory dzieki!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jestem Emilka ta piosenka to \"Filozofia małżeńska\" Hanny Banaszak :D super sprawa:) Aguuu szalona jesteś ;) ślub za chwile a Ty na forym siedzisz!!!!! :) ale to fajne tak na gorąco czytać co się dzieje :) Jeszcze raz wszystkiego NAJ NAJ NAJ!!!!!! I pogodą się nie przejmuj!!!! Bo deszcz oznacza pieniadze, to na pewno ich Wam nie zabraknie!!!! ;) sama też nie nastawiam się na rewelacje w pogodzie :O boję się jedynie o zdjęcia bo mamy sesje w plenerze. Najwyżej zdjęcia będą pod parasolem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysti musisz zadzwonić do kuri wrocławskiej i tam podadzą ci namiary,terminy i miejsca takich nauk,ja tak znalazłam w Krakowie właśnie przez kurie.Znalazłam namiary wrocławskiej: ul.Katedralna 13/15 tel.(071) 322-50-81 327-11-11 fax.(071) 322-82-69 e-mail-kuria@archidiecezja.wroc.pl pn-pt 8.00-15.00 so-8.00-13.00 pozdrowionka powodzonka!:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mystica jesli chces zmoge ci przesłac namiar do katechety w dzierzoniowie;) to ok 60 km od wrocławia:) pan zalatwia nauki (i koscielne i poradnie) w 2 wieczory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinimod z góry wielkie dzieki sama buszuje po inernecie ale totalna pustka podaje swój email : emilka_zet@wp.pl z góry wielkie dzieki!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem pod wrarzeniem aggu dziś na forum była Chyle głowe przed tobą Co do pogody to licze że miałas idealną. Wszystkiego najlepszego jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu no to zaskoczylas nas wszystkie! w dniu slubu na forum!!! :D a teraz to pewnie szalejesz na weselich :D ja zycze Wam wszystkiego naj, najlepszego na tej nowej drodze zycia, abyscie byli zawsze tak szczesliwi jak dzis!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za tel do kurii Wroclawskiej!!! To ulatwia wiele! Co do Dzierzoniowa to wiem doskonale gdzie to jest- moj byly mieszkal w Uciechowie pod Dzierzoniowem. Jednak to jest troche za daleko do Wroclaiw. Ja myslalam o samym Wroclawiu, ewentualnie Krakow. Zeby przy okzaji zostac dzien moze dwa dluzej i polazic jeszcze po miescie. Dzieki za wszelka pomoc. Pozdarwiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agu ty wariacie:D Wszystkiego naj naj naj, szczęścia, miłości, szczęścia, miłości.... i jeszcze szczęścia i miłości:D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie ile pieniążków dajecie ksiedzu, organiście i kościelnemu? Nasz ślub za tydzień, za niedługo ostatnie spotkanie organizacyjne z księdzem, więc trzeba było by się jakoś rozliczyć, a ja za bardzo nie wiem... Planowałam dla ksiedza 250, a organistce i kościelnemu po 100zł. Czy tak może być? Jak Wy ten problem rozwiązałyście? Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dajemy 300 zł, w tym po 50 dla organisty i za przystrojenie kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczna my księdzu dajemy 500zł + 100 dla organisty i 150 za Nasze zapowiedzi. A tak przy okazji dziś pierwszy raz były ogłaszane Nasze zapowiedzi u mnie w parafii :) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Kasiak że będzie dobrze:) A jak niby miało być?:) Dobra dziewczyny, szykuję się spać, bo jutro o 6 pobudka:O Agu czekam na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×