Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

hej! witam wszystkich!!!!! Zastanawiałam się skąd nagle tyle os mi wlatuje do mieszkania. Dziś wszystko się wyjaśniło. Gniazdo sobie chciały uwić w małej szczelinie między płytami nad oknem (mieszkam w bloku). Tata zalepił już tą dziurkę piękną, czerwoną, rzucającą się na kilometry taśmą :) Jak gustownie mamy przyozdobiony balkon, ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie ciarki przeszły na myśl o tych osach Kurka. Jestem na nie uczulona i strasznie się ich boję. Fola, wyobrażam sobie jak na siłę musisz ściągać całą ferajnę :D, pewnie najchętniej by zostały na noc na podwórku. Jaki to człowiek byłby szczęśliwy gdyby lato było dłuższe. Fizz, pięknie rozkwitło Ci w ogródku. Muszę wreszcie i ja porobić zdjęcia. Zaczyna rozkwitać bez, tulipany lada chwila przekwitną, forsycja już cała zielona. Dziś popracowałam w ogródku, popieliłam trochę i jak zwykle poprzesadzałam coś. Wykopałam jeden klematis i dosadziłam do róży, która ani drgnęła przy pergoli. Jest szansa, że ten klematis stworzy bramkę. Czy macie - Fizz i Anka - funkie?, bardzo lubię jej dekoracyjne liście. Mam zielone, ale też biało i żółto-zielone. Mój kot też całe dnie buszuje w ogrodzie, razem z psem. Czuję w plecach dzisiejszy wysiłek. Ale przeszedł mi już kaszel, tylko trochę jeszcze chrypię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam swojego ogródka :( a tak bym chciała, tyle, że na chwile obecna nie miałabym czasu dbać o niego tak, jak bym chciała :) Ale i tak marzy mi sięmój własny ogródek, z huśtawką, murowanym grillem, drzewkami, trawką, kwiatuszkami i swoją prywatną grządką sałaty i rumianku :) co do dzieci, ja bym chciala mieć w przyszłości 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobrywieczór!!! Bo to już nie dzień a jeszcze nie wieczóe - bo jasno. :D:D:D:D:D:D Fizz powaliły mnie zdjecia Twojego ogrodu!!! Przepiękne!!! Od razu widać w nim duszę artystki! A co to za kwiatki na skalniaczku? - te białe i fioletowe - podobaja mi się. Nadawałyby się do angielskiego klimatu? ( wiesz ten mój kącik w ogródku ) Whisky u mnie na podwórku też już kwitnie bez 🌻🌻🌻. Gratuluję zachwytu gości, których oprowadzałaś po Warszawie. Rozumiem, że jesteś przewodnikiem? Planujesz jakąś pracę zagranicą? Bo wspominałaś o wyjeździe... Ja tez trzymam kciuki za synusia! Moniałku, ja nie wiem, czy zawdzieczam moje istnieniu naciskiem brata na rodziców. Ale wiem , że on tez chciał braciszka. Więc gdy się urodziłam , powiedział mamie, ze on żadnej baby w domu nie chce. Mama pożaliła się pielegniarce, ze nie wie co ma robić, a ta wywinęła mi na głowie przepiekną czerwoną kokardę ( ponoć miałam czarne i dość długie włoski - zresztą moje dzieci też takie miały ). Gdy brat przyszledł z tatą do szpitala i zobaczył mnie \"zrobioną na bóstwo\" to powiedział \" ona jest nawet fajna, mozecie ją przywieźć do domu, ja już ją będę kochał\" Kurde - trochę sie wzruszyłam na te wspomnienia.. Foleta - ale masz fajny opis na GG!!! My tez się często tak przekomarzamy - kto kogo bardziej... A o córcie się nie martw - z dziecmi tak bywa. Tym bardziej , ze w przedszkolu ma dobre relacje z rówiesnikami. Kurka cieszę się , że tak Ci sie fajnie układa. Fajny facet, lubiacy dzieci i potrafiący sie nimi zająć, niedługo obrona, super marzenia o ogródku i przyszłej rodzine.... Brawo!!! I do tego zaradny tato, który ochronił Cie przed atakiem os, przy okazji pomysłowo ozdabiając budynek!!! A ja po wywiadówce dołaczyłam do sąsiadów wypoczywających na podwórku, zapaliłam papieroska , wypiłam pół piwka !!! ( ale z sokiem ) i trochę sobie \"popyplałam\". A w szkole nienajgorzej. Tylko kurczę z matmy i chemii czwórki i piatki ( jest typowym scisłowcem) a z fizyki tylko dwie oceny :1 i 2. Pognałam wiec przerazona do pani od fizyki. W trakcie rozmowy z Nią doznałam prawie jednocześnie dwóch uczuć : duma i wstyd. Zapytacie dlaczego? Otóż powiedziała mi , ze mój syn jest jednym z inteligentniejszych i zdolniejszych facetów( to jej słowa) w tej klasie ( zdziwiona ,za przyczyną ocen, duma ) ale niestety leniwym i noszacym pozę \" a mi to lotto\" ( uzasadniony wstyd). Aczkolwiek dodała, że zauważyła , iż teraz gdy poczuł się zagrozony zabrał się do roboty. Mają