Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

cytrynowym!!! cytrynowym!!! agatko, dzięki za info o Marcy, wyleciało mi z głowy. Ja niezależnie od stażu nie mogę wyjść z podziwu, jakie byki niechcący strzelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej wkurzające w zmianie nazwiska jest ot, że wszystkie dokumenty trzeba wyrabiać... i to bez żadnej zniżki... ech. Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrrrr grrrrr grrrr Zabulinka!!!!!!!! Na ślubie będę go miała!!!!!!!! I nic mnie przed tym nie powstrzyma!!!!!!!! Jest cudny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, tylko piszę, co zrobić, żeby wyglądał dokładnie idento jak teraz:D :D :D Słodko się wściekasz, ale chyba za darmo mi się oberwało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka :( sorki nie chciałam Cię urazić. Piszę, że chcę go do ślubu. Teraz zrozumiałam co napisałaś żeby zachował taki wygląd trzeba o niego dbać :P ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie iwem, czy wiecie, ale np. srebra nie powinno isę trzymać w tym samym kuferku, co sztuczną biżuterię - może pokryć sie nalotem. Takie tam małe uwagi;) Kasiak, dobrze zrobiłam, że dąłam tam więcej tych srebrnych kuleczek, prawda? Dużo ładniej to wygląda:) Nie konsultowałam z Tobę tej zmiany, bo te perełki same o nią do mnie zawołały podczas robienia, i cieszę się, że to nie problem:) Agatka - dzięki za radę co do aromatyzowania herbaty! Nie wpadłam na to. Co prawda cytryna odpada, bo nie umiem pić herbaty z cytryną bez cukru, a to by się mijało z cele, ale idąc tropem Twojej myśli wsadziłam tam kawałek cynamonu - gorzej nie będize, więc mam nadizjeę, że będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, ja uciekam na \"sztuczne słońce\" Papa Jeszcze później zajrzę. A dzisiaj na Kombi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kobiety, (np ja) które wolą, jak srebro zciemnieje. Tak się dzieje naturalnie, i prędzej czy później do tego dojdzie:) Ja pisże tylko awaryjnie,bo tak też jest ślicznie, i jeśli ma tak zostać, to albo zawinąć, albo później wsadzić do soku z cytryny:) A mnie nie uraziłaś absolutnie!! :D Dziewczynki, czy ja wyglądam na taką delikatną mimozę??: Tu tiki się boi, że uciekłam, bo mi zadąła pytanie; tu kasiaczek, że nie chciał urazić... Kobitki, ja będę w krótce dyplomowanym psychologiem i nie mogę być taka wrażliwa na punkcie własnego ego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka tak, zgadzam się w 100% ślicznie serio ślicznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, Kasiaczku, ja sie potwornie ciesze i czuj się zaszczycona:) Już mnie nie musisz komplementować;) Gratulacje w sprawie garniturów! A w jakim sklepie je upolowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowaliśmy w Konopiskach to jest miejscowość niewielka i w zasadzie tam chyba wszyscy szyją garnitury, suknie itp... ceny są o ponad połowę tańszę niż w sklepie a jakość jest taka sama. Wygląda to mniej więcej tak że w domach prywatnych są sklepy gdzie można wejść i kupować bardzo fajne miejsce a od ilości sklepów kręci się w głowie :) Powiem Wam, że za garnitury Misiek zapłacił 600 zł spoko nie??? No i zakupił od razu musznik i jrawat na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Kasiaczku! A to niedaleko naszej śląskiej konumbacji? Jak Misiał będzie potrzebował, to się wybierzemy:) To jak w Kalwarii Zebrzydowskiej - tam każdy jest solarzem i każy dom to sklep meblowy:) Śmieszne, ze takie \"zagłębia\" się tworzą:) Ale to wygodne:) Mykam pichcić dalej - a Misiał dzi upiecze dla mnie tort!! :D Od razu mówię - urodziny mam w sierpniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka to jest na drodze do Częstochowy z trasy potem zjeżdzasz na Blachownię i jedziesz prosto i wjeżdzasz do Konopisk i kierujesz się na centrum handlowe Konopiska :P a to centrum to te budki i domy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dotyczace dekoracji sali. Slyszalam od znajomej, ze dekoracje powinny byc kolorystycznie dobierane pod wyglad panny mlodej. Zgadzacie sie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, wg mnie ważniejszy jest kolor ścian sali:) Bo nie będziesz tych balonów na sobie nosić, one będą wisieć na ścianach:) Ja akurat miałam pod kolor \"mnie\", bo miałam złote akcenty (kolczyki, kolijkę, makijaż) i dekoracje też były złote, i samochód też mieliśmy złoty, i Misiała garnitur był piaskowy, ale to dlatego, że to pasowało do sali - mieliśmy białe ściany i drewniany parkiet. Do biąłych ścian pasuje wszystko, więc można sobie dobrać wtedy wystrój do wyglądu Panny:) Moim zdaniem of course:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku kochany, dzieki za namiary:) A 600 zł to było za jeden garnitur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka nie za dwa dał 600 zł jeden jasny kosztował 290 a drugi ciemny 310 zł + 40 zł musznik i 20 zł krawat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką