Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

holly - bylam zaskoczona jak swietnie byla ubrana ta babeczka z rossy gdyby nie przkonaly mnie zdjecia jej buklietow za stylizacje wlasna podpisalabym z nia umowe miala perfekcyjnie dobrane kolory i dodatki mam nadzieje ze sie nie gapilam ale widac ze babaka zna sie na tkich rzeczach powiedzialm jej o naszym forum i pytalm o cibie - mowila mi o twoim bukiecie ze slonecznikow smieszne ze ona zna nas obie a mysmy sie nie widzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze o ciebie zapytala ale ze mnie niestety jest nieuleczalna gadula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, zgadzam się co do tych butków🌼 na pewno sobie coś ładnego znajde:) a tak z innej beczki:( co będzie jak przyjdzie koniec roku i każda z nas będzie juz po ślubie, to co wtedy?? zakładamy nowy topic?? ja chyba też się uzależniłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozymy nowy albo kontynuacje ja tez jestem uzalezniona 2 dzialy czekaj na tlumaczenia a ja tu z wami klepie nie umiem sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy pewnie, ze sie nie gniewam :)) faktycznie ta babeczka z rossy byla perfekcyjnie ubrana i umalowana - poza tym to bardzo ładna kobitka - uwielbiam ten typ urody :)) To faktycznie dziwne, ona nas zna, a my sie nigdy nie widziałysmy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly i Marcy ile Wam powiedziała ta babeczka ze bukiety? Na samochód też juz zamawiałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo, robota czeka a ja ciągle w kafeterii:) co do arniturów to ja za czarnym nie jestem, ciemny grafit, mój luby chciałby jasny ale ja mu nie pozwole bo do mojej sukienki totalnie nie pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktore wyjdą za maż wcześniej bedą zdawały relacje ze swoich wesel - czego sie wystrzegac itd - a my z no to co i kasiakiem bedziemy sie denerwowac :P A kontynuacja - oczywiście musi byc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holy i marcy - no własnie ile za bukiety i w jakim to miescie ta rosa, kurcze tak chwalicie ze ja tez bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam teraz na ich strone te rossy. I widzę że salon jest w Bielsku Białej. To holly musiałas jechać do bielska aby się spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam co robic, a co chwila tu zagladam ;) uzaleznienie ;) rozmawialam z moim Skarbem i chce chodzic na kurs tanca :) huuurra :) tylko wiecie co, wiekszosc tych kursow dla narzeczonych to oprocz walca i samby disco (czyli typowego tanca w parach) ma jeszcze w programie tango, cha-cha i kilka innych, a kurs jest intensywny, bo trwa miesiac i spotkania sa 2 razy w tygodniu. Czyli kurs krotki, a kilka tancow, boje sie, ze lizniemy po trochu kazdego, zrobi nam sie metlik. Ja kocham tanczyc, moglabym chodzic na kurs z roznymi tancami towarzyskimi, ale mozna przeciez po slubie :) Do slubu chcielibysmy pocwiczyc tylko walca i disco sambe, a nie na chybcika uczyc sie po trochu. Zastanawiam sie jeszcze nad kupnem plytki na allegro z kursem tanca, moze w domowym zaciszu uczac sie w swoim tempie, cwiczac kiedy chcemy, bedziemy sie czuc swobodniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - juz Ci piszę :)) Otoz oni chcieli zobaczyc moją sale w Zywcu - i tam tez sie z nimi umowilam, usiedliśmy sobie w kawiarni, wypiliśmy kawkę, omowiliśmy wszytsko, pogadaliśmy po glupocie - i tak na zeszlo 1,5 h :)) - bukiet ślubny - 130 zł (sloneczniki, gardenie, przezroczyste liscie z perełkami, przybranie + wszystko otulone tiulem) - bukiet na samochod - w tym samym klimacie co moj - 150 zł - bukiecik miska - dopasowany do mojego - 20 zł Wszystko 300 zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma nietypowe zamowienie bo potzebuje 3 bukiety - 1 dla mnie i 2 dla druzek - a ze nie chce zeby calosc sie gryzla zamowilam takie same - nie sa najtansze ale wybralam roze do tego przypinka wiec za wszystkie 4 rzeczy - 330 zl nie jestto tanio ale te bukiety sa naprawde wyjatkowe zakochalam sie w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly to rzeczywiście nie tak źle! Myslałam że ceny będą dużo wyższe. To w takim razie ja chyba też sie z nimi umówie, ale zastanawia mnie to czy będę musiała do ich siedziby jechać czy oni przyjadą do mnie. Do Bielska mam troche kilosów. