Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

maniusia, wyslalam Ci haslo mailem wlosy mam takie do lopatek :) tu sa linki: z tego podoba mi sie bardzo fryzura z drugiego rzedu od gory- ta w srodku i z prawej strony- no bo to zdjecia tego samego uczesania :) http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show&gall_id=25&ap_ex=42&alb_id=3316&prev=0&next=3315&off=0&search_exp=&order=created%20DESC&user_albums=&last_action=browse&alb_title=Fryzury%20 tu drugi link: http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show&gall_id=25&ap_ex=49&alb_id=3315&prev=3316&next=3111&off=0&search_exp=&order=created%20DESC&user_albums=&last_action=browse&alb_title=Fryzury%20 co do fotografa to chyba zrobie tak jak mowisz- tym bardziej, ze tam juz zaplacilismy 100 zl zaliczki, szkoda byloby tracic- tzn na tego drugiego zdecydowalabym sie tylko wtedy, gdyby opuscil ta stowe ;) ale 1500 to i tak duzo mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia mam nadzieje, że jak pójdziemy na kurs to Misiek się nie zniechęci, bo to by dopiero było, a naprawde ten kurs nam się przyda;) no to co nie wiem co ci doradzić, bo nam bedzie kamerował znajomy i to tylko tak amatorsko;) zdjęcia z przygotowań i wogóle porobimy sami naszą cyfrówką, nam to wystarczy, ale jeśli chciałabyś z przygotowań też, to może zapytaj o to swojego kamerzyste, może po prostu nie robi takich ujęc, a mógłby to wprowadzić, a może już pytałaś? tylko ciekawe ile zaśpiewa potem:( acha coś słodkiego do kawki chętnie by się zjadło;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, śliczny ten kok, chociaż ja wolę żeby z koka wychodziło kilka kosmyków. mi z tego drugiego linka podoba się ten pierwszy. katka, zapraszam wszystkie do mnie na ciasteczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, haslo poszlo co do kamerzysty, to on bedzie nam krecil przygotowania, w ramach ceny, jaka ustalilismy- 1200 zl, normalnie bierze 1500, ale ze to znajomy P. jeszcze z liceum, to taryfa ulgowa ;) ech, tez chyba zdecyduje sie na moja cyfrowke, na zdjecia robione przez mojego brata i brata P. maniusia, ja tez nigdy sie na gladko calkiem nie czesalam, ale ten kok mi sie podoba jakos :) ten pierwszy jest tez sliczny, ale dla mnie jakos tak sztucznie za wysoko, mam takie wrazenie mam nadzieje, ze ta pani mi cos dobierze do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się umówiłam na próbny, to będziemy kombinować. wezme ze sobą cyfrówkę, porobie zdjęcia koków i wam powysyłam, to mi doradzicie który fajniejszy ;) ale z tego co wiem, to ta pani specjalizuje się w kokach na śluby. czesała mnie na moją stdniówkę i bardzo mi się podobało. dlatego chce żeby mnie teraz też czasała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, pewnie, ze najlepiej jak masz sprawdzona kobitke :) ja koniecznie chcialam kogos, kto i mnie i uczesze i umaluje, ta pani jest wizazystka, zajmuje sie od 4 lat stylizacja slubna, w tym sie specjalizuje ryzyko jakies jest, ale wierze, ze bede zadowolona :) maniusia, a kiedy masz probe? i czy ta sama pani bedzie Cie malowac? ja probe bede miala gdzies dopiero koniec lipca/poczatek sierpnia, ale tez popstrykam cyfrowka fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za hasło:) fryzurki śliczne, ja chyba też wolę jak coś wychodzi, ale do końca jeszcze się nie zdecydowałam;) zawsze chiałam rozpuszczone, ale pewnie źle bym się czuła bo wszystko by fruwało w tańcu;) maniusia dziękuję za zaproszenie na ciasteczka:)🌼 kobiety same muszą sobie dogadzać;) teraz ładnie wymieniajcie się radami, a ja potem poczytam, bo muszę wracać do rzeczywistości:( może przy drugiej kawce się odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przylaczam sie z herbatka czy ja tez moge prosic o haslo? ile kosztuje zrobienie fryzury i makijazu dobra robota z nauka walca ja mam czarne przeczucia jesli chodzi nas bo moj luby w ogole nie ma poczucia rytmu ja juz dzis dostalam slicznego tulipana od kolegi z pracy, milo jesli chodzi o fotografa to bardzo drogo ja place za plener i reportaz (100 zdjec w tym 20 duzych z pleneru) 800 zl a zdjecia sa sliczne ta fotografka nie bierze duzo bo