Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo,ale wybaczcie praca,dom........ maniusia,powiedzialas juz w pracy o ciazy? jesli tak, to jesli pracujesz MOZESZ W CZASIE PRACY CHODZIC NA BADANIA BEZ BRANIA URLOPU,NIKT CI NIE MOZE ZABRONIC,ANI LASKI ROBIC... u nas dobrze, mala miala trzydniowke,ale juz ok, na dlugi weekend bylismy nad morzem, fajnie, tylko pogoda moglaby byc lepsza... no to co, zazdroszcze pomyslu na przeprowadzke.. u nas jak na razie w tym temacie cisza.. agatka - fryzura bardzo fajna... ja tez sie wybieram.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaki ruch :) 🖐️ zaba- kopiuje Twoje przepisy i ten na pewno wyprobuje, jak mnie wena najdzie i checi ;) Maniusia- Diabelek ma racje, jesli powiedzialas juz (a pewnie tak) spokojnie mozesz chodzic na zlecane Ci badania. Poki co chyba nie masz za czesto ich- pewnie raz w miesiacu. Kiedy poznasz plec Malucha? :) Imiona wybierane? Sciskam Cie i tak jak nakazuje zabu- zdawaj nam tu raporty co u Was :). Co do sprzedazy mieszkania- na pewno wystawimy je wczesniej niz bedziemy mogli sprzedac. Licze sie z tym, ze moze to nie byc latwe ani szybkie i ze byc moze dopiero za rok czy nawet dluzej zamieszkamy w Warszawie. Ale sama perspektywa tego napawa mnie optymizmem :) Diabelku- marzenia sa od tego, zeby je spelniac, jesli ta idea mieszkania w Warszawie bedzie Wam gdzies miedzy uszami siedziec to predzej czy pozniej jest do zrealizowania. Ja jeszcze niedawno odpuscilam z tym pomyslem, bo wydawalo mi sie to nierealne. Wydawalo mi sie, ze przerosnie nas to finansowo- pewne jest, ze mieszkania bedziemy szukali jedynie w bardzo dobrych punktach komunikacyjnych (Zoliborz, Bielany, Wola), na pewno po tamtej stronie Wisly- po tej, po ktorej mieszkamy dla mnie nie ma sensu, wszystko zawsze blokuje sie przed mostami, taka przeprowadzka dalaby nam moze 20 min oszczednosci na dojezdzie, reszte stoi sie juz w Wwie. A ceny mieszkan w tych dzielnicach nie sa male. Najbardziej nastawiam sie na to osiedle, na ktorym mieszkalam, bo i super polaczenia i mnooooostwo zieleni, parkow i fajne mieszkania. Tyle tylko, ze drogie ;). Nie chcemy tez zmniejszac powierzchni mieszkania. No i niestety takie mieszkanie moze kosztowac tam ok 500 000. Ale ok 200 tys bedziemy miec wkladu wlasnego, a jak na cala reszte nie dostaniemy az tyle kredytu (ja na wychowawczym w ogole sie nie licze) to moja mama powiedziala, ze nas podratuje dolaczajac formalnie do kredytu, a raty i tak bedziemy splacac my. A moze sie uda znalezc troche tansze mieszkanie nie na tym osiedlu, ale w bliskiej okolicy. Nie powiem, przeraza mnie perspektywa tej sprzedazy, koczowania pewnie ze 2 czy 3 miesiace pewnie u moich rodzicow zanim cos kupimy, ponownego urzadzania, pakowania, calej tej organizacji. Ale jak tylko sprzedamy to spakuje wszystko w mig gotowa do drogi ;) :D Ty przynajmniej w tym Wolominie masz troche wiecej cywilizacji ;). I podejrzewam, ze i u Was ceny skoczyly duzo odkad kupowaliscie mieszkanie i na pewno na tym ruchu zarobiliscie, a juz samo to daje zawsze jakies perspektywy na przyszlosc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ja juz tak bardzo nie narzekam, teraz mam tu prace,mala jest 10 min ode mnie,w eic wszystko zorganizowane,w warszawie nie wiem, jakby bylo... moze z czasem sie skusimy,ale pewnia bede bardziej o tym myslala,jak mala pojdzie do przedszkola albo