Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Cze dziewczyny!!! Wpadam tylko na chwilkę sie przywitac i zaraz lecę. niestety zrobiłam test i wyszedł ch.....wo!!! Własnie mam @ i jestem zawiedziona jak cholera. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja podobnie jak marcela tylko na chwile. właśnie skończyłam prace \"domową\" i dosłownie padam. nawet głodu juz nie czuje, a zjadłam ostatnio w pracy kanapke :) niezła dieta hehe. zabulina - zdjęcie świetne, i lewek strasznie kochany. już teraz wiem o czym pisałaś, mówiąc że nie możesz się na niego napatrzeć. po prostu śliczny duży kociak :) ps. z niecierpliwością na linka do stronki czekamy :) marcela - nie tym razem to następnym, w końcu się przeciez uda. tylko nie myśl tak o tym :) dobra, teraz ciekam szybko wziąć prysznic i spać, bo jutro, znając swoje zamiłowanie do wczesnego wstawania, będzie ciężko. a nie ma mnie kto pogonić rano, (m. w delegacji :). życze wszystkim kolorowych snów 🌼 rano będę czekać z kawką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się z poranną kawą :) tak jak przypuszczałam wczoraj, dziś ledwo się zwlokłam z wyrka. wstałam o 6.30, a na 7 do pracy, ale szczęśliwie zdąrzyłam :) wiecie co, już jakiś czas temu pisałam Wam, że mnie jakieś choróbsko próbuje rozłożyć. i dziś znowu, a własciwie to od wczoraj wieczora. dostałam takiego kataru że coś strasznego, i strasznie mnie telepalo z zimna. to pewnie przez tą pogode, niby słoneczko a i tak zimno. dobra, nie marudze Wam już z rana i czekam aż ktoś się jeszcze pojawi z jakąś kawką albo innym napojem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Siedzę właśnie na szkoleniu, w dlaszym ciągu delegacja. Ziewam i się strasznie nudzę. Tak naprawdę to nie wiem o czym do mnie gadają. Rany, jeszcze tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Piszę jedną reką bo na drugiej trzymam Kubusia :) Diabełek pisała do mnie, że urodziła wczoraj o 19.40. Tak więc witamy na świecie malutka Natalke. 🌻 Byliśmy dziś na wizycie kontrolnej u lekarza. Kubuś jest zdrowy jak rydz!!!! :D wszystko ma na swoim miejscu i wszystko w porządku :) jak to cieszy, że dziecko jest w pełni zdrowe. Od dziś mam już zacząć podawać witaminki bo te zawarte w mleku już nie wystarczą. Pozdrawiam Was baaaardzo cieplutko 🌻 ps czy u Was też jest taka piękna pogoda????? Holly wiesz gdzie jest w Krakowie ul Balicka???? Chętnie zabrałabym się jutro z Robertem do Krakowa, ale chyba z rana nie za bardzo masz czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na moment, korzystając z wolnej chwilki :) diabełek - GRATULUJE 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 z niecierpliwością czekamy na zdęcia natalki :) marcela - współczuję, też nie lubie tak bezczynnie siedzieć :) ale wytrzymasz :) holly, kasiak 🖐️ a gdzie się reszta podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, teraz dopiero przeczytałam Twojego posta :) Oczywiście wiem, gdzie jest Balicka, ale choc bardzo chcę, ze wzgledu na pracę na dam rady się wyrwac na spotkanie z Tobą.... Mam nadzieję, ze będziesz w KRK jakoś niedlugo, wyskoczyłybyśmy w końcu na kawkę :) Generalnie teraz do końca roku mam urwanie kapelusza :) Witamy Natalkę na świecie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tu tak cicho?:) Dianusia - byłaś superdzielna! Natalko, witaj na świecie! 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 Kasiak, gratuluję zdrowego dziecięcia:) ❤️ Mi łapki odpadają, ale stronka będzie na sobotę - jupiii! :D Poślę Wam nowego linka drogą mialową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja melduje sie z porannym jogurtem,:) Moj mężulo juz wrócił ale co z tego jak wkrótce znów wyjeżdża i to na caluśki miesiąc ;( ŻABU A Z CZYM BYŁAM TAKA DZIELNA ZE PRZETRWAŁAM TA SAMOTNOŚĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, co to ma być, to za oknem???!!! Żyć się nie da!!! Od rana myślę, że mi łeb eksploduje, a morale mam na poziomie podłogi dwa piętra niżej :o Dianusiu, Kochanie, daruj... oczywiście chodziło mi o Diabełka... wybacz starej Zabie, która chodzi ostatnimi czasy na rzęsach i nie wie, jak się nazywa.. 🌼 hehe, to się nazywa \"wmówić komuś dziecko w brzuch\";) ale w Twoim przypadku to może na szczęście ;) Nic, chyba idę się powiesić na pasku od spodni... heh, nie mam żadnego paska... nawet to się dzisaj nie może udać :P Mam nadzieję, że u Was jest lepiej, bo u mnie przetacza się właśnie przez miasto najniższy z niżów niż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ale mi się Kuba rozgadał :D oto kilka \"zdań\" wypoqiedzianych dziś: - ejo - ao - guuu - aguu - kaj :D :D :D A ile jest przy tym mojej radości :) razem sobie gadamy w języku niemowlaka :P moja żabcia już się uśmiecha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, to niesprawiedliwe! :P Czemu Wasze Dzieci tak bardzo faworyzują a_guu ? :P ;) ja też chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba i Gabi zapewne czują pismo nosem :) niedługo urodzi się im nowy kolega to ją poganiają \"a_guuu szybciej szybciej!!!