jeszcze nie ma wyrobionej marki ale to nie znaczy ze jej zdjecia sa gorsze kamery nie mam bo niennawidze sie ogladac na video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za hasło:) fryzurki śliczne, ja chyba też wolę jak coś wychodzi, ale do końca jeszcze się nie zdecydowałam;) zawsze chiałam rozpuszczone, ale pewnie źle bym się czuła bo wszystko by fruwało w tańcu;) maniusia dziękuję za zaproszenie na ciasteczka:)🌼 kobiety same muszą sobie dogadzać;) teraz ładnie wymieniajcie się radami, a ja potem poczytam, bo muszę wracać do rzeczywistości:( może przy drugiej kawce się odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przylaczam sie z herbatka czy ja tez moge prosic o haslo? ile kosztuje zrobienie fryzury i makijazu dobra robota z nauka walca ja mam czarne przeczucia jesli chodzi nas bo moj luby w ogole nie ma poczucia rytmu ja juz dzis dostalam slicznego tulipana od kolegi z pracy, milo jesli chodzi o fotografa to bardzo drogo ja place za plener i reportaz (100 zdjec w tym 20 duzych z pleneru) 800 zl a zdjecia sa sliczne ta fotografka nie bierze duzo bo jeszcze nie ma wyrobionej marki ale to nie znaczy ze jej zdjecia sa gorsze kamery nie mam bo niennawidze sie ogladac na video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przylaczam sie z herbatka czy ja tez moge prosic o haslo? ile kosztuje zrobienie fryzury i makijazu dobra robota z nauka walca ja mam czarne przeczucia jesli chodzi nas bo moj luby w ogole nie ma poczucia rytmu ja juz dzis dostalam slicznego tulipana od kolegi z pracy, milo jesli chodzi o fotografa to bardzo drogo ja place za plener i reportaz (100 zdjec w tym 20 duzych z pleneru) 800 zl a zdjecia sa sliczne ta fotografka nie bierze duzo bo jeszcze nie ma wyrobionej marki ale to nie znaczy ze jej zdjecia sa gorsze kamery nie mam bo niennawidze sie ogladac na video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za hasło:) fryzurki śliczne, ja chyba też wolę jak coś wychodzi, ale do końca jeszcze się nie zdecydowałam;) zawsze chiałam rozpuszczone, ale pewnie źle bym się czuła bo wszystko by fruwało w tańcu;) maniusia dziękuję za zaproszenie na ciasteczka:)🌼 kobiety same muszą sobie dogadzać;) teraz ładnie wymieniajcie się radami, a ja potem poczytam, bo muszę wracać do rzeczywistości:( może przy drugiej kawce się odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, haslo poszlo na maila :) to naprawde masz ta fotografke w super cenie jakbym taka znalazla, to wzielabym na 100% :) ps nie dojezdza za doplata w inne miejsca Polski? ;) acha, makijaz probny i fryzura kosztuja mnie 160 zl, w dniu slubu 180 zl zdecydowalam sie, bo bardzo mi ta pani i jej umiejetnosci przypadly do gustu, bo przyjedzie do mnie do domu i zrobi to jedna osoba, a nie, ze bede musiala gdzies biegac po salonach, poza tym w salonie u siebie zaplacilabym pewnie ze 150-200 zl za sam kok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!!! Zycze Wam wszystkiego dobrego w dniu naszego święta :)) Mnie jeszcze nikt życzeń nie zlożyl (w pracy nie ma nikogo, pracujemy od 9) - nawet moj misiek jeszcze nie zdążyl, bo wyjechal na szkolenie do W-wy :( No, ale coż wieczorem ide na piwko z moimi psiapsiółami celebrować Dzien Kobiet :) Ale do rzeczy: - maniusia - to cudownie, ze uczycie się tańczyć - życze powodzenia - no to co - niestety nie widac tych fryzurek, jeśli mozesz wyslij mi haslo na maila itap@o2.pl :)) Z gory dzieki!!! Co do oprawy filmowo - zdjęciowej: to ja mam kamerzystę, ktory bedzie kręcil wszystko począwszy od przygotowań, porobi nam też parę fotek już w trakcie uroczystości, mam też zaklepana sesję w studio, co do kościola to bedzie nam ktoś zdjęcia robil :)) na uczesanie musze sie umowić w przyszłą sb - makijaz bede robić sama :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co --> fajnie masz ze ta pani bedzie Cie czesac i malować u Ciebie w domu - ja nie wiem jak to bedzie , bo bede musiala jechac do salonu, ale nie wiem kto mnie tam zawiezie (sama jezdze samochodem, ale boje sie ze z roztrzepania gdzies wjade) :)) Acha dziewuszki: jak bedziecie sie czeslay w salonie, to ubierzcie sobie rozpinane z przodu bluzki, a