Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Oj no dobra doczytam, doczytam .....nikt mi nie che powiedziec to doczytam. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać,bo naprawdę padam.Trochę mi szkoda,bo pewnie znowu się rozszalejecie i pęknie nam 150strona. Powodzenia i miłego klikania. Dobranoc dziewczynki. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻dla każdej z was.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, tak myślałam, bo dziewczyny z biur podróży zwykle miały też licencję. To jest bardzo wygodne dla biura, wiesz jak jest. I dobrze zrobiłaś, że zostałaś w hotelu. - Agosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona 129!! Fizz moi rodzice tez musza w nocy do psa wstawac i przykrywać kocykiem bo piszczy i jej zimno :) Ale to bokserka więc ma słaby podszerstek(czy jak to sie tam nazywa) i marznie, a Twój to jaka rasa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski doszłam do 136 strony Pisze sie na zjazd ale do Kutna mam cholernie daleko:D i Anka chyba też. Znajdźcie coś bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky już wiem,że dobermanka :) Nasz sunia tez ma 8 lat a głupia jakby się wczoraj urodziła :) Żartuję bo to bardzo mądry pies :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba już nic pisac nie będę. Drga nocka z rzędu daje mi się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na spotkanie w Kutnie nie dam rady przybyc, poniewaz przywiązała mnie ta obrona i koniec studiów. Jestem po seansie Wielkich ucieczek. Kucze, dlaczego ci redaktorzy tacy niedomyslni? Szkoda mi tej kobiety, ale prawda jest taka, że ruski wywiad jest naświecie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurko podbno izraelskie spec-słóżby są najlepsze na świecie.I brytyjski wywiad też chyba niczego sobie w końcu pracuje u nich ten Bond, James Bond ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jakos nie moge sie dzis oderwać. Luzy mam w pracy. Czekam na 3 osoby które są \"out\" reszta śpi jak piesek Fizz pod kolderką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izraelski, no tez dobry. Tylko, że araby idą bardziej na , kierją się emocjami :) Ruski wywiad ma już swoją długą historię, tradycję wręcz. A brytyjskie są bardzo podobne do amerykańskich, a te... są bardzo słabe. Funkcjonują tylko dlatego, że są duże, a wiadomo - ilość nie znaczy jakość. Dziś w tych ucieczkach widzę, jak Ci ludzie z CIA są słabo wyszkoleni. Kontakt tylko mailowy? Dlaczego? Czyżby bali się konfrontacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam. Ale widze ze Mamuty poszły spać. To i ja sie połoze. Dobranoc kolezanki kochane. 🖐️ Aaaa mam już w domu internet i komp tez i gadam sobie na gg z MM ;) Dobranoc dziewczeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszstkim 🌻 Życzę wielkiego, uśmiechniętego słoneczka przez cały dzień i zmykam, wczoraj nic nie załatwiłam, a chyba szykuje mi się gość z noclegami. Nie żebym miałam coś przeciwko gościom, ale to ja lubię wiedzieć, kogo zapraszam.... Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foleta 🌻 Agosia 🌻 Anka 🌻 Moniał 🌻 Kurka wodna no 🌻 i humor mam wisielczy, więc fizz 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim...oczywiście Agosiu, ja jeszcze myślałam ewentualnie o Kaliszu.....Dla Malibu, Moniał i Folety to droga przez i Poznań, dla Ciebie chyba też łatwiej, Warszawa też ma w miarę dobre połączenie Tylko nie wiem, jak Anka....ona chyba musiałaby jakoś przez Kielce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Wutam wszystkie o takim pieknym słonecznym poranku. Jutro już week-end :) Ale co z tego ja znowu do pracy :( Ale za to w niedzielę idziemy na imieniny Zośki( czyli mojej mamy) i zupełnie nie wiem co kupić za prezęt. Fizz ja nie mam z Krakowa do Kalisza bęzpośreciego połączenia. Szukałam w internecie. Musze sie przesiadac ze 3 razy. Szczerze mówiąc to boje się długiej samotnej podróży pociągiem. A przesiadki na obcych dworcach to dla mnie makabra.Hi hi hi mówię jakbym znała dworzec w Krakowie. Od lat jest w ciągłej przebudowie. No w każdym razie muszę jednak się zastanowić nad wyjazdem.... Ide już zaraz do domku. Pa miłego dnia i do jutra...chyba że mam internet w domu :) Fizz usmiechnij się, popatrz na sliczne słoneczko i na Twój przepiękny ogródek (jak ogród botaniczny) Dzieki za te fotki bedą dla mnie inspiracją na przyszłośc. Moniał 🖐️ Anka 🖐️ Whisky 🖐️ Malibu 🖐️ Foleta 🖐️ Kurka wodna no 🖐️ Aaaa i prosze trzymać kciuki, dziś wywieszaja liste w przedszkolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosiu 🌻 ale mnie zaskoczyłaś, że nie ma połączenia z Krakowa do Kalisza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.... Dziewczynki bardzo chcialabym sie z Wami spotkac ale nie wiem czy zalatwie sobie wolna sobote,od drugiej polowy czerwca jest juz grafik urlopow i wszystko jest zajete.Ja mam urlop od 16.07. do 27.07 i w tym czasie bede nad