Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No tak Moniał - i co zadowolona jesteś?! 😠 jak dziecko, na złość... mężowi nie pojechałaś do Francji??!! nie używasz nowej komórki? Kobieto co się z Tobą dzieje?? A spod jakiego znaku są takie uparciuchy? Z nami kobitkami to juz tak jest, niby chce, ale nie chce - a tak naprawdę to bardzo chce, ale nie może tego okazać... no i jak Ci teraz jest? nie żałujesz? Wiesz jak by Ci to dobrze zrobiło? No szkoda, że nie pojechałaś. A z komórką - przyznaj się - nie umiesz sobie poradzić i dlatego jesteś na nią obrażona. :) Mnie moja też wkurza, ale trzymam ją. Rozgryźć do końca nigdy nie rozgryzę. Przeciwieństwem (aktualnie) jest Malibu, pozytywnie nastawiona, radosna, chętna do wszystkiego :D tylko brać przykład :D Malibu - pisz pisz, to może i nam się udzieli trochę tego entuzjazmu. A jaka jesteś zdolna z tymi kręglami. :) Ja też nie umiem grać, tzn. Ty już jesteś super mistrzem, ja nigdy nie grałam. W ogóle nie umiem rzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky,czy twoj komputerowiec jest w domu?Nie moge sobie poradzic z tymi polskimi znakami.Ni jak nie moge tego ustawic.To juz przerasta moje mozliwosci.Ratujcie dziewczyny. Monial---Whisky ma racje,przyginasz:DDobrze by ci zrobil ten wyjazd.Do tego jak bys jeszcze namowila M by pojechal z toba?!Wiele byscie mogli sobie wyjasnic,razem,sami bez dzieci.Przemysl to.Wierz,ze zyczymy ci dobrze i chcemy bys byla naprawde szczesliwa.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo matko....Whisky i Foletko.....Aleście na mnie nakrzyczały :D Znak zodiaku??? Uparta jestem, nieustępliwa.....Baran :D No tak!!! Czym jest wycieczka do Francji (w ramach łapówki) w stosunku do normalnosci??? Dla mnie są sprawy ważne i ważniejsze :-) Komórka??? To tylko zabawka. Nie sprawia mi problemu żadna nowość ale nie chcę byc \"przekupywana\" jakimis śmiesznymi zabaweczkami. Ja jednak wolę smalec w zdrowej atmosferze niż kawior w złości :classic_cool: Ale....tak w sekrecie i po cichu :D Zal mi nie zobaczonego Paryża, żal dobrych knajpek z dobrym winkiem.....a komórka mnie nie nęci :D Niech leży, nie żal mi :-) A Malibu zazdroszczę!!! Tej chęci na życie, tego optymizmu, tej radosci z dnia codziennego.... Bo jest to o wiele bardziej warte niż wszelkie dobra materialne! Ta radosc życia!!!! Czerpanie życia garściami bo.....nie wiadomo jak długie ono jest! I słowo daję, jak umrę.....zabraknie mi jednej rzeczy....Zabraknie mi muzyki i śpiewu...A może to TAM też jest???? Idę spac bo za bardzo \"odkrywam się\".....a to czasami też bywa śmieszne :-) DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej i spóźniłam się. Moniał, a może to byłby wstęp do normalności, czy powrót... No i masz rację - szkoda tego Paryża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Leje nadal :-( A myślałam, że na weekend nad jezioro sobie pojadę. Zjazd na stadionie trwa nadal....teraz jakąs muzykę słyszę...A wczoraj ładnego byka strzelilam :O Oczywiście...miało być Jehowi - przez \"h\" a nie \"ch\"...Nic nie mam do tego zjazdu....ale irytuje mnie, że miasto pozwala na robienie parkingu z boiska (to teren miejski), mimo że obok jest parking strzeżony. No dobra...odczepiam się już od tego :-) Jak tylko troche przestanie lać, wychodzę na pocztę :-) Dziaisj takie głupoty mi się śniły, że szok!! :O Skąd się takie durnowate sny biorą? Jest sierpień a my nadal nic na temat operacji nie wiemy :-( Zaczyna mnie to denerwować już! Bo jak znowu