Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

acha to ja źle wiedziałam:) Ale gdzieś to kiedyś wyczytałam, pewnie w jakiejś supermądrej gazecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, ale super galeria!!! :D Ja też uwielbiam te robaczki \"słoniki\" :) Fajne miejsce na plener:) Wam, dziewczynki! Ah, agatko, ale to jest prawda, tylko w innym kontekście - lubimy zapach naszej rodzinki, jeśli się nam dobrze kojarzy, i np. całkiem możliwe, że przyjaciół wybieramy sobie w ten sposób. Może też np. pierwszą, platoniczną miłość? Ale nie wtedy, kiedy szukamy ojca naszych dzieci:) i kiedy facet nas ma pociągać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! 🌻 Maniusia suknia śliczna i Ty w niej pięknie wyglądasz ;) dobry wybór :) Kupiliśmy dziś dwa garnitury dla R piękne jeden na ślub czarny w paski takie lekko błyszczęce i drugi jasny na poprawiny w pasy jane i ciemne super to wygląa :) Zabulinka nie wiem czy doszła przesyłka bo nie byłam jeszcze w domu za jakieś pół godzinki będę to puszczę esa czy jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak :) dzis mialam duzo do przeczytania wiec i sporo napisze:) holly - jeszcze wyjdzie, ze bedziemy mialy podobne slubiki:), fajnie tak jak ktos lubi to samo co ty:) zabulinka - bizuteria dla kasiaka przepiekna, masz wielki talent... tzn. wiele wielkich talentów:). A jesli chodzi o pu-ehr, to ja pije z bio-activa aromatyzowna jablkami i cynamonem i nie smierdzi i jest dosc smaczna, w sumie to tak sie do niej przyzwyczailam, ze pije tylko ją. maniusia - piekna suknia, czy to juz ta wlasnie Twoja?? agatka - strona rewelacyjna, wielkie dzieki dla Twojego chlopaka podaje dane (Kasia i Konrad, Tomaszów Lubelski) Aha... jeszcze cos... diademik piekny. mx3 - do ciebie najwiecej napisze - samochodzik masz piekniutki, uwielbiam czerwone autka, ja mam niebieskie, ale tez je uwilelbiam, nie wyobrazam sobie, ze moglabym go nie miec .................. a jesli chodzi o MEIZITANG.......hm... coz ci moge powiedziec... nie wiem czy to jest dobry pomysl... choc sama pozarlam 2 opakowania... przy pierwszym myslalam, ze zejde z tego swiata... objawy przeokropne.. a przy 2 brak jakichkolwiek objawow...fakt schudlam sporo na obu opakowaniach..jakies6 kilo wrocil mi tylko 1 kg i waga sie trzyma od 2 mc. To chyba sporo schudlam jak na mnie,bo to bylo sporo ponad 10% mojej wagi...zdjecia na stronie agatki sa przed tym odchudzaniem....ale nie wiem czy wzielabym to po raz 2...to chyba nie jest zdrowe... ten lek nie zawiera surbitaminy tyleko efedryne a to jest pochodna amfetaminy , stad brak apetytu, i jakies tam inne skaldniki wplywajaca na mozg a dokladnie na osrodek glodu (tak mi mowil bardzo bliski znajomy , ktory jest mgr farmacji, on to wie, bo w aptekach jest podobny lek - Merida, na recepte). A ten meizi. mozna bylo kiedys kupic na allegro no i ja sie pokusialm. Z jednej strony jestem zadowolona , bo schudlam, ale z 2 mam obiekcje, bo wiem co sie ze mna dzialo i boje sie , zeby tkiedys nic z tego nie \"wylazlo\". Chcialabym schudnac jeszcze jakies 3 kg (mimo, ze waze 50, ale przy 47 czuje sie najlepiej), no ale trzymam diate, cwicze, jezdze rowerkiem , malo jem, i unikam slodyczy (chociaz czasami podjem). I udalo mi sie zrzucic jakis 1 kg, wiec wierze, ze dam rade bez tego swinstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki!!! Wpadłam tylko powiedzieć 🖐️ i zaraz uciekam, bo wyrobić sie nie mogę z nauką tyle tego. Dziękuje wszystkim dzieczynom za fotki, bardzo ładne dziewczyny ten topik oblegają nie uważacie? :-) Tak sobie myśle - widziałam tylko sukienke Holly a reszta też się pochwali? Ja narazie nie mam ale jak tylko coś wybiorę to na pewno się pochwalę. Tak więc ..... Dobra to zmykam miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jeszcze nie przeczytałam dzisiejszych postów ale zaraz to uczynie Mam nadzieje ze zdrowie dopisuje i nastroje również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----senioritko---mnie bardzo ciekawi-jaka bedziesz miała fryzure... masz piekne włosy....ale to juz ci mówiłam:):) śpijcie spokojnie Fafetki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że o tej porze to jedni idą spać a drudzy wstają później No cóż pozdrawiam wszystkich. Ja dziś wreście zdecydowałam sie na salon sukien ślubnych i 23 czerwca mam pierwszą przymiarkę. Co najfajniejsze całkiem przypadkiem kupiłam swietne buty do ślubu całe ze skóry a tylko po 79 złotych. To była kolekcja z zeszłego roku i przeceniono je z 213 złotych na 79 złotych takie zwykłe klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny namówiłyście mnie na pu-ehr:D Z mamą będziemy stosować. Tylko napiszcie mi, gdzie to kupić. W takim zwykłym sklepie kolonialnym będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane------------------------ZALICZYLAM w pięknym stylu na 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(jako