Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

dziewczyny. Burza ma swoje konsekwencje---synek chory,mam nadzieję,że nie rozwinie się to w zapalenie płuc.U niego to tak zawsze się kończy. Fizz,rozumiem jak ci ciężko po tej rozmowie.Musisz wzbudzać WIELKIE zaufanie u ludzi,że rozmawiają z tobą na tak poważne tematy.Ona widocznie tego bardzo potrzebowała a rodzina nie jest wstanie z nią o tym rozmawiać.Przyniosłaś jej ulgę tą rozmową---o ile w ten sposób można komuś pomóc.Przytulam cię mocno. Whisky,jak skończysz u siebie to może wpadniesz do mnie na małe malowanko:-DCzy nikt z rodziny nie może ci pomóc np.syn? Agosia,niemartw się na zapas nawałem pracy.Powoli wszystko się ułoży i jeszcze ci to zaprocentuje kasą.Powoli dojdziecie do tego bo oto w tym wszystkim chodzi---by nam się lepiej żyło za naszą pracę. Moniałku odezwij się i napisz co tam u ciebie.Ja też wczoraj ogarnęłam dom a dzisiaj cvhcę się wziąć za okna.Przyjeżdza teściowa więc same rozumiecie. Anka,przejżalam te stronki z ośrodkami nad morzem ale niewiem czy się wybierzemy.Boję się,że pogoda nam nie dopisze pod koniec sierpnia i to będą zmarnowane pieniądze.Pojedziemy chyba na jeden dzień by dzieciaki zobaczyły jak wygląda morze.Jeszcze tylko 17dni i masz już wolne. Malibu,do kiedy ty pracujesz w tej swojej firmie?Jak tam pakowanie?To twoje ostatnie dni w Polsce.Wypocznij i naciesz sie Polską.Obydwie wiemy,że będziesz tęsknić,ale z drugiej strony będziecie już razem na zawsze. Ja mam dziś małego doła.Pokłóciłam się wczoraj z M.Nigdy wcześniej nam się to niezdarzyło tzn.gdy on był daleko od domu.I dalej niechce mi się z nim gadać. Fizz,ja też myśle,że Nad nas opuściła.Szkoda. Dobra,biorę się za te okna.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---a co to za Kurza Melodia nas odwiedziła.Zdradzisz tajemnice? A przy teściowej miało mi wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻....wpadlam sie tylko przywitac ,jestem dzisiaj bardzo zabiegana od rana i mam tylko chwilke przed wyjsciem do pracy.Milego dnia Wam zycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby chłodniej, a jednak gorąco. Whisky 👄 dzięki, doszło. Najlepszy ten pierwszy plan, Malibu na tle malibu :) Ja też... Zazdroszczę werwy i energii. Oby tak dalej, tylko o nas nie zapominaj. Malibu 🌻 ja wiem, że jesteś koszmarnie zapracowana i ta księgowość i przygotowania. Ja bym na Twoim miejscu nie wiedziała, jak się nazywam. Foletko 👄 utulam. Przykro mi, że synek choruje. Trzeba wierzyć, że nie będzie tak źle. A z TM, to przecież sie zdarza, na pewno za dzień dwa, albo jeszcze dzisiaj będzie dobrze. Nie martw się. A my jakby co, zorganizujemy łopaty. A jeśli chodzi o koleżankę ma kochającą rodzinę, ale oni bardzo cierpią, ona nie chce ich jeszcze bardziej dołować. Najbliżsi często się oszukują, tu tak jest. A ja mogę wysłuchać. Kiedyś nie chciano mnie, więc rozumiem, choć tu sytuacja zupełnie inna i bardzo tragiczna. :( Witaj Kurza Melodio, czy my się znamy? W każdym bądź razie zapraszamy i napisz coś o sobie. My jesteśmy tu od dawna, ale ktoś ciepły, życzliwy i serdeczny, smutny, albo wesoły zawsze jest mile widziany. Foletko, albo Kurza Melodia mnie zna /?