Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

o maniusia, to świetnie trafilas ;)) Ja zaczne kompletować dodatki jak bede miala sukienke - musze zaczac jej szukać, bo czasu wcale nie zostalo duzo - tak sie wydaje, juz prawie marzec, a niedawno byly świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, mi czas też szybciutko mija. ja musze się wybrać po zaproszenia i zacząć je rozwozić, bo już najwyższy czas. a Ty holly masz już jakąś na oku?? aha, mam jeszcze pytanie do tych dziewczyn, które podpisywały już protokół przedmałżeński: jak byłyście u księdza, to płaciłyście mu coś wtedy? a jeśli tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl swietny z tymi margaretkami zwlaszcza na ciemnym samochodzie beda wygladac super a bukiet na maske tez z margarytek? w sukienkch obu czuje sie bardzo dobrze obie sa lekkie i nie za cieple a o to chodzilo jadna ma troche wieksza spodnica niz druga (nigdy nie bylam zwolenniczka duzych spodnic ale ta jest w sam raz) jak zrobie w pt zdjecia to moge wam poslac na maile moze wy mi doradzicie bardziej sklaniam sie ku tej ktora tu wklejalam ale ona ma wlasnie wieksza spodnice wiec juz sama nie wiem chcialabym do tego na pewno welojn tyle wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy podpisywaniu protokolu placi sie za zapowiedzi podobno od 10 do 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly a ty juz przymierzalas jakies sukienki? jakie ci sie najbardziej podobaja? tu jest jedna z tych miedzy ktorymi ja sie waham http://www.suknieagnes.pl/kolekcje/kol1-1-6.htm sukienka 3019_325 druga jest inna ale nie widzialam podobnej na internecie obie sa w podobnym typie, bo musz dobrze podtrzymywac biust - bozia mi tu nie poskapila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia a kiedy bierzesz slub??? Pewnie pisalas, ale nie chce mi sie szukać, nie wszystkie z Was jeszcze dobrze kojarze.... ja mam dopiero otrzymac probki zaproszen i coś wybrać - gości chce zaprosic najdalej do 10 lipca (biore ślub 16 wrzesnia). Marcy - nie wiem jeszcze z jakich kwiatow bedzie ten stroik na samochod, ale fajnie by wygladal taki margaretkowy. Bukiet bede miala ze słonecznikow ;)) Maniusia - wklejalam tu juz moj typ sukienki, ale to bylo pare stron temu, dlatego wkleje jeszcze raz ;)) 🌼 http://www.lisaferrera.pl/product_info.php?products_id=48&osCsid=598cc9c7b2bb1581459cae2e55c8c5ff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faktycznie, już sobie pzyponinam tą sukienke :) ja ślubuję 3 czerwca ;) jak widać w pasku zostały mi 3 miesiące i 1 tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy - nie przymierzalam - bylam sie tylko rozejrzec - cenowo bylam pozytywnie zaskoczona, bo byly sukienki i po 1200 zł, ale nie bylo w nich niczego, co by mnie chwycilo za serce.... Ta sukienka, ktorą wkleilas jest bardzo ladna - podoba mi sie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly czy tez zamawialas te probki z internetu? ja jestem juz praktycznie zdecydowana na to bordowe zaproszenie z tulipanem musze tylko zobaczyc czy w rzeczywistosci tez tak dobrze wygladaja wg mnie sa bardzo eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostalo dokladnie 200 dni do ślubu - ZACZYNAM ODLICZANIE !!!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - niestety te probki z netu jeszcze mi nie przyszly. To zaproszenie z tulipanem jest bardzo fajne i elaganckie ;)) Jakie Ci sie bardziej podoba: bordowe, czy granatowe??? Bo mi bordowe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znalazlam miejsce gdzie szyja nowe sukienki za 1200 ale nie mozn aich przymierzyc bo mieli chyba tylko 4 modele oprocz tego zdjecia modelek w tych sukniech aby mozna bylo zamowic a ja nie wiem jakbym wygladala w danym modelu jedna sukienka mi sie bardzo podobala ale wydaje mi sie ze za duze ryzyko zeby jej nie zobaczyc przed zamowieniem na sobie wole zaplacici wiecej i miec pewnosc ze wszystko bedzie tak jak chce takie duze salony to wg gwarancja jakosci bo musza dbac o opinie a co dziewczyny bedziecie potem robic z sukienka? zostawiacie czy sprzedajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bordowe o wiele bardziej i tez czekam na probki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postaram sie sprzedać sukienkę, ale wiem, ze jest z tym cięzko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej tez pewnie za symboliczne pieniadze ale zawsze to cos nie zal wam czasem dziewczyny wydawac tyle kasy na jedno wyjscie z jednej strony czlowiek by chcial wygladac jak najpiekniej a z drugiej jak sie pomysli ile to kosztuje, i nie mozna jeszcze raz w takiej sukience wyjsc to troche szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny holly - dostalam dzis poczta probki zaproszen, sa sliczne i bardzo eleganckie, zwlaszcza to bordowe z tulipanem musze je pokazac tylko mojemu lubemu i chyba jutro bede zamawiac zastanawiam sie tylko czy zdecydowac sie na druk czy nie myslalam zeby zyczenia wydrukowac samemu bo w pracy mam laserowa drukarke jak wy robicie, przyszle zony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc !!!! marcy - mowisz, ze z tulipanem są ładne - to fajnie ;)) Są niedrogie,a przy tym eleganckie - to też jest ważne. Ja na pewno zdecyduje sie na druk z personalizacja - nie chce mi sie z tym bawić, poza tym boje sie , ze zepsuje pare zaproszen ;)) Ostatecznie kosztuje to złotówkę więcej.... Wiesz zdecydowalam sie jednak, ze zdecyduje sie zamowic dekoracje sali w Rossie - tej firmie, ktorej link tu wklejalas - mam im wplacić zaliczkę i koniecznie chcą sie spotkac celem omowienia szczegółów, ale ja nie mam za bardzo kiedy... Musze zaczać lepiej organizować swoj czas 🌼 A co co u Was dziewczyny??? Piszcie!