Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

zabuś fajnie, że tęskniłaś :) Myślę, że tym razem tak szybko was nie opuszczę, więć się przyzwyczajaj do mojej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba \"kotkiem\" to ja bym tego stworzenia nie nazwała :D Ale trafiłaś, bo ja spod znaku jestem Lwa, więc te koty mają u mnie specjalne względy :) Fajną minę zrobiłaś na tej focie, taką \"kocią\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieję :D Zdjęcie już poszło:) Hm, domyślam się, że \"życie w środku remontu\" bywa dość męczące;) ale przynajmniej już wiesz, że to Wasze miejsce na ziemi :) my swojego jeszcze nie mamy mimo posiadanego mieszkania;) Agacia, a co będziesz w OFE robić?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, minę mam raczej dość głupią, przyjaciółka mówi, że \"wniebowziętą\", a Mama - że to mina pt. czyte emocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namawiać ludzi, żeby do mojego OFE przeszli :) A co do remontu nie jest tak źle, bo my tą część mieszkalną już dawno wyremontowaliśmy, a ta część remontowana jest oddzielona od mieszkania drzwiami, więc sobie po prostu zamykamy drzwi i mamy czyściutko i cieplutko i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie uciekam bo muszę jakiś obiad kupić, bo tata dzisiaj przyjeżdża. Będę później. Ale za wami tęskniłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, chyba z 3 dni temu piszac tu pomyslalam sobie o Tobie Agatko :) witaj! fajnie, ze wrocilas! Agatka, albo ktos inny- poprosze o maila do Ciebie- podczas przeprowadzki utracilam wszystkie kontakty, a ze tu nie zagladalas to nie odzyskalam maila do Ciebie :) wtedy przesle fotki Kasia- nie pamietam kiedy Gabi zaczela gaworzyc, ale bardzo wczesnie. Glowe to praktycznie od poczatku trzymala, tylko czasem jej leciala- z tym to byla bardzo silna, czasem podnosila ja tak wysoko, ze az sie balam. Podtrzymywalam jej rzecz jasna przez pierwszy okres. Teraz to juz calkiem sztywna pannica ;) Co do siedzenia to rwie sie- wystarczy ja chwycic za raczki, a ona myk i siedzi :) ale ja jej jeszcze nie sadzam, w wozku tez na plasko- bo to jeszcze mlodziutki kregoslupik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co wysłałam maila na o2. Czekam na fotki. PS Twoja córcia też ma śliczne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Agatko :) mi tez sie podoba jej imie ;) :P wyslalam Ci juz fotki- sa aktualne :) manisuia- z chrzcin tez przesle, ale jak bede miala. Naszym aparatem nie robilimy praktycznie- zajal sie tym brat P i szwagier, no i bylismy u fotografa, gdzie bylo strasznie smiesznie, bo maja tam rozne zabawiacze dla dzieci. Np facet robi zdjecie, a babka obok obiektywu skacze z takim piszczacym pieskiem czy wilczkiem- hehe. Zabawnie to wyglada :) Jak nie dziala wilczek to maja jeszcze dzwoneczki itp ;) zabu- jak na spokojnie obejrze cala stronke to moge swoje typ podac :) w plenerze o trudno je wylonic, bo uwielbiam zdjecia z pleneru i co kolejne to ladniejsze :) Fajne sa te, gdzie jest jakas gra swiatlem (np te, gdzie na pare pada cien z zaluzji- jakis taki fajny klimat to zdjeciu nadaje :) ). No i strasznie podobaja mi sie wszelkie wsrod kwiatow. I te, gdzie graja w siatke :) No i znad morza oczywiscie! Uwielbiam morze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na kawe :) Kasiu- nie wiem czemu ktos mialby Cie zlinczowac jak napisalas za polecanie kawy w ciazy- o ile cisnienie jest OK to slaba, jedna dziennie mozna. Ja dlugi czas nie pilam, bo odrzucala mnie- jak od wszystkiego. Ale pozniej jak mialam ochote to sobie pozwalalam. Teraz jak karmie tez pije jedna dziennie i wszytsko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, wysłałam Ci maila:) Dopadł mnie posezonowy syndrom - na nowo odkrywam, że istnieje (chwilowo, co prawda, ale zawsze) coś takiego, jak czas wolny, którym można sobie dowolnie gospodarować. Dziwne uczucie. Na razie rzuciłam się na ksiązki, które dawno chciałam przeczytać - właśnie skończył mi się Kapuściński, muszę sobie kupić nowego:) A wysprzątany dom wydaje się jakiś dziwny, agorafobii można dostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co dziecię cudne!! Jak oglądam takie śliczne dzieci to mi się własnego chce (ale zaraz mi przechodzi :P ). zaba a o co chodzi ze stroną bo ja nic nie wiem a nie chce mi się szukać. Ja też chcę obejrzeć zdjęcia ślubowe!! Kurczę, fajnie że o mnie pamiętałyście :) Miło mi bardzo. A co do kawy w ciąży- ja tam nie widzę przeciwwskazań, chyba że lekarz zabroni. Z resztą są teraz bardzo dobre kawy zbożowe rozpuszczalne albo z domieszką zbożowej np. 30 % naturalnej