Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Kurka..obojetnie jakie długie są, te wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romea
Zwariowały................................................. Sfiksowały.................................................... A ja spac idę..................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fola
Fizz,a jak nam za karę skasują topik?jak my się biedactwa znajdziemy? 🌻 🌻 kwiat] 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻dla was dziewczyny,ogarnięte szaleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurko wodna :) Coś w tym jest. Ja się czułam jakbym miała 15 i tak mi zostało :) Kiedyś mi taki młody chłopaczek powiedzial: \"Pani to jest tu najfajniejsza. Taka luzaczka i cool \" :D Miło mi było ogromnie bo jestem najstarsza w składzie... ale pewnie to każdej powtrarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibut
chyba policzę - bo ja muszę fsistko sama splawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jednym wyrazie, ale ja nie mam do tego nerwow, za wolna mam kafeterie. Kurka, jakis kurs na czlogistow siec mi serwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibut
Jak nam skasuja to załozymy ze trzy nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdziemy się, mamy swoje telefony, a Malibu ma nawet cos więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibut
kazdy nowy zawód dobry!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no naprawde, taki slimak i czolg, ze zaraz mi jakas lufa wyjdzie z ekranu i bede strzelac. Nam strzelac nie kazano... Kurka, pieprze juz glupoty, chyba mi sie organizm na tryb nocny przestawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romea
Żadne skasują.........Moniał zawalczy............................. Idę spać........................ Siły zbieram :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj też chciałysmy pobić rekord i dobić 4000, teraz jest ponad 300 więcej, ale martwię się o Ankę. Przecież nas nie doczyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki,ja się poddaję.Idę już spać.Bawcie sie dobrze dziewczyny. Miłych i kolorowych snów o sexie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibut
Bo z wariatami trzeba po wariacku - i dlatego. Romea nie rób nam tego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziecie spać? A mi się nie che. Jak coś skasuja, to ja mam ciężki sprzęt, nauczę się strzelać, spokojna głowa. Kurka na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę. Wysiadam z tego wesołego autobusu/ narazie/ Dobrej nocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibut
wiecie -to się chyba zgadza z tymi 30 wpisami! Podzieliłam ilość postów przez ilość stron i wychodzi mi 29 i ciut ciut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malibut
No to też uciekam - a Kurka i Agosia niech nadrabiają zaległości. Dobrej nocki Dziewczyny i kolorowych. Papatki.........Wariatki!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj wariatki wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpadałm chyba tylko po to żeby wam dobranoc powiedzieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 12 stronie i czytam jak syn moniła pomazał ścianę, aż mi się przypomniał mój numer z dzieciństwa. Uwielbiałąm rysować, to była moja pasja, malowałam wszędzie i wszystkim. Kiedy pojechaliśmy na wakacje do mojej babci, tej energicznej :) to ona miała w łazience lamperię. Pozwoliła mi na niej rysować sobie kredą, gdy zamazałam ścianę, ona ją myła i ja na nowo smarowałam. ALe wakacje dobiegły końca i wróciliśmy do domu, czyli znad morza, na śląsk. Rodzice nie przypuszczali, jak mi to mazanie po ścienie wejdzie w krew. I jak tylko przyjechaliśy, ja 3 letnia artystka :) pod nieuwagę rodziców wzięłam szminkę mamy i wymalowałam piękne wzory na ścienie dużego pokoju, które symbolizowały samochody, miasta, rzeki, podróż, dzieci, rodziny, wakacje, koty, psy i inne takie :) Po skonczonym dziele, jak zwykle zawołałam rodziców, by podziwiali moje dzieło. No cóż, nie byli zachwyceni moją twóczością :) Dostałam klapsa :) No cóż, nie poznali się na wybitnym dziele :) Aha, może mi nie uwierzycie, ale ja pamiętam moje wspomnienia z dzieciństwa od 3 roku życia, takie wyrywki, trochę za mgłą, a niektóe całkiem wyraźne :) mama była w szoku, jak kiedyś opisałam jej ubranie :) Ona już zapomniała jaki miała kolor spódnicy, musiała zdjęcia wyciągać, bo nie wierzyła, a jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dociągnęłam do 144 stronki i... na dziś dość :) czas kłaść się spać :) Dobranoc, a raczej, dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie chce mi się spać. A rano znowu bedzie problem.... Kurka - fajna opowiastka - a które z Twoich rodziców przeniosło się znad morza na Śląsk? Wiesz, że bedziesz miała jubileusz? Twój nastepny post będzie 100! Czytasz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×