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne sa probowalam jakby wyszlo drukowanie ale to porazka tez zamowie z drukiem musze tylko znalezc odpowiedni tekst zarowno po polsku jak i po angielsku ja zamowielam z rossie bukiet dla siebie i 2 dla drużek dekoracje sali mialam juz wczesniej zalatwiona dekoruje materialami sala w ktorej mam wesele jest ogromna wiec bedzie lepszy efekt oczywiscie chcialabym miec takze stoly przystrojone zywymi kwiatami ale to juz razem zbyt drogo wychodzi mysle ze zamowie male bukieciki na stoly nie mowiac ze to na wesele bo wszystko co ma w nazwie weselne lub slubne kosztuje 2 razy wiecej jesli bede miec bukiet z margarytek to tym lepiej bo te kwiaty w sezonie sa tanie a ty holly kiedy sie wybiersz po sukienke? z krakowa nie jest ci zbyt latwo spotkac sie z ludzmi z rossy ale na pewno cos wymyyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własniwe tak podejrzewalam z tym drukowaniem .... zamowie z nadrukiem - nie ma sie co stresować niepotrzebnie. Wplacalas jakąs zaliczke na bukiet?? Musze tez to z nimi ustalić. Ja chyba pojde w dekoracje balonami, wolalabym kwiatami, ale to strasznie drogo wychodzi - a kompozycje balonowe na stronie Rossy są bardzo ładne... Nie wiem jeszcze na jakie kolory balonów sie zdecydować (bialy - bordo - chyba najbardziej mi sie podoba) - a Wy jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sukienkę - kurcze jeszcze nie wiem, chyba jakoś pod koniec marca - do Bytomia - przymierzyc tę kieckę Demetrios - a jak ona mi sie nie spodoba, to wtedy zaczne poszukiwania tu w Krakowie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wplacalam zaliczki umowilam sie z nimi wstepnie na za 2 tyg na kontakt bo jeszcze nie mam sukienki wybranej a to wazne jesli chodzi o bukiet onie mi z kolei napisali ze dopiero jak beda znali wartosc zmowienia to mi podadza jaka zaliczke musze wplacic balony jasne i bordo sa bardzo eleganckie czy napisali ci z rossy ile to mniej wiecej kosztuje? i od czego zalezy cena? a w krakowie nie ma jakiegos salonu gdzie ta twaoja sukienke mozna przymierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, patrzylam wlasnie na dekoracje balonowe rossy i wiesz co 6 sala z kolei to sala gdzie mam wesele duzo tam nie widac ale moze choc troche bedziesz mogla zobaczyc jak myslisz lepsze beda balony czy materialy? Ja sie na razie sklaniam ku materialom ale ile kosztuja balony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
marcy, ta Twoja sala na ich stronie fajnie wyglada z tymi balonami pytasz o cene samych balonow czy ile bierze firma dekoratorska za strojenie balonami? bo ladne balony mozna kupic na allegro za 11-12 zl za 100 szt natomiast jak ja orientowalam sie w cenie strojenia przez firme dekoratorska to pan mi powiedzial, ze za 1000 balonow ok 600 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mam do Was takie pytanie: macie już wybraną może piosenke na pierwszy taniec? bo ja własnie szukam po innych tematach i się już całkiem pogubiłam. chcecie mieć polską czy zagraniczną? aha, jeśli chodzi o dekoracje, to ja będę mieć z balonów. płace dodatkowo 300 zł za sale i oni mi stroją, ja mam tylko wybrac sobie kolory itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
maniusia, to bardzo korzystna masz ta oferte na strojenie sali co do piosenki to ja juz wybralam- \'pozwolil nam los\' i ja akurat chcialam, zeby to byla polska piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie cały czas się zastanawiam, dziś mamy się uczyć tańczyć i chciałabym tak mniej więcej wiedzieć co będziemy chcieli. zastanawiałam się nad piosenką seweryna krajewskiego \"wielka miłość\" ale niewiem czy to zbyt oklepane nie jest. a niedawno w radio leciało \"przetańczyć z tobą chcę cała noc\" i pomyślałam sobie że też może być dobra. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja powiem szczerze, ze mi sie to zbyt oklepane wydaje mam nadzieje, ze nie uraze Cie ta opinia :) ja szukalam czegos pasujacego mi na pierwszy taniec, nie znalam wczesniej tej piosenki, ktora wybralismy, ale jak na nia trafilam i posluchalam ze 2 razy to wiedzialam, ze bedzie ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie rzeczywiscie slala wyglada z balonami ale widzialam tez w materialach i jakos to bardziej elegancko wygladalo ile to jest 1000 balonow? jakos sobie tego nie potrafie wyobrazic? piosenki nie mamy, a raczej mamy taka ktora nam sie podoba le jest strasznie ciezka do tanczenia a my nie potrafimy tanczyc - to jest problem - chodzi mi o iris - goo goo dolls pewnie nie slyszalyscie bo to zaden hicior ale slowa ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no to już niewiem. zobacze jeszcze co mi przyniesie dziś kolega. może on nam coś zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×