Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Aggatka odpowiem Ci na tym topicu :) przyłącz się do Nas :) Ślub 16 września to dokładnie za 6 miesięcy :o większość rzeczy mam już pozałatwiane, został nam tylko samochód zaklepać. Bukiet zamówić, strój pana młodego kupić :P i tyle nie licząc mioch butów bielizny i stroju na drugi dzień. Ale to zostawie na ostatek aby mi się nie nudziło :) A Ty agatka co masz załatwione? Jaką suknie kupiłaś masz link???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggatka
Linku nie mam, bo jakos nigdzie nie moge znalezc. Suknie zamawialam ( bo jest szyta na mnie i pozniej zostawiam ja w salonie) u pani sloniczowej (znan osoba bo ubiera miski).Jestem zadowolona, z sukni, uwazam,ze zostal perfekcyjne dobra. Do tego cenna w maire rozsadna (przynajmniej takie jakie sa w moim miescie) Slub w maju, a ja mam jeszce duzoo, duzooo rzezcy do zalatwienia. Sala, kosciol, zespol, kamezrysta-to juz alatwione. Ale zostala poradnia rodzinna, dodatki dos ukni, stroj Pana Mlodego, odebrac obraczki, porozwozic zaproszenia ...a ja na nadmiar zcaus nie narzekam, wiec zaczynam byc przerazona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ledwo sie dzis zwleklam z lozka, dopadlo mnie chorobsko Katka, Kasiak- no pewnie, ze nie gniewam sie za przeslanie hasla :) sama je Wam podalam przeciez. Tylko prosilabym, zeby nie upubliczniac go nigdzie indziej, bo skoro ta wizazystka ma to haslo to raczej sobie tego nie zyczy :) co do rekawiczek to Tobie Katka do tej sukienki bardzo pasuja, ja jakos nie widze rekawiczek w modelu, ktory chce szyc i przylaczam sie do opinii, ze tez stwierdzilam, ze to bez sensu wydac majatek na suknie slubna, dlatego chce szyc, znalazlam super krawcowa, sprawdzona, sukienke, ktora kosztuje 3 tys uszyje mi za ok 1200 :) co prawda jest to krawcowa nie z mojego miasta, bo w warszawie czasem krawcowe wyzej sie cenia niz by to w salonie wynioslo ;) aggatka, witaj :) fajnie, ze zagladaja tu jeszcze co jakis czas nowe osoby, dzieki temu caly czas jestesmy w temacie :) ps calkiem sympatyczne miasto bialystok- mialam tam chlopaka kiedys ;) Kasiak, co do diademow to mi sie nie podobaja jesli mam byc szczera. Ale przeciez kazdej z nas podobac sie moze co innego. Jedyny model diademu, jaki mi sie nawet podobal to jest wlasnie na tej stronie z fryzurami, do ktorej link wkleilas. Chodzi mi o post Nadii, Wysłany: Wtorek, 03 Lut 2004, 20:11 I w nim drugie zdjecie- tej blondynki. Hmmm, tak sobie mysle teraz, ze to nawet nie diadem moze tylko jakas taka ozdoba delikatna ;) Co do fryzur, to rzeczywiscie jest ich sporo, ladne sa, tylko kurcze, dla mnie jakies takie za powazne w wiekszosci, za duzo lokow itp. Musze wykombinowac cos z fryzjerka- zeby bylo to ladne, proste, eleganckie, ale i dziewczece :) ufffff, wczoraj bylismy na ostatnich naukach :) jeszcze tylko 2 spotkania w poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Ja też dzisiaj nie zaczynam dnia od kawy, tylko herbatki ziolowej (wczoraj wypilam 4 kawy przez dzien i wieczorem czulam sie fatalnie) Witam nowe osoby - bardzo fajnie, ze się przyłączyłyscie :)) Co do fryzur, to juz je widzialam i faktycznie sa b. piękne - trudno wybrać, ale tak naprawde to ja pokaze fryzjerce co mi sie podoba, a ona w opraciu o to niech uczesze mnie jakoś sensownie :)) Zazdroszcze tym z Was, ktore mają już nauki za sobą - ja to w ogole nie moge sie za to zabrać - odkladam z tygodnia na tydzien (chyba zrobimy to w trybie weekendowym, bo innego wyjscia nie widze :( Jak zrobi sie cieplej wybiore sie za sukienką - najpierw obskocze krakow, a potem do bytomia za moim demetriosem :) Najlepsze jest to, ze kazda z nas ma jakas upatrzoną sukienke - a potem jak rusza na sklepy, to wybiera zupelnie inną ---- pewnie ze mna tez tak bedzie :P kasiak mnie tez diademy sie średnio podobają - nawet mam taki w domu, ale jakos bym tego na sobie nie widziala :) No to --> kuruj sie :)) :)) :)) U nas znowu pada śnieg......... :((( Ja juz nie mam siły do tej pogody...