Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Katka i moim zdaniem tak powinno być aby księża mogli zakładać rodziny, mieć żonę i dzieci. A nie ukrywać po kątach kochanice. Przecież każdy wie, że niejeden ksiądz ma kochankę i z nią dzieci. Przynajmniej u mnie tak jest, ale oczywiście to temat tabu nikt o tym nie mówi a każdy wie. A tak jakby mieli takie pozwolenie na zakładanie rodzin byliby przykładem dla innych ludzi jak powinno sie w rodzinie żyć. Wiecie dawali przykład, a tak to jaki dają??? Tu tacy pobożni a za plecami same kurw..... i tacy będą nam mówić, że jesteśmy grzesznicami i na przykład nie chcą dawać rozgrzeszeń ze współżycia przed ślubem. Zakłamanie i tyle :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Miśkiem idziemy na rozmowę z księdzem za dwa tygodnie, raczej sie nie boję, bo on sam ma czworo dzieci, więc myślę, że nie będzie nas zamęczał, zresztą ja juz będę po to napisze jak to u nas jest, bo sama nie wiem:P co do ślubu to mamy u mnie i obawiam sie troszke komuni, bo u nas pijemy też wino, a sporo osób będzie, które nigdy takiej komuni nie przyjmowało:P ciekawe co na to powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak jasne że sa tacy ksieza , ale i tez sa cudowni, wierzacy głeboko i porawdziewie, tacy z powołania i naprawde \"czysci\"pamietaj,że nie mozesz obuzac sie na wszystkich. ale to fakt Ci grzeszacy nie powinni nam prawic kazan, wogóle nie powinno ich byc w szeregach kapłanów, okropienstwo!!! a najczesciej sie zdarza, ze to własnie ci zli prawią morały:o a co do bycia przystojnym i zostania ksiedzem to uwazam Kasiaczku,ze przesadziłas co ma wygląd do WIARY i POWOŁANIA, tylko brzydale wedłóg ciebie powinni isc na księdza?? Piękni też mogę wybierać zakon zamiast rodziny, bez względu na to czy mieli by szanse na to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie naszych kapłanów, jak juz raz pisałam, uważam, że powinni mieć możliwość założyć rodzinę i być księdzem, lub nie zakładać, ale żyć w czystości i również być księdzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak nie chciałam Cię obrazić :D 🌻 nie uważam, aby tylko brzydale szli na księży to była taka dygresja do bycia księdzem :P ale może własnie tacy idą z powołania. Różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniała wiadomość dla tych którzy pracują do 15:) zostało nam jakię chyba niecałe 20 minut:P w domu dzisiaj będę wypisywać zaproszenia na ślub, bo od jutra zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, to ja :) zostało jeszcze 15 min ;) co do zaproszeń, to moja rada jest taka: te które wypisują same zaproszenia, podzielcie sobie na części to wypisywanie :) ja myślałam że mi ręka odpadnie, a wcale tak dużo ich nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ho!:D Kasiak, chyba przywołał mnie telepatycznie taki komentarz z Twojej strony, jakieś promionki mi posłałaś:D A`propos brzydkich księzy - powiem Wam w ramach ciekawostki, że mężczyzna z bardzo widocznym defektem urody wg prawa kanonicznego NIE MOŻE zostać księdzem... Może iśc do klasztoru, ale nie na księdza... Ja miałam kiedyś znajomych dwóch księzy - braci. Jeden - prawie 2 m wzrostu, taki superprzystojny bruecik z piekną muskulaturą, drugi - rozmarzony aczkolwiek także nieźle umięśniony blondyn :D Liczba nastolatek chodzących do kościoła raptownie podskoczyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A`propos zaproszeń - my wysyłaliśmy 2 typy -zaproszenia i zawiadomienia. Tak samo wydrukowane, ładne i wogóle -pierwsze zawierały info o \"namiarach na wesele\", drugie - tylko \"namiary na ślub\" :) Też tak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, katka, senioritka - nie mam Waszych zdjęć... ani kawałów nie dostałam.... mmklepaccy@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka je jestem ;) Śmieszne to trochę, ale kiedyś byłam na pogrzebie,który odprawiał szalenie przystojny ksiądź. Przyznam się skrycie, że wcale nie myśłam o całej ceremoni