Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Oj Whisky, bardzo współczuję Twojemu mężowi i Tobie. Ja mam piaseczek, więc wiem, jak to jest, jesli to jest to. Nie wolno mi szpinaku i szczawiu/ choć czasami sobie pofolguję/, a podstawą jest picie dużej ilości płynów, czytaj wody mineralnej niegazowanej. Tak butelkę dziennie /najlepiej/. Pamiętasz rozmawiałyśmy o skrzypie, ja właśnie piłam herbatkę ze skrzypu, bo uszczelnia naczynia krwionośne i nie ma wtedy erytrocytów w moczu. Jak tylko tak się zdarzało, że mało piłam, to niestety zaczynały się klopoty. Wiem, że niektórym zalecają PIWO. Ja nie piłam, żeby nie mieć wzdęć. Ponieważ Malibu się nie odezwała na topiku /pewnie biedna nie ma czasu/, martwiłam się o Nią i zadzwoniłam. Jest wszystko w porządku, na pewno się odezwie. Sorki Malibu, że piszę za Ciebie, ale skoro dziewczyny putają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky biedny TM!! Na pewni nic miłego :( A do tego Ty tez pewnie zmęczona jesteś. A do tego goście tak zaraz po cięzkiej nocy. Ale jak goscie sa mile widziani i do tego rzyczliwi wiec pewnie zrozumieli.:) Fizz ja tez dziękuje tej dziewczynie co tak Wam zycie \"tam\" umilałą, nie poznała bym Was ... Strasznie się ciesze, że moge z Wami popisać i może zobaczyc sie kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny. Poszperałam w necie, przy różnych kamicach zalecają różne diety, a tu nie wiadomo jaka. Jutro kupię skrzyp, Fizz. Uroczo napisałaś Agosia o synusiu w stroju krakowskim. Jak byłam mała to miałam serdaczek, do tej pory to pamiętam. Nie wiedziałam, że do tej pory są takie zwyczaje, u nas nie widziałam, ale co innego w Krakowie.. Fajnie byłoby urządzić taki większy zjazd, ale trochę dłużej, bo czas leci błyskawicznie. I chyba należałoby wynająć pokój z aneksem kuchennym, albo domek - żeby można było gotować. U Fizz, było wspaniale, ale uciążliwe dla gospodyni i niesprawiedliwe. W dodatku byłyśmy dziwnie zmęczone po podróży, powietrze też nas rozleniwiało. To takie drobne usprawiedliwienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w stroju krakowskim sypałam kwiatki na procesji w Boże Ciało w parafii mojego dziadka, gdzie był organistą. Też pamiętam, a miałam chyba z pięć lat. Podobno tak byłam dumna i taką miałam minę, że ksiądz o mało monstarncji nie upuścił :D Whisky, zajrzyj do skrzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez długie lata sama sypałam kwiatki na wszystkich procesjach. Miałam pięeeekny strój krakowski. Serdaczek, spódniczke, fartuszek i wianek. Ale najważniejszy był potrójny, szklany sznurek koralików!! Ale byłam z tego dumna. Mój syn nie bardzo chciał wystapić w tym stroju. Ale wyglądał tak pieknie :) W zeszłym roku Krakowiaczek miał ręke w gipsie. Dopiero wtedy wyglądał fajowo.:D Dziewczęta ja lece do domku. Znaczy jade na rowerku, może zdążę na końcówke tradycyjnego niedzielnego grila :) Dobranoc Dziewuszki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fizz :D Aj ja niosłam poduszkę na procesji, bardzo byłam dumna. :) Nie miałam tak wypasionego stroju jak Agosia, ale też było super. Miłego grillowania Agosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie popisałyśmy się z tymi zdjęciami, a jeszcze mówiłyśmy, że musimy je zrobić dla dziewczyn. Ale ciągle coś było na przeszkodzie, a to fryzura ( nie powiem której), a to jeszcze coś innego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak faktycznie, ale tak naprawdę nie było czasu myśleć o zdjęciach. W dodatku biedna Malibu nam zaniemogła i dopadła Ją alergia. Na kota i nie tylko...a to nie sprzyja fotografowaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najgorszy był ten upał w piątek i wszystkie byłysmy \"wyplute\", a jeszcze zafundowałam dziewczynom \"przechadzkę\" do mnie do domu /1,5 km/ piaszczystą ścieżką w