miałam nadzieję, ale dawno nie bywałam \"na salonach\" garniturowych i nie chciałam wyjść na marzycielkę:) To naprawdę extra:) Ściskam cię Kasiaczku! Świetna z Ciebie babeczka, wiesz? :) 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 i wracam do prania ręcznego:D Dziś w mojej ukochanej Galerii kupiłam sobie superbluzeczkę za 15 zł i torebkę skórzaną zieloną za 14 zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo! zabulinko czy ta galeria to lumpik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my kupilismy garnitur dla Jacka tez tanio - za 290 zł w sklepie w małym miasteczku - naprawde warto sie wypuszczac po takich miejscach, ceny tego samego produktu potrafia byc 50 % tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, a czy tam można uszyć krawat?? Bo wiecie ja mam ogromny problem. Wymyśliłam sobie, że Miś będzie miał biały krawat wyszywany srebrną nitką i NIGDZIE nie mogę znależć takiego:( I tak pomyślałam, że może uszyjemy. Tylko czy szyją gdzieś krawaty na zamówinienie?? I ile to by mogło kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaisak ja uwielbiam takie bluzki jak ta druga, ale na komunię najbardziej odpowiednie są 1 i 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka jak byś zobaczyła ile tam jest krawatów to byś dostała oczopląsu!!!! Ja wczoraj nie wiedziałam w którą stronę mam patrzeć!!!! Krawatów, butów, dodatków kiecek garsonek garniturów MULTUM!!!!!! Wybrałam Miśkowi złoty krawat do mojej złotej kiecki :P SUPER!!!! Obsługa też fajna wczoraj dostaliśmy z R pierwsze życzenia na nową drogę życia od przemiłej sprzedawczyni - mężatki w tym roku mówiła mają z mężęm pierwszą rocznicę dokładnie 24 września chyba 24 tak jakoś :P Ale nie wiem czy by krawat uszyli. Wiem że jakby coś nie pasowało to są krawcowe i mogą poszeżyć lub zwężyć cosik jak coś. Garsonki też są tanie tak przeciętnie nie przekracza 200zł pluję sobieteraz w brodę że nie kupiłam super kompletu marynareczka i spódnica za 130zł ładna taka ecru marynarka miała takie dodatki jakby z atłasu bardzo ładnie błyszczało na słońcu hmmmm rura ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przypadkiem znalazłam forum ślubne:) Czas leci nieubłaganie, bo ślub w lipcu, a ja poszukuje czegoś na poprawiny. Chciałam się dowiedzieć czy w tych Konopiskach również można znaleźć coś na poprawiny, jakaś zwiewną, ciekawą sukieneczkę, czy tylko są tam suknie ślubne i garnitury? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronic znajdziesz WSZYSTKO!!!!!! Serio kupisz to co będziesz chciała, ale uważaj sklepów jest tyle, że możesz mieć drobny problem co kupić co wybrać!!!! Bo tego szkoda i tego najlepiej mieć trochę kasy więcej jakbyś się zakochała w paru rzeczach naraz :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja mam APEL DO WSZYSTKICH FAFETERK. Jeśli któraś z was zobaczyłaby krawat biały wyszywany srebrną nitką, to do 50 zł biorę w ciemno. Jeśli kosztuje więcej, proszę o maila w celu uzgodnienia. Jeśli znajdziecie krawat biały wyszywany np. nitką ecru lub innym kolorem, też proszę o maila. Bo ja już nie wiem, co mam robić:( Również jeśli macie znajomych czy kogoś w rodzinie, kto by się podjął uszycia krawata za w miarę rozsądną cenę ( do 50) to też proszę o info. No bo jaki inny krawat ma mieć Miś, jeśli ja mam białą sukienkę, a on czarny garnitur i białą koszulę:( Każdy kolorowy będzie już nieelegancko wyglądał, no bo będzie jak choinka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, mamy podobny gust:) Mnie się wydaje, że na komunię najlepsza będize 3 - bo 1 jest transparentna (tak piszą), a w 4 mi isę kwiatki nie podobają:) A 2 jest świetna na lato, ale nie jest uroczysta. Poza tym uwielbiam takie dekolty jak ma 3:) Widzisz, każda z nas Ci powie inaczej:) Tiki - no pewnie, że lumpik:) ale jaki! Artystyczny:) Są tam też obrazy, ręcznie robione torby, kapy na łóżka, rzeźby i... moja biżuteria:) ja uwielbiam lumpiki, i o przez nie szafa pęka mi w szfach - i to każda z 3 szaf:D No ale mam takie cuda, jak - IDEALNIE SZYTA NA MNIE - koktajlowa sukienka Armaniego (oryginał - sprawdzałam), mnóstwo różnych D&G, Escad, etc... :) No i najwięcej Vero Moda, Zara:) Nigdy nie wydałabym 100 zł na bluzkę - nie potrafiłabym sie nią cieszyć... skoro takie cuda mogę mieć za 15 zł:) A Wy lubicie lumpiki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, popatrzę za krawatem w moim lumpiku:) Misiałowi tam kupiłam z 5 jedwabnych krawatów od Hugo Bossa.... A ta nitka ma iść pionowo, poziomo czy ukośnie? Nie, żebym jakiś widizała, ale tak na zapas pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka ja również uwielbiam szperać w takich sklepikach nazywam to \"wykopaliska\" bo zawszę można coś wykopać. Teraz jestem na epatie szukania torebeczki w stylu \"kopertówka\" malutka złota torebeczka i właśnie w takich sklepach można cosik wykopać fajnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×