Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Witajcie dziewczynki!!! U nas strasznie tej nocy nasypalo, ta zima chyba nigdy sie nie skonczy ;( - witaj dodisz - fajnie, ze sie do nas przyłaczasz :)) Widze, ze jest nas coraz wiecej - i dobrze ! - Kasiak - to super, ze udalo Ci sie załatwić welon - mozesz juz prawie pędzić do ślubu :)) 🌼 - no to co - fajnie, ze masz taką utalentowaną krawcowa - na pewno bedziesz miała piękna suknie :)) - maniusia - obraczki sliczne :)) Tylko nie chce Was martwić, ale ostatnio czytalam na jakimś ślubnym portalu, ze obrączki łączone z 2 metali np. przy rozszerzaniu lubią pękać na łączeniu tych metali (jak znajde link do tej stronki to wkleje) - marcy - zaproszebnia bardzo ładne :)) 🌼 Umowilas sie już z Rossą??? - ja też pije kawke........i marze, aby ten dzien sie już skonczyl :)) pozdrówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki:) ale pogaduchy przy kawie dzis urządzacie:)ja tez właśnie pije więc się przyłączam:) wszystkie obrączki bardzo ładne - w tym probloem, że mnie sie wszystkie podobaja i jak tu wybrac te jedyne? marcy - zaproszenia sliczne hi hi bo ja tez myślałam nad takimi, naprawde, ale cena przekonała mnie do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, kojarze te obraczki, juz je pokazywalas- ladne :) ale z nimi tez pewnie sie na da nic zrobic w kwestii ewentualnej zmiany rozmiaru, co? a ja mam chyba jakas obsesje na tym punkcie ;) i musialam wybrac takie, ktore jakby co da sie zmienic jejku, meczy mnie katar, mam dosc tej glupiej zimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kamerzysty i fotografa, to my planujem sesje slubną studyjną i plener, a kosciół i wesele zostawiam koledze - troche się na tm zna i wypasioną cyfrówke ma:)_ a co do kamerzysty to jednak sie nie zdecydujemy - wójek coś tam nakręci i już, ja nie lubie potem takich kaset;) a co do meni i reszty to wiecie, my mamy fajnie bo w cenie od gościa i za sale jest już całe żarełko - trzeba tlko ustalic szczegóły i ewentualnie wtedy sie nieco cena zmieni, ciasto, tort weselny nawet, szampan na powitanie gości, strojenie sali i kapelka do kotleta - full servis:) i jeszcze mam gratis apartament małzenski na górze na noc poslubną:) a gości możęmy przenocować też na górze za 25 zł od osoby, to tanio nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co masz rację jak mi palec zmaleje to nie wiem co zrobię!! Jak mi R. kupił pierścionek zaręczynowy to był dobry, a jak przyszło na zaręczynach to omal mi nie spadł z palca i musiałam go zmiejszać. Na nieszczęście kobitka przekonała mnie że 11,5 będzie dobry (noszę 12,5) bo się będzie dobrze trzymał i jak wyszło potem to był za mały i musiałam o numer powiększać. Tak więc Robek powiedział, że z obrączkami to wstrzyma się na oststnią chwilę (pod koniec sierpnia) aby mi palce nie schudły :) bo jak to ujoł ma już dość ciągłego mojego chudnięcia przed ważnymi sprawami (jak coś sie ważnego zbliża to waga mi leci w dół) Boje sie tylko aby na te obrączki nie trzeba było czekać bo jak znam moje szczęście to do ślubu pójdę ze srebrnymi, które kupiliśmy sobie na pół roku chodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze całe porawiny - obiad i wszystko i do 19 zabawa są w cene wliczone, a placimy 115 zl od osoby, to mysle ze bardzo tanio udało nam sie znależć, jak patrze ile wy płacicie. gdzie sie podziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodisz
