Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Do wi Nie martw się nikomu nie dogodziz w 100% Moi rodzice sie do mnie już nie odzywaja odkąd wiedzą że chcemy sie pobrać i wszystko załatwiamy sami. Mieli najpierw ale bo oni nie będą załatwiać a teraz ale że stawiamy ich pod faktem dokonanym ale o co kolwiek się pytam nawet nie chcą pogadać Moi nawet nie wiedzą jaką suknie ślubną będę miała. Najgorsze jest to że za wszystko płacimy sami więc to będzie skromne wesele. I tak się martwie czy kasy starczy bo non stop jakieś wydatki A co do kościoła to powiem tak w każdym kościele jest Pan Bóg i nie wiem czego się rodzice wtrącają oni mieli swoje pięć minut teraz my i niech go nie robią tak jak oni chcą tylko my!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zbieram się spać.... papa, fafetki kochane! :) 🌼 na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba taka kobieca \"wariacja\" te odchudzanie - herbatki, diety, cwiczenia, wyrzeczenia itp.. wszystko, zeby ladnie wygladac...a faceci tak nie musza...poza tym oni chyba tak nie tyja jak kobiety.. to niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wezmę ten kilogram, bo to z mama na współę będziemy pić:D Aaaaa zabulinko ja tak myślałam sobie o twoim herbaciano- zapachowym problemie i wymyśliłam, że może z cytryną to będzie pijalne? Kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobranoc Fafeterki ja też uciekam po tej ciężkiej nocy należy mi się porządne spanie A ja jutro na koncert Kombi idę:D Kumpelka dostała 2 zaproszenia a jej Misiek nie może iść:P Więc korzystam z okazji. Moje kochanie i tak do 20 w szkole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dziewczyny ostatnio przesłałam wam link na sukienke którą wybrałam naniosłam małe poprawki opisze je http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/sponsor/detail/121540?page=10&ff=Bride>ab=From%20Our%20Sponsors&offset=110 Na tej sukni jest tren którego nie będe miała a płaszczyk zamiast satynowego bedzie z koronki jak któraś widziała nowy katalog ślub co jest w kioskach to na stronie 50 ona jest Pozdrawiam serdecznie i Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pierwsza;-)) właśnie wciełam caaała puszkę szprota w sosie pomidorowym:-D pękam w szwach :-p Królikowa tak mnie dzisiaj zdenerwowała, że normalnie miałam ochote wywalić ją przez okno:-(( dałam jej samowolke i pozwalam jej chodzic po całym pokoju...a ona mi mieszkanie demoluje :[ gryzie wszystko...tak jej ostatnio odbija...ona chce do samca a ja jej nie puszczam bo nie chce soę znowu bawić w króliczą mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko---jestem 2:) zycze wszystkim fafetką very udanego dnia!!!!dla Was🌻 ----drugie pytanie do wszystkich DABAJĄCYCH o linie:) jakie wy DOKŁADNIE te herbatki pijecie-(wydrukuje se i ójde do apteki czy gdzies:) i czy dochodzi do ego jakas dieta????jesli juz to jaka???jesli była mowa o tym wczesniej-przepraszam-nie nadązam za Wami!!! -----senioritko Twój Dzien zbliza sie wielkimi kroczkami!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) alez jestem dzis spiąca, aaaaa💤- za późno chodze spać. i jeszcze znów wyłazi mi ząb - tak tak od 6 lat rosnie mi zab madrosci, tak srednio co 2 miesiace porosnie i straszliwie poboli przez 2-3 tygodnie i tak wkółko! mam juz DOŚĆ!! powinnam sie chyba wybrac do stomatologa zeby mi nacięli dziąsło? Kasiak - fajno, że zakupliliscie wdzianka dla lubego:) ja tez byłam zachwycona wygladem mojego Jacka w Gangu:) Senioritko - przeginasz z odchudzaniem!!!:P agatko - mysle, że ta herbatka bedzie oki, ja jednak planuje zakupic tą pakowaną w male