pełnym słońcu, a Malibu była z bagażem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogą, a nie ścieżką...jakieś zaćmienie umysłu mam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy bł wsiobus, bo wracałyśmy juz eleganckim autobusem z cywilizowanym kierowcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ja mam takie atrakcje dość często hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się nie zdziwisz Whisky, jak Ci powiem, że myjąc naczynia dzisiaj, myślałam o Tobie hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak siedzę i sobie czytam coście tam porabialy i przyznam się bez biciaZAZDROŚĆ MNIE ZŻERA.Tak bardzo chciałam tam z wami być i mi niewyszło.Może następnym razem mi się uda.Szkoda tylko,że Malibu nie będzie z nami. Tak pięknie piszecie o procesji w Boże Ciało.Ja tego nie wspominam z takim rozrzewnieniem jak wy.Szłam tylko raz po Pierwszej Komuni.Nie mialam pięknej sukienki do ziemi z falbankami ani długich loczków jak moje koleżanki.Jestem już dorosła ale mam jakiś żal do mamy,że wyglądałam jak chłopiec z fryzurką na pażia.Wiem,że to głupie ale przynajmniej wpłynęło to na moje podejście do córek-szanuję ich wybory jeżeli chodzi o ciuchy czy uczesanie. Fizz współczuję ci tej burzy.Oglądalam wiadomości i to było coś okropnego w twojej okolicy.Zaczyna się lato i takich niespodzianek możemy mieć więcej.Przytulam cię mocno. Malibu,odezwij się kochanie.Podziel się wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foletko, co się odwlecze, to nie uciecze 👄 Whisky ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ............_. ,-\'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----\'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,\'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. \'`~-.. . . . . . . . . .,\' . . . . . . .,. .,.-~-.\' -.,. . . ..\'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,\'___. . :/. . . . . . . . . . /\'`-.l. . . `\'-..\'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-.....l . . .l. . . . .\' ---........-\'. . . ,\' . . .\',. . ,....... . . . . . . . . .,\' . . . .\' ,/. . . . `,. . . . . . . ,\' . . . . .. . . . . .. . . .,.- \' . . . . . \',. . . . . \',-~\'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) . . . . . \'-.. . . . . . .) . . . . . . .\' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 Przepraszam, ze dopiero teraz ale synuś dziś zabrał się powaznie za kompa (chyba przed przyjazdem taty hihihihi). Robił jakieś defragmentacje dysków , potem skanowanie komputera i to wszystko trwało i trwało. A jak juz koło 19-ej skończył to przyjechała niezapowiedziana kolezanka i dopiero przed chwilą odjechała. A tak fajnie i duzo dziś popisałyście /się :D/. Jak bedziecie robiły zjazd to dajcie znac bo, kurcze, przeciez z Manchesteru, szybciej dolecę do Polski niż teraz się tłukłam - w jedną stronę 6 godzin a z powrotem 8 bo miałam półtora godziny czekania na pociąg w Poznaniu. Tylko dajcie znać z wyprzedzeniem - bo im wcześniej tym tańszy bilet. U mnie wszystko OK - spałam sobie dziś do 11-ej. Pogadałam przez telefon z Fizz. Naśmiałam się z MM bo powiedziałam Mu , że jade w piatek i On myslał , że zostaję do niedzieli - tak jak miało być początkowo. Zadzwonił więc w sobotę po południu do Fizz i jak dowiedział się, że juz pojechałam to wymyslił sobie, że cos poszło nie tak i uciekłam hihihihihihihi. A było naprawdę super - szkoda tylko że nie byłysmy wszystkie. Fizz jeszcze raz dziekuje Ci za wspaniały pobyt 😘 Jutro trzymamy kciuki za naszą Kurkę - pamiętacie? Broni się! Nadd odezwij się - martwimy się. Buziaczki i całuski dla wszystkich!!! Fizz 🌻🌻 (słodki ten misiaczek i kolejna fajna stopka Whisky 🌻🌻 Foleta 🌻🌻 Anka 🌻🌻 Agosia 🌻🌻 Moniał 🌻🌻Kurka 🌻🌻 Nadd 🌻🌻 i dla podczytujących 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Wreszcie