Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dzięki, Maniusia:) Teraz tam jeszcze jest spokój, ale z doświadczenia wiem, że zaczną \"schodzić\" jak zostanie 2-3 dni do konca.. wtedy się robi \"Arizona\", bo trzeba dopilnować, żeby nikt nie kupił tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem, kierownik przyszedł :) no to nieźle na tym nawet wychodzisz, a najważniejsze że lubisz to robić, a jak przy okazji zarobi się troszkę na tym, to już w ogóle super :D dobra, ja uciekam do domciu, bo muszę jeszcze podskoczyć książeczki RUM wymienić, bo już się nam pokonczyły. moja jest jeszcze na stare, tzn. panieńskie nazwisko hehe. dobra uciekam, może będę później, jak wezmę sięza pracę w końcu ;) miego popołudnia życzę wszystkim papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, Maniusiu, aż tak różowo to nie ma:D Na jednym wisiorze mam dla siebie ok. 15zł, zakładając, że czas, który poświęcam na jego zrobienie, jest za darmo:) Niestety ta masa perłowa poszła strasznie w górę, a w naturalnym kolorze już w ogóle nie sprzedają w \"moim\" sklepie... więc tak naprawdę, to zarobię tyle, żeby zrobić prezenty dla znajomych:) no bo - zapomniałam powiedzieć - of course moje \"kobiety\" w rodzinie dostają też ode mnie biżuterię;) A na ostatniej aukcji, gdzie mi zeszło 80%, było tylko 10 wisiorów;) MIłego wymieniania RUMowskiego:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia- 🖐️ dawno Cie nie bylo :) a_guu- 🖐️ Ciebie tez! co do cen mieszkan, to u mnie sa tak kosmiczne, ze wole sie nie wypowiadac :P na biezaca bylam kilka miesiecy temu, kiedy kupowalismy mieszkanie, teraz z ciekawosci sobie zajrzalam i wlos sie jezy, nie wiem kogo na to stac, wkleje Wam przykladowe oferty: LOKALIZACJA POW. PLN PLN/M2 Praga Północ/Pl. Hallera 26 206 000 8 169 Ursynów/ Jeżewskiego 50 475 000 9 500 Bemowo/Górczewska 45 450 000 10 000 Bielany/Szegedyńska 48 350 000 7 292 niezle, co? a to sa mieszkania z drugiej reki, z rynku wtornego, w dodatku wcale nie w najdrozszych lokalizacjach. Ceny w nowym budownictwie, w dobrym punkcie to w ogole kosmos :o zabulina, to ze dostaliscie mieszkanko to wielkie odciazenie :) my musielismy kredyt zaciagnac, ktory juz pieczolowicie musimy splacac ;) co do USG, to jesli robi sie to trojwymiarowe, to pomylki w okresleniu plci sa niezwykle rzadkie, tam wszystko widac jak na dloni :) zabulina, Ty uzdolniona bestio, ale sliczne te wisiory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, nie wiedziwec czemu z mojej pieknej tabelki z cenami mieszkan zrobila sie jedna scisnieta i zlana w calosc ;) w kazdym badz razie idac po kolei od gory, to mialo wygladac to tak: powierzchnie meiszkan kolejno: 26 m2, 50m2, 45m2, 48m2 cena za mieszkanie (kolejnosc adekwatna): 206 tys, 475 tys, 450 tys, 350 tys cena w przeliczeniu za 1 m2: 8 169, 9 500, 10 000, 7 292 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze cos wtrace ;) maniusia, z tym brakiem checi do pisania to Cie doskonale rozumiem, pamietam jak mi strasznie sie nie chcialo, ile czasu nie moglam sie zmusic. Co prawda ogrom teorii napisalam juz sobie w styczniu/lutym- pracowalam wtedy w poprzedniej pracy, gdzie bywaly tygodnie kiedy nie mialam tam nic do roboty, wiec pisalam :) pozniej zmienilam prace i praca lezala sobie dluuuuugo (kiedy dowiedzialam sie, ze moja promotor wczesniej wyjezdza i nie moge sie bronic w lipcu, a dopiero we wrzesniu w ogole wrzucilam na luz ;) ). No ale zabulina ma racje, ze jak juz sie czlowiek zmusi i zacznie to o dziwo idzie szybko :) zleci Ci nim sie obejrzysz :) ja nie posiadam sie z radosci, ze mam juz spokoj ze studiami :) to co prawda swietny okres w moim zyciu, ale tylko studia dzienne, licencjackie. To jest prawdziwe studiowanie. Jak poszlam na zaoczne uzupelniajace mgr (ktore niewatpliwie jakies tam zalety tez maja), to odczulam to ciezko- po calym tygodniu pracy naprawde nielatwo jest wysiedziec jeszcze weekend w szkole teraz mam wszystkie weekendy wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - miezłe ceny, niezłe... Kurde, za 400 tys można mieć już dom z ogrodem, jeśli samemu si wybuduje - przeceiz to bez sensu! Moi znajomi kupili mieszkanie dla córki w centrum Warszawy. zapłacili... 