Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

KIEDYSIU!!!!!!!!!!! Piekne zdjęcia, wygladacie śliczne! Bardzo mi sie podoba ten długi szal, taki delikatny i oryginalny. Wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. ja juz naszczescie po pracy i jutro mam wolne bo padam ze zmeczenia po nocach spac nie potrafie. A wstawanie o 5 mnie juz dobija. Co do dzidziusia my tez bardzo chcemy ale przez najblirzszy rok po slubie chcemy byc sami tylko my by sie nacieszyc soba a później jak Bóg da to bedzie i dzidzia. wiec Aguu dołaczyła bym sie do waszego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly Marcela dobrze, że jesteście ;) Aguu nie mow hop ;) być może trafi się, że zaciążysz :) głowa do góry!!!!!!! Holly dokładnie za trzy tygodnie w przyszłym tygodniu zamawiam już bukiet i zaczynamy działania z kucharką :) trzeba mięso zamówić a sporo tego będzie. Jej No to co za tydzień ma ślub!!!!! Ona to chyba o Nas już zapomniała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak 🖐️ ja za 3 tyg bede juz pierwszy dzien na urlopie :)) Dobrze, ze ja nie musze walczyc z kucharką - musimy tylko pojechac tydzien wczesniej i wybrac menu :)) Mamy juz garnitur dla miśka - czarny gladki, kamizelka tez gladka czarna :)) bez udziwnien - musznik pewnie bedzie popielaty :)) A-guu mozemy zalozyc taki topik jak piszesz :)) bedzie śmiesznie :)) Ja poki co mam zamiar nie mam zamiaru ani kupowac domu i sprzetów do niego, ani inwestowac w rodzine tylko DUZO PODRÓZOWAC :)) :)) :)) To moze troche dziwne, ale pomimo moich prawie 27 lat mam potrzebe złapania oddechu :)) :)) Moja przyszla teściowa mowi: "to by sie wam przydalo, tamto, a wy wydajecie tyle kasy na wycieczke" - a ja pojade :P :D choćbym sie miala zapożyczyc ...:P ...mam nadzieję, ze jednak nie bede musiala :D ........na wszystko inne w zyciu przyjdzie jeszcze pora.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly i masz rację, skoro tego nie potrzebujesz to na razie nie ma co się spieszyć :) Gdzie kupiliście garnitur???? I jak można spytać ile zapłaciliście????? Musznik dobraliście pod kolor sukni??? To urlop masz dopiero w sobotę 16?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu kochanie juz pisze: - garnitur kupilismy w Vistuli - kosztowal bodajze 999 zł - musznika jeszcze nie ma , chyba ze moj luby cos dzisiaj podejdzie, bo sie wybieral na miasto :)) Urlop biore z dniem 14 wrzesnia - wczesniej nie ma sensu :)) - 14 wrzesnia - pojde sie próbnie uczesac - 15 wrzesnia - Rossa przybierze nam sale i stoły, odbierzemy bukiety, zawieziemy wódeczke do lokalu, odbierzemy ciasta i rozdamy czesc sąsiadom (taka u nas tradycja), zakupimy jakies owoce na stoły jeszcze: winogron, mandarynki itp ... i skoczymy do spowiedzi (koniecznie trzeba dzien przed?) i to chyba tyle, bo wszystko inne juz mamy zalawtione :)) No to co - chyba o nas zapomniala :( Moze choc wpadnie po ślubie i wysle fotki.....moze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak dziewczynki, topik założymy ale dopiero jak wszystkie się pobiorą. Wtedy tak dla zabawy mozemy założyć na ciążach czy tu na ślubach taki topik. A ten zostawimy następnym pannom młodym ;) bo my to już stare będziemy ;) Oczywiście aby nie zniknął możemy go podtrzymywać może przyjdzie ktoś nowy i się z nami zaprzyjaźni :) Kasiaczku kiedyś na pewno ale cholera wie kiedy. Wszystko właśnie chodzi o to, że jeżeli chcemy dzidzi to musimy stwożyć mu warunki a tego nie jestem w stanie zrobić jeżeli mieszkamy z moją mamą na jednym piętrze. Mama jest mamą i na pewno pomorze ale nie będziemy się dogadywać jeżeli ona będzie we wszystko wtykać nos. Piętro załatwiło by sprawę ale na to trzeba pieniędzy a tego nie będzie jak będzie dzidzi. Koło zamknięte :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a 16 wrzesnia - fryzjer i bedziemy sie dobrze bawic (tak wczoraj pomyslelismy, ze wynajmiemy apartament w hotelu, zeby sie po ślubie porzadnie wyspac! