Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Holly, pierwsze zdjęcie mam.. widoczek z tyłu. Powiem szczerze... świetnie leży i jest taka.. kopciuszkowa po przemianie.. bajeczna, czekam na dalsze :D Nie potrzebnie twarz zamazujesz.. minki jak najbardziej wskazane :D A ten test dostałam z maila, którego nie pamiętam.. od Magdaleny, nie od Zabulinki :D Robiłam go już kiedyś.. bardziej jak zabawa.. taka wyliczanka, łączeniowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki wyslalam W pasie bede miala bardziej dopasowana bo w tym modelu mialam luzy Ta sukienka nie jest taka biala jak powinna (egzemplarz krązy po calej Polsce) :)) Prosze o opinie, czy powinnam sie na nią decydować - bo troche kosztuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly chcialas szczera opinie no to prosze: sukienka jest cudna i jesli ktos ja moze nosic to tylko dzwczyny o twojej budowie bolerko pasuje idealnie ale spodnic jak dla mnie jest troche za szeroko masz piekna figure i troche ja szkoda az tak bardzo zakrywac natomiast co do twojego wygladu w sukience nie mam zadnych zastrzezen gorset jest dla mnie najciekawszy i najpiekniejszy - no i tren rewelka a jak sie czujesz w sukience? jak wrazenia nz salonu? mila i kompetentna obsluga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, moim zdaniem sukienka jest śliczna. pasuje do Ciebie, naprawde. będziesz wyglądała faktycznie jak księżniczka :) bolerko też dobrze dobrane. aż zaczynam żałować że moja jest taka skromniutka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co mowila twoja siostra? jak w tej mialas luzy to musisz byc bardzo szczupla - zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy dzieki :)) Własnie myśle troche zredukowac spodnice :)) Tak o 1/3 wszystkich warstw - na tych zdjęciach mialam halke, a myśle jej nie mieć. Wolalabym też taka troche mniej strojną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, więc tak.. suknia, bajeczka, ślicznie leży i z boku i z przodu i z góry, cudo.. no, ale taka figurka jak Twa i wszystko musi grać :D Powiedz, wygodna ta suknia???? Acha, odnośnie bolerka, moje zdanie:wydaje mi się, że już z tą górą sukni... to za dużo zdobień. Uważam, że może lepiej pasowałoby jednolite z materiału tiulopodobnego... coś w stylu dołu sunki. Taki dobór mógłby nadać lekkości całego stroju i otoczki mgiełkowej... Ale to tylko moje zdanie. 550 za wypożyczenie bolerka??? szok. Niestety bolerko chyba musi być, w końcu nie wiadomo jak z pogodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze bez halki by wygladala duzo lepiej generalnie mi w salonie mowil ze halka jest glownie po to zeby sie spodnica ladnie ukladala przy chodzeniu tzn zeby cie sie kolana nie \'wybijaly\' ale przy tej spdnicy nie dbedziesz miala takiego problemu bo ona jest kilku warstwowa a os gorsetu nie moge oczu oderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - w pasie mam ok 65 cm :)) Moja siostra byla zachwycona - mowi ze w rzeczywistości jeszcze lepiej wyglada niz w rzeczywistości - w salonie bylo niezbyt dobre oświetlenie i stalam caly czas na takim prześcieradle zeby nie pobrudzić sukienki. Moj misiek poszedl ostatecznie ze mna - i jak mnie w niej zobaczyl, to mowi , ze go zamurowalo!!!! Ale to byl ostatni raz jak mnie widzial, potem, go juz nie wpuszcze :P Marcy obsluga mila - pomaga, odpowiada na pytania, nie mowi \"musi Pani ją kupić!!\" jednym slowem bardzo pozytywnie :)) Z wizyty jestem jak najbardziej zadowolona ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie z kole bolerka bardzoooooooooooo podoba uwazam tylko ze cena jest co najmniej pare rezy przesadzona bo niewiele wiecej placi sie za wypozyczenie sukienki radze znalezc podobne w innym sklepie bedzie do kupna polowe tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - ja bym sie na twoim miejscu zdecydowala - tym bardziej ze reakcja sistry i lubego bardziej niz pozytywna mi bardzo pomogly rady mojej mamy - i teraz nie zaluje wyboru bedziesz miec welon czy chcesz cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - co do bolerka to byla taka propozycja, wstepnie je zarezerwowalam, ale moge sie jeszcze wycofac jak znajde cos fajnego. Sukienka mimo, ze jest kilkuwarstwowa, jest lekka i łatwo ja wygaladzic tzn zeby tak nie stala jak na zdjęciach. halki raczej nie wezme, bo nie lubie takich wynalazków :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lekkiego świra odnośnie doborów... więc mnie tak z przymrużeniem oka ;) Jeśli gorset jest tak piękny i strojny, to po prostu uważam, że takie bolerko rozprasza wzrok, odrywa uwagę, mierzyłaś jakieś delikatne tiulowe? Co ja znowu, a prosiłam.. nie brać mnie do siebie... ech.. paskuda ze mnie. Ogólnie, suknia przecudna, bajeczna, wyśniona księżniczka....z ciebie w niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po oględzinach:) holly sliczna z Ciebie bedzie Panna Młoda:) naprawde:) dekold jest boski, super leży góra na tobie, slicznie podkeśla twoje atuty:) jesli idzie o dół sukni - ja poprostu w takich nie gustuje, dla mnie troche taki baletowy, więc ciężko mi sie ustosunkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam jak mx ta góra jest tak sliczne, ze szkoda ja tym bolerkiem zakrywac ( choc tez jest b. ładne) jestem za tym by poszukac czegos z tiulu, delikatniejszego, zeby centrum uwagi był gorset:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx i o to wlasnie chodzi - rozne osoby rozne opinie a holly musi sama zdecydowac co z nazych rad jej najbardziej odpowiada ja jestem na tak jak to mowili w idolu he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - wlasnie bede szukac takiego tiulowego :)) Troche drogo to bolerko i faktycznie odwraca uwage od gorsetu :)) Tiki tak - dziękuje :)) Co do spodu sukni, to faktycznie jest on lekko baletowy (nie widac tego na zdjęciach, ale jest wylozony takimi kamyczkami (delikatnie) jak gorset na calej długości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać widać te kamyczki.. pięknie przechodzi z gorsetu w dół... więcej przy pasie, mniej u dołu.. zgadza się? Holly, idź do innego salonu, przymierz jakąś suknię strojna góra, tiulowy dół i może w innym Tobie kobieta dobierze tuilowe bolerko.. poza tym, kamienie można dolepićjak przy dole sukni, do mankietów np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - czy mi sie zdaje czy ty sie dobrze znasz na komputerach? powiedz mi daloby sie wszystkie nasze zdjecia wklewic na jedna strone tak zeby nie trzebab bylo z kazdym razem ich wysylac? chodzi mni o cos chronionego haslem bo nie bardzo mi sie podoba pomysl z ogolna dostepnoscia? sa gdzies takie strony/fora? moze reszta dziewczyn tez cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - tak chyba zrobie :)) Tymbardziej, ze jak bede wypozyczala to bolerko, ktore akurat jest na zdjęciach, to musze zaplacic jedo równowartość: 1150 zł !!! a potem oddadzą mi polowe jak zwroce je i bedzie OK, cos takiego jak kaucja :)) To duzo kasy - jak na bolerko :)) Musze poszukac jakiegos innego :))) Pokaze jeszcze fotki mamie, zobaczymy co powie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - tak chyba zrobie :)) Tymbardziej, ze jak bede wypozyczala to bolerko, ktore akurat jest na zdjęciach, to musze zaplacic jedo równowartość: 1150 zł !!! a potem oddadzą mi polowe jak zwroce je i bedzie OK, cos takiego jak kaucja :)) To duzo kasy - jak na bolerko :)) Musze poszukac jakiegos innego :))) Pokaze jeszcze fotki mamie, zobaczymy co powie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zabulinko:) Dzieki, ze napisalas, juz wyslalam sie na Twojego maila i czekam na wiesci:) Dziewczynki drogie, potrzebuje porady;) Mam dosyc lojotokowa cere. Zastanawiam sie nad samodzielnym makijazem do slubu ( podobno maluje sie bardzo dobrze). Moje pytanie dotyczy bazy lub jakichs utrwalaczy. Jakiej bazy lub utrwalaczy uzyc, aby makijaz byl trwaly?? Uzywam fluidu i pudru Astor ( lubie te kosmetyki, ale po jakims czasie zaczyna widac sebum). Moge za to polecic tanie ( znane glownie na rynku kanadyjskim) cienie. Palety 48 kolorow rozne kombinacje ( jest z czego wybrac) Rubby Rose. Cienie rewelacyjnie sie trzymaja i nie luszcza sie na oczach:) Acha i nie jest to reaklama. Dostalam od siostry i jestem zachwycona. POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hooly ta cena za bolerko jest z kosmosu - z czego one jest zrobione ze srebra?!!! jestem na 100% pewna ze znajdziesz cos do kupienia taniej a co do pokazania zdjec mamaie - dopiera jak cie zobaczy w sukni slubnej to sobie uswiadomi ze jej kochana coreczka wychodzi za maz uwaga - mozliwe wzruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - trzeba byloby zrobic taki pliczek z naszymi fotkami i umieścic je w domenie np. webpark (zdeje sie ona jest bezplatna) - tylko trzeba to odpowiednio zakodowac - a ja nie znam sie az tak dobrze na html, czy flashu (mam tylko podstawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys - ja ci niestety ni pomoge bo o podkladach wiem nie wiele - nie stosuje ich na codzien tusze do rzes to bardziej moja dziedzina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te cale albumy na kodaku? one sa chyba bezplatne i otwieraja sie na haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam album na empiku, z niego wywołyję... jest tam opcja, udostępnij komuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za checi:) Z tuszami radze sobie calkiem niezle;) A co do bolerka to jak najdalej od takich naciagaczy!!! Suknia w salonie, w ktorym zamowilam suknie, wypozyczana jest za 1500 zl. Do sukni, ktora zamowilam nowa dostaje wypozyczenie halki ( w modelu nie ma oryginalnie halek), welon i polyskujace \"wkretki\" do wlosow gratis. Z welonu nie wiem czy skorzystam, ale nie w tym rzecz. Wypozyczanie bolerga za taka cene jest poprostu chore. POZDROWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly_________________--sukienka very piekna---tak jak któras tu powiedziałą-jak z bajki o kopciuszku!!!!!takie marzenie prawdziwej kobiety...gdzies drzemiące na dnie seruszka...bolerko sliczne-tylko czemu takie drogie???? wogóle dziewczynki jak sie plasuja ceny wypozyczenia sukienki?? agatko!!!!________jako ze Ty jestes odemnie-jak sie rzecz ma w salonach? poztym pytanko z innej beki-ile wczesniej zaklepaliscie sale?i orkiestre?---i jak wyglądała kwestia zaliczek? bo ja czuje ze popłyniemy juz na samych \"zaliczkach\"-orkiestra w pierwszym tygodniu po swietach...sala w 2dzien swiat.. A I CZY JA ABY NIE ZESWIROWAŁAM? PONAD ROCZEK MAM DO SLUBU A JA TU O KAMERZYSCIE MYSLE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys ---> dokladnie :-)) Ja wczoraj o malo sie nie wywrócilam, jak o tym uslyszlam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×