Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Agatko, a myślałaś o czarnej muszce?? No i jakiego koloru będziesz mieć kwiatki? To też ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiak84:) W takim razie wybiorę się tam w najbliższym czasie. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Są na takich wykopaliskach rzeczy, których w życiu by się nie znalazło w sklepach... poza tym - bardzo lubię wyglądać inaczej:) No i jestem wredna. Moja beznadziejna szwagierka uwielbiająca wydawać cudze pieniądze głośno się chwali, ile stów wydała na jakąś spódnicę, a ja się cichutko śmieję w duchu, bo ja mam na sobie np. ubrania za łączną kwotę 50 zł i się do moich ciuchów te drożyzny bez gustu nie umywają;) Oczywiście są rzeczy, których nigdy bym nie kupiła w lumpiku - np. bielizna. Mam fioła na punkcie ekstra bielizny i potrafię (a właściwie Misiał potrafi;) ) wydac na nią sporo. I buty śliczne też lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś, obojętnie, mogąbyć paski, kwiatki, esy-floresy, oby się kolorystyka zgadzała. Bo ja chcę koniecznie wyszywany, a kolorystyka nie ma znaczenia. Zresztą ja ufamm waszym gustom:D Chyba, że któraś z was ma jakiś inny pomysł na krawat dla Miśka- ja jestem otwarta na propozycje. Ja nie chodzę do sklepów z odzieżą używaną z prostej przyczyny- u nas nie ma żadnych ciekawych. Parę razy byłam, ale tam są tylko jakieś dziwne rzeczy pochodzące sprzed kilkudziecięciu lat, typu dżinsy z talią pod biustem i nogawkami-rurkami. Okropieństwo. Za to bardzo cenię sobie jeden komis z ciuszkami dla dzieci:D Dla Pawła chrześniaka często coś fajnego można wynaleźć Dziewczyny ja was żegnam na dzisiaj 🌻 dla was za to, że jesteście:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, jak znajdę taką kopertóweczkę to Ci dam znać i poślę fotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie moze pomozecie wybrac mi kolor balonow do dekoracji sali. Moja sukienka jest biala z jasno zlotymi haftami. Natomiast sala... Sciany sa jakies takie kremowe chyba, ale zaslony, obicia krzesel, serwetki są bordowe (czesc jadalna). Natomiast ta czesc, gdzie sie tanczy jest jasniejsza, tam juz nie ma nic bordowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, jeszcze raz sugeruję pomysł z muszką i uwzględnienie koloru Twoich kwiatków. Można wtedy taki sam kolor wprowadzić do krawata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja z tymi balonami wlazlam tak nie w temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś- muchy i muszniki odpadają- Misiek się uparł, ż ma być krawat, a przecież nie będę go zmuszać. Ale czarna mucha wyglądałaby bardzo dystyngowanie... Ech, niestety uparła się cholera i koniec. Tak jak się uparł na czarny garnitur:D No nic, uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi, to kolor starego złota będzie pasował. Nie ma chyba po co powtarzać koloru bordowego, można wprowadzić jakiś kolor trzeci. Kremowe ściany to dobry kolor wyjściowy, nie narzucaja zbyt wiele - tyle tylko, żeby nie był to kolor zimny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi moimi dodtakami to jest tak- ja mam różowe dodatki, więc też jest problem z krawatem, bo jak są już jakieś różowo-białe, to takie zwykłe, nic eleganckiego:( Tylko takie w skośne pasy znalazłam:( Ech, całe szcęście że ten ślub za 4 miesiące a nie 4 tygodni. Może z waszą pomocą coś wymyślę Jeszce myślałam, żeby w ostateczności wbić Miśka w jasnoróżową koszulę i gładki krawat w tym samym odcieniu. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa fafetki milego wekkendziku ja jade do rodziców i mam jutro przymiarke u krawcowej kreacji poprawinowej:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha lubie lumpiki i buszowanie ale ostatnio nie mam na to wogóle czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja balony będę miała kulorowe :P pełna wiocha :P nie no śmieję się, ale balony wogóle nie będą ani w kolorystyce moich dodatków ani w kolorystyce \"niczego\" tak chcemy i już :D będzie wesoło ani krzty luksusu, gustu itp.... :P balony kupiliśmy na allegro w kolorach hmmm jak dobrze pamiętam metalicznym: -stare złoto -krem -granat -niebieski -zielony chyba tak :);) aaaa i czerwony :) Zabulinka ok:) jak coś to daj znać :P ja też poszperam to może coś wygrzebę. Jejku najbardziej podobają mi się te wielkie kosze z ciuchami w których czasem ginę w poszukiwaniach \"czegoś\", ale też przeważnie oprócz ciuchów typu szałowa spódnica czy bluzka znajduję fajne dodatki jak korale, torebki czy coś śmiesznego co jest na \"topie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie a ja zapomniałam Wam powiedzieć o tym opalaniu mojej koleżanki :) pisałam Wam o opalaniu \"air brush\" tak to się nazywa (dowiedziałam się :P) było super ona co prawda miała jasną opaleniznę tylko takie jakby \"muśnięcie\" słońcem. Nie była blada tylko tak jakbyście jeden raz były na słońcu. Bardzo ładnie wyglądała tak naturalnie a nie blado. Zapłaciła 30zł, przynajmniej u nas są takie ceny, nie wiem jak gdzie indziej :O Chyba się na to zdecyduję, ale jakby co to bym jednak trochę mocniej się chciała \"opalić\" :) ps śmieszne jest to, że dostała czepek i..... papierowe stringi :P fajnie co :D, ale z cycusiami na wierzchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Coprawda nie zamieram sie zenic w przyszłosći ( przynajmniej do 4 lat) ale postanowiłam Wam pomóc tzn Agusi chyba..o ile sie nie myle Porponuję poszukać tego krawatu na allegro. http://www.allegro.pl/item102699045_szykowny_slubny_komplet_kamizelka_i_krawat_bcm.html ten nie jest moze wymarzony ale naprawde jest tam tego pełno... Poszukaj.