szkoly... moj tata i tesciowa maja duze mieszkania i cos przebakuja o zamianie na mniejsze,wiec jesli tak sie stanie dostaniemy cos w \"spadku\",a to by nas podratowalo... przerazalby mnie kredyt wiekszy ,niz mamy teraz i ta k te stopy procentowe ciagle ida w gore,wiec oszalec mozna... na razie krag znajomosci troszke mi sie poszerzyl,wiec nie jest zle... ladnie sie zrobilo i zieloniutko,jest czym oddychac przynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelku- moze Tobie po prostu dobrze w tym Wolominie tylko potrzebowalas wiecej troszke czasu zeby sie zaklimatyzowac? 🌻 Przeciez nie kazdy gna do wielkiego miasta, niektorzy sie swietnie odnajduja w troche spokojniejszych miejscach. Moi rodzice tez mowia, ze sie kiedys zamienia z nami na mieszkanie, bo im by tu dobrze bylo (oni maja duze prawei 80 m mieszkanie) tylko, ze im jeszcze sporo lat do emerytury zostalo, a moja mama mialaby stad fatalny dojazd. Takze nie bede czekac :). Poza tym jednak mysle, ze kiedys rodzice sprzedadza swoje mieszkanie, kupia mniejsze i podziela reszte na mnie i brata ;) Zabu- u Ciebie dzis deszcz? A u na troche wietrznie, ale od rana piekne slonce calutki czas :) Przesylam promyk w takim razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełek - cieszę się że z mała już wszystko dobrze :) aha, i powiedziałam już w pracy, i stwierdzam że niepotrzebnie się obawiałam :) a jeśli chodzi o wychodzenie do lekarza w czasie pracy to nigdy na szczęście nie było z tym problemu :) no to co - póki co badań za często nie mam, lekarz powiedział, że bedzie dawał mi skierowanie co drugą wizyte, czyli co 2 miesiące. a płeć mam nadzieje poznamy już w przyszłym tygodniu, bo mam mieć usg na wizycie. także trzymajcie kciuki żeby się maleństwo za bardzo nie wstydziło i pokazało :) no i żeby wszystko bylo w porządku. jeśli o imiona chodzi to dla chłopca mamy Mateusz a dla dziewczynki Martyna. podobało mi się też Julia, ale za dużo ich teraz :) a Wy co myślicie o tych imionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia- to trzymam kciuki, zeby Malenstwo pokazalo sie odpowiednio :). Mnie lekarka meczyla badaniami co miesiac ;) czym mnie wyleczyla calkiem z leku przed pobieraniem krwi ;). Co do imion- Mateusz to moim zdaniem jedno z fajniejszych imion dla chlopca :). Zanim nie znalam plci to sama bralam je pod uwage, chyba zawsze mi sie podobalo. Natomiast jesli chodzi o Martyne to juz nie bardzo mi podchodzi, w zasadzie nie potrafie okreslic czemu. Chyba po prostu nie jest w typie imion, ktore lubie :). Julia bardzo mi sie podoba, ale tez uwazam ze strasznie duzo teraz malych Julci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełek, będę trzymać kciuki, żeby i Wam wszystko się mieszkaniowo poukładało jak najpomyślniej:) Maniusia :) Mateusz - fajne:) Martyna jakoś mi nie podchodzi, pewnie dlatego, że nie znam żadnej fajnej Martyny;) Julia to już niestety \"znak naszego pokolenia\". Ciekawe, co tam wyjdzie na USG:) Nie będę Was już zamęczać opowieścią o moim bracie, który miał być dziewczynką, bo chyba już ze 2 razy to pisałam;) No to co - Twoje promyki dotarły do Krakowa i rozpędziły burzowe chmury, na które zerkałam trwożliwie wracając z siatami zakupów, dwoma naręczami tulipanów i konwaliami w kieszeni ;) modląc się oczywiście, żeby nie lunęło, bo parasol przyszłoby mi dzierżyć chyba w zębach :D no i udało się, mieliśmy