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, w takim razie \"Zabulina\" nie powiedzą nigdy :D Kasiaczku, jeszcze Cię zamęczę tą moją stronką:) Jutro powinna wejść na serwer i zaraz dostaniecie linka z prośbą o rzucenie okiem i opinie;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabuuuu :D nie ma sprawy :) A tak swoją drogą nie znasz dnia ani godziny kiedy Kuba powie \"ZABU\" :D a wtedy kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, nie strasz :D ;) Kurczę, no i głowa pokonana - musiałam zażyć tabletkę :o Ostatnio rozmawiałam na ten temat z moją kochaną Kuzyneczką, które jest w 4tym miesiącu, i ona, tak jak ja - to rodzinna dolegliwość - bardzo mocno reaguje na zmiany ciśnienia. I ona mi sie takstrasznie żaliła, że nie może wziąć tabletki od bólu głowy, bo jest bodajże tylko jeden typ, który jest bezpieczny w ciąży, a on akurat zupełnie na nią nie dziala! :o Może Wy maice jakieś \"patenty\" na ból głowy w ciązy - w końcu już jesteście \"weternakami\" ;) - który mogłabym jej polecić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu pewnie zlinczują mnie za to co za chwilę napiszę, ale na mnie działała kawa :O słaba kawa z dodatkiem mleka. Wiem wiem niezdrowe ale w moim przypadku skuteczne lub spróbować przespać się lub wziąć odprężającą kąpiel (wiem również jest nie wskazana kobietom w ciąży). Ewentualnie natrzeć skronie amolem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiaczek, przekażę:) Czemu niby słaba kawa to coś złego? O tym nie słyszałam. Alkohol - słyszałam, rozumiem, ale kawa? Ja mam tak niskie ciśnienie, że bez kawy zaraz bym \"klapła\" i to dosłownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Oj, chyba Meżów \"molestujecie\", tak tu dzisiaj cicho;) Podsyłam Wam na maila ten mój długo wyczekiwany link:) eksplorujcie, komentujcie, propozycje zgłaszajcie;) Buziaki! Uch, ale mnie ta strona wykończyła! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wpadam i wypadam za chwile :) No to co podajesz Gabi witamine D3??? Jeżeli tak to ile kropel jej dajesz i jak podajesz??? Zabu zaraz obaczę Twoją stronę :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Witam nowego dzidziusia!!! Diabełku i Natalko, wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dużo zdrówka!!!!!! ja dalej na szkoleniu usypiam. Dzisiaj i jutro same wykłady, ale jutro mąż po mnie przyjedzie i w końcu skończy sie to katowanie. Ide wieczorem do gina pogadac o moim kłopocie. Ciekawa jestem co mi powie. na pewno skieruje na jakies badania, ktorych niestety już nie zdążę zrobic w Warszawie, a szkoda, bo tu mam prywatną wypasiona przychodnię, która opłaca mi firma. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymajcie się ciepło i Wasze dzidzie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, strona super. Własnie się smieję, bo patrze na zdjęcie z obraczkami, ktore jedna świnka ma na nodze a druga na ręce. Fajne, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, normalnie, biorę jeszcze raz ślub i chce miec takie zdjęcia. Macie fajne pomysły, zdjęcia sa wesołe, kolorowe, żywe, inne niz wszystkie i piękne. Stronka bardzo ciekawa, szybko się ładuje i poprostu same ochy i achy w Twoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcleko - dzięki;) przekażę mojemu M, że jego praca nad pisaniem strony tak się podoba:D Ucieszy się, bo ślęczał nad nią wieczorami, wracając z pracy.. aż mi sie serce krajało.. Wiesz, jaka ja jestem zła, że ja nie mam ładnych zdjęć ślubnych ?? To rozczarowanie naszymi zdjęciami miało swój wpływ na to, że się tym zajęłam :P Pochwale się Wam - wczoraj rozmawiałam z dziewczyną, która termin swojego śłubu chce ustalić pod nasz wolny termin! :D Z czymś takim to się jeszcze nie spotkałam;) Buziaki! 👄 A gdzie się podziewa No to co, Holly? Coś ich dawno nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie foremki! U mnie narazie cicho w robotce ale jak przyjdzie polowa listopada to nie bede wiedziala w co mam rece włozyć:) U mnie bez zmian jestem szczesliwa bo jak dobrze pojdzie i Bozia dopomoze to ten rok zaliczymy z P do wyjatkowo udanych:) A Diabełku gratuluje córeczki:* A ja nie moge doczekac sie sobotki z mężem wyjeżdżamy odpocząć do rezerwatu na Mazury-do sarenek,jelonków i innych zwierzątek.Narobie zdjec to cos wam zapodam na mailika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianusia, w sumie bociany juz odleciały, ale mam nadzieję, że specjalnie dla Ciebie jeden się jeszcze za Mazurach zawieruszył i czeka specjalnie na Ciebie. Zabulina, ja na swoje zdjęcia slubne jestem bardzo zła. chciałam miec ich duzo, ponieważ nie mielismy kamery na ślubie i weselu. Gdyby nie kuzym Ł., to bym miała dosłownie garśc zdjęc i to kiepskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×