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie tu nie było... znów:( Agu pięknie:D Śliczna fryzurka- coś podobnego mam w planach stworzyć na mojej głowie za 2 (!) tygodnie. Jejku dziewczyny wypalam się. Na nic nie mam czasu, a i enegii zaczyna mi brakować. Mam tyle na głowie... Dziękuję tylko Bogu, że zaliczyłam sesję w terminie i przynajmniej uczenie teraz mnie nie czeka. A Paweł ma 2 poprawki 9-tego:O ale chyba na nie nie pójdzie, bo nie ma czasu się uczyć. Kurde już nawet nie mam siły pisać, ale jeszcze pod wieczór zajrzę do was Bużka i dzięki, że o mnie nie zapominacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitaM NA chwile ponownie Dzis moja kolerzanka ma tłuczenie szkła czy u was wasi panowie byli w tedy u was czy macie taka mode. W ta sobote biora slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) po pierwsze Marcelo dziekuje za bardzo mile slowa. Jestesmy teraz u mojej tesciowej 300 km od Krakowa, a jutro rano skaczemy na grzybki, wiec bede sie streszczac. Mieszkalismy w hotelu Fian przy Chałubińskiego. Bardzo przyjemnie. Wybraliśmy ten hotelik po rozejrzeniu sie w internecie. Kusilo nas kilka jeszcze innych miejsc, ale wybralismy to. Nocleg nie jest tani- 165 zl za pokoj dwuosobowy, ale to hotelik, w ktorym np codziennie dostarczaja darmowo wode mineralna do pokoju, na zyczenie codzienna wymiana recznikow, mozna zkorzystac z silowni, z sauny itp. Kiedys spaliśmy w pensjonacie Magnolia bylo bardzo fajnie-54 zl od osoby, niestety tym razem pertraktacje rezerwacyjne byly malo przyjemne i zrezygnowalismy. Jest kilka jeszscze ciekawych ofert w necie. Mysle, ze warto sprawdzic Wille Arizona, Willa Karpaty, tam ie bylismy ale wyglada bardzo fajnie, z reszta nie tylko tam. A co do szlakow, to udala nam się pogoda. Bylismy na Kasprowym, schodzilismy z niego, tym razem tradycyjnie-zielonym szlakiem do Ku źnic, a w inny dzien wybralismy si ę z Kuźnic przez Przełęcz Nosalową do Jaszczurówki, bardzo fajnie, super szlak, piękny, przyjemny z potokami, bardzo relaksujacy. Pozdrawiam i uciekam, bo jutro pobudka o 4.30:( heh, ale fajnuie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ale się wczoraj rozpisałyśmy ostatnio to normalnie wręcz nieprawdopodobne ;) Kini u mnie na szczęście nikt nie przyszedł tłuc szkło choć jedna sąsiadka mi groziła. Ale na całe szczęścienie nie kodkusiło ją ;) To jest bardzo stary zwyczaj. Nie miałabym nic przeciwko gdybym mieszkała w domku jednorodzinnym, ale ja mieszkam wbloku i po pierwsze strasznie by się niosło na klatce schodowej, po drógie wódke miałam u znajomych więc i tak bym nie ogła dać tłuczącym ;) No i już nie wspomnę o sprzątaniu całej klatki bo na pewno wszystko pospadało by na dół bo mieszkam na czwartym piętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Kiedyś to urlop się udał :) a jak tak \"walka\" Twojego męża poszło po jego myśli???? Powiadasz, że na grzybki :D my też jedziemy ale w niedzielę ;) do Podlesic na grzyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, raczej już nie będę na żywo z Wami, bo muszę leżeć. Po 3 dniach zeszłam do domu mamy (ciut niżej) na kompa, dosłownie 10 min. Jedno się odkleja, więc biorę leki i leżę plackiem. Wolno mi wychodzić tylko do wc. Napisałam jedno... bo jest nas teraz we mnie łącznie ze mną trójeczka :D Całuję Was i nie wiem do kiedy... apapapapappaa Życzenia dla nowych mężatek i powodzenia przyszłym :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx bliźniaki!!!!!!!??????? CUDOWNIE!!!!!! 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 To dla Waszej trójki :) To dbaj o siebie i odpoczywaj 😘 życzę szczęscia i wszystkiego dobrego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! mx3 - no gratulacje - podwójna radosc!!! 🌻 Mam nadzieję, ze do czasu Twojego ślubu juz wszystko bedzie OK :)) Widze, ze pustki tu dzisiaj :) agatka - no w koncu sie pokazalas :)) Ty juz za 2tyg - jej!!! Ale to leci!!! Kiedys - fajnie, ze masz wakacje ;)) ja juz nie moge sie doczekac swoich ;)) Ale juz coraz blizej......... Wszyscy wypytuja mnie o to jak sie czuje \"przed slubem\" a ja na to, ze w ogole sie nie czuje, bo w ogole o nim nawet troche nie mysle - bo moje mysli zajete sa czyms innym :)) Tym co znajduje sie tysiace kilometrów stad :)) :P :D Nie da sie oszukac, topik powoli nam upada - mezatki juz tu prawie nie zagladają - poza małymi wyjątkami :O Troche to smutne........ Senioritke - gdzies wciągnęlo, Maniusia - jest ale od wielkiego dzwonu, Tiki - tak - udziela sie w innym miejscu i słusznie zreszta :)) Mx3 - nie moze ze wzgledu na swoj stan, No to co - chyba cos zjadlo, choc jeszcze nie ślubowala, marcy - ???, zabulina - ??? Kiedys drukowalysmy po 9 stron dziennie - a teraz mamy ok 9 wpisów na dzień!!!!! Mobilizuje Was dziewczyny !!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx to cudownie :D Teraz to już się rozryczałam na maksa. Jestem porąbana wiem ale co ja mam zrobić?? Tak bardzo chcę tej ciąży a bliźniaki były by spełnieniem moich marzeń. Walnijcie mnie w łeb albo co bo ;) jestem marudna jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zmobilizowana przez holly zresztą ;) mx - gratuluję 🌼 dbaj o siebie i maleństwa :) aguu - głowa do góry, jakoś się w końcu wszystko ułoży. i będzie dzidzia :) a bliźniaki to też bym chciała :) ethaath - czekamy na fotki :) holly - jestem z Wami prawie cały czas, tylko mam teraz małe problemy w pracy, kierownikowi chyba na głowe padło i nam żyć nie daje. jestem na tabletkach uspakajających cały czas. więc zaglądam jak tylko mogę, czytać staram się na bieżąco (z pisaniem gorzej), a jak wracam już do domu to nic mi się nie chce. nawet kompa nie włączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia - no milo Cie widziec :)) Wiem cos o wariacji w pracy - ja tez nieraz tylko czytam i nic nie pisze, bo nie ma kiedy - a w domu to padam juz na twarz i nic kompletnie nic mi sie nie chce :P :D jednak zagladajcie męzatki i piszcie co tam u Was słychać i w ogole?? buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly 🌻 ja jak tylko będę mogła to na pewno zaglądać będę. Teraz piszę dużo, mam wakacje. Nie pracuję to oprócz codziennych zajęć lubię tu do Was zaglądać. Nie kłamiąc przywiązana jestem do tego miejsca i do Was dziewczyny. Od października niestety zmieni się moja frekwencja, do szkoły marsz. A poza tym zaczęłam zaglądać na forum o ciążach :) być może, że od września moja @ pójdzie w odstawkę na 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki faktycznie ostatnio malo wpisow przybywa, ale sa i dobre tego strony - nie musze wiele nadrabiac. Mx gratuluje blizniakow. Swoja droga mi tez to \"grozi\" bo moj tato ma siostre blizniaczke, czyli genetycznie jestem tym \"ociazona\'. A starania moj P. chcialby zaczac juz, ale ja jakos jeszcze nie czuje sie gotowa. zobaczymy jak to bedzie ;). Poki co przygotowania do slubu pelna para, no i w sumie juz wlasciwie wszystko dopiete na ostatni guzik. jutro rano na 10 lece do fryzjera i kosmetyczki i wychodze stamtad zrobiona na bostwo, a dalej to sie juz samo potoczy ;) Nawet stresu poki co nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijka, trzymam za Ciebie kciuki. Na pewno wszystki sie uda. Pieknego slubu Ci życzę i super wesela do białego rana albo i dłużej. No i oczywiście fajnych prezentów. A później czekam na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam🌻 Pusto pusto pusto :O :P 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 Wi Tijka Wszystkiego dobrego. Zdrowia, szczęścia, pomyslmości :) bardzo dużo miłości. Aby Wasze życie było tak piękne jak dzisiejszy dzień a kłopotów jak najmniej!!!!! 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki... ja ciągle jestem z wami tylko sezon mam w pracy że tak powiem:( mx ale super bliżniaki!!!podwójne gratulacje ci się należą:) a co do mnie to usiłuje ustalić termin naszej podróży poślubnej ale..czarno to widze.Jutro jeśli pogoda dopisze to mamy sesje zdjęciową bo do tej pory prawie cały czas padało.W szoku jestem że mieliśmy w dzień ślubu 30 stopni,chyba sobie zasłużyliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic chyba wszystkie jesteście na urlopach:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×