Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość xyx
wywyzszanie sie i bycie rozpuszczona nie naleza do pozytywnych cech czlowieka. tym bardziej nie ma sie czym chwalic agatko! oj nieladnie, nieladnie! mama nie nauczyla pokory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Keyti wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia z tego wszystkiego niemal bym zapomniała o Tobie. Mam nadzieje że wszystko Ci się powiedzie tak jak byś chciała. Najserdeczniejsze życzenia jeszcze raz składam. Dziewczyny nie sprzeczajcie się co do tych błędów ortograficznych literówek nie warto Wydaje mi się że słowo napisane z błędem nie zmienia znaczenia. Choć wiem że niektórych denerwuje i rozprasza to. Apeluje o trochę wyrozumiałości Jak zrobiłam błędy to przepraszam. I nie sprzeczajcie się. Zabulinko nie ominełam twego postu i przeczytałam heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Małżeństwo jako dobrą zabawę hmmmm fajne stwierdzenie ;) tak można powiedzieć, że uważam bo nie dość, że mam kochającego narzeczonego przyszłego męża to w dodatku jestem najsszczęsliwsza na ziemi :P I to jest świetne, że jesteśmy razem i że za dwa miechy zwiąże Nas najwspalnialszy sakrament na świecie jakim jest sakrament małżeństwa!!!!! To dopiero jest dobra zabawa przez całe życie!!!!!! W każdym z nas jest troche dziecka, we mnie również. Jakby tak wszyscy chcieli być okropnie dorosle poważni to strasznie nudno by było. A tak od czasu do czasu każy lubi się powygłupiać i pobyć przez chwilę dzieckiem :P a ja to uwielbiam!!!!!! I uważan to za swoją NAJWIĘKSZĄ ZALETĘ!!!!! Mieć dystans do siebie!!!! Umieć się z siebie śmiać, to dopiero jest sztuka, którą nie każdy potafi znieść!!!!! Agatko kochamy Cię za to, że jesteś taka poukładana i że strzeżesz naszej pisowni. Ja to uważam za pożyteczne i wcale mi to nie przeszkadza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiak Mi też nie przeszkadza jak ktoś poprawia mi błędy wręcz jestem wdzięczna bo w ten sposób zaczełam robić mniej błędów. Więc dziewczyny nie sprzeczajcie się o te błędy nie ma to sensu. Agatko mnie możesz poprawiać ja się nie gniewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzicie do czego doszło ze większość postów będzie tu błąd zrobiłaś tu przepraszam za błedy i zamiast z radością pisać to będziemy ze słowniczkiem ortograficznym sprawdzać każde słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z ciekawości a w kolorze słodkiej moze byc kiedy ślubujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo za to 😘 Jeśli chcesz przyłącz się do Nas, napisz skąd jesteś kiedy TEN wielki dzien i co już masz załatwione??? No i oczywiście jaka suknia, dodatki itp..... Przede wszystkim jak masz na imię!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czyli wszystko przed Tobą ale masz troche czasu choc przemija on nieubłaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie do tego jaka która z Nas jest. Każda INNA!!!! I to jest piękne, że każda z Nas tutaj ma inny chrakter, inne upodobania, inaczej się zachowuje, co innego wnośi do topicu etc... W tym całym różnieniu się od siebie uzupełniamy się doskonale!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy cię do dyskusji I nie obawiaj się Agatka nie zjada nikogo Udanego weekendu i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w kolorze....\" zawsze będziesz tu mile widziana, jak również każda która potajemnie czyta ten topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc Kaisak zostaliśmy same na topiku ja niestety tez zaraz będe znikała bo mam mase sprzątania bo moi pojechali sobie połazić po realu gdy ja po 9 godzinach pracy musze znów robić o ja biedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini ja również uciekam. Ja na szczęscie z rana posprzątałam, zanim mój mężczyzna przyszedł ;) napracowałam się teraz odpoczywam. Tak na marginesie idziemy dziś spisać protokuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów to samo jak ja przychodzę to tu nikogo nie ma. :( Widzę, że rozpętała się tu