700 tys!!!! Wytłumaczcie mi - jaki w tym sens, skoro można by za to mieć superwillę, a mieszkanie ma 90m2? Co do wisiorów - dziękuję za komplementy... gdyby sie wam któryś spodobał, albo na prezent dla mamy, albo coś, to dajcie znać.. ;) Co do naszych warunków - to masz rację, mamy jak u Pana Boga za piecem... Wiem na pewno, że będziemy mieć własny dom... Ale póki co - musimy zacząć porządnie zarabiać, żeby się nie wstydzić przed sobą samym:) Nie wyobrażam sobie, żeby wszystko w życiu dostać gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusiai001
no to co, ja jestem :) ale tylko na moment, mam w pracy inwentaryzacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, Ty podszywaczu ;) dziewczyny, nie wiem co mam kupic P na gwiazke, jak nigdy nic mi nie przychodzi do glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anim
witam moj ślub 31.12 o godzinie 18 zdaje sobie sprawe ze to już. jestem bardzo szczęśliwa przygotowania weselne to prezent od bliskich przyjaciół mamy się nie martwić bo chcą zrobić to dla nas.ja jestem pracownikiem misyjnym pracuje z narkomanami więc praktycznie nie zarabiam dlatego też moi bliscy sprawili mi niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anim. Jesteś już jedyną nie-żoną na topiku:) Zaba wisiory piękne. maniusia, agu cześć:D no to co ???????????????? Żartujesz z tymi cenami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem tylko na moment, bo padam z nóg. zajrzałam żeby sprawdzić co się dzieje, i stwierdzam że cichutko tu. 🖐️ anim agatka, jutro obchodzicie \"studniówke\" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz maniusia, że już wczoraj na to zwróciłam uwagę:) U mnie dzisiaj kuzyn przedpokój robi i mam syf straszny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Do świąt coraz bliżej :D Posprzątane mam już wszystko, choinka ubrana (mam to od lat----niecierpliwość :P) Teraz już tylko przeglądam strony z przepisami :) w tym roku planuję przygotować barczsz czerwony z przepisu Darii Widawskiej (DDTVN), pierogi z kapustą i ciasta. Resztę robi moja teściowa i mama :) Czytałam, że pisałyście o \"stówkach\" Nasza (tzn. moja i Holly) wypada w WigiliE :) Pozdrawiam Was cieplutko 🌻 ps czy u Was też jest tak ziiimno????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) agatka- niestety nie zartuje z cenami tych mieszkan, choc tez uwazam, ze to chore :o Kasiak- jakas Ty zorganizowana :) ja tez juz zrobilam generalny porzadek u nas w pokoju- mialam tone papierow do przejrzenia- w tym roku zalatwialismy kredyt, kupowalismy mieszkanie, slub, urzadzanie- wiec masa drukow, wnioskow, poradnikow, folderow z meblami itp sie nagromadzila :o a ze niektore wazne trzeba bylo papierek po papierku przejrzec bleee- no ale mam juz to za soba, a jaki jest porzadek i ile miejsca sie zrobilo ;) pierogi i uszka do barszczu juz mam zrobione- bodajze wczoraj z mama lepilysmy :) pewnie cos tam mamie pomoge przy ciastach, zrobie salatki jakies, ale generalnie to mama przygotowuje swieta (ja nie umiem robic tych wszystkich pysznosci ;) ) no i tesciowa- bo u tesciow tez bedziemy sie goscic :) wybralam sie dzis po reszte zakupow- w srodku dnia weszlam do najwiekszego w wawie centrum handlowego, z nadzieja, ze skoro to srodek dnia to niewielu jest takich jak ja, którzy maja w tej chwili czas robic zakupy- o zgrozo jak sie okrutnie pomylilam :o ludzie oszaleli! widac, ze wiekszosc to lata po tych sklepach chyba tylko po to, zeby polatac, jak w jakims amoku- ech, niestety to chyba chory syndrom naszych czasow! niemniej nie poddajac sie (co mialam ochote zrobic w pierwszej chwili) poszlam tam gdzie mialam zaplanowane, udalo mi sie nawet sporo rzeczy kupic :) i to w niedlugim czasie :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, co do studniowek to ja kompletnie tego nie licze :) i nie mam pojecia kiedy nasza byla :P