wieczorem słonko.. wielka jest Twoja moc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytałam wasze forum i postanowiłam na nie wejsc. Zaciekawiło mnie tym bardziej ze we wrzesniu mam slub ogólnie wszystko jest gotowe ale mam najwiekszy problem z sukienką czy wam też sprawiało to takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam po dziesiątkach salonów i nic, im więcej oglądałam tym mniej mi się podobało. Koniec końców uszyli mi sukienkę w salonu z mojego własnego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodilam to albo odsylali mnie na strony internetowe albo sukienki odrazu były zamawiane i nawet nie było możliwości ich przymierzyć a na stronach internetowych sa tak szkaradne ze to sie w glowie nie mieci. a ja tylko chce prosta klasyczna sukienke uszyłabym sobie ale nie mam pomyslu tomusi byc cos ze jak ja zobacze to wewnetrzny glos mipowie to ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej żona inżyniera się zgłasza :D I to piątkowego :D no to co oczywiście dołączam do gratulacji :) Ale muszę się wam przyznać, że w Warszawie byłam raz i nie cierpię jej :D Okropnie brzydkie jest to miasto, ale wiadomo- każda pliszka swój ogonek chwali :) Za Szczecinem też nie przepadam, ale za to kocham, ubóstwiam i wielbię Police. Ja chyba jestem właśnie z tych, co się nie nadają do dużych miast. Chociaż Kraków też kocham, ale to inna historia :) diabełku- Mateusz piękne imię (mój brat takie nosi), a Martyna dla mnie tak jak dla dziewczyn- żadna rewelacja, ale akceptowalne. Wczoraj z mamą o imionach właśnie gadałam i stwierdziłam, że gdybym w tym momencie miała mieć dziecko to bym miała Elizę (bo się podoba i mi i Pawłowi i mamie :P ), Izę (bo się podoba mi i Pawłowi) i Sebastiana (bo się podoba mi :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Agatka, imiona często przychodzą przed dziećmi, a czasami - na imionach się kończy;) My mieliśmy już wybrane, jeszcze przed ślubem :D Dziewczynka miała być Maja, a chłopiec Marcel albo Maksymilian;) Gratuluję Żonie Inżyniera ( i samemu Inżynierowi też;) ). Kto by nie kochał Krakowa :classic_cool: Chociaż ja lubię też Bielsko :) Dziewczyny pytające o suknię - my tu już po ślubie, w zasadzie to już parę latek;) więc możemy być ciut nie na bieżąco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agatko- gratuluje- i mezowi i Tobie zdolnego meza :) super! Zabu- bo ja jestem czarownica tak naprawde to i moc mam ;) Ja uwielbiam Warszawe i dobrze sie tu czuje :). Hmm, w zasadzie to uwielbiam tu pare miejsc, a o dzielnicy na ktorej mieszkalam naprawde nie mozna powiedziec, ze jest brzydka, bo wiecej tu zieleni i pieknie zagospodarowanych parkow niz w innych znanych mi miejscach :). No i przede wszystkim nie przeszkadza ten zgielk, tlum w metrze (jedynie w ciazy byl uciazliwy). Chyba po prostu wroslam w to miasto i tyle :). Mieszkalam tu od urodzenia, przywyklam ;). Tu sa tez moi znajomi, przyjaciele, rodzina. I tyle :). Diabelku- jeszcze mialam Cie zapytac? Braliscie kredyt z zlotowkach czy frankach? Bo ja az tak nie odczuwam w tej chwili uciazliwosci kredytu, frank sporo spadl odkad bralismy kredyt i to byla super decyzja wziac we frankach. Placimy teraz cos ok 850 zl przy czym tez juz 2 razy nam stopy procentowe poszly w gore. Pasikonik- nie wiem skad jestes, ale mi ostatnio ktos pokazywal strone z sukniami http://margarett.pl/ i niektore sa sliczne :). I jedna suknie z tego salonu widzialam na zywo (na czyims slubie) i byla piekna. Maja salony w Warszawie, Jankach, Krakowie, Lublinie, Katowicach i Rzeszowie. Ja moja szylam, bo spodobala mi sie jakas suknia na jakiejs zagranicznej stronie i byla nie do kupienia w Polsce. Krawcowa, na ktora trafilam szyla niezle cudenka :). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ agatka - gratulacje 🌼 🌼 🌼 zaba, no to co 🖐️ co do imion, to właśnie mamy z imieniem dla dziewczynki problem, dla chłopca było od razu, z dziewczynką jest gorzej :) miałam kilka innych typów, ale teraz są już one tak oklepane, że nawet ich pisać nie bede. narazie takie mamy typy, ale jak to wyjdzie to się jeszcze okaże :) jeśli chodzi o miasta, to mi strasznie podoba się kraków ;) choć tak czasami sobie marze o domku gdzieś za miastem, tak do ok. 15 km, inne powietrze, spokój. no i znajomi, bo ja raczej stworzenie stadne jestem :) u mnie dziś prawdziwa wiosenna pogoda, cieplutko i przyjemnie. mam nadzieję że tak juz zostanie :) pozdrawiam i życze miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oczywiście maniusia a nie diabełek :) Pomerdało mi się :) maniusia macie jeszcze kupę czasu na wybranie imienia. Może za jakiś czas was oświeci. A tych ciuchów ciążowych to Ci zazdroszczę- mi się zawsze podobały dziewczyny w ciążówkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dłuuuuuugiej nie obecności..... Moja ciąża troszkę się skomplikowała i musiałam przez kilka tygodni cały czas leżeć, ale udało się i czujemy się swietnie...choć do pracy raczej nie wrócę do końca ciąży... Pragnę donieść, że wszystko wskazuje na to iż będzie to Halinka:D maleństwo rozwija się adekwatnie do terminu OM i wygląda na zdrowe:D Jeszcze daleka droga przed nami, ale wiemy, że damy radę i wierzymy że nam się uda:) Pozdrawiamy gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa super, że już wszystko ok. Gratuluję Halinki (moja ciocia ma tak na imię :) ). Dbaj bardzo o siebie. Dzisiaj zaczynamy remont u moich rodziców :/ Jak ja nie cierpię remontów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa- super, ze wszystko idzie ku dobremu i pomyslnie :) I ze Halinka tak zdrowo rosnie :) :) Bardzo oryginalne imie, mimo, ze moda na stare imiona powrocila juz dosc dawno temu, to to imie chyba jednak jest bardzo rzadkie obecnie. Moja babcia i ciocia maja tak na imie :). Obie fajne babki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co-------->własnie nie spotkałam się z dzieckiem o imieniu Halinka:D jest orginalne i mam nadzieję, że nie szybko stanie się oblegane:P Agatka-------->sporo dojrzałych kobiet ma na imie Halina, tak też ma na imię moja SP mama:D biedny m nastawiał się na Antosia...no i dalej ma nadzieję bo gin powiedział , że \"raczej\" jest to panienka;):P no i chłop ma złudna nadzieję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po gorącym weekendzie :) mam nadzieje że i u Was pogoda dopisała. ja w sobote leniuchowałam na działce przy grillu :) żyć nie umierać ;) ewa - cieszę się że wszystko już w porządku :) i gratuluje córki, ja jutro mam wizyte, także mam nadzieję też już będę wiedziała co we mnie rośnie ;) agatka - współczuje remontu, ale najgorsze, czyli sprzątanie jeszcze przed Tobą ;) ja w sumie lubie coś zmieniać w mieszkaniu, najgorsze dla mnie jest doprowadzenie potem tego wszystkiego do stanu