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly no to co :( to chyba tylko mnie podobają sie diademy. Chodzi mi nie o taki wielki jakby można pomyśleć, ale właśnie jak pisała no to co coś skromnego w formie ozdoby w zastępstwie kwiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja nie będę miec diademu, chociaż dobrane do niektórych fryzur ładnie wyglądają, to ja raczej czułabym się jak księżniczka albo miss a nie panna młoda:P ale to jest twój ślub i to ty musisz zdecydować, dodam też że moja ciocia na swoim ślubie miała włoski za uszy i miała tylko ładnie umodelowane i do tego właśnie tylko diadem, miała do tego dobrze dobraną suknię i wyglądała pięknie(rzucała bukietem-bo nie miała do tego welonu) Aggatko my zaczniemy rozwozić 2 miesiące przed ślubek, do Niemiec już wysłaliśmy, pozostali wiedzą, więc nie ma problemu(jedynie do mojej matki chrzestnej wcześniej się wybierzemy, bo ona nie ma zielonego pojęcia) tiki tak - dziękuję za pocieszenie🌼też mam nadzieję, ze zdążymy:) no co to hasło krąży tylko między nami:) przynajmniej z mojej strony nikt obcy go nie pozna holly u nas też sypie (ale ja na szczęście lubię snieg:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli kasiak podobają Ci sie diademy, to nie ma w tym nic zlego. Na pewno znajdziesz jakiś gustowny i delikatny :)) Nie wszystkim wszytsko musi sie podobac, ważne, aby podobalo sie Tobie ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przeciez o to chodzi, kazda panna mloda ma byc jedyna i niepowtarzalna a nie jakies kopie i dobrze, ze rózne rzeczy nam sie podbaja bo inaczej wszystkie sluby bylyby z ta sama aktorką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Kasiak, Ty musisz sie w tym diademie dobrze czuc i byc do niego przekonana, wtedy na pewno bedzie Ci pasowac :) Katka to dobrze okreslila jesli chodzi o moje zdanie- nie tyle, ze mi sie diademy jakos bardzo same w sobie nie podobaja, tylko wlasnie kojarza mi sie z ksiezniczka ;) dziewczyny, glupie pytanie- kiedy sie kupuje buty? juz jak suknia jest calkiem gotowa/upatrzona? Kasia, jeszcze chyba pytanie glownie do Ciebie, bo Ty tu ta stronke podawalas i wiem, ze ogladalas tam buty- www.bialebuty.com.pl Mozesz mi ciemnocie wytlumaczyc czy tam mozna obejrzec kazdy podawany przez nich rodzaj butow? Kazde buty z kazdej kolekcji maja jedno zdjecie, ale pod spodem jest do wyboru kilka rodzajow, np satyna matowa biala, skora matowa biala itp- ale jak sie zmieni rodzaj to zdjecie sie nie zmienia. Nic z tego nie rozumiem :( Ratuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Kasia, ja widze, ze tam z boku po prawej stronie wyswietlaja sie niektore probki wzorow, ale nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co właśnie to jest głupie bo nie mozna obejrzeć jak będzie wyglądał but po zmianie koloru na pasku. Są jak napisałaś do wyboru jedno lub dwa zdjęcia i tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achm :o dzieki, bo myslalam, ze ja juz jakas glupia jestem ;) szkoda, bo maja naprawde duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co wiesz co tam zboku są pokazane koronki butów jakie mozna wybrać i materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do butów to ja na przymiarke musze iść już z butami i z bielizna, wtedy mi idealnie suknie dopasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co mysle że jakby co to mozna by poprosić aby przysłali próbki tych materiałów ma buty aby dopasować do sukni. Ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i tak ale to jednak nie to samo co zobaczenie calego buta :) chyba nie odwazylabym sie tak w ciemno butow do slubu zamawiac choc te z kolekcji EMBIS sa bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym sie bała netem kupic buty ja bede szukac po sklepach we Wroclawiu do upadlego! no ale do maja mam czas a Wy wszystkie macie białe sukienki? zmierzam do tego, ze ja musze kolor garnituru MĘŻĄ dopasowac do swojej sukni, ona taka różowawa pamietacie? mysle, że ciemny gfafit będzie oki? a wy co o tym myslicie? a wasi jakie kolory beda mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak dobry temat! Dzieczyny jak to jest. Jakie dodatki powinen mieć w facet w kolorze naszych sukien? Słyszałam, że kamizelka innym razem że krawat. Teraz nie mam pojęcia zgłupiałam :P Ja bym chciała aby mój Miś miał zamiast krawata ten musznik czy jak to sie zwie (ale nie muche).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam strach o moje buty:( nie chodzę w obcasach więc będzie mi ciężko, ale chociaż do kościoła i do kolacji chciałabym mieć jakieś ładne na małym obcasiku, ale z wszystkich butów to najbardziej podobają mi się te z pełnym obcasem, miałam kiedyś podobne i pamięta że były nawet wygodne na tej stronie na 3 zdjęciu(ja miałam troszkę niższy obcasik) http://bialebuty.com.pl/index.php?m=dir&s=3v44egi4julqya7oltl2eadcxw7kaveh&id_dir=12591