zaogladałam się na zaproszenia na necie. ja bym najchętniej zrezygnowała z poprawin, tylko nie wiem jak to zrobic, prawie cała moja rodzinka jest z daleka, wypada załatwić im nocleg i na drugi dzień jakis posiłek. i taim to własnie biegiem nie unikniemy pewnie poprawin.Niech i będą.Taka tradycja. a na ile osób robicie wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak ja nie płacę od osoby. Wesele mi robi kucharka i powiedziała, że ona nie liczy od osoby. Kobitka nie po raz pierwszy będzie szykowac żarełko na wesele tak więc wie co mówi. Zapytała sie tylko na ile osób jest wesele powiedzieliśmy że szykujemy tak na około 90osób (na początku miało być około 70 :) ) ale jak zaczęliśmy wyliczać to parę osób nie pasuje nie zaprosić :o . Tak więc dała nam menu na około 100 osób. A to co zostanie to podzielimy na nasze dwie rodziny. Nic sie nie zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa jeśli chodzi o poprawiny to będzie gotowanie w niedzielę rano :) poprawiny będę miała tak od godziny 18 do 24, ale to kwestia dogadania się z zespołem (chodzi o dopłatę ;) ) i zostaną dłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - to fajnie. tzn my płacimy 80 zł od osoby i nic nie musimy sami kupowac, np tylko napoje i wodeczke, i do tego koszty stale podzielone na liczbe gosci, wiec im wiecej ludzi tym taniej. a poprawiny to wlasnie głównie z tego powodu, że 80 % gosci to przyjezdni, wiec trzeba im potem obiadku dac i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki -tak - to placisz naprawde bardzo tanio :)) ja place 110 zł/osoba + alkohol + ciasto i chce jeszcze dokupić sokow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mam poprawin...Z czego sie ciesze. Co prawda polowa gości to przyjezdni, ale rezerwujemy im nocleg w hotelu wraz ze śniadaniem, a potem każdy w swoja stronę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, tez slyszalam z tym pekaniem tych obraczek, ale poniewaz wazna kwestia dla mnie jest, zeby obraczki byly solidne, zasiegnelam jezyka gdzie trzeba i dowiedzialam sie dokladnie :) ponoc jesli laczone to wazne, zeby przez cala grubosc obraczki przechodzil dany kolor, a nie np tylko na wierzchu na nasze obraczki dostalismy dozywotnia gwarancje i dozywotnie gratisowe polerowanie ich, czyszczenie- mam nadzieje, ze wlasnie tyle beda zyly :) tiki-tak, my placimy 110 zl od osoby (jedzenie, ciasta, napoje bez ograniczen, szampan na wejscie), sami musimy dokupic wodke i tort, za poprawiny doplacamy 20 zl od osoby, czyli wychodzi 130 zl od osoby a osob mam... sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wychodzi 115 zł od osoby - prawie 70 osób u nas bedzie i w tej cenie mamy juz wszystko- żarełko z tortem i ciastem i szampanem, wystrój sali, zespół, chlebek i sól nawet na powitanie nasze, poprawiny z obiadem i cala zabawa znów od 13 do 19:) i wielki łóże małżenskie, rano zchodzimy na dół i znowu zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi obraczkami to mnie zdziwilyscie. ja chyba jednak zdecyduje sie na jednolite. wolalabym biale bo ja nosze srebra duzo, zołty mam tylko pierscionek zareczynowy:) wiec złóte złoto to tylko do pierscionka mi podpasuje, wiec może właśnie łączona, ach no właśnie i nie wiem, musz iśc poogladać, bo jeszcze nie byliśmy. no to co - widze ze to dla ciebie naprawde bardzo wazne, zeby mozna bylo zmieniac rozmiar, hym mój pierscionek zrobil sie ostatnio za duzy, no ale taki nosze i nie czuje potrzeby zeby go zmniejszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie płacę od osoby.Jeszce nie wiem ile to wyjdzie.Kolega robił niedawno w tym samym miejscu , te same kucharki i koszty wyszły mu 85 zł od osoby. (Kucharki są więc sprawdzone.Zapewniaja tez obsługę). Nam sie zapowiada ze 120 osób.Tyle co jemu, wiec koszty troche sa porównywalne. Na poczatku było 90, ale oczywiście lista się powiększyła. Ostateczna lista gości powstanie w najbliży wekend po ostatecznych konsultacjach. Przyjezdnym tez rezerwujemy noclegi w hotelu. juz mam metlik w głowie. Co tu jeszcze do załatwienia...?? ❤️10 czerwca 2006 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, dodisz- duzo macie przyjezdnych? Wy placicie za noclegi wszystkich? tiki-tak, wybierajac obraczki sama w ogole nie pomyslalam o jakiejkolwiek ewentualnosci zmiany jej rozmiarow w przyszlosci, nie bylo to dla mnie wazne, bo nawet mi do glowy nie przyszlo, jak mowilam uwage na to zwrocila pani, ktora nas obslugiwala i troche niepraktyczne wydalo mi sie to, ze niektorych juz sie po prostu nie ruszy, bo kto wie, co sie moze zdarzyc ;) w