nie przez glowe - bo bedzie po uczesaniu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly a gdzie sie czeszesz? w bielsku? żywcu? kto wie jaka cena z a probna fryzure jest w granicach rozsadku? maniusia a mozesz zapytac twojego znajomego jak sie uczy tanczyc kogos kto nie ma poczucia rytmu nawet w szczatkowych ilosciach? moze on cos bedzie w stanie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, wyslalam haslo dzieki za zyczenia 🌻 :) i wzajemnie :) chyba nie bede juz kombinowala z tym fotografem wiecie co, dzis znowu snil mi sie slub, mroz byl, oblodzone przed kosciolem jak wyszlismy, balam sie, zeby sie nie poslizgnac ;) nie wiem zupelnie czemu mi sie takie czarne scenariusze snia w zwiazku z weselem, slubem itp, bo generalnie to poki co jestem bardzo spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co moge jej zapytac a skad ty jestes? jak daleko to to pewnie by kosztowalo troche wiecej juz sprawdzam haslo i fryzurki zazdroszcze ci ze ktos przyjedzie do domu to oszczedza duzo klopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak; na próbną fryzurę jeszcze się nie umówiłam, ale termin 03-06 mam już zaklepany, dla świadkowej też, na próbny mam zadzwonić i się na jakiś dzień umówić. płace 50 zł za konkretny i 30 zł za próbny. makijaż robi mi inna pani, nigdy u niej nie byłam. poleciła mi ją znajoma z pracy. poszłam tam i okazało się bardzo sympatyczna. też może przyjechać do domu. umówiłam się że będzie malować mnie i świadkową. za mój próbny płace 30 zł, w dniu ślubu 60 zł. jeśli chodzi o kamerzyste, to płacimy 1000 zł za wszystko, łącznie z przygotowaniami. można było też zamówić pierwszą randkę. ale jak oglądałam filmy to wydawało mi się to takie sztuczne. natomiast za zdjęcia płacimy tylko 300 zł, jest tam 10 zdjęć w plenerze i 5 studyjnych. dodatkowo 10 na płycie i te 15 też. więcej wydaje mi się że nie potrzebuje. widziałam zdjęcia koleżanki, która zamówiła 50 zdjęć, i były robione tak na siłe, bo za dużo tego. więc stwierdziliśmy, że tyle nam starczy, cena dobra, a reszte sami popstrykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, z warszawy bardzo chcialam, zeby ktos do mnie przyszedl, bo wiecie co, ja niecierpie jak musze sie spieszyc, czesto dni, kiedy sie gdzies szykuje sa dla mnie nerwowka ;) a tego jak najbardziej chce uniknac w tym dniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny no to co - zapytac tej fotografki czy robi zdjecia w w-wie czy zostajesz przy tym co masz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, mozesz spytac czy w ogole robi i jesli tak to ile to kosztuje, tak orientacyjnie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odpowiadam: - marcy, czesze sie w Zywcu - mam fajna znajomą fryzjerkę - musze sobie tylko klepnąć u niej termin - no to co - śliczne te fryzurki - tylko nie wiem, czy nie fajnie byloby wypuscic kilka kosmykow :)) No chyba, ze chcesz sie uczesać bardziej na gładko :)) Fajny sen z tym ślubem -smieszny ! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam sms fotografce jak cos odpisze to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co snow: to snil mi sie już moj ślub pare razy, z reguly to bylo tak, ze nie moglam zdażyc z niczym: - nie mialam rajstop - nic nie bylo przygotowane - bylam nieumalowana, nieuczesana - ogolny dramat Dlatego tez w piątek przed ślubem wszystko 10 x sprawdze i zaczne sie ubierac wczesnie, zeby potem nie bylo jazdy, ze z czymś nie zdaże :) PS. planujecie mieć w zapasie dodatkowa parę rajstop, pończoch??? PS1: z takich rad, to dajcie świadkowej, albo mamie iglę z nitką i parę agrafek, bo nigdy niewiadomo co sie moze zdarzyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze najbezpieczniej 2 pary a z niezbednika to przybowry do szycia i tabletki przeciwbolowe chyba wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak koniecznie środki przeciwbole :)) Dobrze, ze marcy przypomnialas :)) i moze krople żoladkowe....;)) A z takich \"klopotliwych\" pytan: Dziewczyny a co jesli bedziecie mialy w czasie ślubu okres? Robicie cos zeby temu zapobiec np tabletkami anty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×