Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

acha, wesele robimy na sali i jedzenie przygotowuje nam kucharka, upiecze też ciasta i torty i ciastka 🌼 co do zwyczaju to zwykle faceci przychodzą czakać do domu panny młodej jakieś talerze, szklanki butelki lub porcelanę i żeby dłużej nie tłuc trzeba im dać butelkę wódki weselnej i do tego jeszcze wszystko zamiatać, i oni sprawdzają czy nadajemy się na żony:P, ale głupi zwyczaj teraz to już zaczęli nosić ze sobą zlewy i stare ubikacje, najgorzej jak ktoś mieszka w bloku (wyobraźcie sobie potłuczony \"kibel\" porcelanowy na klatce schodowej:):):):):D jeszcze jeden zwyczaj to taki, że też jak wyjedziemy z pod domu to stoją przebierańcy i zatsawiają nam drogę i musimy sobie wykupić wyjazd (tak jak u tiki tak) albo drobniakami, czekoladami a przede wszystkim wódką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, heh, to ida u Was po calosci z tymi zlewami i kibelkami :D a tzw bramki u nas tez sa- dla dzieciakow cukierki, dla starszych wodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszne te zwyczaje:D, ale za to dużo zabawy jest:P u mojej siostry jak przyszło 20 osób czaskać (były też dziewczyny) to też częstowała wódką (zwykle tak piją za zdrowie młodej pary) no i tak częstowała, że mała imprezka się zrobiła, że dopiero koło 1 w nocy ich odwoziłam, wszyscy byli w świetnych humorach, gorzej było rano bo w kościele dużo ludzi miało kaca:D:D dobrze im tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem po prostu boki zrywać:D:D kiedyś to jeszcze miała być tylko panna młoda u sibie, a teraz to jest też młody pan i razem w końcy zamiatają te szkło:P to nawet dobrze, bo przecież też muszą coś zrobić u siostry też dałam butki na parapet bo padało przez dwa dni, pewnie to tylko przypadek ale po weselu pięknie się wypogodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem napewno ze bede musiala jakis panienski zrobic bo mi moje kumpele zyc nie dadzą:) i wlasnie mysle 1 raz w zyciu wybrac sie do lokalu ze striptizem meskim;) co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam nie po weselu tylko po ślubie w kościele, mogliśmy śmiało składać życzenia na dworze, bo było bardzo przyjemnie i nawet słoneczko zza chmu się wychylało:) sorki za błędy :(ale to jest pisanie w pośpiechu w pracy, wszyscy mnie tu nachodzą, a ja też chcę troszkę z wami poklikać🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a odchudzacie się na slub..bo ja nie, nie zamierzam wcale. ale jak byłam mierzyc sukienki i jedna spódnica była leciutko ciasnawa to sprzedawczyni powiedziała: przecież się odchudzisz, a ja no to ze nie zamierzam wcale. mówiła ze musi to zapisac gdzies bo jestem 1 co tak mowiła,ze sie nie odchudza. podobno były i takie ze ledo sie wciskały w jaks kiecke a i tak mowiły ze one przeciez schudna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodisz j sie odchudzam i to powznie! ale kochana ja mam z czego wierz mi! w ubiegły tydzien zgubiłam 1,5 kg i mam zamiar tak az do czerca, co tydzien 2 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nigdy w takim klubie nie byłam, ale czemu nie:P my tak jak pisałam wcześniej mamy wspólne kawalerskie, a jak reszta będzie się chciało złożyć na striptizera lub faceci na striptizerkę to nie ma sprawy (u nas taki zwyczaj, że to właśnie goście imprezki składają sie na \"golasów\") ja jednak wolałabym żeby mi dziewczyny nikogo nie zamawiały, jest to dla mnie niepotrzebne i szkoda ich kasy odchudzać się nie zamierzam ale za to będę uważać żeby po prostu nie przytyć, jestem osobą która ma niestety taki organizm ze pod wpływem stresu pochłania wszystko i za bardzo tego nie spala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wieczor panieński zrobie prawdopodobnie w domciu u siebie w Krakowie :)) bedzie na pewno zabawnie :)) - bede miala kumpele stad i z moich okolic - na pewno bedzie śmiesznie :)) Imprezka bedzie 2 tygdonie przed :)) ja nie zamierzam sie odchudzac - jestem w sam raz :)) A pewnie jeszcze przez tą bieganine schudne, a poza tym po lecie zawsze jestem chudsza o 2-3 kg ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, troszke