/, albo po prostu pozdrowiła mnie, bo chociaż nas więcej jest tu matek założycielek, o mój wpis był pierwszy. Chyba, że to ktoś, kogo większość z nas zna ;) W każdym bądź razie witam, mam nadzieję, nie tylko w swoim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostrzegłam kogoś o nicku bardzo zbliżonym dlatego postanowiłam do wpaść i przywitać się :) 🖐️ miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałam napisać, że Whisky insynuuje, że Nadd nie chce znać starych i grubych. Ale się uśmiałam. I kto to pisze. Rozmiar 38. I jaki rozmiar !!! A fe Whisky, bo pomyślę, że domagasz się komplementów. :) Z jednym sie zgadzam, wszystkie jesteśmy, piękne i młode,/ nie mówiąc o tych najmlodszych hihi/ bo w sercu ciągle maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłe Fizzi, ciekawa jestem skąd Twój nick, bo mój prozaicznie od napoju na bazie alkoholu /wszystkie matki założycielki mają to w swoim/ głównie fizz gin hihi :D Stopka super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to tak sobie go wymyśliłam dawno, dawno temu :) i bardzo mi się podoba :) nawet mój psiak odziedziczył je po mnie ale wiem, że fizzy to napoje wyskokowe/gazowane ... Twoja stopka też jest fajowa i na dodatek daje dużo do myślenia i jest zgodna z prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jesteś stałą bywalczynią cafe, ale miło będzie, jak będziesz zaglądać również do nas. A pieeees, to jaka rasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o stopkę, to moje życie, ale tu na topiku dziewczyny są we wspaniałych związkach i na pewno w nich zyskują. Więc nie zawsze i nie u każdego jest byle jak...Samo życie. Trochę Im zazdroszczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stałą bywalczynią to byłam kiedyś może jakieś rok temu teraz wpadam tu od czasu do czasu ale z miłą chęcią i WAS odwiedzę -> i dzięki za zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy !! 🌻 Piekna rasa.Ja bardzo chciałabym mieć takiego mniejszego szetlandzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też początkowo myślałam nad tą rasą, później nad goldenem, a wybrałam collie i jestem z tego wyboru bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może jeszcze kiedyś, ciągle u mnie są jakieś psiaki. Ale aktualnie juz tylko jeden dobermanka szalona i zwariowana i ponoć piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest piękna bo dobermany są cudne takie dostojne i pełne wdzięku :) przez moje życie też przewinęło sie dużo psiaków i każdy z nich (jak dla mnie) był piękny i każdy kochany ❤️ a tego mam od jakiś 8 m-cy i wiem, że to jest prawdziwa miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę, żeby trwała długo i była szczęśliwa. Słyszałam dużo dobrego o collie i nie myślę tu o Lassie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mój poprzedni pies również był tej rasy :) tylko tricolor tzn. czarny, z ródym i brązowym więc wiem coś o tym :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał już 15 lat i był bardzo chory, między innymi na raka bardzo cierpiał i trzeba było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, też kilka moich psów juz odeszło. To zawsze bardzo boli. Ale chyba bym nie zdecydowała się na tę samą rasę. Bałabym się porównań. I byloby to niesprawiedliwe. Najczęściej dla tych nowych .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i to na tyle teraz grzecznie powiem: DOWIDZENIA i postaram sie wpaść z wizytą w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a.... dlatego początkowo myślałam o szetlandzie lub galdenie :) ale.......niby rasa ta sama ale psy całkiem inne jeszcze tylko dodam, że mimo tego, iż poprzedni miał już 15 lat był mój tylko przez jakieś ostatnie 2-3 lata (przeżył 2 swoje panie) ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś koszmarny dzień.Najpierw syn napędził mi porządnego stracha wpadając na samochód rowerkiem.Naszczęście facet widział co się dzieje i zdąrzył zachamować i to syn w niego uderzył.Niema żadnych zadrapań,śiniaków.Skończyło się na wielkim strachu a rowerek w piwnicy.Potem wygłupiał się z kolegami na podwórku i kopnął jednego w plecy.Przyleciala babcia z wielką awanturą(fakt,mój syn zawinił i zanim przyszła miał już karę)ta sama