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzo stronke \'biale buty\' - to wybierasz sobie fason, a następnie material z ktorego ma but byc wykonany - faktycznie widac tam tylko 1 rodzaj np. but wykonany z koronki. ja sie przymierzalam do zamowienia butow z tej strony, ale akurat podeszlam inne i kupilam (nie ma bata, zeby nie pasowaly do sukienki - bo są to kalsyczne szpileczki, 6 cm obcas, matowa skorka i niewielka ozdoba z boku) - kupilam calkiem biale , bo i sukienke chce miec biala :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka - te buty są ładne, ale nie wiem czy bedą pasowaly do sukienki (gdyby byla jakas awangardowa to tak), jakos nie jestem do konca przekonana. Lepiej wedlug mnie zainwestowac w delikatniejszy bucik. Ale to juz kwestia gustu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi osobiście mój Misiek podoba się bardziej w ciemnym garniturze, ja będę na biało więc ładnie by to wyglądało, u nas jakaś moda przyszła na jasne garnitury, ale wolałabym żeby jasny miał na drugi dzień:) jeszcze za bardzo się nie rozglądaliśmy się, ale od kwietnia będzie trzeba zacząć czegoś szukać:P bo czas nagli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nawet nie zdazylam przyczytac tego co napisalyscie ale ze jestem uzalezniona od naszgo forum musiala wpasc na chwilke holly, widzialam sie wczoraj z ludzmi z rossy, bardzo symapatyczni. podpisalam umnowe o bukiet. mam dzis pieklo w pracy cale top management sie zjechalo z zagrniacy i cyrk jak zwykle no ale mozna sie przyzwyczaic postaram sie wpasc i poogladac fryzurki jak sie troche uspokoi milego dnia kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka mam to samo zdanie co holly. Te buty są ładne, ale nie wiem czy do sukni będą Ci pasować. To Twój wybór, ale ładniejsze by były na szpilce. To moje zdanie :) Jeśli chodzi o garnitur to też chce aby Miś miał ciemny na pierwszy dzień a na drugi jansy . Rozglądać zaczniemy się tek gdzieś od czerwca bo wcześniej pieniądze polecą na opłaty za samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, dziękuję za radę:)🌼 dokładnie, ja mam gorzej bo w mojej sukni będzie but bardzo uwidoczniony wię musi być niby to ładny, ale skromny skromny:) ja nie będę kupować na necie więc każdy bucik dobrze pooglądam i mam nadzieję, że uda mi się dobrac coś odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zaczne sie juz rozgladac za butami, przynajmniej je kupie ;) tez chce biala suknie w koncu, wiec i buciki biale. Chce jak Holly proste, matowe, obcas tez ok 6 cm, dosc cienki, ale stabilny przy tym. Kurcze, te suknie zazwyczaj maja kilka warstw przez halke np, boje sie, ze w kosciele np przy podnoszeniu od klekania zaplacze mi sie obcas w suknie i bedzie cyrk :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do garnituru mojego P. to on raczej lepiej czuje sie w ciemnych i w takich tez mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, to fajnie, ze udalo Ci sie z nimi podpisac umowe :)) To prawda, to bardzo sympatyczni i mili ludzie. Bede Ci dozgonnie wdzieczna za tego linka, ktorego wkleilas :)) Odpadlo mi w ten sposob mase roboty :)) A i wiem, ze bedzie to wykonane jak trzeba :)) katka - pobiegaj po sklepach, na pewno znajdziesz ładne buciki :)) Przymierzysz, zastanowisz sie czy to na pewno te :)) Glowa do gory!!! Ja myślalam, ze szukanie butow dla mnie to bedzie przkleństwo (nie ze wzgledu na rozmiar bo mam 39), ale jakoś trudno cos znaleźć - jak sie tego specjalnie szuka, a tak buty przyszly do mnie same - poszlam w sb na miasto na obiadek i wrocilam z butami (nigdy jeszcze takich wygodnych nie kupilam) :))) :))) Sa stabilne i mam pewnośc, ze druga para na zmiane nie bedzie mi potrzebna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj misiek musi miec czarny garnitur :))) Powiedzialam mu, ze jak kupi inny, to ślubu nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×