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co-my też szukamy czegoś na alegro i zaczniemy chyba od tego, zresztą nawet jak nie nauczymy się wszystkiego to możemy to zrobić po ślubie, a na wesele przede wszystkim walc:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 to dla was bo jakoś mi tak dzisiaj miło:D a salę też będą wam stroić, czy nie są od tego, ale chyba coś pisałyście ze tak, a jak tak to za ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie stroja ale sa od tego mysle ze mogli by dojechac bez problemu do jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - jeśli chodzi o bukiety, to pytalam kiedy je robią (chodzilo mi o to, zeby byly świeże) , ona na to, ze robi je wieczorem w piątek - tak 18-20h (moje tez tak beda robione) i albo my je odbierzemy w Bielsku, albo zaoferowala, ze spotkamy sie w polowie drogi :)) Sale ubierają mi w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajne płyty do nauki tańca na allegro kosztują tylko 25 zł + koszt przesyłki. Jest do ściągnięcia minutowy pokaz kursu walca. Przed chwilą obejrzałam i mogę powiedzieć, że fajnie jest to zrobione chyba to kupię. Muszę jeszcze pogadać z Miskiem czy sie będzie ze mną uczył. Jest uparty jak OSIOŁ!!!! to jest link do tej strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=90978946&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, a Ty skad jestes? tego ktora skad jest jeszcze nie ogarniam ;) za tak fajna obsluge i ciekawe kompozycje to sa bardzo przystepne ceny, ja kupujac mamie kwiaty na imieniny w poniedzialek w pobliskiej kwiaciarni (w ktorej i tak nie chce zamawiac, dowiadywalam sie z ciekawosci), spytalam czy robia wiazanki slubne i o ich koszt. Pani powiedziala mi, ze robia i najtansza kosztuje od 150 zl, ale powiedziala, ze takie naprawde ladne to od ok 220 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to jednak obejdę sie smakiem :( i trudno zamówię już tu u mnie w mieście bukiecik. Na zaręczyny mój Misio przyniósł dwa przepiękne bukiety dla mnie i dla mojej mamy. Były bardzo ładne. To jestem pewna, że na ślub też mi coś ładnego zrobią. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co je jestem z Zawiercia. To jest parę kilosów od Dąbrowy Górniczej. I właśnie u mnie też są takie ceny! Za bukiet ślubny taki jak chcę babka powiedziała mi 250 zł to daj spokój jak tam u Rossy bym miała może za około 150 :o KOSZMAR!!!! A ja tak daleko mieszkam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jaka to kasa ne te kwiaty, nie sądziłam,ze wyjdzie mi ze 300 zl wydac, jestem zszokowana o bielsko biała to daleko, musze w legnicy poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak ale mi sie wydaje ze oni by mogli dojechac zwlaszcz jesli by ci robili sale (szukasz kogos?) to nie jest az tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak - na pewno bedziesz miala ladny bukiet :)) denerwujące jest tylko to przeplacanie za wszystko co \"ślubne\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy w zasadzie salę to będziemy dekorować sobie sami. Chodzi mi tylko o wiązankę, bukiet na samochód i dla Miśka ten stroik. A z bukietem to nie przyjadą przecież. Nie no najlepeij będzie jak tam zadzwonie i się dopytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - Ty bierzesz ślub 16 wrzesnia tak jak ja prawda?? Wiesz, oni mowili, ze przyjmują tylko 2 zlecenia w tygodniu na sale (jedna ubierają w czw, drugą w pt) - u mnie beda w czw...Kurcze nie pamietam, czy mowili coś o drugim weselu .... Ale zawsze mozesz spytać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly masz rację jak pytałam sie ile będzie mnie kosztować fryzura do ślubu, kok to odpowiedziano mi że koło 100zł, a jak czesałam się na sylwka też w kok to zapłaciłam 35zł :o spoko nie! Mama mi mówi nie przyznawaj się że do ślubu, ale jak nic nie mówić i tak się domyślą jak przyniosę tiare. To jest chore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly tak 16 września, ale jakbym na sali odpuściła to może o bukiet nie będzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sie Kasiu dowiedziec. Moze jak oni nie beda mogli dojechac do Ciebie, to ktoś z Twojej rodziny podskoczy po te bukiety :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×