niemal wojna odnośnie ortografii. Ja i tak będę robiła byki bo i tak nie uważam na to co piszę a zwłaszcza jak piszę. :o Ja po prostu zawsze miałam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję za linka i maila jak wreszcie na coś się zdecyduję to dam Ci znać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż aguu teraz ja weszłam a Ciebie nie ma no cóż czasem tak się zdarza pozdrawiam Ciekawe jak sie bawi nasz Pani młoda i znów będa oczekiwania na opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie pojawiła się zaklepała suwaczek i znikła oj nieładnie. A może bys go dodała do swego opisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JESTEM ZŁA!!!!! Właśnie wróciliśmy od księdza (dupek!!!) powiedział nam, że nie będzie nic załatwiał w sobotę bo ma WOLNE!!!! Jak ksiądź może mieć wolne i to w czasie kiedy nie ma interesantów!!!!!! Ja nie mogę!!!! To ksiądź z parafii mojego R, strasznie pewny siebie taki cwaniak. Myślał, że przyjdziemy i będziemy się płaszczyć przed nim a tu nie pokazałam, że ze mną nie będzie sobie w kulki grał to zaczął mówić że jestem bardzo nerwowa i po obejrzeniu Naszych dokumentów stwierdził, że z tej parafii co byłam chrzczona są bardzo nierwowi i źli ludzie!!!! Wkurwiłam się i na niego a czemu tak ksiądź twierdzi???? To on znowu, że teraz powinnam R skrócić smycz aby nie uciekł to mu powiedziałam, że jestem R pewna i że nic nie muszę skracać. To usłyszłam, że jestem bardzo pewna siebie i że to bardzo nie dobrze. A i jeszcze dupek twierdził, że Nasze nauki są nie ważne, bo nie przyszliśmy po karteczki na nauki do niego i że nauki robi się po zapowiedziach. Wyśmiałam go, że ma ksiądź złe informacje :P po prostu kretyn za wszelką cenę chciał pokazać, że my jesteśmy malutcy a on wielki!!!! Jak będzie się rzucał we wtorek kiedy nam kazał przyść po prostu wemę te papiery i wrócę do swojej parafii nawet jakbym miała brać ślub o 14!!!! K*****wa mać!!!! Co za dupek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno zaczął się śmiać, że już mamy wszystko pozałatwiane!!!! Odpowiedziałam, że to świadczy jedynie o bardzo dobrym zorganizowaniu. Zaczoł się śmiać, że jestem zorganizowana i co chwila powracał do tego mówiąc to przyjdzcie we wtorek aby było wszystko zorganizowane!!!! Po prostu szkoda słów!!! Myślałam, żę w mojej parafii są tacy kretyni i łapówkarze, ale on dał popis chamstwa i niekuluralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak nie denerwuj się szkoda twych nerwów Ja mam fajnego proboszcza ale D ma do kitu już raz się z nim kłuciliśmy o pogrzeb od D bo niechciał mu udzielić bo był rozwodnikeim i udowodniliśmy mu że z nami nie wygra Ale teraz ten ślub i znów trzeba do tego głąba iśc Ale moje kochanie czeka az tamten będzie na urlopie to pójdzie a pytałam się w swojej parafi i wystarczy jak miesiac przed slubem damy na zapowiedzi wiec mam nadzieje ze tamten pójdzie w lipcu i załatwimy bez jego obecności Bo moje kochanie nawet go niechce widziec I sie wcale nie dziwie jak można odmówić ostatniej posługi z powodu że był rozwodnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to żadkość by natrafić na księdza z powołania. Chyba takie coś zaczyna już wymierać większość chłopaków idzie na księdza bo zapewniony byt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, Widzę, przygotowania w pełni :) A_guu, cieszę się, że mogłam w czymś pomóc, nawet jeśli nic z tych fryzur nie wybierzesz - poszukamy dalej.... dalej... za oceanem... Ech, najgorzej trafić na księdza - bizneowego gościa. My na całe szczęście zaprowadzeni moim widzi mi się (kościół, ołtarz na tle lasu) trafiliśmy na fantastycznego proboszcza. Dzisiaj byłam na pogrzebie.... smutna strasznie uroczystość, żona byłego Prezesa zmarła... niespełna 55 lat. Przed moim wyjściem z domu zadzwoniła krawcowa z pracowni sukien... i umówiła mnie na spotkanie... zaraz po pogrzebie, kilkaset metrów dalej... :( No, może i dobrze, pomiary i umowę mam z głowy... tylko złożenie tego dnia... kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×