rocznice, owszem, wazna rzecz, ale az tak sie nie rozdrabniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane!!! Kasia - chylić czoła przed taka gospodynią:) Dobrze wiedział R, co dobre.. ;) i bardzo dziekuję za karteczkę.... My nie mamy takiego podziału - przyjeżdżamy do BB i wpadamy w wir pokrój/poszatkuj/ugotuj :D Nie wiem, co będę robić - co wypadnie najpewniej:) No to co - nie łudzę się a`propos sklepów - od dwóch tygodni omijam je jak mogę:) Gratulacje, że w ogóle przeżyłaś taki zakupowy szał - mogli Cię byli rozdeptać!! Ja dzis pakuję prezenty... wieczorem stroimy naszą choineczkę:) Ech, a jak przyjadę doBB, to będziemy musieli wystroić z M taka gigantyczną, 2metrową choinę u mnie w domu.. to jedyna rzecz, którą NA PEWNO bedę musiała zrobić :P Wrobili nas w to moi szanowni rodziciele parę lat temu, twierdząc (zgodnie z prawdą) że M jest najwyższy w rodzinie, a ja (tu już można sie kłócić) mam największy zmysł plastyczny :P Jak chcą człowieka do czegoś przycinąć, to nawet do podlizywania sie uciekają :P W każdym razie, słówko wyjaśnienia - dlaczego tak na to narzekam. Otóż u nas to jest zazwyczaj żywy świerk... a to tałtajstwo KŁUJE JAK NIE WIEM!!! Po takim ubieraniu boję sie czegoś napić, bo mam wrażenie, że płyn przeleci przez moje pokłute ciało na wylot jak przez sito :P i tak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Z okazji Świąt, życzę Wam wszystkim cudownie spędzonych dni, fantastycznych momentów, wspaniałych chwil z Mężami:) Niech dla Każdej z Was będą to najpiękniejsze Święta spędzone po raz pierwszy w Nowej Rodzinie:) A w Nowym Roku samych cudnych Dni,wspaniałych inspiracji, spelnienia marzeń i ...zadowolenia z męża, jak to mówią Babcie:) Pozdrawiam, Narzeczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Narzeczona dzięki 😘 ja również życzę Ci wspaniale spędzonych Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodziny, udanych prezentów i wskoku do Nowego 2007 roku ;). A tak na marginesie \"Narzeczona\" już jest \"Żona\" :D pozdrawiam Cię cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Nie wiem, czy jutro znajdę czas, więc piszę do Was świątecznie: Pięć metrów choinki cukierków dwie skrzynki pół tony Miłości, karpika bez ości, białego bałwana, szaleństwa do rana z całego ❤️ Wam życzę!!! Żeby te Święta były naprawdę niezapomniane - wyłącznie w dobrym sensie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIEWCZYNKI:))) Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada. Zdrowych Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2007 ps.Dziekuje za życzenia i życzę wam wsoaniałych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam, aby te Święta były białe (bajka), rodzinne, pachnące choinką, piernikiem i innymi pysznościami. Abyście po tym szalonym roku, w którym założyłyście swoje własne rodziny, w końcu znalazły chwilę czasu, aby przystanąć, odetchnąć i poczuć błogi spokój i nastrój tego wyjątkowego okresu. Abyście spojrzały na swoich mężów i uświadomiły sobie, że już do końca życia będziecie spędzać z nimi każdy dzień, każde Święta Bożego Narodzenia i żebyście z tego powodu zawsze, ale to zawsze były przeszczęśliwe. Abyście w przyszłym roku na Święta Bożego Narodzenia oprócz tego, że będziecie szczęśliwymi, spełnionymi żonami, mogły się pochwalić zdrowym, mało jedząćym i dużo śpiącym przychówkiem:) (Mx, no to co, Kasiak, tiki).I generalnie wam życzę jednego: jak najwięcej cudów w waszym życiu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, ze duzo spiaca pociecha to skarb to sie zgodze :) ale malo jedzaca?? karmienie piersia to jak trening na silowni, wiec niech je ile chce ;) szybciej zgubia sie nabyte kilogramy ;) :P a i maluch bedzie silniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2025.swf Wiem, że nie ma mnie zbyt wiele na forum ale niestety nie mam kiedy. Napisałam, ż nie mam mnie zbyt wiele - muszę wnieść małą poprawkę nie ma mnie wcale. Ale jeszcze tylko jutro i do godzinki 15 i wypoczynek aż do środy. :D Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×