przełożą to potem, we wrześniu będzie mi ciężko wyjechać do Wawki.... Na razie uciekam, postaram się później zajrzeć. Miłej soboty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Monial---moze to faktycznie byl gest z jego strony by cos zmienic,naprawic?Moj M to tez baran,wiec wiem jak ci ciezko.A z pod jakiego znaku jest twoj M?Wierze w charakterystyke znakow zodiaku. No i tego Paryza naprawde zal. Fizz--- my sie juz mamy z tymi komputerami!Mam nadzieje,ze dzis sie pojawisz i bedzie ok. Ciesze sie,ze pomaga ci homeopatia. Malibu---jak widzis jestes nam tu potrzebna!Twoja energia,optymizm bardzo sa nam potrzebne!!!My tu troche oklaplysmy.Nawet Anka i Agosia sie nie pojawiaja po urlopie i nie chce zostac smutaskami:D Ide robic sniadanko,moje dzieci dopiero wstaja----pada deszcze takze pogoda typowo lozkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foletko---mój M też rogacizna :D Koziorożec. Nasi chłopcy też rogaci :D Jeden Byk, drugi Baran - jak ja!! Wiecie....nawet mój pies z kwietnia jest...więc też pod Barana podchodzi....Ale cyrk! Rogata rodzinka, nie ma co!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, koziorożca kojarzę jako najgorszy najtrudniejszy znak. No to rozumiem Cię Moniał. Już nie będę krzyczeć. ;) A w ogóle to cześć. 🖐️ Tym zjazdem też bym się wkurzyła strasznie, a wdodatku ich stać na wykupienie całego parkingu strzeżonego. Do mnie na szczęście nie przychodzą, chociaż ostatnio były dwie kobity z jakąś dziwną ofertą, wręcz zaskakującą, nie powiedziały, że \"szerzą wiarę\", ale już nie pamiętam co to było. Ciekawe w jaki sposób będzie wchodził kościół scjentologiczny, ten od Toma Cruise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky---nam,szaraczkom ten kosciol nie zagrozi.Oni wybieraja tylko pieknych i bardzo bogatych.W tej pierwszej kategori to sie jeszcze lapiemy ale w drugiej:D Monial---to faktycznie masz przechlapane.Moje blizniaczki to tez barany,starsze to lwy.I co ja blizniaczka mam poczac z tymi uparciuchami:-) Wkurza mnie ten brak polskich znakow.Mam nadzieje,ze znajomemu uda sie dzis wpasc i zrobic z tym porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj zasiedziałam sie w necie, oglądałam urządzanie wnętrz, decoupage (znalazłam fajną stronkę, później Wam prześlę, pokazują jak to robić krok po kroku) i na topiku o feng shui wyczytałam, że telewizor nie może stać w polu związków :) a u mnie stoi!! :) I muszę przestawić, dla mnie te wszystkie mapki, plany to była wyższa matematyka, ale tu ktos wytłumaczył \"jak krowie na rowie\" ( ;) foletka:) ) i zrozumiałam. Tak więc muszę przestawiać, ale i talk to planowałam od jakiegoś czasu, bo mnie denerwowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleta, fajnie, już się po prostu przyzwyczajasz do pobytu za granicą - z tymi znakami, a raczej z ich brakiem. Ja tam w ogóle nie widzę ich braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:)Myślałam,że dzisiaj sobie spokojnie z Wami popiszę a tutaj od rana urwanie głowy..od rana jestem na dyżurze,napewno do poniedziałku. Ech Malibu,aż smaka robisz na tą Anglię:)A daleko będziecie mieszkać od siebie z Foletką?Gra w kręgle to świetna zabawa,warunkiem jest fajne towarzystwo.Angielskiego się uczę dla siebie,żeby porozumieć się z innymi ludźmi,też tymi ,którzy nie znają polskiego:)) Foletko jakoś jak czytam Twoje posty to w ogole nie zauważam braku polskich znaków,może dlatego,że sama też czasami tak piszę:) A oglądałyście wczoraj wieczorem na