jeszcze zaplanowane dwie prace klasowe i jeśli napisze je pozytywnie - to Ona z czystym sumieniem postawi mu czwórkę na koniec , bo wie , ze stac go na to. No cóż - czas pokaże... Ło Matko - ale się rozpisałam. Wyrazy współczucia dla czytających :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,mam chwilę dla siebie.Wpadlam na momęcik bo zaraz\"Gotowe na wszystko\".Widzę,że wy już na posterunku.Dołączę do was za godzinkę. Pracowity miałyście dzień kobiety.Odpoczywajcie sobie. Ja tu jeszcze wrócę jak mówił obecny gubernator Kaliforni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!Czytam pomalutku i wyrywkowo. Jestem przy wspomnieniach z dzieciństwa. Powiem wam, że ja pamietam mojego pradziadka który zamrł kiedy ja miałam półtora roku. Mam taki przebłysk w pamięci, widzę starszego pana w garniturze i w kapeluszu, który wyciąga w moją strone drewnianą laseczkę. Potem mama powiedziała,że ja siedziałam w wózku a pradziadek chuśtał mnie zahaczając laseczkę o wózek :) I pamietam też że spał w łóżku z wielką pierzyną a na przescieradle maiał wielgachny czarny korzuch którego się panicznie bałam i staralam się tam nie zbliżać :) Wracam do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terminator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agosiu!!!! 🌻🌻🌻 Cos w tym jest , ze mamy takie przebłyski ze wczesnego dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja już się zgubiłam :) Już nie wiem ile kto ma dzieci :) Foleta ma czwórkę małych 6,5 i dwa po 4 tak? Moniał ma dwóch synów, duży i mały 4 letni :) Wiem, że jedna z Was ma dużego syna w klasie maturalnej i 6 letnią córkę... Ale z resztą już się zgubiłam :) Czyżbym musiała na nowo czytać te 144 strony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka - no faktycznie namieszałas hihihihi Whisky ma w domu maturzyste i 20-letnią córke , a ja mam szesciolatkę i 14-to letniego chłopaka. Chyba nasze dzieci pokreciłaś....:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka pokrecia przez te wasze \"x\" na końcu :) Kurko kochana wszystkie mamy kupe potworów, które wysysają z nas wszystkie siły witalne i wszstkie pieniądze. A z drugiej strony żadna z nas, na prewno nie chciała by aby ich nie było. :) Dziewczęta mam do Ws prosbę, ta moja przyjaciólka któa bedzie miała 5 dziecko potrzebuje blokadę na schody (wiecie taki płotek żeby dziecko nie mogł sie na schody dostać) Gdyby ście gdzis słyszały, że ktos ma taki do oddania to bardzo proszę.... Oczywiscie jeśli trzeba to zapłace za przesyłkę :) Cofam się teraz do wczesniejszych stron i poczytam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka pokrecia przez te wasze \"x\" na końcu :) Kurko kochana wszystkie mamy kupe potworów, które wysysają z nas wszystkie siły witalne i wszstkie pieniądze. A z drugiej strony żadna z nas, na prewno nie chciała by aby ich nie było. :) Dziewczęta mam do Ws prosbę, ta moja przyjaciólka któa bedzie miała 5 dziecko potrzebuje blokadę na schody (wiecie taki płotek żeby dziecko nie mogł sie na schody dostać) Gdyby ście gdzis słyszały, że ktos ma taki do oddania to bardzo proszę.... Oczywiscie jeśli trzeba to zapłace za przesyłkę :) Cofam się teraz do wczesniejszych stron i poczytam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany!!! jak to się stało że 2 razy się wklepało???? I to w jednej minucie!!!!!!!!!! Tez oglądam wielkie ucieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups :) no to pomieszlam dzieci :) ale i tak, jak na 24 godziny na topiku, nieźle mi idzie ;) co do szkoly, to nie dziwie sie, ze dzici podchodza w stylu wszystko mi lotto. Nie tak dawno ja siedzialam w szkolnej lawie i musialam znosic te frustracje nauczycieli na wlasnej skorze. Np z matematyki , dopiero jak rodzice zapisali mnie na korki do pewnego WSPANIALEGO doktora matematyki, ja zrozumialam co to jest. Jakie to wszystko jest naprawde proste i jak mozna zachecic noge, NOGE, L E W Ą N O G Ę z matematyki do tego stopnia, że zdawała maturę z tego przedmiotu. Jak nauczyciel nie ma powołania, to potem tak jest w polskiej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurko ja mam 2 sztuki. Pierworodny ma 7 a Młody ma 3. I juz więcej nie zamierzem mieć. Chyba juz jestem za stara. Ale skoro ty chcesz mieć troje to powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już chyba zapamiętam :) Ja jestem jedynaczką i powiedziałam, że swoim dzieciom tego nie zrobię. A zawsze chciałam mieć taką dużą rodzinę :) Co do Ucieczek, straszne były te lata 50. Oglądałaś jak migiem uciekał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migiem chyba uciekła w pierwszym odcinku. Dla mnie to straszne jak sobie uzmysłowię jakie okropne to były czasy. Ludzie nie mogli spokojnie wyjechac za granicę....To się nam teraz w głowie nie chce pomiescić. A co do rodzeństwa... to ja mam siostre o 12 i poł roku młodszą. Ma teraz 20 lat :) smarkula ;) Śmiejemy się z naszych rodziców,ze mają 2 jedynaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UCIEKAŁ Migiem (znaczy szybko uciekał ;) ) kurcze 100 razy czytam zanim wyslę a i tak z bykami wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, Agosia opowiedz coś o swojej siostrze, co się z nią teraz dzieje? jakie nastroje? Zawsze mi jakoś raźniej jak tak sobie posłucham. A słyszałaś, ile pieniędzy pochłania wychowanie dziecka do 20 lat, nie chcę pokręcić, ale straszna suma. Robili jakieś mądre badania i tak wyszło. No my coś wiemy o tym. Malibu, jestem pilotką wycieczek, rezydentką, tłumaczem, tutaj oprowadzałam właścicieli hoteli. Zastanawiałam się czy nie zrobić kursu dla przewodników po Warszawie, tylko chyba już jestem za stara. Wprawdzie lubię tę pracę, ruch, kontakt z ludźmi, ale z drugiej strony nie chce mi się już wyjeżdżać i być miesiącami poza domem. Nie jest to warte, pieniądze też nie takie wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky ja tez jestem pilotką wycieczek :) Pilotowałam co prawda tylko wycieczki rodzinne :) A z jakiego języka/języków tłumaczysz?? Wstyd się przyznac ale nie wiem co u mojej siostry. To ze rzuciała studia to wiesz... Teraz planuje sobie albo resocjalizację (co wszystkich w rodzinie bawi bo ja też to planowłam) albo wyjazd do szkocji. Jej chłopak jakos nie dlugo ma jechac na praktyki do Szkocji i mozliwe że po jakims czasie ona do niego dojedzie. Zobaczymy...... Aaaa już wiem co robi teraz imprezuje na Juvenaliach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna----no strasznie mi się podoba twój nick.:-D.Zakażdym razem jak trafiam na twój wpis to się uśmiecham. Fizz,czy ty wróciłas już z tych miastowych wojaży?Ja mam skleroże ale chyba nic nie pisałas po powrocie? Agosia,a co myślisz o naszym spotkaniu?Ty i Anka się jeszcze niewypowiedziałyście co o tym myślicie.Jeżeli nie masz ochoty my to zrozumiemy i uszanujemy.Napewno nikt nie zapyta dlaczego!🌻 Kurka,zapraszam i ciebie,jeżeli to nie zaszybko dla ciebie poznać starsze,zwariowane troszkę panie.;-) Ja już nawet sprawdzałam hotele w tym Kutnie:-D:-D:-D Malibu,gratulacje dla synusia.To fajnie,że chłopak dobrze się uczy.Bo patrząc na dzisiejsze nastolatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jednak mam sklerozę,Fizz pisala a ja zapomniałam.Dlaczego jednak nie bylo cię póżniej,żle się czujesz?Czy może M okupuje kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka jakie spotkanie?? ja nie doczytałam jeszcze chyba wszystkiego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, dumne jesteśmy z tych naszych synusiów. Kurka, to taki dodatkowy zawód. Zawsze to chciałam robić, ale z powodów o których pisałyście powyżej, kiedyś, nie mogłam. No tak, praca jest zagranicą, często trwa bardzo długo. Biura podróży zrzucają na pilota/rezydenta wszystko, i tłumaczenie i oprowadzanie, chociaż to jest zakazane i mogą delikwenta nawet zamknąć. Agosia, chyba wszyscy w szkołach turystycznych mają uprawnienia pilota. To taki wymóg, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę czego ja się dowiaduję:-DByły już trzy morderstwa ale nam mało.Whisky! Agosia,to pogadamy jak doczytasz. Moje potworki już śpią i wiecie co,ja też chyba się położe.Jakoś potem w ciągu dnia jestem zmulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądze zeby był jakiś wymóg co do licencji pilota. Ja zrobiłam kurs bo był dofinansowany przez szkołę i zwalniali nas na ten kurs z zajeć. Chciałam nawet pracować jako pilotka ale znalazłam prace w hotelu zanim jeszcze skończyłam szkołę. I tak mi już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×