po deszczach i burzach trochę słońca. Dzisiaj spałam. SPAŁAM, po prostu tak spałam, że aż jestem zmęczona, bo za długo. Wypiję jakąś kawkę i się rozbujam.:) Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foleta 🌻 Agosia 🌻 Anka 🌻 Moniał 🌻 Kurka 🌻 Nadd 🌻 Miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki, czuj się \"kopnięta\" na szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 No to nagadałam się wczoraj. Istne \"bicie piany\" :O Fizz---masz rację, że powinnyśmy być wdzięczne założycielce poprzedniego topiku....Dzięki niej jesteśmy tu razem. I nawet jak marudzę to nikt mnie nie wygania i nie każe pisać na temat wyższości malarstwa ekspresjonistycznego na Kubie nad malarstwem w Korei :D A kiedy siedzę w dołku zamiast dyskusji na temat Międzynarodowego Biennale Plakatu wyciągają się pomocne dłonie. Malibu---szkoda, że nie wiedziałam że przez półtorej godziny na dworcu w Poznaniu siedzisz 😭 Zaraz bym tam była i byśmy we dwie posiedziały. Mogłaś zadzwonić niedobra Ty :-) Foletka---ja jako dziewczynka też zawsze na \"pazia\" byłam obcinana. I nawet na komunie zamiast długich loków to miałam włoski za uszy :-( A zawsze marzyłam o długich włosach....Dzisiaj sobie to odbijam i nie noszę krótkich fryzurek :-) Whisky---współczuję mężowi i Tobie. Chory facet to gorsze niż trzęsienie ziemi (przynajmniej u mnie....) Kurka---i ode mnie czuj się \"kopnięta\" na szczęście. Trzymam kciuki. I wszystkim tradycyjnie już - miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dziewczyny!!!. Kurka obroń się na 6.Jak już będzie po to prosimy o zameldowanie jak poszło.Będziemy czekać cierpliwie a może i nie:-Dna wieści od ciebie.Trzymamy kciuki mocno!!!! Moniałku fajnie,że się pojawiłaś.A takie bicie piany też coś daje.Musisz teraz spokojnie przemyśleć wszystko od nowa i podjąć jakieś decyzje na przyszlość.Mam nadzieję,że jednak wszystko dobrze się skończy.❤️ Fizz,fajnie,że się wyspałaś i jesteś wypoczęta.Kawka napewno postawi cię na nogi.I do tego wypita w pięknym ogrodzie.:-D Malibu,bardzo się cieszę,że dała byś radę przyjechac na następny zlot.Wątpię jednak by się nam udało coś zorganizować jeszcze w tym roku.Chociaż zawsze mówię nigdy nie mów-nigdy!!! Muszę się wam trochę pożalić.Niefajnie zaczął mi się ten poniedziałek. Synek trochę pokasłuje,całą sobotę przesiedział u kolegi.Dzisiaj się dowiedziałam,że chłopiec zachorował w nocy na różyczkę i teraz będe czekać na epidemie w domu. Póżniej spaliłam żelazko i wywaliłam bezpiecznik przy liczniku.Musiałam wzywać elektryka bo tylko on może to zrobić.Czekalam prawie dwie godziny. Jak by tego było mało to gdy chowałam pościel dzieci zobaczyłam,że syn ma rozwalony fotel na którym śpi.Nic mi wczoraj nie powiedział bo bał się,że będe krzyczała i tak biedny spał.Muszę kupić mu nowe łóżko.A do tego nagrywałam dziś filmik z bliżniaczkami na komórkę i aparat mi się zawiesił.Nie mogę wyjąć bateri bo poprostu nie potrafię tego gó...otworzyć.Jestem na maksa. Ciekawe co mi jeszcze przyniesie ten dzień. Dziewczyny,życzę wam dużo lepszego dnia niż mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no spróbuję to wysłać, ale nie mogę wpisać hasła przez tę głupią reklamę. Nie wiem czy się uda, więc krótko. Foletka - ojej, cóż mozna więcej powiedzieć. A nie da się tego fotela jakos naprawić? Popatrz no, przecież Ty potrafisz. Po co Ci teraz nowe meble? A dlaczego u Ciebie musi przychodzić elektryk do bezpiecznika?:o Moniałku, u mnie nie jest tak źle, trochę się tylko przestraszyłam, ale już jest oki. Fizz, masz mszyce w ogrodzie? Dziś je spsiukałam na wiciokrzewach i różach. Wiciokrzew w ogóle przez nie nie kwitnie. Moje ...kocisko(tak go od dziś nazywam) znowu przyniosło ptaszka, i jeszcze zadowolone! 😠 Kurka - trzymaj się dzielnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×