Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Malibu, no popatrz nie rozpoznałyśmy Cię :D Jak przeżyłyście kolejny dzień upału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze żyję, też podglądam \"Zapach kobiety\". Widziałam jakieś 5 razy. Jeden z moich ulubionych filmów. Ale dzisiaj bardzo duszno. wczoraj i przedwczoraj chociaż padało. Malibu, dlaczego się ukrywałaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd mam problemy rodzinne i jestem taka kontra....jak coś takiego zobaczę, kolekcjonuję. One działają jak uspokojenie, prawda i wytłumaczenie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny. Chłodnej, spokojnej i przynoszącej ukojenie nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie chciałam trochę popsocić....Nie mam czasu popisać, ale na popsocenie zawsze chwilkę znajdę. 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek!!! Miłego Dnia!!! A ten kwiatek to oczywiście skopiowany z innego topkiku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie dzisiaj jest przyjemny, chłodny poranek :) otworzyłam sobie w pracy okienko i wietrzę bo ile można siedzieć w wysuszonym klimatyzacją pomieszczeniu fizz faktycznie twoje stopki są super, a obecna jest rewelacyjna i w jak zwykle prawdziwa ... ja też wczoraj oglądałam \"Zapach.....\" ale w tzw. przelocie tzn. oglądałam i zmywałam, prasowałam itp.... i przypomniało mi się, że już niedługo w kinach będzie \"mój film\" tzn.film, na który czekam z niecierplwością -> \"Pachnidło\" pozdrawiam i życzę miłego dnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Malibu-x szkoda dnia na spanie :) [a prawdę mówiąc to z chęcią wskoczyłabym do łóżeczka i spała minimum do 12 :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fizzi! Przepraszam, ale jeszcze nie zdażyłam Cię powitać na naszym topiku. Więc spóźnione ale serdeczne : WITAJ!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi ja nie potrzebuję specjalnych powitań :) [jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie 👄 ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️, macham ledwo ledwo trzymając się kurczowo kawy;) Spało się wspaniale, nad ranem lało, ale jakoś trudno było wstać, próbowałam 3 razy, nawet kot był wyrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. Widzę,że wszystkie mamy problemy z porannym wstawaniem.Jedna Fizz,ktora lubi wczesne poranki.Są wakacje i moja dziatwa ląduje w lózkach po 22.Dlatego rano śpimy wszyscy do 10.Szkoda,że to tylko przez dwa m-ce. Oki,idę ogarniać chate bo moi rodzice zaraz wpadną na kawkę. A u mnie narazie niet upałów.Trochę mnie to martwi bo jak pogoda będzie jak pojadę do Torunia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie wczesne wstawanie, cóż to za straszne pomówienie ja nie znoszę wstawać rano, mogę spać i spać bez końca :) ale niestety ciągle muszę pozbawiać się tej przyjemności i wstawać rano, żeby udać się do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam foleto👄 na szczęście napisałaś, że to fizz lubi nie ja jeszcze jakoś nie przywykłam do tego, że mamy tak bardzo podobne nicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletka, jak trochę chłodniej będzie to nawet lepiej na wyjazd. A co z resztą? I Fizz się jeszcze nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu siedze przed kompem i latam po kafe.Chyba popadam w jakiś nałóg---a chata leży odłogiem,że niewspomnę o dzieciach.Proszę o solidnego kopa to może wkońcu zmądrzeje na stare lata.:-D Fizz może nie ma prądu,bo nic nie wspominała o wyjeżdzie.Zawsze to ona nas tu witała pierwsza.Mam nadzieję,że nic się niestało. Whisky,masz rację taka pogoda lepsza na podróż ale potem chcę mieć cieplutko.Marzy mi sie kąpiel w jeziorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Dlugo szukalam naszego topiku i zaczelam sie martwic ze moze skasowany.Wczoraj po pracy pojechalam na zakupy do Kielc zeby kupic prezenty dla siostry i jej meza i troche obkupic syna .Wrocilam przed 22.00 i nie mialam sily juz zajrzec,teraz poczytam co nowego sie wydarzylo u Was .Burze ciagle nas omijaja i jest duchota nie do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzisiaj chodzę jak potłuczona. Młody na ten obóz pojechał a ja sobie miejsca znaleźć nie mogę. Zresztą wszyscy rodzice chyba bardziej ten wyjazd przeżywali niż nasi chłopcy - oni roześmiani, zadowoleni a my.... :-( Już oczywiście dzwoniłam na \"gorącą linię\" i wiem, że dojechali szczęśliwie. Skrzynką kontaktową jest jeden tatuś, który dzwoni do trenera a reszta rodziców do owego tatusia. Inaczej trener nic by nie robił tylko rozmowy z rodzicami prowadził :D Ale sam zabronił im zabierać komórki....(i ....pluszowe misie :D ) Muszę przyznać, że podoba mi się ten ich trener bo traktuje to co robi z pasją i zaangażowaniem. Po prostu mu się chce! No...długo mogłabym w ten deseń nawijać :D ale młody to moje \"oczko w głowie\". Dla każdej 🌻 i 👄 bo dzisiaj wymiękam z wyliczaniem z osobna - zakręcona jestem kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz----co z tobą dziewczyny?Aż się zaczynam bać. Malibu,jak możesz to zadzwoń do niej i napisz co się dzieje.Martwię sie. Ja juz idę spac bo miałam dziś męczący dzień.Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Foletko , myslę, że Fizz się nie pogniewa - Ona też nieraz pisała za mnie. Dzwoniła do mnie ale rozmawiałysmy tylko chwilę, bo miałam gosci - wiem tylko, że jest w kiepskiej formie bo zmarła ta Jej kolezanka, o której nam pisała. Fizziaczku trzymaj się. Mocno Cię przytulam. Nie zadzwoniłam, bo jak goście wyszli było już po 22:00 a mówiłaś, że chcesz się wcześniej położyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz---kochana ❤️ trzymaj się! Nie umiem nic mądrego w takiej sytuacji napisać. Po prostu przytulam Cię mocno, mocno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzięki 🌻 Tylko macham, 🖐️ Prawie nie spałam. Odezwę się później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz strasznie mi przykro Słoneczo :( Trzymaj sie i pamietaj,że na nas zawsze mozesz liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×