Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

O to świetnie, warto obejrzeć. Rano nie mogłam wejść na pocztę, więc nie wysłałam Ci tych namiarów Fizz. Teraz jeszcze spróbuję. Malibu, tzn. że w ogóle się nie denerwujesz tą wizytą. I dobrze. Foleta - należy Ci się odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz, wysłałam. Tylko, że w homeopatii ważna jest cierpliwość, systematyczność, no i nastawienie też... Spuchnięta noga do kolana po ukąszeniu w stopę, czy połowa pleców nie jest niczym innym jak reakcją alergiczą. Kiedys wylądowałam na pogotowiu po ukąszeniu, leki chyba wolniej skutkowały. Myślę, że jest to dobry sposób doraźny, przecież nie każdy ma przy sobie zawsze leki odczulające. I oczywiście różne są reakcje alergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Whisky, faktycznie podawałaś, ale zapomniałam...:P No właśnie.....cierpliwość. Mogę być cierpliwa robiąc np. skomplikowane wzory na drutach, ale tu potrzebna jeszcze silna wola....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu już chyba po wizycie. Jak było ? Mam nadzieję, że OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu już chyba po wizycie. Jak było ? Mam nadzieję, że OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:)Ja dzisisj króciótko,sparzyłam sobie rekę-wprawdzie niegroźnie ale boli jak diabli.Tak to jest jek się biorę za gotowanie,wszystko przeciw:) Witaj Agosiu:)ładny masz ten Kraków.A tak zapytam jesteś krakuską z dziada pradziada?Bo zauważyłam,że Krakusi nie lubią innych miast a już napewno \"Warszawki\". Fizz:),Whiski:),Malibu:),Foletko:),Fizzi:),Moniał:) Idę dalej moczyć rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nadd, współczuję i utulam Cię ❤️ Ale puściutko, pewnie znowu będziecie pisały po nocy, a mnie już nie będzie....😭 Whisky, oglądałam program i chyba poszukam homeopaty. Nawet już jakieś nazwisko znalazłam. Ja używałam w tym roku leki homeopatyczne jak byłam przezieębiona i na drugi dzień po takiej dawce czułam sie okropnie. To znaczy, że chyba działało i nie rozwinęło sie w nic większego. Ale na uczulenia to już chyba musi fachowiec zaordynować. Malibu, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!! Agosia fajnie że zajrzałaś do nas \"w przelocie\" i jesteś zadowolona z wakacji. Nadd , super, że już wróciłaś do nas i że trala la la, no ale nie fajnie z tym oparzeniem bidulko. Już na dniach powinna się pojawić nasza Anka - kurczę jak szybko mijają dni luzu i swobody. Foletka nawet się nie obejrzysz i bedziesz w samolocie do M... A z tą Sałacką to po prostu szok - aż się wierzyć nie chce... MM wczoraj się ze mnie śmiał, bo tak mnie jakoś wzięło, że nie znamy dnia ani godziny, że go prosiłam , żeby zadzwonił do Fizz w razie gdyby mi się coś stało.... A wczorajsza \'\'wizyta\'\' ok. Pani spisała nasze dane z paszportów, chciała widzieć oboje dzieci - bo młody siedział u góry przy kompie. Powiedziała nam że córka pójdzie do drugiej klasy - co już wiedziałam, a syn do dziesiątej co mnie z lekka zaskoczyło - bo z mioch wyliczeń wychodziłoby, że do dziewiątej. Ale tu jest wszystko inaczej...Tu dzieci nie rozpoczynają wszystkie równocześnie nauki od września - zależy to od tego czy urodziły się w I czy w II półroczu, a młody jest ze stycznia , więc może dlatego... To tyle narazie, żeby Was nie zamęczać hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście hihihihi. A ja idę z dziećmi do miasta - a to cała wyprawa! Czterdziści pięć minut w jedną stronę! Będziemy z powrotem najprędzej za 3 godziny. Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka ❤️ /nie wiem, kiedy się pokażesz/, ale imieninowo życzę Ci, żeby się spełniło o czym marzysz i przesyłam gorące /ups...:D/ buziaki 👄👄👄 Faktycznie ilość wpisów ostatnio, a i dzisiaj poraża..hihi A póki co mamy chyba porażenie temperaturą. Znalazłam jakąs prognozę meteo i się pocieszam, że jeszcze tylko tydzień..:) Malibu, Słoneczko, co za czarne myśli Cię nachodzą ? Nie wolno tak !. Choć myślę, i tu wrócę znów do upałów, że to wynik przegrzania głowy, mózgu, myśli :D. Ale u Ciebie przecież chłodniej. Ty masz komfort :D Skoro jeszcze możesz do miasta jechać :D Whisky 🌻 Malibu 🌻 Foleta 🌻 Agosia 🌻 Anka 🌻 Moniał 🌻 Fizzi 🌻 Nadd 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻Dla Ciebie Anka z okazji imienin.Spełnienia wszystkich skrytych marzeń. Witam wszystkie Majowki. Malibu,fajnie,że tak gładko poszło z panią i szkoła już jest oki.A swoją droga to cię podziwiam,że wybrałaś się sama z dziećmi na zakupy. Wybrałam się dziś do fryzjera i jestem super zadowolona.Młoda dziewczyna ale widać,że naprawdę lubi to co robi.Jestem zadowolona z fryzurki i koloru.Od dawna szukalam kogos takiego jak ona.Mam nadzieję,że spodoba sie M. Ja dziś zaliczyłam już imieninki u Anny,wypilam dwie lampki wina i...:-D.Kto poloży moje dzieci spać?!;-) Idę się ogarniac bo dopiero weszłam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Solenizantko - wszystkiego najlepszego!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 Fizzi, co tak tylko w przelocie? Foletka, nic tak dobrze nie wpływa na nastrój kobiety jak fryzjer właśnie, a jeszcze jak dobry! :) A jak sobie poradziłaś z dzieciakami, bo chyba nie byłaś z nimi? I jaki kolor zrobiłaś? Malibu jak było w mieście? Dziś też się wybrałam \"do miasta\", nawet ubrałam się bardziej elegancko, tzn. założyłam sukienkę, którą kupiłam w zeszłym roku, ale jeszcze ani razu nie założyłam(mnie wystarczy, że jest w szafie ;) ) i sandałki na obcasie. Zaraz lepiej się poczułam, bo wczoraj pojechałam \"w sprawach\" i jak zwykle byłam w rybaczkach, klapkach i za krótkiej bluzce, w rezultacie nic nie załatwiłam, bo trochę mi to przeszkadzało jednak ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To słońce źle działa na Majowki:)Witajcie**** Ania 1000 lat,wyłcznie szczęśliwych:)) Ja dzisiaj mialam ciężki dzień,palec już ok.Na szczęście na lekcji angielskiego jakoś się rozkręciłam. Fizz z tą homeopatią to bardzo dobry pomysł,warunkiem jest dobry lekarz.Moja koleżanka się tym zajmuje ale w weterynarii.Podobno bardzo ważny jest wywiad i to kilkugodzinny. Malibu jak się tam dogadujesz?A sąsiadów już znasz.Kurczę -dzielna z Ciebie kobietka:) Foletko nowa fryzurka,no ten urlopik to będzie prawdziwe-tra lalala:) Whiski:)nie szata zdobi człowieka ale często dodaje nam pewności siebie.A ja czuję się bardziej kobietą jak sobie nogi wydepiluję-hi hi. Zmęczona jestem jakoś dzisiaj. Księżycowe całusy dla Wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś - dla Ciebie 🌻🌻🌻 Z okazji imienim życzę Ci: MARZEŃ (żeby się spełniały), PRZYJACIÓŁ (żeby pamiętali), MIŁOŚCI (żeby trwała), SZCZĘŚCIA (żeby nie opuszczało), OKULARÓW (żeby były różowe) ŻYCIA (żeby było kolorowe).. A ja do miasta mam 45 minut - pieszo! To jest horror po prostu!! Ja, która od półtora roku nie poszłam dalej jak sto metrów, a już wszędzie dalej samochodem. No nie licząc przerywnika w postaci przeczołgania nas przez Fizz do Jej uroczego domku na zad....hihihihi. Dobrze, że w połowie drogi jest coś na kształt parku i stoją tam trzy ławki, więc jest gdzie odsapnąć. Moją największą ambicją będzie teraz nauczyć się tutaj jeździć. No może tylko ciut mniejszą od nauczyć się mówić. Wiecie, tu jest przegibane, ale to pewnie temu, że wszyscy mają auta i jest tradycja robienia dużych zakupów na cały tydzień. Nie ma tu małych osiedlowych sklepików z podstawowymi artykułami, więc jak potrzebny jest chleb czy mleko - to godzinka z głowy, bo do najbliższego sklepu mam ze 15 - 20 min. Sąsiadów znam tylko z widzenia, ale zapunktowałam sobie u starszej sąsiadki, że jestem pracowita. No koń by się uśmiał - ja i pracowita!!! Ale jak zaczęłam od przekopania ogródka i puszczenia w ruch kilku automatów z wywieszeniem prania na ogródku to fama poszła hihihihi. A ja latałam w koszuli nocnej na naramkach z dekoltem do pasa, bo wydawało mi się że zza tych mioch krzaczorów w żywopłocie nikt mnie nie