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Coprawda nie zamieram sie zenic w przyszłosći ( przynajmniej do 4 lat) ale postanowiłam Wam pomóc tzn Agusi chyba..o ile sie nie myle Porponuję poszukać tego krawatu na allegro. http://www.allegro.pl/item102699045_szykowny_slubny_komplet_kamizelka_i_krawat_bcm.html ten nie jest moze wymarzony ale naprawde jest tam tego pełno... Poszukaj.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki?? ami - wiem, ze to juz tak blisko i to mnie strasznie przeraza.. maniusia - jak przygotowania?? i jak narwy?? tiki-taki - ja tak mam z tym odchudzaniem, zawsze mi mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, musznik musznik mój misiek już ma bordowo czarny nawet niezły z niego koleś;) może macie pomysł na ciekawą fryzurkę na krótkie włosy, nie mam takich bardzo krótkich, ale za dużo już też nie urosna mam już jakieś koncepcję ale liczę równiez na waszą pomoc, jak wam coś wpadnie do głowy lub rzuci się w oczy to czekam pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ja jutro z siostrą i przyjaciółką wyruszam na poszukiwanie dla nich sukienek...jak cos znajdę o czym mówiłaś to zrobie zdjęcie;-)) Wczoraj kupiłam buciki...mimo, że wcale nie planowałam...oczywiście nie na ślub:-p Dziewczyny...ja NIE STUDIUJE!!! Nie mam nawet matury:-p :-p :-p ...ale przyszłym roku będę miała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na forum, Z powodu że zaczyna sie piekny słoneczny weekend życze udanego wypoczynku i unikniecia stresów. Tylko wypoczywanie i myslenie o tym by się ładnie opalić i dobrze wypocząć Co do białego krawtu to proponuje się spytać w salonach z garniturami. Czasem mają możliwość ściągnąc taki jaki się chce. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz udanego weekendu. Ja niestety nie będę miała bo moja siostra znów pozbyła się dzieci i ona cały weekend będzie miała luzy a ja z dzieciakami ( jeszcze mieszkam z rodzicami i to oni je wzieli) Oni mieli się zajmować a konczy sie zawsze że ja teraz też mała śpi mi za plecami rozwalona na całym łózku mi zostaje chyba podłoga? Pozdrawiam i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agatka! Jak tam po koncercie? Nie prze-KOMBI-nowałaś ;) ? Piszę, żeby Ci donieść, iż dzięki Twojemu pomysłowi zaromatyzowania tej przeklętej herbaty zacznę ją wreszcie pijać z przyjemnością:) Po dodaniu tego kawałka cynamonu smakuje BOSKO i bardzo ORZEŹWIAJĄCO:) Myślę, że spróbuję tego patentu przy innych herbatach:) i jeszcze może suszone jabłka.. Zobaczycie, jeszcze otworzę swoją małą herbaciarenkę i będę Was zapraszać :D Papa i dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ewa dla czego już więcej na motor nie wsiądziesz. Ja tam uwielbiam motory fakt faktem za pierwszym razem kierowca jak stanoł na tylnim kole to ja zostałam siedziec na aswalcie ale chetnie bym pojeździła na motorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona wielkie dzięki za zainteresowanie, ale pisałam , że muszniki odpadają. Muszników u nas jest pełno. W sklepach z garniturami też szukałam- nie ma:( Av ten komplet kamizelka+krawat też odpada, bo 1. Misiek nie chce kamizelki, bo mu będzie za gorąco 2. jest szara, a nie biała 3.Nie jego rozmiar:( Takich rzeczy, które trochę są podobne do tego, czego szukam, jest sporo, ale ja chcę konkretnie to, czego szukam:( zabulinko ja tam chętnie będę wpadać:D Lubię herbatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Wpadłam na chwilę, żeby się z Wami podzielić genialnym hasłem antypodrywowym, które przed chwilą wymyśliłam :D Stoję sobie w kolejce po truskawki, a koło mnie stoi jakiś gostek z miną \"żadna mi isę nie oprze\". I w pewnym momencie mówi do mnie: - Wie pani, jest pani śliczna. A ja na to lodowatym tonem: -Dziękuję, mój mąż też tak uważa. ( z naciskiem na \"mąż\") Ale gostka wcięło! :D Minę miał doskonale głupią, a ja z godnością kupiłam truskawki i odeszłam:D Rzadko zdarzają mi się takie przebłyski geniuszu, a ten był niezły, więc Wam go sprzedaję, też Wam isię też przyda:D Póki co, w miejsce \"mąż\" wstawiacie \"narzeczony\" i efekt murowany:) Lecę, bo te truskawki kupiłam do dekoracji tortu, co go upiekł Misiał (MNIAAAAAM!!!!), a ja dziś muszę upiec pieczeń i inne takie, bo mamy gości:) Papa! 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 dla Was:) Ale jestem z siebie zadowolona, hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×