i 70 zbożowej, to takiej to można nawet ze 2-3 filiżanki wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aagtka, w mailu Ci wszystko napisałam:) No właśnie ja też pytałam Kasiaka, czemu niby kawa w ciazy nie, ale w końcu nie wiem, skąd te uprzedzenia. (Jeżu, ile ja mam teraz czasu! Patrzcie, ile piszę! :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, dzieki 🌻 :) a czemu Cie moja droga w zasadzie tak dlugo nie bylo? zabu- dzieki za maila, zaraz odpisze (jak sie dziecie nie rozedrze ;) ) oj sa rozne uprzedzenia- niektorzy po prostu przesadzaja i niczego w ciazy nie tykaja- sprawa indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co w zasadzie to nawet nie wiem, czemu mnie nie było. Moje życie odbywa się \"skokami\", tzn. albo mam tyle czasu, że nie mam co z nim robić, albo brakuje mi tak ze 12 godzin w ciągu doby. No więc kiedy nie mam czasu, to nie mam czasu, a kiedy mam, to mi się zawsze wydawało, że tych dziewczyn które znam już dawno tu nie ma, albo że nie będę z niczym na bieżąco i nie będę wiedziała o czym gadacie. Ale widzę, że tak wcale nie jest, co mnie bardzo cieszy. zaba oglądam stronę. Narobiłyście mi ochoty na kawę (tzn. ja jestem uzależniona więc zawsze mam ochotę :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... jako tako sie wytlumaczylas ;) a teraz zagladac nam tu :) kawa to genialny wynalazek! ja kocham kawy wszelkiego rodzaju- w kawiarniach takich z prawdziwego zdarzenia moglabym siedziec pol dnia i pic.. i pic :) Marzy mi sie wlasna kawiarnia z takimi mniamusnymi kawami- i ten zapach... mniammm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba wiesz czego mi brakuje na stronie? Żeby można bylo oglądać kilka galerii na raz, tzn w mozilli nie można \"otworzyć w nowej karcie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka - to trochę, jak u mnie - z tym czasem;) Dołączę się do kawki - coś marnie się dzisiaj czuję, odchorowuję poniedziałkowe szczepienie na grypę. Dziewczyny, zwłaszcza w \"dwupaku\" Mamusie - czy szczepicie się na grypę?? Ja polecam, bo u mnie grypa to była katastrofa - mój dramatyzujący organizm fundował mi gorączki po 40stopni, z utratą przytomności i innymi atrakcjami, a od kiedy się szczepię (4 rok) ani razu nie miałam grypy! Co prawda teraz w zamian łapię anginy (natura, widać, nie znosi próżni :P), ale nie miewam już tak wysokich gorączek.. innymi słowy - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Agatko, kombinatorze jeden, jak otwierasz stronkę w Mozilli, to pojawia Ci się komunikat, ze strona jest dla Internet Explorera albo Opery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa bo widzisz ja atechniczna jestem:) Całkowicie (chociaż za kilka miesięcy tytuł mgr inż będę dumnie dzierżyła) :) A poza tym nigdy nie czytam nic co mi gdzieś tam wyskakuje ;) Włącznie z regulaminami, co czasem ma dosyć zgubne skutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe - i gros mojego pomyślunku odnośnie tej strony szło w kierunku, jak ludzi Tobie podobnych zmusić, żeby otwierali wszystko, jak trzeba ;) :D Jak widać - skutek różny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to ogłaszam plebiscyt na imię dla mojej kotki. Oto moje propozycje: Afera Dakota Sara Figa Furia Puma Spacja Wenus Gapa Bajka Bestia Setka Mi się najbardziej podobają chyba Furia,Puma, Sara, Dakota, Bajka, Bestia i Setka. A dla kotka już miałam wybrane, ale to będzie raczej \"suczka\". Chciałam żeby się nazywał Bajzel albo Sabotaż :) zaba wysłałam Ci foto kotki. Jak ktoś jeszcze chce to krzyczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dojdą, to się wypowiem:) Choć już widzę, że dużo jest imion takich.. hmm.. energetycznych :D a ja Ci się trafi koteczka - przytulanka? ;) Mój kot (mieszkający u moich rodziców) nazwya się Pindżur. Długa historia :P W czasie, kiedy go do rodziców przytaszczyłam, moja siostra dorabiała sobie stojąc na promocjach w jakimś sklepie - i akurat promowała jakieś sosy Knorra, czy innej firmy, z których jeden nazywał się Pindżur :P założę się, że imię to niepowtarzalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zależy mi, żeby imię było niebanalne. Do niej chyba Puma pasuje. Ale generalnie dla kota-chłopaka jest więcej fajnych imion niż dla kota-dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś zostały mi plenery do obejrzenia ale na razie wszystko super. Na śliczne panny mlode trafiasz, więc masz ułatwione zadanie:P A mi się przypomniało, że my z kościoła na co drugim zdjęciu mamy minę pod tytułem \"ciekawe, czy zdążę jeszcze zwiać\" :) Nie wiem czemu tak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×