Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

summertea - ja jestem tez ze slaska, mamy zespol z zawiercia ale z tego co wiem dojezdzaja. nazywa sie "projekt" ale nie maja strony w necie z tego co wiem, trzeba sie znimi kontaktowac bezposrednio. jesli jestes zainteresowana napisz do mnie maila, podam ci namiary. to 4 osoby po akademii muzycznej, maja obecnie stawka 2000/12 godzin. pozdrawiam i do zobaczenia na naszym topiku o slubie w 2007 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminum ;) mieszkam w Zawierciu :) a Ty gdzie dokładnie na Śląsku???? Aguu właśnie Twoje zdjęcia odbieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summertea jeśli mieszkasz niedaleko Zawiercia to mogę dać Ci namiary na mój zespół też fajnie grają i nie są drodzy. A jesli chodzi o repertuar to jest kwestia dogadania jak sądzę. Zespół nazywa się "Acord" ale też nie ma strony w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak :-) ja mieszkam w katowicach a wesele bedziemy miec w morsku, to jest niedaleko zawiercia, pewnie kojarzysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminum Jasne to moje strony :) Pięknie tam jest!!!!!!🌻 Wesele będzie tam w tym hotelu???? Czy w Podlesicach w Ostańcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczyny. wrocilam juz z podrozy i dzis niestety juz siedze w pracy. wszystko co dobre szybko sie konbczy niestety. nie wiem czy mi sie uda nadrobic czytanie do tylu bo musze pare rzeczy zaleglych porobic ale sie postaram powoli. co do zespolu jezzowego - zabulina taki mila - trzebz poczekac az wroci online zeby jej zapytac. podobno byl swietny - mieli wesle bezalkoholowe a zespol tak gosci rozruszal ze do rana balowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam 🖐️ :)) Aguu - piekne zdjecia, wygladalas ślicznie i tak naturalnie 🌻 Bardzo mi sie podobalo. To samo Kiedyś - naprawde rewelacja !!!! :)) :)) :)) Chcialabym miec rownie dobre zdjecia ze swojej uroczystosci! :)) :)) Ale sie najeździlam przez ostatnie dni! :P Juz chyba na nic nie mam sily :)) W piatek mialam przymiarke sukni - bylam z mamą i siostrą, mowily, ze jest piekna - mnie osobiscie tez bardzo sie podoba, ale przeraża mnie poruszanie sie w niej - mam nadzieję, ze dam rade (Senioritka dala :P) Mają dokonać jeszcze kosmetycznych poprawek - zwęzic w pasie i dopasować gorset - czeka mnie jeszcze jedna przymiarka, a odbierala ja bede 8 wrzesnia - czyli na tydzien przed - a zamawialam ją w kwietniu - jak sie teraz okazuje wcale nie bylo za wczesnie :)) :D W piatek - zalatwilismy jeszcze papiery z USC - czyli mamy juz komplet dokumentow - zostaje nam tylko spowiedź w tygodniu przedślubnym (czy musi byc ona na dzien przed? nie moze byc wczesniej?) A weekend jeździlismy po mojej rodzinie :P Do mojego ślubu zostało 26 dni (Kasiaka tez) - sama nie mogę uwierzyc ze tak szybko to przelecialo :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 I znów poniedziałek :) przez ostatnie tygodnie zauważyłam, że są tylko poniedziałki i soboty tak mi ten czas ucieka. Holly dokładnie 26dni :) to dobrze, że z suknia się podoba a dokumenty już w domu. Marcy witaj z powrotem w kraju :) jak było????