morzem.Co do miejsca to mysle ze najlepiej byloby w Warszawie.Wszystkie mialybysmy dobre polaczenia[ co o tym sadzicie?] Agosiu ja tez boje sie sama podrozowac i nigdy wlasciwie sama nigdzie nie jechalam pociagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny No...trochę czytania miałam. Słuchajcie...na pierwszy ogień moja najważniejsza informacja dzisiejsza. A więc...od dzisiaj mam w domu...NASTOLATKA!!!!!!!!! Mój starszy syn kończy dziś 11 (naście:D) lat! 11 lat temu, o godzinie 19.15 stalam się najszczęśliwszą osobą pod słoncem. Wczoraj przeglądałam sobie fotki z jego pierwszych dni, miesięcy, lat...Kiedy to przeleciało.... Malibu---gratulacja dla syna. Najważniejsze, że jest inteligentny a lenistwo...To w końcu normalka szkolna. Im nigdy się nie chce i zawsze mają czas (na lekcje i nauke :-) ) Agosia---niestety takiej blokady na schody nie mam. Nie była mi potrzebna nigdy. Cieszę się, że jesteś chętna na spotkanie. Kutno to tylko taki \"robocze\" określenie. Wymyślimy takie miejsca aby nam wszystkim pasowało. Fizz--miłego dzionka, spokojnego załatwiania spraw i dobrej zabawy z gościem :-) Foleta 🌻 Whisky🌻 Anka🌻 ...może jakoś uda się ten termin zgrać, aby i Tobie pasowało. Kurka wodna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koleżanki. Widzę,że jednak nie pękla nam wczoraj 150str. Dziewczyny,może się spotkamy w Łodzi?Warszawa chyba raczej odpada,Whisky jest z Warszawy.Niechcecie chyba,żeby wtrakcie nocnego szaleństwa uciekla na do domu?!:-DMoże też napatoczą się jacyś jej znajomi i powstana głupie plotki. Do Łodzi chyba będziemy mialy wszystkie dobre połączenia.Nie musimy jechac pociągiem,ja naprzyklad mam dobre połaczenie PKS-em.To tylko moja propozycja.Ja tez sie boje jazdy pociągiem,autobus jest jednak bezpieczniejszy. Anka,nie wiem czy uda nam się zmienic termin spotkania.Malibu wyjeżdza z Polski 10lipca i dla tego wybrałyśmy ten termin.Może któraś z koleżanek nigdzie nie wyjeżdza i będzie mogła cię zastąpic przez te 2dni.Jakoś jej to odrobisz. Moniał,masz rację,patrząc na nasze dzieci widzimy jak ten czas ucieka. Nie tak dawno tuliłyśmy nasze maleństwa do piersi a tu proszę-jeszcze chwila i zaczną się umawiać na pierwsze randki. Fizz,proszę to łopata dla ciebie.Masz mi natentychmiast zakopać wszystkie smutki i depresje.Mamy nasza MAJ.❤️dla ciebie. Miłego dnia kobitki.👄dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleto piszac o Warszawie nie mialam na mysli zeby sie spotkac u Whisky tylko gdzies na terenie nautralnym np. w hotelu.Lodz tez jest dobrym punktem i podoba mi sie ten pomysl.Mam nadzieje ze bede mogla przyjechac , chociaz na dzien dzisiejszy jest nas za malo i musza kogos zatrudnic na czas urlopow. Whisky moja roza na balkonie tez ani drgnie ,sprawdzilam jak wyglada funkia poniewaz mam duzo roznych kwiatow a nie pamietam ich nazw.Rzeczywiscie ma piekne liscie ,musze dokupic i wiem nawet gdzie mi bedzie pasowala.Teraz szaleja mi kwiaty w domy wszystkie zaczely pieknie kwitnac:Hibiskus,Hoja [nie lubie zapachu jej kwiatow i obrywam je],Anturium [ma az 5 kwiatow] i piekny fiolek.Az sie oczy ciesza....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka,kochanie,ja też nie mialam na myśli byśmy zatrzymaly się u Whisky tylko w hotelu.Wielkie miasto ale na niechcianych znajomych zawsze można się natknąć,a po drugie będąc w tym samym mieście gdzie mieszkamy zawsze na noc chce się wracac do domu,swojego łóżka.:-)My przecież mamy się spotkać by gadać,gadać,gadać i .... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia a o co chodzi z tą listą?Wiem,że kiedyś coś o tym pisałaś,że niby nie każde dziecko przyjmą bo pierszeństwo i td.Czy to o to chodzi?Trzymam mocno kciuki by się udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia---mój mały jest na liscie rezerwowej :O Zależy mi akurat na tym przedszkolu i tyle. Więc nerwy i stres......Trzymam kciuki za Ciebie!!! Dziewczyny dla mnie Warszawa to....cudko!!! Przy okazji rodzinę i przyjaciół bym obleciała :D Ale może faktycznie znajdźmy miasto, z ktorego żadna nie jest i skupmy się na sobie :D Wpiszcie miasta z jakich jesteście. Tzn ja wiem skąd ja jestem :D (Poznań), Malibu blisko mnie to też prawie jak Poznań, Whisky wiem, Fizz wiem (?? tak myślę), Agosia wiem, Anka...gdzies z południowej Polski, tak? Foletka Ty nie wiem skąd :O To ja znajdę dokładny środek między nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to jest tak: Fizz-gdzieś koło Łodzi Malibu-Chodzież Moniał-Poznań Whisky-Warszawa Agosia-Kraków Ja-Człuchów,pomorskie Anka-? Moniał,teraz szukaj miejsca neutralnego dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze Swietokrzyskiego....no to naprawde jestesmy porozrzucane ,moze na Lodz sie zdecydujemy bedzie mniej wiecej po srodku....juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja szykuje dobry trunek....jestesmy na 150 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×