używalności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ja pisałam o remoncie u moich rodziców, bo w to, że mój remont się kiedykolwiek zakończy już przestałam wierzyć :) Szczególnie że mój mąż to typ majsterkowicza, więc nawet jak się skończy remont, to on i tak będzie sobie wynajdywał zajęcia, bo mu się będzie nudzić. Od dzisiaj na serio zabieram się za pisanie pracy :( Jak mi się strasznie nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ewa - gratulejszyn:) Agatka - jest takie powiedzenie, które powtarzałam wciąż przy pisaniu pracy - gdyby mi się chciało tak, jak mi się nie chce... 🌼 maniusia, pochwal sie koniecznie! :D My w sobotę zaliczyliśmy teatr i restaurację, wczoraj "szleliśmy" na rolkach. Piszę w cudzysłowie, bo w przypadku każdego sportu, który grozi połamaniem kończyn, stałam się megaostrożna. Rolki, narty - jeżdżę i czuję, jak na moich plecach "jadą" ze mną "moje" Pary ślubne :P wciąż słyszę memento "nie wywal się!! Nie złam niczego, bo ludzie będą w kropce!" :P w efekcie byłam najwolniejszym rolkarzem w okolicy :P No ale, co tam. Parę kilosków zaliczonych, a że nie "szusem", tylko "turlem" - co tam :classic_cool: no to co - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam!! Co prawda tylko część literaturową i tylko na brudno z małymi wstawkami po angielsku, bo większość materiałów mam po angielsku i kilku rzeczy nie rozumiałam, ale generalnie- skończyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki drogie Agatko-----------> jak remont? No to co-------->a jak twoja mała(wielka) córeczka? Maniusia--------->wiesz już co w Tobie pomieszkuje? jak sie czujesz? Zabulina---------->masz zacięcie do \"extremalnych\" sportów U mnie wyskoczył ciążowy "stały" brzuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa właśnie dzisiaj jadę sprawdzić :) Może pójdę do szwagierki z dziećmi poszaleć bo dawno już ich nie widziałam, a 19-tego wyjezdzają do Szwecji na tydzień. A tak w ogóle to u mnie lato jest. U was też? Kot tylko się przesuwa po całym mieszkaniu za słońcem i się grzeje :) PS antracytowy to czerwony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agatko- gratuluje zakonczenia waznego etapu pracy :) Ewa- oj mozna by dlugo o mojej corci ;). Zywiol! Energia ja roznosi ;). Ewidentnie chce juz biegac za dziecmi ;). Wieczorami jestem skonana jakbym wykopala z kilometr rowu ;), takie zapewnia mi rozrywki. Czasem brak mi cierpliwosci (nigdy to nie byla moja mocna strona) :(. Ale jak zasnie :D i wyglada jak aniolek wybaczam jej wszystko ;). A przede wszystkim jak bedac u mnie na kolanach przekreca glowe i nastawia policzek do cmokania, uwielbia to :), jak ma nastroj wyciszenia np przed drzemka to moge ja tak z 15 min cmokac, a ona z zadowolenia przewraca oczkami :). Duzo teraz spacerujemy, bardzo duzo :). Nieraz mamy towarzystwo jakiejs mamy i jej brzdaca, a nieraz same. Pokazujej jej rozne zwierzatka wtedy (uwielbia psy! im glosniej szczeka tym lepiej- ja nieraz podskocze jak spacerujemy w uliczkach domow i jakis z nienacka za ogrodzeniem zacznie ujadac, a ona sie wtedy cieszy :) ), generalnie bardzo duzo do niej mowie na spacerach, opowiadam co widzimy :). Jakos tak wole spedzac czas niz siedziec godzinami na osiedlu na lawkach (sa u nas takie mamusie kwoki- ja je tak nazywam ;) siedza i plotkuja, plotkuja, a dzieci sie caly dzien smaza na tym sloncu- nie ma u nas cienia na