II,tuż przed panoramą taki program o kobietach ,chyba z muretańskiego plemienia ,które uważają grube kobiety za piękne i dlatego już 10-letnie dziewczynki zaczynają tuczyć(doslownie),karą za niejedzenie jest bicie.Albo faszeryją się sterydami,co dobrze się nie konczy.O rany,co opinia ludzka,jakieś sztuczne prawo może nam zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany,Monialku,pewnie miałaś bardzo ważne powody żeby nie jechać ale Paryża to szkoooda.A z tymi Jehowymi to masz przechlapane..A co Wam lekarze powiedzieli,nie wiedzą kiedy zrobią operację?Dziwne,no bo kto ma to w takim razie wiedzieć. Whiski a co to jest \"pole związkow\"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky--- wlasnie tez mialam o to zapytac.Co to jest to \"pole zwiazkow\"?Kiedys troche czytalam o feng shui.I pomoglo mi przestawienie loza malzenskiego bo bylo juz troche nudno;-) Fizz---czekamy tu na ciebie z utesknieniem.Moze pojawisz sie wieczorem! Anka z Agosia tez niech nie robia lipy:-)Piszcie dziewczyny,poczytacie sobie pozniej te nasze opowiesci z \"zielonego lasu\". Jestem troche zmeczona i senna.Chata wysprzatana,zrobilam salatke z brokulami i na dzis mam dosc.A tu jeszcze kompiel mojej czworki,kolacja bo salatki nie jedza i cztery lozka do poslania.Jak dzis padne to bede spac jak zabita. Nadd---pytalas czy daleko z Malibu bedziemy mieszkac od siebie.Tak.Ja pod Belfastem(niepamietam jak sie nazywa to miasteczko)a Malibu mieszka w Manchester.Wiec jezeli kiedys sie spotkamy to napewno w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadd🖐️ fajnie zajrzeć i zobaczyć, że ktoś jest na topiku :) Hmm, pole związków, czyli miłości, tak myślę i pewnie dlatego nie powinien tam stać telewizor, a jakieś przedmioty parzyste, albo parami. Ale jak dziś tak sobie dokładniej poczytałam o feng shui to już nie jestem całkiem pewna, w takim kursie feng shui piszą, że to każdy człowiek w domu ma określone pola dobre dla siebie i niekorzystne. Trzeba to sobie obliczyc. Kurczę, stara nauka, ludzie mówią, że pod wpływem zastosowania wiele się u nich zmieniło na korzyść, i tak zwyczajnie - w jednych miejscach czujemy się dobrze w innych nie. I co?... :o My z Malibu wierzymy, jeszcze żeby ktoś się tak naprawdę na tym znał i wytłumaczył. Fizz, może już będzie miała net dzisiaj czy jutro. Myślę, że to Moniał czy ktoś z rodziny powinien rozmawiać z lekarzami, bo wiadomo, że wtedy jest zupełnie inne podejście. Wtedy całkiem inaczej traktują chorego. To jest trochę jak z dzieckiem w szkole, trzeba okazywać zainteresowanie, opiekę i wymagania. Przesadzałam przed chwilą kwiatki domowe, bo jakoś mi się tak porozrastały i niezbyt dobrze wyglądały. Boję się, że jak je zostawię na dworze to kotek je zaznaczy i jutro mnie czeka ta sama robota. A dobrze by im zrobilo trochę wilgotnego i świeżego powietrza. Wiesz Nadd byłam u tego samego weterynarza co kiedyś i znowu dał mi idealne tabletki dla kota - na odrobaczenie. Kocur w oczach tyje, nabrał apetytu, je ciągle i wszystko :) Po poprzedniej kuracji było coraz gorzej. A masz jeszcze kociaki? Pewnie już są duże? :) Co do psa, to stwierdził, że już w tym wieku niewiele da się zrobić z reumatyzmem, tylko środki przeciwbólowe. Pewnie zacznę go kurować homeopatią, sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pszerwie między pacjentami,szykuje mi się jeżdzenie do 24,a jutro już umówiona inseminacja na 6.30-pan chciał na 5 ale przekonałam go,że to zły pomysl:)Najgorsze jest to,że ja