jedyna,reszta to 1 i 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, congratulations:) Agatka, taka niepijalna, jak ja mam, to chyba tylko w jakimś zielarskim (ale dostałam, więc nie wiem.. tak tylko kojarzę, że takie paskudztwa to z zielarskiego;) ), a te inne, smaczniejsze, to chyba w każdym kolonialnym:) Dana, pojawiasz się i znikasz:) Kinimod czy przydały Ci się info o salonah katowickich ode mnie? Gdzie w koncu kupujesz? Gratuluję butów!! Gdzie jest taka fajna promocja?? to może i ja sobie coś kupnę:) senioritka, a z czego Ty się, szczapo, odchudzałaś, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś gratuluję:P Ja też zaliczyłam:D Ale nie na ocenę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - też congratulations;) a ja dziś nic nie zaliczyłam... ;) o, przepraszam, zaliczyłam jedną rankę w palec przy robieniu kolczyków:) Miałam fazę i zrobiłam dziś 5 par:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina a ile czasu tak średnio zajmuje ci zrobienie jednego kompleciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zależy jakiego:) Poślę Wam za niedługo zdjęcia takich naprawdę \"poważnych\" kompletów, to takie - długo. Kasiowy komplet też mi trochę zajął, bo mi się ręce z wrażenia trzęsły:) Ale jak robię np. kolczyki tak dla relaksu, to potrafię zrobić jedną parę nawet w 20 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa gratuluje sukcesu. Co do salonu z sukniami nie dojechałam do katowic po 4 dniach łażenia za suknia a potem pracy do 20 miałam dość i zotałam w Zabrzu w salonie. Swietna ekspedientka i zarazem krawcowa przynajmniej wiedziała o czym mówi. A co do butów to się dziwiłam bo wszędzie chcieli około 300 złotych sklep jest w zabrzu na ulicy wolności 261 tak po schodkach do góry ( centrum Zabrza) mieli kilka modeli ale ja wybrałam taki klasyczny i nie zawysoki obcas. Sklep nazywa sie Bigbut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nigdy nie dłużej niż parę godzinek (tak ze 3), i to łącznie z pruciem tego, co zrobiłam z daną sztuką do tej pory i zmianą kierunku tworzenia o 180 stopni:) Cjoć np. te wisiory z masy perłowej - to się długo robi, bo praca jest rozłożona w czasie (kolejne warstwy farby muszą schnąc, a całość schnie póxniej tak ze 2, 3 doby. Na szczęście bez mojej asysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, kinimod:) Miałam nadizjeę, że to w Katowicach te butki.. Powiem Ci, że bardzo dobrze zrobiłaś. ja też kupiłam klasyczne skórzane kremowe buty i śłużyły mi już od ślubu nie raz! Z satynowych nie byłoby później wielkiego pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już:) AMi - ja chce miec prosta fryzurke, wlosy rozpuszczone, tylko przod podpiety do tylu (ale nie tak przez gore \"na irokeza\", tylko tak przez boki, z grzywka)... aha i dziekuje za komplement:) zabulinka - wiesz jak to jest z tym odhudzaniem, ile by sie nie wazylo, zawsze sie chce mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - taki pu-ehr np \"bio-aktiv\" jeat w kazdym sklepiku, a teraz wyszly pu-ehr liptona o smaku melona i innych owoców, kupilam, ale jeszcze nie probowalam. Te liptona sa w torebkach a pu-ehr najlepsze sa w granulkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, ja miałąm taką w pudełku, w pojedynczych porcjach pakowaną.. No, ta też wygląda jak herbata.. :) Ale nie wiem, czy to dokładnie ta, bo nie dołączyli do Allegro jakiegoś takiego patentu wydzialejącego zapach danego produktu - po smrodzie poznałabym na kilometr:) Facet ma dobre komentarze, więc może to to. Ale ja tam bym kupiła w sklepie/zielarni, bo jak ktoś nie jest herbatologiem, to nie pozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka ja wiem, ale dziewczyny wcześniej pisały, że to musi być \"oryginalna\" pu-erh i nie wiem czy taką można uznać za oryginalną:) Poza tym tamte są drogie, te wychodzą dużo taniej http://allegro.pl/item103004704_pu_erh_tea_herbata_czerwona_nadwaga_odchudzanie.html http://allegro.pl/item101576951_pu_erh_tea_herbata_czerwona_nadwaga_odchudzanie.html jeszcze takie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś ale ten facet ma koncesję sanepidu na tą herbatę, a na stronie jest napisane, że koncesja być musi:) No i chyba wezmę, bo to w końcu kilogram za 20 zł z przesyłką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinka - oczywiscie mialo byc \"odchudzaniem\" a nie \"odhudzniem\" - \"c\" mi sie zjadlo agatko - wszytskie herbatki bio active mozna zamowic na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz to świadczy o tym, że to to samo, więc można brać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bierz:) A jak będzie śmierdzieć to ja sobie też potem kupię:) senioritka, jak ja miałabym \"sprostowywać\" każdą moją pomyłkę, to topik miałby 500 stron, a nie 250:D Poza tym - ja Cię rozumiem z tym odchudzaniem... też bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×