torebeczki. kinimod - bardzo ciekawa ta sukienka, fajna, kurcze prosze przestancie słac linki do sukienek bo ja zaczynam żałować wyboru:( Ewuś - GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) przez awarię komputera w domu nie mogłam posłać wczoraj zdjęć mojej sali, ale dzisiaj nie odpuszczę, bo chcę poradę o kolor balonów:) dzisiaj znowu jeździmy z zaproszeniami, a wiecie co jest najlepsze... w poradnikach i wogóle pisze, że wystarczy zaproszenia rozwieść tak na 2 miesiące przed ślubem, a ja zaczęłam rozwozić wcześniej do tego wszyscy wiedzieli co i kiedy, ale jak do każdego jedziemy to każdy tylko: \"no wreszcie\"!! Jakbym wiedziała to rozwiozłabym je na 4 miesiące przed i byłby spokój, a każdy by sobie urlop załatwił:P ami - zadnej diety do tego się nie stosuje, a link do herbatki wkleiła nieco wyżej senioritka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami ja zamierzam zakupic te pakowana, drugie linki od agatki do tej pory pijam z bio-aktiva ale nie działaja na mnie jakos, a moze one wogóle nie działaja jak powinna czerwona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami - ja też wkleiłam link na stronie 245 o godz. 10:21 tam są zdjęcia tej oryginalnej i dużo informacji:) tiki🌼za ząbka Ewa ja jak się denerwuję to mam straszne napady głodu i też zjadam byle co, nawet jeśli miały by to być rybki:P, zaczynam mieć obawę o moją wagę przed ślubem, z nerwów pewnie będę wszystko pochłaniać:( jejciu nie wiem co z moim komputerem i internetem, ale ja nie widzę, żadnych zdjęć, a już nie mówię o kwiatkach i sercach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle w pracy to kawcia z rana i 2 \"sznitki\":P i raczej tym nie da się objeść :D Ewcia no właśnie, a co ty robisz?? tzn. gdzie pracujesz i czy pracujesz??, bo nie pamiętam, a jak zajadasz się rybkami to chyba w domciu:P? jak pisałaś to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia to wskakuj spowrotem do łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka oglądałam stronkę, jest super🌼, ale u Diabełka dalej figuruje imię mojego Miśka i moja miejscowość:P tiki ja też chętnie bym wskoczyła, ale co tam w końcu nawet jakoś to wszystko leci, tym bardziej, że każda z nas na coś czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Cóż za noc... spałam jak zabita, chciałam obejżeć do końca film, ale nie dałam rady ;) Ewa, Gratulacje 🌻 także za metody w wychowywaniu króliczej mamy... Miałam też królicę miniaturkę... szalona, ogryzła mi połowę kabli od komputera. Senioritka... dokładnie: z czego Ty się odchudzałaś???? bo ja ręczę, że mam z czego... BMI mam obecnie 28 - a to już za dużo...stanowczo. Wiesz, siostry teściowa też zaczęła od wczoraj M. i czuła się jak rozjechana, omało nie mdlała... (taki organizm). Siostra natomiast miała przez pierwsze 3 noce problemy ze spaniem, budziła się koło 3 i nie spała. Mnie nic nie jest, czuję się świetnie, śpię jak zabita, nie mam zawrotów głowy, żadnych bóli czy czegokolwiek innego. Odnośnie pochodnej.... jakoś nie specjalnie mi to wchodzi na sumienie. Znajoma mojego F. brała białą, później erkę... a okazało się, że jest w 5 m-cu ciąży. Dziecku nic nie jest (może jako prezent od Boga, by się opamiętała i zastanowiła... co mogło być. Nie wiem. Tak czy inaczej, nie sądzę, by M. miało mi zaszkodzić. Jeden albo dwa miesiace kuracji i koniec, więcej nie przewiduję. Jednak... dzięki za troskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki, dzis kolejny dzien pracy, dobrze,ze juz za pare godzin weekend... wiecie, co ... z moim m sie wczoraj poklocilismy, rozmawiamy ze soba sluzbowo, poklocilismy sie, bo