o tym zapomniałam, coś by trzeba było zorganizować na ten panieński i kawalerski, chyba zrobimy coś wspólnie, juz troche o tym rozmawialiśmy, może jakies ognisko, albo cos takiego, moze wybierzemy sie wspólnie ze znajomymi do lokalu, striptiz napewno odpada..mnie to nie bawi. a myslałyście juz o bukietach? ja nawet nie wiem jakie sa teraz modne, krótkie czy takie długie z łodygami? a z jakich kwiatów? tulipanki sa sliczne, myslałam o białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie nie wiem czy mie bawia takie imprezy z męskim striptizem, bo nigdy nie byłam na takowej ale mysle, że można spróbować takiej imprezy, wzystko jest dla ludzi a co do bukietów jest jforum na ten temat, wejdz dodisz w spis tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też planujemy razem zrobić panieński i kawalerski. Dwa tygodnie przed ślubem w domu lubego zrobimy imprezkę :) zaprosimy wszystkich drużbantów. Będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny ale sie ropisalyscie nie nadazam czytac u nas z a przyjecie palca rodzice a my za reszte typu orkiestra i stroje za osobe ok 100 zl plus do tego ciasta i alkohol i tort musimy dokupic a dokladnie nawet nie wiem co jest wliczone bo jeszcze sie z pania z tej firmy nie widzialam moja mama sie na razie z nimi kontaktuje chcialabym z wami dluzej pogadac ale dzis naprawde nie mam czasu moze zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
mam upatrzaną sukienke!!!!szukam linka-podesle wam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zapraszam na naszą poranną kawę ;) wiecie co, wczoraj znowu mielismy lekcję tańca, i słabo widzę tego naszego z nocy i dni, bo jest tam bardzo szybkie tempo i trudno jest nadążyć. nie to żebyśmy byli całkiem jakąś nogą z tańca. może jakbyśmy więcej ćwiczyli... ale to nie ma nawet kiedy :( może powinnam się zacząć rozglądać za jakimś innym tańcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj maniusia ja sie przylaczam z zmoja herbata wczoraj sie rozpisalyscie a ja nie mialam czsu w pracy wiec moze dzis mi sie uda cos nadrobic mam juz dosc mojej pracy atmosfera sie zrobila taka ze przychodze do domu codziennie wkurzona stwierdzilam ze nie czekam az si zrobi jeszcze gorzej i zaczynam szukac pracy od 3 dni wysylam cv ciekawa jestem co to da kolezanki mi mowia glupia jestes - niezle zarabiasz - szkoda pracy ale mi sie wydaje ze kasa to nie wszystko ja bym chciala miec z pracy jakas satysfakcje no i nie patrzyc przy kim sie co mowi bo nawet niwinny konmetarz moze sie dostac do osoby do ktorej nie powinnien ech jak zaczelam pracowac to bylo zupelnie inaczej czy wy tez macie problemy z atmosfera w pracy? bo ja juz nie wiem czy dramatyzuje czy naprawde powinnam czegos szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry:) ja jeszcze bez kawki zaraz to nadrobie co do atmosfery w pracy to ja mogłabym stronice tekstu napisac wiec to przemilcze napewno popracuje tu jeszcze 1,5 roku bo tyle mi brak do uprawnien budowlanych na sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chora jestem :( ledwo mowie dlatego dzis z rana zaczne od goracego soku malinowego, kawa pozniej :) marcy, mi sie nawet nie chce tu napisac o mojej atmosferze w pracy, szkoda gadac, odliczam dni do konca, takze rozumiem Cie, pieniadze w pracy to naprawde nie wszystko, tym bardziej, ze czlowiek siedzi w pracy wiekszosc dnia no chyba, ze zarabiasz az tak dobrze, ze raczej nie masz szans na znalezienie pracy o podobnych zarobkach teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosow nie zbijam ale zarabiam wiecej niz wiekszosc moich kolezanek ktore dostaja 1000 zl na poczatku myslalam o szukaniu lepeij platenej pracy ale teraz widze ze ta sama kasa mnie urzadza wysylam cv niestety wiekszosc dobrych posad jest w katowicach i krakowie jesli dostalaby troche wiecej kasy ktora pokrylaby dojazdy do jestem zdecydowana dojezdzac trzymajcie kciuki taki tak a ty czym sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja też pije kawkę :-)) U mnie w przeciwieństwie do Was atmosfera w pracy jest jak najbardziej OK - mlody zespoł i jest dosć luźno, a