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Wi zdjęcia już przesłałam. Kasiaczku i jak Ci się podoba mój welon??????????? Chyba wiadomo, że wybrałam to jedno zdjęcie gdzie go widać i nic więcej specjalnie aby się min pochwalić ;) Cieszę się, że wam się podoba. Ja nie jestem z większości zadowolona Wysłałam wam chyba te najlepsze. Slag mnie trafia bo nie wiem jak mam stwożyć album :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu welon piękny ;) i te trzy warstwy serio bomba. A kto Wam robił zdjęcia???? Był fotograf czy ktoś z rodziny robił zdjęcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aca którejś miałam dać fotki na stronkę tylko moja skleroza nie zna granic i nie jestem pewna która tą stronkę zakładała. W każdym bądź razie te fotki można wykożystać. Acha i czekam na maila z adresem do tej stronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podawałam link uż kiedyś do tego gościa bo się bałam, że nie przyjedzie. Owszem przyjechał i nawet był dla mnie miły ale chyba dlatego, że ja płaciłam. Mój misik go nie polubił a niektórzy goscie też ponoć mieli z nim zcięcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne chodzi o Agatę. Jej narzeczony zrobił Naszą stronę ;) ostatnio Agata pisała, że komputer jej siadł, poza tym nie ma za bardzo czasu aby z Nami tu siedzieć. Link do strony zaraz Ci prześlę, ale ostatnio jak wchodziłam na ta stronę to wyskakuje jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dzięki kasiaczku!!!!!!!! Narzeczona zdjęcia poszły!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu, miałaś śliczny bukiet! Dokładnie taki, jak ja bym chciała, tylko ja rózowy... Napisz prosze, jaki miałaś biustonosz, i czy fajnie trzymał? bo widze, że należysz chyba do zacnego grona \"cycatych\", a ja mam problem z biustonoszem,i musze mieć bez ramiączek, a nigdy takiego nie miałam... Zdjęcia bardzo ładne, co Ty od nich chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu mnie masz nie zgadniesz jaki noszę biustonosz, otuż ledwie 75B. Jeden ze szwagrów mojego miśka zapytał się mnie czy zrobiłam sobie operację plastyczną :D Wstępnie miałam mieć UN BRA ale jak się spociłam to mi zjechał dobrze, ze to jeszcze było w domu więc na to jeszcze założyłam swój stary stanik razem dało wspanialy efekt. Podrzymało, powiększyło i to chymatroszkę z bardzo :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona kup sobie bardotkę z sylikonowymi wstawkami. Super trzyma ;) a uwierz mi, że u mnie ma co trzymać :) mój ślubny staniczek to 75 D :P zanim go kupiłam przymierzylam go i trochę poskakałam w przymierzalni i trzyma się bosko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, kasiak, coś mnie kokietujesz: z tego co pamiętam, to deska nie jesteś:D, ale ja mam większe cyce, a nosze 75 C:D Musze zacząć szukać tego stanika, ale boje sie tego, jak niczego:) Nigdy nie nosiłam stanika bez ramiączek, i mam ogromne obawy...Nie wiem, najwyzej wszyje w sukienke, bo tak podobno tez mozna. Czasami jak o tym pomyśle to załuje, że nie wzięłam sukienki z ramiączkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ja nie mam zdjec aguu? porosze na moja skrzynke na gmail please kasiak - jak tam nie mozesz sie juz doczekac? ja sie ciesze ze juz po przed wyjazdem widzialam zdjecia od zabuliny i sa po prostu boskie - uwielbiam je - tak sie ciesze ze mialam ta sesje hurrrraaaaa niech zyje zabulina ktora na razie jest odcieta od netu wiec nie pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy jak na razie przez ostanie trzy tygodnie mam same problemy z tym ślubem, wiec mam tego dosyć!!!! Chcę być już po, aby wszystko skończyło się dobrze i abyśmy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno mnie nie bylo, letnie lenistwo. Dzisiaj mam ostatnią przymiarkę sukienki i chyba odbieram korki do butelek. Rozdawałam też kołacza weselnego w pracy. Ale szef się zdziwil że wychodzę za mąż :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy wysłałam foty po gmail i yaho. ;) Taki dziwny kaprys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×