osiedlu prawie wcale- to nowe osiedle, wiec i wszytskie drzewka mlodziutkie), mysle ze to korzystkiej dla niej i dla mnie (nieraz nogi mi w tylek wchodza :P ;) ). Na plac zabaw idziemy po spacerze popoludniowo/przedwieczornym i wtedy Gabi sie kreci na karuzeli i fascynuje dziecmi ;). Gorzej bedzie jak beda mega upaly, bo wtedy i spacerowac bedzie ciezko- droga z osiedla ma piekny chodnik, ale niestety tez cala w sloncu. Ale wtedy bedziemy jezdzily rano do mojej babci, kupujemy teraz Gabi piaskownice do babci do ogrodka i hustawke, u babci w ogrodzie zawsze jest do znalezienia cien, wiec bedziemy mogly byc cale dnie na powietrzu. Ale sie rozpisalam. A dziecko mi w tym czasie wyciagnelo ze swojej komody wszystkie swoje czapki, rajstopki i skarpetki ;) Maniusia- no wlasnie, wlasnie. Melduj sie co tam za lokator w Twoim brzuchu rosnie :). Zabu- to sie nazywa odpowiedzialne podejscie do spraw zawodowych :). Profesjonalistka w kazdym calu :) Buziaki kochane! ps wlasnie mnie olsnilo, ze za mniej niz 2 miesiace jedziemy na wakacje, a dopiero co je rezerwowalismy ( w styczniu!). Jak ten czas leci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Właśnie wróciliśmy z rolek :classic_cool: Agatka [famfary z długich, intensywnie złotych trąb] No i poszło!! :D No to co - robisz wszystko, co podręcznikowa mama z psychologii rozwojowej robić powinna, aby jej dziecko było inteligentne i otwarte na świat ;) bardzo lubię czytać o Twoim codziennym małym-wielkim cudzie wychowywania małego wielkiego Człowieka :) 🌼 Mam chwilę wytchnienia, której nie będę mieć od najbliższej soboty do lipca :P więc miło spędzam czas:) Ostatnio zakochałam się w spacerach po Rakowickim, po jego zabytkowej części :) jest bajkowo, jak w lesie - paprocie wyższe od człowieka, polany niezapominajek wśród starych grobowców.. to i ówdzie myknie wiewiórka.. :) Kto wie, może jednak pozwolę się tam pochować w grobowcu rodzinnym M, hehe ;) I wzięło mnie znowu na biżuterię:) Naprodukowałam kolii, niestety takich droższych, z drogich kamieni, i teraz sie zastanawiam, co z tym zrobię, bo moja galeria została w Katowicach :P cóz, na razie będę nimi cieszyć oko:) poza tym dzisiaj upiekłam mufiinki, super zdrowe, bo udało mi się upolować mąkę orkiszową, razową, siemię, a nawet kozieradkę :) I na fali rozgrzanego piekarnika jeszcze upiekłam chleb :classic_cool: Więc dziś jest u mnie pachnąco, pysznie, wiosennie i .. szczęśliwie, po prostu.. domowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu- Ty jestes czlowiek orkiestra :) :) Ech, pewnie i robie wiele rzeczy, ktore w psychologii rozwojowej nie sa opisane- albo opisane jako negatywne wzorce zachowan. Ale staram sie rzeczywiscie spedzac czas w moim dzieckiem aktywnie- nawet jesli jest to tylko zabawa na dywanie :). Maniusia nie zajrzala jeszcze. Moze jakies male obstawianie plci? ;) Zabu, Ty bylas w tym calkiem dobra o ile pamietam :) :) Bizuteria jest pewnie piekna. Masz jakies fotasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja chyba stawiam na chlopca. A tak sobie, bez konkretnej przyczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała zgadywać, to też stawiałabym na chłopca ;) Jak zrobię zdjęcia, to na pewno podeślę :) Jeszcze ze 2 kolie i 2 naszyjniki czekają na zrobienie :classic_cool: na szczęście do piątku mam caaaały czas świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×