przy tym zarobki dośc fajne :)) Marcy szukaj pracy, a nóż trafi Ci sie cos lepszego. faktycznie dobre zarobki to nie wszystko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie atmosfera podobna jak u innych, nieraz jest ok, a niekiedy tragedia. i to jest uzależnione od osób w moim dziale, nie całej firmie. dopóki nie zaczełam tu pracować to niewiedziałam że ludzie mogą mieć tak zmienne nastroje ;) ale powoli się na to uodparniam, w końcu to prawie 3 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki holly porozsylam cv na pewno mi to nie zaszkodzi lepiej szukac pracy jak sie jeszcze ma inna niz jak mnie wywala mam to nieszczescie ze pracuje w wloskiej firmie a tu licza sie koneksje a nie to co robisz spotykam sie dzis z ludzmi z rossy odnosnie bukietu mam nadzieje ze uda mi sie cos ustalic czy ktoras z was rozgladala sie juz za bielizna? moze cie ni doradzic? czy teraz ponczochy czy rajstopy nosi sie biale czy cieliste? wiem ze juz wczesniej o to pytalam ale nikt nie odpowiedzial ja musze sie rozejrzec za komplecikiem - figi+biustonosz - kupie biale lub lekko kremowe choc normalnie takiej bielizny nie nosze bo uwazam ze jest niepraktyczna i jeszcze jedno mozecie podrzucic linki z fryzurkami kobietki? thank u from the mountains jak to co po niektorzy mowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
czesc. takze podłączam sie do kawki:) dziewczynki podeslicie mi jak mozecie jakies linki z sukieneczkami... kurcze jak wspominałam niska i drobna jestem ale mama bardzo duzy biust(85c!!!)-pojecia nie mam w czym mi bedzie dobrze??? co do "nocy i dni"..tez wybrałam ten utwór!!!! p.s! koleznko moja droga powiesz mi dlaczego ten z nocy i dni wybrałas? p.s2.atmosfera w pracy----jesli wogóle jest ktos zemna w pracy-to tylko szef----wiele zalezy od jego nastroju-ale czasem sa takie dni w pracy ze mam ochote podziekowac i trzasnac drzwiami i powiedziec co mysle o nich.....to rodzinna firma wiecie jak to jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, a masz pomysl na bukiet??? Bo ja od razu powiedzialam im jaki mniej wiecej chce z jakimi kwiatami i przybraniem - oni przyznali, ze byli w lekkim szoku, bo mowią, ze rzadko spotyka sie \"konkretnych\" klientow. Mowili, ze nieraz spotykają sie z kims 3x i nic z tych spotkań nie wynika :)) Ja bede miala biale kabaretki - co do rajstop, to chyba zdecydowalabym sie bardziej na cieliste niz biale (nie wiemm dlaczego, ale strasznie nie lubie bialych rajstop :)) Co do bielizny tyo bede miala biala (nie wiem jeszcze jaki biustonosz, bo nie wiem jak to do konca bedzie z sukienka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly dokladnego pomyslu nie mam podobal mi sie ten z margarytek na ich stronbie podobaja mi sie bukiety ze slonecznikow tak jak tobie i nie chce miec bialaego bukietu bo inaczej bede cala biala plama chce cos kolorowego i nine spiczastego moze to nie sa konkrety ale na pewno wiem czego nie chce od tego zaczne ja tez chce biale kabaretki ale chyba wybiore samonoski i do tego najwyzej extra pas bo probwalam roznych opcji i samonoski z pasem wydladaja najlepiej bo nic przynajmniej nie zjezdza i ponczocha dobrze trzym sie nogi jeski chodzi o komplecik to chcialkabym cos w rozsadnej cenie bo ja nie lubie bialej bielizny tylko ze przewiduje problemy bo bozia mi biustu nie poskapila i mam 85 c lub d wiec musze sie zaczac juz rozgladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, ja chyba zdecyduje się na białe kabaretki, będzie to chyba fajnie wyglądało. kilka stron temu ktoś już dawał linki do stronek z fryzurami. jak znajde chwilke to poszukam ;) ami, jeśli chodzi o walca, to wybrałam go bo jest ładny, nauczylismy sie kroków, nawe nieźle nam to wychodziło, ale jak zaczeliśmy tańczyć do tego z nocy i dni, okazało się że jest za szybki, trzeba go szybko tańczyć. będziemy musieli poćwiczyć dużo, albo po prostu piosenkę zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i witaj ami sorki ze cie tak przegapilam sukeinek jest masa sprawdz w wyszukiwarce bo jest pelno linkow ladne strone ma firma agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×