Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

czesc a_guu, :D widac, ze radosc cie nie opuszcza, taki optymizm jakis bije z tych twoich postow :D a to zdanie to gdzie uslyszalas??? i z czego korzystac na 2 dni przed slubem??? ;) teraz to juz twoja glowe zaprzata pewnie tylko mysl o slubie. fajnie masz :) a ja juz za 3 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-marchewka1984
to znowu ja...dziś siedzę na recepcji...więc mam troszkę czasu by pobuszować w sieci. Szukam bardotki do mojej sukni...przy okazji znalazłam fajny welon...tylko go gdzieś zgubiłam. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa szukasz na allegro? bo ladne bardotki widzialam tez na pasazu na onecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo:), a nie chciałabyś mojego welonu?? Dostałam go gratis do sukni, a nie będzie używany:), jeśli tylko masz ochotę:) Co do bardotki, to ja kupiłam Selmark, są drogie, ale rewelacyjne. Mierzyłam kupując go chyba z 6 lub 7, naprawdę na mnie przynajmniej był najlepszy. aguuu, ja jestem jak na razie na etapie umawiania się na te wszystkie zabiegi, będę sciskać za Ciebie kciuki:), niczym się nie stresuj i nie ma co korzystać z tych dwu dni, później będzie jeszcze piękniej:)):) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala25
Cześć dziewczyny!Ja mam slub 26 sierpnia ale juz sie tak bardzo denerwuje. Glownie przez to ze ciagle mam problemy z cera. A to uczulenie a to tradzik itd. Juz mnie tak to zalamuje ze zaczynam popadac w mala depreche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mala nie ma co popadać w jakieś depresje :) jakby co to wszsytko da się jakoś zamaskować korektorami itp. mi na szczescie nic nie wyskoczylo :) napisz skąd jesteś, i poślij foty sukienki, dodatków, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala25
Jestem z okolic Warszawy. Dodatków jesczze nei mam bo 11 sierpnia mam 1 przymiarke sukni i doiero zaczne kupowac dodatki. Na razie mam dylemat czy isc do solarium troche sie poopalac do sukienki czy nie. Szczerze mwoiac nie bardzo mi lekarz zaleca solareium do mojej twarzy, ktora jest bardzo wrazliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem co Ci powiedzieć, ja chodziłam, bo to ładnie wygląda, ale skoro lekarz tak Ci powiedział. mi np opalanie pomaga. może pójdz kilka razy, ale nie za długo... albo po prostu odpuść, jak masz mieć faktycznie większe problemu z cerą niż masz. a tak na marginesie, to wszyscy lekarze uważają że solarium szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc maniusia, pann nam pouciekały.. ja mam mnostwo pracy, nie wiem, w co rece wlozyc,a na dodatek od rana leje, pogoda za oknem brzydka, jak nie wiem, co... jak jechalam do pacy, to liscie z drzew spadaly, jak na jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ diabełek u mnie też pada. ale to pomoze przynajmniej roślinką :) ja na szczęście mam dziś trochę luzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie,,, mam depresje.... dlaczego na tydzien prze dmoim slubem tak leje? czy taka pogoda utrzyma sie caly tydzien... aguu jak u ciebie??!?! tez pada? we wrocku koszmar... leje i leje i ani n aminutke nie przestaje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ethath, mnie również pogoda przeraża, w Krakowie też jest pasqudnie, mam nadzieje, że się coś poprawi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudzić :) pamietacie jaka pogoda była na koniec maja i początku czerwca?? było cholernie zimno, do sukienki musiałam domówić szal żeby nie zmarznąć. koleżanka nawet się ze mnie śmiała, żebym jakąś ocieplaną wersje poszukała ;) a tu w sobote niespodzianka - wstaje a za oknem słoneczko i ciepło :) ochłodziło się ponownie wieczorem, potem nawet padało. zobaczycie, u Was będzie tak samo :) a poza tym, chyba lepiej jak jest chłodniej niż jak są upały 30 stopniowe. w sukience w taką pogode jest strasznie gorąco. ja nawet się cieszyłam, że wieczorem się ochłodziło, bo jak troche potancowaliśmy, to było naprawdę gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby nie taka ulewa... jakmam wysiasc z auta sucha nogą... buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fafetki jestem oszołomiona! Widziałam dziś