kazdym badz razie jestem bardzo zadowolona z efektu- mam obraczki, jakie mi sie bardzo podobaja i do tego odrobina praktycznosci w nich jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co zgadzam sie z Tobą, że wybierając obrączki powinnyśmy też zwracać uwagę na to czy można je zmniejszać, bo jak wiadomo obrączka na palcu będzie całe życie a jak tak palec nam schudnie lub zgrubnie co wtedy. Będziemy zmuszone albo ściągnąc obrączke i juz nigdy nie założyc albo jej wogóle nie ruszymy z palca :) Jeszcze muszę się dopytać w salonie Apartu czy istnieje mozliwość jej przeróbki w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miala tak ok 30 osob przyjezdnych , a nocleg wychodzi tak ok 30 - 40 zł/osoba - i robi sie kwota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojej strony bedzie ok50 osób, z czego 40 musze gdzies przenocowac.od M. nie bedzie przyjezdnych do nocowania bo jego rodzinka mieszka w okolicy. a co do obraczek to uważam że powinny miec mozliwość przeróbki, my napewno takie wybierzemy, bo przeciez ciało się zmienia.Wiadomo jak to będzie..a np. po ciąży.. róznie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno goście będa spać w hotelu (w żadnym wypadku w domu).tez jakies 35-40 zł od osoby, jeszce szukam bo narazie pytałam w dwóch hotelach. Moze znajdę cos taniej w dobrych warunkach. moze sie cos jeszcze uda wynegocjować przy takiej ilości ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam.poświęciłam tylko 1 dzień z mamą na oglądanie i przymierzanie sukien.i sie w zasadzie zdecydowałam. podobają mi sie 2, ale chyba zdecyduję się na kupno (bo ta druga jest do wypozyczenia) bo mi się bardziej podoba ta do kupienia ilepiej sie w niej czuję. Jest jednoczęsciowa. dosyc prosta bo lubie prostotę. ma troche koronki na gorsecie i wystający kawałek koronki na spódnicy, i gorsecik z koronki. nie moge jej nigdzie znales na necie, ale jak znajde to dam namiar na link. do tego długi welon. a dodatki to jeszcze nie wiem jakie. musze kupic butki i wtedy dokładnie ustalić długośc sukni.a nie moge nigdzie znalesc fajnych wygodnych butów. czeka mnie chyba wyjazd do innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z butami to duży problem jest, ja tez musze na przymiarke isc z butami juz i z bielizną i wtedy ostatnie wymiary sciagną, mam nadzieje, ze do tego czasu jeszcze sporo zgubie centymetrów:) a co do obraczek to oczywiscie macie racje, ja poprostu tepota nigdy o tym nie pomyslałam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak dzieki za tego linka z butami, ale wybór!!!!!!!!!! napewno zaraz cos mi sie spodoba, ja musze kremowe znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak- dzięki :) a ty masz juz suknię na oku? moja koleżnka twierdzi ze nie opłaca sie kupować, tylko wypożyczac. wybór każdego. moja nie jest taka badzo droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodisz :) ja juz mam sukienkę w szafie :) Kupiłam dokładnie miesiąc temu. Buty też mam upatrzone z tych stron jakie podałam dokładnie te http://bialebuty.com.pl/index.php?m=ass&s=j5qrdto46hi3vu8ekpube3drdxcl75js&id_ass=27445 ale wczoraj trafiłam na domowa stronę Embisa i jeszcze spodobały mi się buciki o numerach 101, 107, 123 i 125. www.embis.pl/oferta.html Teraz mam problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam buty i nic oprocz tego :)) dodisz, czy masz może linka do Twojej sukienki? Chetnie bym zoabczyla :)) Ja musze w koncu wziac sie za ten temat, bo na moją sukienkę i tak musze czekac 3- m-ce, a czas szybko leci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne te butki.wszystkie co wymieniłas. ja to bym chciała jaies niewysokie bo bede wyzsza niz mój mężczyzna :) wygodne..bo to pół dnia i cała noc.. a i takie zeby je jeszce moze kiedys ubrac,np do letniej sukienki. i dalej męczy mnie temat zaproszeń.. już przecież trzebaby coś wybrac, a jak bede robić to ostatni dzwonek na wybór..muszę poważnie przemyśleć ta sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×