tylko patrzyłam na księdz. Później samej przed sobą było mi wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zabulinka, ja już się pomału zbieram do domciu ;) zdjęcia wyśle jutro z rana 🌼 życzę wam udanego popołudnia 🖐️ buziaki 👄 do zobaczenia jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, mi się zmieniły plany odnośnie zaproszeń i zawiadomień, zrobię je sama. Zaproszenia inny tekst, zawiadomienia ucięty, bez części o przyjęciu. Tak jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaku ja nie czuje sie obrazona bo za co? ja tylko uwazam, że myslenie, że przystojny ksiądz to zmarnowanie sobie zycie - bo tak to oderałam jest nie na miejscu. pa pa kobtki do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapaa mykajcie szceściary do domków... ja tu posiedzę jeszcze godzinę.. wielką, długą godzinę... mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow mialam przerwe bo siec padla po raz drugi na szczescie udalo mi sie przeczytac zaleglosci zabulina kiedy ty masz ten egzamin specjalizacyjny, musimy wiedziec kiedy kciuki trzymac holly - daj znac po powrocie co i jak ja nie mam walcy na skrzynce dziewczynki i humorku tez nie wiec poprosze o wyslanie terza znow znikne na godzinke ale wroce po 4 zabulina - mozesz nam jakis termin po 23.07 zarazerwowac wstepnie? jutro ci dakm ostateczna odp. kiedy sie wybierasz do bielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :D Do jutra!!!! Mx ja tu z Tobą posiedzę też jeszcze nie zmykam dopiero przyszłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i co do zaproszen to przy domawianiu brakujacych kazalam sobie zrobic 5 bez info o przyjeciu, te dam ludziom ktorzy nie sa jakos szczegolnie bliscy ale wiem ze chcieliby przyjsc do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dzięki Kasiak :D Marcy, i tak fajno, bo czy nie jest miło dostać zawiadomienie a nie od kogoś się dowiedzieć kiedy i gdzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! Więc jednak ktoś napisał :D!!! Papa tym, która odchodzą;) Mój egzamin mam 26 tego.... Brr... Najgorsze jest to, że nie wiemy, jak będzie wyglądać - to egzamin kończący trzyletnią ścieżkę specjalizacyjną, tylko że podczas tych trzech lat mielimy z każdego przedmiotu egzamin na bieżąco... To teraz nie za bardzo wiemy - wszystko naraz? Czy może coś jeszcze innego? To oczywiście nie jest pytanie do Was, bo nawet moje egzaminatorki nie są w stanie udzielić odpowiedzi;) Więc pewnie trzeba będize iśc na żywioł. Pracę złożyłam, przyłbicę zatrzasnęłam... I niech się dzieje. marcy - termin \"zaklepiemy:), póki co na ten tydzień po 23 nie mamy planów :D Ale szczegóły - to juz jak będziesz wiedzieć na 100%:) W BB byliśmy służbowo wczoraj, ale będziemy dłużej na Wieki Piątek - sobota - Niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to Ty masz dzisiaj dzień farbowania... a pisanki, to nie łaska? hihihihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, jeszcze Wam nie opowiedziałam - dizś robiłam badania, fajnie było:) Badani skręcali się ze śmiechu czytając kwestionariusz, który promotor kazała mi dorzucić mimo protestów, a który ma tak genialnie okropne stiwerdzenia, że aż miło:) W dodatku napisane nie po polsku, ale po polskiemu... ;) Ale mogło być krucho. Otóż pisałam Wam, że jako osoba przewidująca zaopatrzyłam isę w bilet na Intercity, żeby być na czas. Rano idę na dworzeci słysze, że ... intercity jest opóźniony 40 MINUT!!!! NIE OSOBOWY, NIE POSPIESZNY NAWET - INTERCITY!!! Na szczeście zawsze mogę liczyć na Michaął - choć miał co innego do roboty, przyjechał autkiem i zawiózł, i pomógł w badaniach, i przywiózł... Ale wiecie co - to było po prostu... no jak tak można??? Intercity!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co za partacze... jak oni tak mogą. Gdybyś straciła milionowy kontrakt ciągałabyś ich po sądach.. o odszkodowanie ;) Jaki ten formularz? masz go w pliku??? prześłij może... poczytam sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×