mije maleństwo, ma juz 2 cm, serduszko mocno bije - widziałam je i słyszałam:):):):):):) to cudowne przeżycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia super wiadomość!!!!!! To dopiero musi być przeżycie zobaczyć swoje maleństwo rosnące z dnia na dzień :) w brzuszku :) Ale pogoda :O:O:O i pomyśleć, że lipiec był taki piękny!!!! Okrutny, ale piękny!!!! Nie mogłoby być tak aby deszcz lał w nocy a przez dzień była cudna pogoda tylko bez takich upałów????!!!! Zastanawiam się jak będzie we wrześniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu 😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Życzę Ci wszystkiego czego Wam trzeba : autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości ,do tego jeszcze ogromu radości z każdego , coraz szcześliwszego dnia , który spełnia Wasze marzenia. Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu talerza klusek i makaronu słońca bez końca , kwiatów pachnących , a tuz za oknem ptaków śpiewajacych. Każde z tych życzeń na pewno się spełni , ponieważ płynie prosto z serca głębi. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przesyłam życzenia dzis bo jutro nie będzie mnie na kaffe, jedziemy do apartu odebrać moją obrączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - dostałas gratulacje od Kasiaka za moje malenstwo;) to juz 6 tydzien i 2 dni , termin wyznaczył mi na 28 marca, jedziemy jutro z tymi info do tesciów - ale bedzie sie działo. milego wekkendu - moj bedzie wspaniałay mimo deszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Kasiaczku baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ci dziękuję za życzenia :D aż mi łeska poleciała bo się tak wzruszyłam. Ja tak na moment bo zaraz moje kofanie po mnie przyjedzie i idziemy do spowiedzi potem butelki ubrać. Wieczorkiem się wykompię pójdę do fryzjera nawinąć wałki a o 20:00 do księdza podpisać księgę bo u nas na 2 kościoły jest jedna księga i trzeba to jakoś pogodzić. Nie martwcie się ksiądz nie ucieknie na mój widok (w wałkach ;) ) bo został uprzedzony :D No i właśściwie zostało mi to przybranie na samochód już część mam zrobioną ale teraz stanęłam w martwym punkcie i czekam aż mi mama pomoże ale już widzę, że będzie ładnie wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera tylko ta pogoda jakaś taka deszczowa :o Mam nadzieję że jutro nie będzie padać bo zdjęcia mamy w plenerze i żadnego pomieszczenia zarezerwowanego do fotek :) A co idziemy na żywioł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu a w jakim rejonie polski masz slub? ja mam za tydzien i tez sie obawiam tej pogody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Tiki Tak cieszę sie razem z tobą Życzę wam byście mieli zdrowe dzieciątko. Aguu tobie życzę wyśnionej pogody na jutro cudownej uroczystości pełni szczęścia w małżeństwie i aby wam życie sie ułożyło jak chcecie Ja właśnie powoli szykuje sie na pójście do kościoła na pierwszy piątek miesiąca no i po mszy spisać protokół Ale czy wszystko nam sie uda zaczynam wątpić bo stoją przed nami mury nie do przejścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam do was ogomną prośbe chciałbym zrobic jakąs niespodzianke dla swojego narzeczonego na weselu ale mam kompletną pustke myslałam o jakiej piosence z dedykacją nie mam pomysłu , prosze pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko Kasiak wysyłała kieyś taką śmieszną piosenkę bardzo a propos :) ale nie mam czasu jej teraz szukać, więc albo poczekaj do kutra albo poproś kogos (chyba wszystkie dziewczyny ją mają) tiki to naprawdę misiało być superprzeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wszystkim gratuluję, sciskam kciuki za Tiki i za MX:) z wiadomych powodów i za Ciebie AGUUU szczególne, z racji, ze sama to poniekąd przeżywam. Będę sciskać jutro kciuki za Twoją pogodę, za to by Ci było najlepiej na świecie, byś czuła się najszczęśliwsza na świecie i byś czuła, że Twoj ukochany również czuje się przeszczęśliwy. Sciskam kciuki, by wszystko Wam się udało!!!! Wasza Kiedyś - Marysia:), przy tej okazji właśnie zdradzam jak mam na imię, a noszę takowe, jak jedna z zasłużonych bywalczyń tego forum:) BUZIAKI:)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×