z której powodu chcę przenieść córkę do innej klasy.Wrzeszczy na mnie więc ja pytam czego ode mnie oczekuje,syn ma już karę.A ona dalej z mo... .Zamknełam babie drzwi przed nosem.Niecierpię takich ludzi.Nigdy nie biegałam na skargę jak moje przychodzily z płaczem.Dopuki nie mają w rękach kamieni i kijów to jest dobrze.Przecieć to naturalne,że chłopcy czasami się biją.Niewiem,może się mylę,może wy myślicie inaczej. Pwenie,że jest mi przykro jak ktoś im zrobi krzywdę i jestem wściekła kiedy one zrobią ją komuś.Rozmawiam wtedy i tłumaczę.Jak wina jest ciężka to jest i kara.Uff,wywalilam to z siebie.Sorrki jak popsułam wam humorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zrobiłas Foletko, że poopowiadałaś i sobie ulżyłaś. A swoją drogą ta kobieta i jej wrzaski to przecież przyszcz w porównianiu z tym, co mogloby się stać. Jak czytałam o tym rowerku, aż mi włosy dęba stanęły na glowie. Trzymaj się i najważniejsze, że nic się nie stało. A dzieci zawsze się szturchają raz mniej, raz więcej. MM był takim łobuziakiem, że strzelał do kolegów z wiatrówki /jako 9-latek/.Zawsze współczułam teściowej, jak opowiadała. Wracała z wywiadówek i całą drogę płakała. I wyszedł na ludzi. Tyle, że nauczycielka, której przedmiot zamierzał studiować /i skończył i ma jakies inne tytuły/, jak się o tym dowiedziała, mało nie dostała zawału. Choć pewnie na ten stan zdrowia pracowała długo i nie tylko MM się do tego przyczynił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć majóweczki kochane moje:) Fizz i Fizzi :) fajnie:) Bedziecie sie nam troche mylić :D Zwłaszcza mnie bo jestem ogromnie roztargniona. Musze wam powiedzieć, że collie to jedne z moich faworytów.:) U dziadków był taki sliczny.. po championach i sam złoty medalista(ale tylko raz czy dwa wystąpił na wystawach, szkoda) Też o ile dobrze pamietam był trikolor, czrno -biały podpalany piękny. A jaki mądry pies!! Musiał zostac uspiony :( Miał paraliż tylnej części ciała. Pamietam jak dziadek znosił go na dół po schodach z drugiego piętra. Teraz nie ma juz psa, nie ma już Babci ani Dziadka a w tamtym mieszkaniu mieszka juz pewnie ktos obcy :( Ale się wzruszyłam. :( Buuuu gdzie moje dzieciństwo?? Foletko, co za głupia baba!! Czy ona tak \"umila\" życie wszystkim sąsiadom czy tylko Ciebie sobie upatrzyła?? Wstrętna baba!! Nie przejmuj sie. W końcu tu Ty wychowujesz swoje dzieci a nie ta jędza!! A wypadek z samochodem!! Strasznie sie przestraszyłam jak zaczełam czytać!! Ale ufff na szczeście nic sie nie stało. Whisky jestem w szoku!! Chyba wpadałas w jakis trans :) Uważaj bo jeszcze sie uzaleznisz!!! Anka ja też planuje urop od połowy lipca (do połowy sierpnia ) Troche odpoczne a potem sprawy z kioskiem związane.... Fizz pytałas jak długo bede w hotelu pracowąc. Tego nie wiem. Jak bedzie wszystko po mojej mysli (czytaj \"full kasiory\" ;) ) To góra do grudnia. Wole nawet nie myśleć co bedzie w przeciwnym razie. A dziewczyny!! A jak świadectwa?? U mnie w sumie nie najgorzej, ale ocena opisowa właściwie nie mówi wiele. Epistoła na całą stronę i same superlatywy bo nic złego nie wolno o dziecku napisać... bez sensu. Za to Mały dał mi dziś popis. Spędziłam godzine u fotografa!! Walczyłam z młodym żeby sobie dał zrobic fotkę do paszportu. Tak potwornie się bał i płakał, że myślałam, że nic z tego... W końcu dogadalismy się z fotografem, że on ustawi aparat a ja zrobie zdjecie. I zrobiłam!! Po tym wszystkim Mały tak sie rozluźnił, że sobie zaczął gawiedzić z panem fotografem, umówił sie z nim, ze jeszcze wpadnie i odwiedzi go i że ogólnie było fajnie. A potem w domu powiedział tatusiowi że walczył jak lew!! No to sie rozpisałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×