mial zky humor i sie na mnie wyzywal... rece opadaja,a to miesiac przed slubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc MX🖐️ kochana a wiezrzysz na tyle sobie i masz silna wole, że po dwóch miesiacach bez przeszkód odstawisz M. na bok? przeciez zwykle jest tak ze zawsze chce sie wiecej i wiecej i lepiek, skoro beda efekty to nie bedzie u Ciebie mysli a moze by tak jeszcze 5 kg, moze jeszcze 2...........? wczoraj Jacek przekonywał mnie, że on w minipodróż poslubną woli w gory w sudety tym razem niz nad morze i ja mu uległam, powiedziałam, że jak ON SAM wszystko wynajdzie i zoorganizuje-atrakcje, noclegi itp to jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....bo ja własnie tego naj sie obawiam u siebie, nie tyle skutków ubocznych, bo wszystko teraz szkodzi, ale , że nie bede umiała powiedzieć dość jeśli faktycznie M. tak cudownie działa........... dlatego nie chce nawet zaczynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki... tak się składa, że mam silną wolę, tylko nie wyrobiłam się w czasie z chęcią zrzucenia przed śłubem... zawsze coś, a to impreza, a to gril, a to naprawa samochodu i inne sprawy na głowie... Gdybym miała 2 kg do zrzucenia, nie bawiłabym się w M. wierz mi. {kwiatek] dla Ciebie i nie martw się... jestem na tyle rozsądna, by wiedzieć, kiedy przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z tą silną wola to baaaaaardzo cieżko, czasem sie udaje ale wymaga to odemnie wiele wysiłku i nie zawsze jestem w stanie poreczyc że napewno sie uda i konsekwentnie trzymac sie tego, że dam rade: moje palenie, moje diety, moja nauka angielskiego - to dobitne przykłady mej SŁABEJ\" SILNEJ\" WOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet moje postanowienie pospowiednie, że wytrzymamy do ślubu:(:( poległo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Pisze do Was forumowiczka marnotrawna:) Przepraszam za to, ze w ogole nie odzywalam sie przez ostatni czas, tylko praktycznie do Marcy, ktora zagladnela do mnie mailem. Jestem ostatnio strasznie zapracowana, ale postanowilam dzis napisac, w zasadzie w nagrode dla siebie;). Wczoraj skonczylam pisac prace mgr i pozostala mi korekta edytorska i przygotowanie do druku no i poczekanie na ostatnie wskazowki promotorki odnosnie ostatnich elementow pracy. Ciesze sie dziewczynki i dlatego pisze:). Okres absencji kafeteryjnej przyniosl zatem efekty. Mialam jeszcze koncert w miedzyczasie, tak, ze duzo sie dzieje. Niestety nie jestem jeszcze wolna, poniewaz zostaje mi obrona i recital, ale te sprawy z pomoca Opatrznosci powinny sie zakonczyc albo z koncem maja, albo w polowie czerwca i wowczas oddam sie blogiemu nicnierobieniu, siedzeniu na kafe i mysleniu tylko o slubie:) Mam nadzieje, ze u WAS wszystko dobrze. Zaraz cos ewentualnie poczytam. Acha, chcialam pzreprosic Zabulinke, za to, ze nic sie nie odzywalam. Teraz chyba bede miala odrobinke czasu, zeby sie porzadnie zastanowic i dam Ci niedlugo odpowiedz. Buziaki:) Kiedys🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku nie można sie boczyć, szkoda czasu na niedobre uczucia i kiepskie miny, prosze pieknie sie pogodzić z narzyczonym! i to już!!! ....hym no chyba, że to coś faktycznie okropnego ........????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, dziewczynki, przyszla mi do glowy jedna mysl... Nie pytam o szczegoly, ale chcialabym zapytac Was kochane, czy ciezko jest ze spowiedziami przedslubnymi?? My niedlugo wybieramy sie spisac protokol, no i dostaniemy karteczki do spowiedzi i trzeba bedzie sie za to zabrac, jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×