Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

dzieki holly podobno prawdziwe pieniadze mozna zarobic tylko na swoim he he he wczoraj dostalam zaproszenia do zatwierdzenia naniosłam pare poprawek i teraz czekam chcialabym juz miec je gotowe wymyslilam ze pierwsze rozwioze przy okazji swiat wielkanocnycg 2 pieczenie na jednym ogniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy ja uwazam, że to jest niezły pomysl trzeba spróbować tylko trzeba dokładnie sie temu przjrzec musialabyc na kafe zbadac czy to mialo by wziecie, moze napisalabys post ze slub zalatwia ci taka firma i co ludzie o tym mysla, czy by chcieli adres? hym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tik tak masz racje musze to najpierw sprawdzic i przekalkulowac a to jest pomysl na po wakacjach - na razie ma swoj slub do zorganizowania no i inne rzeczy naglowie a moja plastyczka tez jest dostepna dopierow tym okresie wiec mam czas zeby to przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co marcy, ja też się kiedyś nad taką firmą zastanawiałam. oglądałam kiedys taki film, głównie właśnie o kobiecie która ząłatwiała wszystkie formalności związane ze ślubem. i też mi się to spodobało. nie pamiętam tytułu. ale niewiem czy u nas byłoby wzięcie na takie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie obawiam ze przy takich zarobkach jakie mamy w naszym kraju - jedynie ludzie na wyzszych stanowiskach (przewaznie maja kase a nie maja czasu) byliby potencjalnymi klientami to na razie tylko jeden z ostatnich pomyslow a ze troche byl po drodze z naszym formum wiec chcialam znac wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tylko zamozych stac to fakt!!! ale ja mysle, że naprawde jest ich wielu w tym kraju mimo, że obok tyle biedy, pozatym dzis takie czasy, że na nic nie mamy czasu tylko praca i praca po ponad 12 godz dziennie, wiele osób tak przeciez parcuje wiec ja mysle, że to by była twoja klijentela:) a całego rynku nie da rady podbić, a ta grupe spoleczna napewno udało by sie zdobyc:) tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogo na tej stronce, niektore rzeczy fajne ale nie które okropne ale fajnie, ze sobie podsyłamy takie stronki:) to mi bardzo dużo pomaga, dziękuje wam wszystkim za ten topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak podoba mi sie to co napisalas wydaje mi sie ze masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam linka nie dlatego żeby od razu kupować, tylko żeby popatrzeć, bo ja osobiście lubię oglądać takie rzeczy ;) a że niektóre same dekorują np samochód czy kościół, to zawsze można coś zgapić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topik pomagam - to fakt - ciesze sie, ze tu trafilam :)) A zapomnialam jeszcze Wam powiedzieć - bede miala w dekoracji sali tzw \"wybuchający\" balon umieszczony przy suficie - nie wiem za bardzo jak to sie odbywa,ale następuje spiecie, ktore powoduje, ze balon pęka podczas pierwszego tanca pary mlodej i wypada z niego masa maleńkich balonikow :)) Wydaje mi sie, ze bedzie to ładnie wyglądalo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten balon to niezły pomysł, nam by się taki przydał, nie patrzyliby wszyscy jak tańczymy, można świetnie odwrócić tym uwagę gości :) skąd ten balon masz? kupiłaś czy ktoś od dekoracji zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten balon bedzie nam montowala Rossa, ktora nam ubiera sale :)) Ale widzialam też na Allegro :)) - tylko nie mam linku do aukcji (poza tym to bylo troche czasu temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis zostalam w domu, rozlozylo mnie :( ale pozdrawiam Was i milego dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - moim zdaniem to też dobry pomysł chociaż spróbować to przekalkulować, też oglądałam filmy, gdzie praktycznie żadne wesele bez pośredników się nie odbywało dodatkowo zauważ że teraz jest mnóstwo ślubów, bo terminy wcześniej wszystkie pozajmowane, większość spraw załatwiają przypuszczalnie za młodych rodzice, ja np. wolałabym dać im odpocząć a zapłacić komuś za to, niestety z powodu braku kasy (i dobrego serca dla pracujących rodziców) musimy sami za wszystkim jeździć (nie marudze, bo mimo tego, że się denejwuję, to całkiem mi się to podoba, tylko że tego czasu brakuje) ale zamotałam:P mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi:D kurcze od natłoku spraw pół godziny wysyłam mój post:( teraz piję 2 kawcie i też mi się ciastko(ale urodzinowe) trafiło:P też myślałam o tym balonie, ponoć daje to piękny efekt, niestety mam chyba na sali za wysoki sufit i nie wiem ja ten balon tam przymocować?! muszę jeszcze pokombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez życze szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 dziś mam trochę więcej czasu i buszuję po necie. szukam tego balona o którym pisałyście. znalazłam jeszcze taką stronkę z dekoracjami i bukietami. http://gaudeo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ogladałam te balony ale nie umiem sie do tego udtosunkowac, czy bym chciała, czy nie? nie pamietam ile to kosztuje wy wiecie kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronce co podałam, napisali że 100 zł. jest to wielki balon, a w środku jest 100 małych. muszę pogadać z M., bo podoba mi się ten pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam spotkanie z babkąod sali, to zapytam jej czy oni mogą taki balon mi załatwić czy sama muszę. tylko tak się zastanawiam, czy jakbym go kupiła, to jak dmuchać żeby nie pęknał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia sama się zastanawiam, ale zapytaj dekoratorów, a potem nam powiesz czy ci to załatwią i jak to wszystko wygląda:) wreszcie do domciu:D życzę Wam miłego wieczorku i przyjemnego weekendu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę coś innego i pisze co innego-sorki, przyda mi się odpoczynek w weekend zapytaj tej babki od sali, a ja zadzwonię do dekoratorów sal i zapytam jak u mnie na śląsku wyglądają cenowo te sprawy i jak się zamawia gdzieś czy balon jest nadmuchany i jak się go przewozi????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za chwilę się zbieram :) życzę wam udanego weekendu 🌼 a no to co powrotu do zdrowia 🌼 w poniedziałek opowiem co się dowiedziałam u kobitki. jutro u mnie na pasku będą same dwójeczki ❤️ pozdrawiam i do zobaczenia w poniedziałek 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyni :) Wpadam tylko na minutkę!!!! Kapelusz piękny!!!!! 🌻 Sprawa z balonem też super :) ślicznie by to wygladało na przykład tak w połowie piosenki aby te balony wypadły 😍 Marcy założenie takiej firmy to nie głupi pomysł. Zwłaszcza teraz jak ludzie są tak zabiegani i w większości nie mają czasu na posiedzenie z rodziną przy obiedzie a co dopiero w załatwianiu formalności w sparwie wese. Trzeba rzucić się na głęboką wodę i zaryzykować. Na pewno się uda :) Dobra dziewczyny życzę miłego weekendu!!! Ja jutro do szkoły :( W poniedziałek przyjeżdza moja siostra z Londynu :) tak więc nie będzie mnie tu trochę czasu :( postaram się to nadrobić. To papapapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wam dziewczynki zycze milego weekendu dzieki za rady i za wsparcie odnosnie firmy do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×