tak lubię spać:)Whiski u mnie w domu by się przydał jakiś dobry układ fen shui,bo czasami to trudno wytrzymać.Swoją drogą to zawsze najbardziej obrywają najbliżsi,ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku.Dzwonil moj M.Mieszka w malym domku(3sypialnie)z siedmioma chlopakami,w tym moj M.Pieciu z nich to \"warszawiacy\",studenci IIIroku prawa.I co?Zero kultury osobistej!!! Bekanie,baki to norma u nich.Balagan w domu i wojny z moim M,bo on pedant.Malo tego.Wymyslili sobie jak beda wolac do niego w czasie mojej obecnosci:Je***a.Normalnie szczeka mi opadla.Takich tekstow to mogla bym sie spodziewac po jakihs \"dresach\".Az sie boje co tam bedzie gdy ja przyjade. Zapowiedzialam M,ze niezycze sobie takich tekstow.I moze ktos dostac po buzi. Whisky---tej \"warszawy\"nie bierz do siebie.Poprostu sa ludzie i taborety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wiadomośc. Operacja w czwartek, we wtorek tata idzie do szpitala. I znowu się denerwuję....tym razem z innego powodu. W przyszłym tygodniu jadę więc do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majówki:)Za oknem pada sobie całkiem rzęsisty deszczyk,aż miło posłuchać:) Moniał dobrze,że już wiadomo wszystko ,najgorsza ta niepewność-a po wszystkim wreszcie odetchniesz i co najważniejsze Twój tato też:) Foletka Ty się niczym nie stresuj,założę się ,że przy Tobie ci panowie studenci zamienią się w potulne baranki.Nie taki diabeł straszny..oni są tacy \"gieroje\"przy twoim męzu ale przy kobiecie nie pozwolą sobie>Więc uszy do góry:)Ciesz się na spotkanie z mężem a nie przejmuj nimi. Ja już dzisiaj zrobiłam (mam nadzieję)cielaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monial---wszystko bedzie dobrze.Twoj tata wytrzymal te mordercze upaly to i operacje wytrzyma.Wszystko bedzie dobrze.Zmowie zdrowaske w tej intencji.Sercem jestem z wami. Nadd---Mam rozumiec,ze zaplodnilas jakas krowke:_D?No to masz fajnie---Jestes tak jakby ojcem:_D Jezeli chodzi o studentow to tez na to licze,ze przy mnie beda zachowywac sie przyzwoicie bo nie recze za siebie. Dziewczyny,co jest z wami?Gdzie sie podziewa reszta pieknych pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się :D:D hi hi. Moniał, dobrze, że już wszystko wiadomo. Musi byc dobrze. Czy coś jeszcze się przyplątało? Foleta, ja tez wierzę, że sprowadzisz tych studencików do pionu, swoim sposobem - żartem, energią, jeszcze będzie tak, że i po Twoim wyjeździe tak zostanie, tzn. OK. No nie jest łatwo na obczyźnie, ale trzeba sobie jakoś dawać radę i nie być może tak bardzo serio. Ale praca, rozłąka robi swoje, a tu jeszcze dobija towarzystwo. Nadd, gratuluję ;), ale muszę zadać takie całkiem niestosowne pytanie - czy te biedne krowy nie mają już żadnej przyjemności? Ludzie co to się porobiło? Foleta, dobre z tym ojcem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...Glupio mi ze ostatnio ciagle brakuje mi czasu .Wczoraj zaraz po pracy pojechalam na urodziny blizniakow .Bylo bardzo fajnie ,dzieciaczki cudowne i takie juz duze.Szkoda ze dzieli nas duza odleglosc i tak rzadko je widze. Whisky...no fakt....co to sie porobilo,biedne zwierzatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala róża
Prosze, pomozcie mi.Moja bakopa jest na dworze teraz, i co ja zlego robie, bo przestala kwitnac, a napewno jest podlana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala róża
a tak dodatkowo---to witam was, jestem tutaj pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×