widzi :D:D:D A chatkę mamy całkiem całkiem - taka typowo angielska zabudowa, domki z cegły trzy w jednym - nasz segment jest środkowy. Piętrowy, cztery pokoje, kuchnia, jadalnia i przede wszystkim to co najbardziej ukochałam - tarasik z wejściem i z saloniku i z jadalni. Jest maciupki ale cudny - nigdy nie miałam nawet balkonu! A z tarasu daję kroczek i jestem w ogródku - też maciupeńkim, całym otoczonym żywopłotem. Na razie jemy tam obiady , spijamy kawki i w ogóle jak wstaję to najpierw idę na taras. I znowu Wan naplotłam co u mnie, a Wy biedne musicie to czytać, Fajnie, że nowe fryzurki i sukienki i trala la la! Miłej nocy i kolorowych snów. Papatki 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak Wam jeszcze połowy nie napisałam, że np. jest tu duży market w centrum a w nim polskie stoisko, na którym obsługują też Polki. I ze produkty są polskie i w polskich opakowaniach - wspaniały widok jak dla mnie hihihi. Dobra, już nie marudzę, idę jeszcze na tarasik zapalić - bo w domu NIE MA PALENIA!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu - i to mi się podoba!!! :))) I Z PAPIEROCHAMI, I ŻE TAK ŚWIETNIE SOBIE RADZISZ:):):) Uśmiechnęłam się na wspomnienie tego przeczołgania po polnych drogach :D Fajnie, że tworzysz taki wspaniały obraz pracowitej Polki tam na obczyźnie. Masz duży wkład w tworzenie nowych stosunków polsko-brytyjskich:) I nie tylko te automaty zrobiły na nich wrażenie, jeszcze większe - to szorowanie desek, gdzieś na ganku, czy gdzie indziej. Nie powiem, ale na mnie też to zrobiło wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pisz Malibuś, pisz, to bardzo dla nas ciekawe, a Foleta szczególnie ciekawa. I widzisz jakie to wszystko proste. Najważniejsze, że przyjazna atmosfera. Przy tej ilości Polaków nie będzie problemów z językiem. Świetnie sobie radzisz, jesteś dzielna i humor Ci dopisuje. bardzo się cieszę. Ja dopiero uporałam się z najpotrzebniejszymi pracami w domu i jak za dawnych czasów, spotkałam tu Ciebie. Jak miło. Nadd, bidulko też niedawno poparzyłam sobie palec przy gotowaniu, aż skwierczał, no prawie, ale już nie ma śladu. Homeopatię też jak najbardziej popieram. Oprócz tego co mówisz też ważne jest nastawienie, wczorajszy program był fajny, bo chłodny i obiektywny. Zwłaszcza po tej ostatniej nagonce. Pamiętam jak wiele lat temu mówiła mi koleżanka z Anglii, że tam jest to metoda leczenia lubiana przez elitę. No i proszę - wyższe sfery, rodzina królewska. A gdzie Fizz znalazłaś lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki !! Malibu, pisz dużo, dużo i jeszcze więcej, a ja czekam na fotki :) bardzo się cieszę, ze tak się wszystko fajnie układa. 👄 Foletko, jak poszło z kładzeniem dzieci do łóżka? hihi.. A napisz coś więcej o kolorku i fryzurce. Nadd, wyobrażam sobie, jak ciężko teraz przestawić się na pracę, ale zawsze to lepsze niż chorowanie, ale za to gorsze niż wycieczka do Krakowa :D Whisky, znalazłam homeopatę w Łodzi, ale jeszcze bedę się pytała mojej lekarki pierwszego kontaku. Wiem Nadd, że właśnie zwierzętom homeo często pomaga, a zawodzą tradycyjne metody... Whisky, ja ostatnio też byłam w mieście w sukience i wydawało mi się, że jestem...nieskromna, bo kiecka bardzo cieniutka, przewiewna, żeby nie powiedzieć trochę prześwitujęca :D. No, dziwnie się czułam, ale niektórym się podobało :D Oj dziewczyny, Wy mi tego przeczołgania nigdy nie wybaczycie ? Hihi :D Narazie muszę uciekać z mojego pokoju i od kompa, bo będżie malowane okno i przy takim otwartym nie mogę urzędować :( Bardzo miłego, niekoniecznie ciepłego dnia :) Ale to tylko pobożne życzenia. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej dziewczyny---witam was w ten słoneczny ciepły dzień. Malibu,bardzo sie cieszę,że tak ci się wszystko układa.Fajnie masz z tym polskim stoiskiem w sklepie.I stosunki z sąsiadami ważna rzecz.Tak jak napisała Whisky--pisz,pisz wszystkie jesteśmy ciekawe jak ci sie tam żyje.A chatę masz super.Zazdroszczę ci twego tarasu i ogrodu.Kawka wypita rano w takim miejscu inaczej smakuje:-D Dziewczyny ale się wystroiłyście.Whisky---już kiedyś rozmawiałyśmy na temat ubioru kiedy wyruszamy załatwiać sprawy w urzędach.My kobiety tak już mamy,że patrzymy jak inne są ubrane:-)No i czasami fajnie poczuć się\"damą\'\'.Te męskie spojrzenia,uśmiechy.Od razu jesteśmy jakieś takie lekkie,żwiewne,powabne;-) Fizz---jeżeli chodzi o to \"przeczołganie\" to ja im bardzo zazdroszczę.I jestem pewna,że gdybyś rzuciła hasło\"spotykamy się u Fizz na tarasie\"To wszystkie by przyjechały bez względu na utrudnienia takie jak wsiobus czy spacer polną drogą wśród łanów zborza. Witaj Fizzi---bardzo cię przepraszam,że nie posadzilam dla ciebie🌻ale to chyba przez te upały moja pamięć szwankuje.Napisz gdzie bylaś jak cie tu nie było. Zaciekawiłyście mnie tą homeopatią.W mojej najbliższej okolicy nie ma takiego lekarza.Słyszałam tylko o jednej pani doktor,która tym się zajmuje i ludzie bardzo sobie ją cenią Niestety ale ona mieszka prawie 30km ode mnie i ciężko się do niej dostać.No i te ceny za wizytę. Pytacie mnie o fryzurkę.To taka mała\"awangarda\"troszkę dłuższe z jednej strony,troszkę krótsze z drugiej.Kolor ciemny brąz i do tego małe jasne pasemkagdzie niegdzie.Cała sztuka w tych pasemkach.Naprawdę super to zrobiła.Nie jestem upstrzona jak jakaś papuga.Jak wrócę od M to wyślę wam zdjęcia.Obiecałam kiedyś Fizz i Malibu,swoje zdjęcia ale ....skleroza.Obiecuję,że po powrocie,gdzieś we wrześniu wyśle je. Dobra biorę się za robotę,bo wczoraj po tych dwuch lampkach:-DDobrze,że dzieci położyłam spać.Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczyny, dopiero teraz doszlam do siebie - po kawce, herbatce i śniadanku, no ale posprzątałam przy okazji kuchnię, czyli nie jest tak źle. Rano jeszcze da się coś zrobić. Foletka to musisz wyglądać super, fryzurka odlotowa. Fajnie, że tak się odszykowałaś na wyjazd. I wykorzystaj to na maxa. Co ja mówię - sam pobyt z mężem to już max. No i czekamy na zdjęcia. :) A z homeopatą mogłabyś spróbować. Zwykle, później nie musisz jeździć, możesz być w kontakcie telefonicznym, zazwyczaj homeopaci są chętni do takiej pomocy. No może dotąd do kiedy nie mają mnóstwa pacjentów. Moje dzieci przestały mieć zapalenia oskrzeli, które ciągle się powtarzały. Później masz już \"ulubione\" leki i sama możesz sobie radzić. Fizz, a myślisz, ż ta lekarka będzie \"za\" homeopatią? Zwykle lekarze są przeciwni. Chociaż są też rodzinni, którzy sami ją stosują. Malibu, oj tak - pisz, pisz:) Może otwórz tam sklep, taki żeby był pod ręką. Nie lubię takich zakupów na tydzień i koniec. Zreszta ja nie potrafię tak kupować, no bo mozna wodę, soki, kasze, cukier, ale inne rzeczy się psują i muszą być świeże. Wiesz Nadd, dopiero wczoraj uporałam sie na dobre z pedicurem i przy okazji manicurem. No bo do tej sukienki to tak by wypadało. Nogi golę, pod prysznicem, nie bawię się już w depilatory, nie mam do tego cierpliwości. Zresztą z czasem te włosy na szczęście robią się słabsze. Fizzi, właśnie - co robiłaś jak Cie nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mam okno pomalowane i prawie suche ! Foletko, fajnie, że jesteś zadowolona. A wiesz wczoraj sobie nawet myślałam, że obiecałaś nam zdjęcia :D Malibu, Whisly ma świetny pomysł z tym sklepikiem. Zastanów się... Whisky, moja przychodnia tak naprawdę jest prywatna /tylko ma podpisaną umowę/, a jej właścicielka to mój lekarz rodzinny. Mimo, że to mała przychodnia, przyjmują lekarze różnych specjalności /chyba na umowy/ np. 2x w miesiącu przyjmuje kardiolog, raz psychiatra, 4x okulista itd. Wiem, ze kiedyś był na pewno homeopata. A ta lekarka jest otwarta na rózne metody, więc mogę się jej spokojnie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Przed chwila wrocilam ,jestem zmeczona po podrozy ale musze sie chociaz przywitac.Widze ze bedzie co czytac ale to dopiero wieczorem .Tesknilam za Wami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×