Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

no my obraczki idziemy jutro robic:) 4 albo 5 mm żółte złoto i jeszcze na miejscu zdecydujemy czy plaskie czy lekko zaokraglone, no i z grawerem oczywiscie na mojej Jacek na Jacka Kasia i data ślubu:) szukałam i znalazłam najtaniej juz chyba u młego Jubilera:) zaproszenia mamy rozwiezione tylko w części rodziny nażeczonego, w świeta wozimy do mojej, ciekaw czy to juz dzisiaj sie da zeby to spotkanie było ostatnim i zebysmy dzis swistek dostali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieraj kochana wszysciutko ostrożnie i dokladnie żebys sobie rączek nie pociachała:o ale pachnie pewno w biurze co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak, niewazne, zostawmy to ja sie odnioslam po prostu do konkretnego zdania sprawa spowiedzi jest delikatna i osobista sprawa kazdego i niech tak zostanie :) kazda z nas ma jakies zdanie na ten temat i przeciez nie bedziemy sie o to spierac ani dowodzic kto ma racje :) po prostu napisalam co mysle to tak jak ostatnio mialam inne zdanie niz agatka na temat ciezkosci pewnego grzechu ;) ktoras z nas wyrazi swoje zdanie i ma do tego prawo, co nie znaczy, ze ktos moze nie miec tego gdzies ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnieć to by pachniało jakby tego mniej było. a tak to aż za dużo. buteleczka pękła normalnie na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia- jakies ulubione perfumki? :( tiki ma racje, uwazaj na to szkol, zeby sie nie pokaleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, aż takie ulubione nie były na szczęście. teraz mam pretekst żeby dostać nowe hehe. ok, sytuacja chyba opanowana :) tiki tak, no to co - dziękuje za troskę ;) dla was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, spytalam mame (pracujaca w sluzbie zdrowia) o te opatrunki dla Twojego taty mowi, ze w aptece powinny byc dostepne, tam tez powinni Ci udzielic fachowej rady, ewentualnie sprowadzic cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej, to draka, współczuję sprzątania po tym perfuniku. Mi odbarwiło kiedyś od tego paskudnie atłas w środku torebki... okropnie... Na szczęście nie zalało dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia witaj! 🖐️ A to dziwna sytuacja z tymi perfumkami :)) Ja kupilam sobie w sb mojego ulubionego HUGO BOSS\'a Woman Jak sie psikne, to dobry humor gwarantowany caly dzien :)) No prawie ....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz maniusia, nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo ;) teraz zal sie wszystkim ze smutna minka, ze stluklas swoje ulubione (a co tam! zeb y podkreslic zal :D ) perfumy moze ktos sie zlituje i dostaniesz nowe ;) ja to mam leb! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - oki zostawiamy! co do opatrunków to juz wiemy co nieco na ten temat bo tato leczy ta rane od grudnia:o juz próbowali na nim 3 różnych środków i 4 antybiotyki i to marne efakty przynosi:o wykryto mu teraz escherichie coli w szpitalu go zarazili tym swinstwem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie holly, jak tam na zakupach?? opowiadaj :) aha, właśnie rozmawiałam z moim M., powiedziałam że stłukł mi się perfum itd. i powiedział żebym kupiła sobie jakiś nowy :) więc po pracy śmigam na miasto, może upatrze cos jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, no przykro mi tiki a jkies srodki naturalne by nie pomogly- no nie mowie, ze akurat teraz jak jeszcze ta bakteria zarazili biedaka, ale w ogole w leczeniu rany? ja sie kompletnie na tym nie znam, tak pytam moja babcia kiedys miala strasznie rozpaskudzonego palucha u nogi, lekarze rozkladali rece, juz nie wiedzieli czym to leczyc, ciagle sie babralo, kompletnie nic nie pomagalo, dopiero ktos jej doradzil jakies ziolo zbierac i przykladac- o dziwo pomoglo oby tata wrocil do zrowia jak najszybciej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to holly juz byla na zakupach? myslalam, ze po pracy oj, rzadziej jestem to i mniej sie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jade dopiero ok 17h jestem umówiona po zamknieciu salonu :)) Zdam relacje jak wroce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak sie orientuje :D ;) ok, ja zmykam splukiwac moja super maske z wlosow ;) i ide na zakupy chce cos kupic na to wesele, co jedziemy za tydzien :) takze zycze Tobie holly udanej wyprawy :) i sobie tez ;) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi maniusia :)) Kazdy moze sie pomylić przy takim natloku informacji :)) Ale bede szaleć w tym salonie, pani specjalnie zostaje dłuzej - fajnie , ze nie bedzie innych gapiów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, ale się ustawiłaś... nie ma to jak urok osobisty :D powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🌻 Słoneczko pięknie świeci :D aż chce się żyć! Ja już po pracy ha ha ha :P Odnośnie do Księży wczoraj spotkałam najmilszego księdza w moim życiu :D był tak miły i sympatyczny, że postanowiłam iść do innej parafi się spowaidać :D już nie mogę się doczekać, a wiem że będzie super. Poza tym był tak przystojny, że miło było na niego patrzeć ;) ja nie wiem czemu takie samce idą na księdza jak równie dobrze mogliby mieć własne rodziny. Nie rozumiem :D Katka kawały świetne :D skąd Ty bierzesz to wszystko:) A Zabulina to super dziewczyna ;) zarąbiście się z nią gada jako Pani psycholog. Szkoda, że tak daleko mieszka chętnie czasem bym wpadła na małe pogaduchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki :)) Bardzo chcialabym mieć już dzis podjętą decyzję w sprawie sukienki, zawsze to kolejna rzecz z głowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak🖐️ samo do mnie przychodzi:) tzn. kawały, jak będę mieć jeszcze coś fajnego to puszczę co do księży to u nas mogą zakładać rodzinę - fajnie nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katko a jakiego Ty jestes wyznania? woem, że pisałas juz o tym ale mi jakos umkło i nie kojarze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między naszą, a waszą wiarą nie ma dużo różnic, bo w końcu wierzymy w tego samego Boga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×